PaidVerts

pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

pityuka0011 írta:Érkezett egy jó hosszú automata válasz, akkor inkább kikérem Payza-ra.
Vagy mégse, visszavontam de PP balance-ból sehova nem tudom mozgatni :?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kifizetési problémák és ügyfélszolgálati csúszások indoklása (forrás NJM Blog):

"...nemes egyszerűséggel közzé tették a különböző fizetési processzorokon látható egyenlegeket. Ilyet én még nem láttam :) A képek tanulsága szerint a Payza és a PayPal is parkoltatja a pénzüket (a PP konkrétan 22 ezer dollárt), ami egy biztonsági intézkedés mindkét processzor esetén, ami állítólag a felhasználókat védi. Ez úgy működik, hogy amikor történik egy vásárlás az oldalon, akkor a PZ és a PP a befolyó pénz egy meghatározott részét elkülöníti és nem enged hozzáférést a cégnek 30 napig. Ez a tendencia folytatódik minden nap és amikor letelik a 30 nap, akkor a 30 nappal azelőtti elkülönített rész felszabadul és szabadon hozzáférnek. Ezért nem tud jelen pillanatban kifizetni a PaidVerts PayPal-ra és ahogy nézem Payza-ra se (bár azt valószínűleg nem sokan használják). Viszont ha megnézitek, akkor az is látszik, hogy az STP-n van 36 ezer dollár szabadon elérhető egyenleg, szóval oda biztosan tudnak fizetni.

A PayPal-ról egyébként azt írták, hogy állítólag a jövő héttől kezd el felszabadulni a pénz. A PM kifizetésekről pedig az a hír, hogy tudják tartani a 7 napos határidőt. A kézi kifizetések mellett az is komoly problémát jelent, hogy rengeteg levél érkezik a supporthoz, így azok megválaszolása is sok időt vesz el."


Kép

Kép
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nekem úgy tűnik, hogy továbbra is PayPal limittel küzdenek, nem pedig a tömeges fizetés technikai részével, amit az Admin korábban írt. Csodálkoznék, ha a PayPal hosszú távon jóváhagyná ezt a rendszert, de láttunk már furcsaságokat.

Én most mindent visszaforgatok, tetszik is az oldal meg nem is. Nagyon sunyi rendszer, ami hosszabb távon belassulásra van ítélve, így mindenki gondolja meg, hogy mennyi pénzt tol bele.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

egyel fentebb írtam, h a PP pöcsöl velük.
valakinek fizetnie kell minden rendszerben, az a kérdés, h a növekedés megoldható/fenntartható-e.
Kép
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Helló! Tegnap én is beregisztráltam az oldalra. Azt írják, hogy 100 fizetett hirdetés kattintás után jóváírnak 500 BAP-ot. Ez csak az első 100 után jár vagy minden 100 után? Tegnap még nem kaptam pénzes hirdetést, ezért kértem micro csomagot a BAP-okért 2x. Aztán utána rájöttem, hogy így több pontomba kerül, mintha magától adta volna az oldal. De azért kérdezem, hogy hányszor jár ez az 500 BAP, mert ugye így 5 nap alatt visszajönne az 500 BAP és még lenne is belőle 23 cent. 1$-os csomagot még nem vettem, mert amíg nem lesz 2500 BAP-om, hogy tudjak 5 centes upgrade-t csinálni, addig nem akarok befizetni, de így is ma már kaptam 1 cent értékben hirdetéseket, 1 0.005-öst és 5 0.001-est.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

kriszti92 írta:Helló! Tegnap én is beregisztráltam az oldalra. Azt írják, hogy 100 fizetett hirdetés kattintás után jóváírnak 500 BAP-ot. Ez csak az első 100 után jár vagy minden 100 után? Tegnap még nem kaptam pénzes hirdetést, ezért kértem micro csomagot a BAP-okért 2x. Aztán utána rájöttem, hogy így több pontomba kerül, mintha magától adta volna az oldal. De azért kérdezem, hogy hányszor jár ez az 500 BAP, mert ugye így 5 nap alatt visszajönne az 500 BAP és még lenne is belőle 23 cent. 1$-os csomagot még nem vettem, mert amíg nem lesz 2500 BAP-om, hogy tudjak 5 centes upgrade-t csinálni, addig nem akarok befizetni, de így is ma már kaptam 1 cent értékben hirdetéseket, 1 0.005-öst és 5 0.001-est.
Én naponta szoktam venni 1 micro ad packot de néha magától is adja a pénzt. Én a 3. napja vagyok itt összesen 15centem van és 800bapom. Én is várom már a 2500Bap-t hogy tudjak upgradelni. Szerintem az a 100 hirdetés 1x vonatkozik.
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

