PaidVerts

noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

nem tudom hányan részesültetek már ddos támadásban / vettetek részt benne, de a visszaállás illetve védelem normális beállítása / átállás nem 2 perces dolog -.-
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hosszan gondolkodtam, h mit is kellene írnom a PaidVerts-MyTrafficValue körül kialakult vitával kapcsolatban!
vannak alapvető információk, amelyek megosztásával a konkurenciát építeném, ezért töprengtem sokáig...

annyi látszik most, h a bizalmatlanok szószólója ;) , hoparduc, már eljutott odáig, h a "konkurencia támad". azt feltételezem, h komolyan gondolta ezt. az biztos, h ez a helyzet mindenkinek kellemetlen.

mindenesetre van pár alapvető tévedés, hiba és hiányos ismeret, amelyek kiküszöbölése sokkal nyugodtabbá tenné a légkört. javaslom az alábbiakat MINDENKINEK elolvasni és alkalmazni a későbbiekben!

a MyTrafficValue, a PaidVerts szülője, NEM HYIP, máskülönben nem működne már 2 éve, hanem egy profitmegosztó oldal. ráadásul van saját pénztermelő tevékenysége és nem csak arról szól, hogy a tagok befizetéseiből származó pénzt osztja szét. kevés ilyen program van....

a PaidVerts azért fizet ilyen jól a kattintások után, mert okosan van felépítve. felhívom a figyelmet rá, h nem vásárolható az oldalon fix hirdetés, tehát