hawaiigery írta:
kriszti92 írta:Helló! Tegnap én is beregisztráltam az oldalra. Azt írják, hogy 100 fizetett hirdetés kattintás után jóváírnak 500 BAP-ot. Ez csak az első 100 után jár vagy minden 100 után? Tegnap még nem kaptam pénzes hirdetést, ezért kértem micro csomagot a BAP-okért 2x. Aztán utána rájöttem, hogy így több pontomba kerül, mintha magától adta volna az oldal. De azért kérdezem, hogy hányszor jár ez az 500 BAP, mert ugye így 5 nap alatt visszajönne az 500 BAP és még lenne is belőle 23 cent. 1$-os csomagot még nem vettem, mert amíg nem lesz 2500 BAP-om, hogy tudjak 5 centes upgrade-t csinálni, addig nem akarok befizetni, de így is ma már kaptam 1 cent értékben hirdetéseket, 1 0.005-öst és 5 0.001-est.
Én naponta szoktam venni 1 micro ad packot de néha magától is adja a pénzt. Én a 3. napja vagyok itt összesen 15centem van és 800bapom. Én is várom már a 2500Bap-t hogy tudjak upgradelni. Szerintem az a 100 hirdetés 1x vonatkozik.
Köszi. Még ha csak 1x írja jóvá az is jó. Legfeljebb, ha már befizettem nem veszek ilyet, inkább maradjanak meg a pontjaim. Így is elég gáz, hogy a semmiért levon napi 25 pontot.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

kriszti92 írta:
hawaiigery írta:
kriszti92 írta:Helló! Tegnap én is beregisztráltam az oldalra. Azt írják, hogy 100 fizetett hirdetés kattintás után jóváírnak 500 BAP-ot. Ez csak az első 100 után jár vagy minden 100 után? Tegnap még nem kaptam pénzes hirdetést, ezért kértem micro csomagot a BAP-okért 2x. Aztán utána rájöttem, hogy így több pontomba kerül, mintha magától adta volna az oldal. De azért kérdezem, hogy hányszor jár ez az 500 BAP, mert ugye így 5 nap alatt visszajönne az 500 BAP és még lenne is belőle 23 cent. 1$-os csomagot még nem vettem, mert amíg nem lesz 2500 BAP-om, hogy tudjak 5 centes upgrade-t csinálni, addig nem akarok befizetni, de így is ma már kaptam 1 cent értékben hirdetéseket, 1 0.005-öst és 5 0.001-est.
Én naponta szoktam venni 1 micro ad packot de néha magától is adja a pénzt. Én a 3. napja vagyok itt összesen 15centem van és 800bapom. Én is várom már a 2500Bap-t hogy tudjak upgradelni. Szerintem az a 100 hirdetés 1x vonatkozik.
Köszi. Még ha csak 1x írja jóvá az is jó. Legfeljebb, ha már befizettem nem veszek ilyet, inkább maradjanak meg a pontjaim. Így is elég gáz, hogy a semmiért levon napi 25 pontot.
Már mondtuk hogy ingyen ad 400bapt naponta :)
Még +ba vagyunk böven.
Irták is elöttem hogy a fennmaradásért azért kell is valamit tenni nemcsak a pénzt osztogatni :)
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

kriszti92 írta:
hawaiigery írta:
kriszti92 írta:Helló! Tegnap én is beregisztráltam az oldalra. Azt írják, hogy 100 fizetett hirdetés kattintás után jóváírnak 500 BAP-ot. Ez csak az első 100 után jár vagy minden 100 után? Tegnap még nem kaptam pénzes hirdetést, ezért kértem micro csomagot a BAP-okért 2x. Aztán utána rájöttem, hogy így több pontomba kerül, mintha magától adta volna az oldal. De azért kérdezem, hogy hányszor jár ez az 500 BAP, mert ugye így 5 nap alatt visszajönne az 500 BAP és még lenne is belőle 23 cent. 1$-os csomagot még nem vettem, mert amíg nem lesz 2500 BAP-om, hogy tudjak 5 centes upgrade-t csinálni, addig nem akarok befizetni, de így is ma már kaptam 1 cent értékben hirdetéseket, 1 0.005-öst és 5 0.001-est.
Én naponta szoktam venni 1 micro ad packot de néha magától is adja a pénzt. Én a 3. napja vagyok itt összesen 15centem van és 800bapom. Én is várom már a 2500Bap-t hogy tudjak upgradelni. Szerintem az a 100 hirdetés 1x vonatkozik.
Köszi. Még ha csak 1x írja jóvá az is jó. Legfeljebb, ha már befizettem nem veszek ilyet, inkább maradjanak meg a pontjaim. Így is elég gáz, hogy a semmiért levon napi 25 pontot.
Na újra én vagyok
:D
Elértem a pillanatba a 100 hirdetést de csak 1x lehet megcsinálni
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Én naponta szoktam venni 1 micro ad packot de néha magától is adja a pénzt. Én a 3. napja vagyok itt összesen 15centem van és 800bapom. Én is várom már a 2500Bap-t hogy tudjak upgradelni. Szerintem az a 100 hirdetés 1x vonatkozik.[/quote]
Köszi. Még ha csak 1x írja jóvá az is jó. Legfeljebb, ha már befizettem nem veszek ilyet, inkább maradjanak meg a pontjaim. Így is elég gáz, hogy a semmiért levon napi 25 pontot.[/quote]
Na újra én vagyok
:D
Elértem a pillanatba a 100 hirdetést de csak 1x lehet megcsinálni[/quote]

Köszi az infót. :) Igaz, hogy 400 BAP-ot ad ingyen, de ezt is csak addig adja, amíg 100 ilyen kattintást el nem érsz, utána már csak 2 lesz naponta. És olvastam, hogy rengeteg BAP-nál ad nagyobb értékű hirdetéseket, ahhoz meg sokat is kell beinvesztálni, pláne ha ref nincs. Szóval úgy érzem én jó lassan fogok haladni a pontgyűjtéssel, de majd alakul.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

nem nagyon jön be most az oldal, legalábbis nálam.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

patrasz írta:nem nagyon jön be most az oldal, legalábbis nálam.
Nálam besejön :angry:

Error code 20

The proxy failed to connect to the web server, due to TCP connection timeout.
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
HuanPedro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2014.06.28. 09:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: HuanPedro »

Sziasztok :D Uj vagyok a forumon. Az lenne a kerdesem hogy masnak se megy az oldal ma?
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

kriszti92 írta:Én naponta szoktam venni 1 micro ad packot de néha magától is adja a pénzt. Én a 3. napja vagyok itt összesen 15centem van és 800bapom. Én is várom már a 2500Bap-t hogy tudjak upgradelni. Szerintem az a 100 hirdetés 1x vonatkozik.
Köszi. Még ha csak 1x írja jóvá az is jó. Legfeljebb, ha már befizettem nem veszek ilyet, inkább maradjanak meg a pontjaim. Így is elég gáz, hogy a semmiért levon napi 25 pontot.[/quote]
Na újra én vagyok
:D
Elértem a pillanatba a 100 hirdetést de csak 1x lehet megcsinálni[/quote]

Köszi az infót. :) Igaz, hogy 400 BAP-ot ad ingyen, de ezt is csak addig adja, amíg 100 ilyen kattintást el nem érsz, utána már csak 2 lesz naponta. És olvastam, hogy rengeteg BAP-nál ad nagyobb értékű hirdetéseket, ahhoz meg sokat is kell beinvesztálni, pláne ha ref nincs. Szóval úgy érzem én jó lassan fogok haladni a pontgyűjtéssel, de majd alakul.[/quote]
nekem hogy igy meglett a 100 lekattintott hirdetés 1300bapom lett.
Nekem meg 1$m nincsen mert a múltkor elköltöttem mindet :D
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Bejön, de reklámot nem lehet megnézni, ott megint error van többnyire, labilis az egész.
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

Igen, labilis az egész. Az oldal most nem elérhető: "paidverts.com is down"

http://www.websitedown.info/paidverts.com

http://www.isitdownrightnow.com/paidverts.com.html
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Elérhető az oldal :) :good:
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Fos ez úgy ahogy van, egész nap.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Elég gyanús. Túl szép lett volna ez az oldal ahhoz hogy igaz legyen... Szerintem ez így off lesz. Bár ne legyen igazam.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nem hinném, h ez lenne az a pillanat, amikor be akarnák dönteni az oldalt! :)
lásd: http://net-jobs-money.com/mytrafficvalu ... befekteto/
Kép
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

doqxstudio írta:nem hinném, h ez lenne az a pillanat, amikor be akarnák dönteni az oldalt! :)
lásd: http://net-jobs-money.com/mytrafficvalu ... befekteto/
Énse hiszem..
Lehet ddos áldozata lett.
Pont én letudtam kattintani mindent mert akkor szuper gyors volt
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ezt a napot azért majd kompenzálhatnák, mert a bapokat szépen levonta a rendszer, de kínlódás az egész oldal.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

patrasz írta:Ezt a napot azért majd kompenzálhatnák, mert a bapokat szépen levonta a rendszer, de kínlódás az egész oldal.
Szerintem is itt, a kompenzációnál fog eldőlni, mennyire gondolják komolyan
Amúgy igazi kínszenvedés ez ma, úgy 3 óra alatt sikarült megnéznem 20 hirdetést és van még 50...
End of the story
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

MEGINT GYORS ÉS ELÉRHETŐ!
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Enyhe túlzás, az nem gyors hogy 10 perc alatt 2-3 reklámot lehet megnézni jó esetben. :bad:
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

patrasz írta:Enyhe túlzás, az nem gyors hogy 10 perc alatt 2-3 reklámot lehet megnézni jó esetben. :bad:
Hát igen 2p ig gyors volt :bad: :angry: :argue:
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

20p ig csináltam és azthiszem ok. Stabil,gyors most az oldal. Szerintemz túlterhelödés volt
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Remélem most már mindenkinél szépen "szalad" az oldal, ma reggel gond nélkül indult nekem, szép nagy reklámokkal, bár ez a Megauser tagság tesztelésének is köszönhető, hamarosan beszámolok az eredményekről.. ;)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Most már pöpec! ;-))
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég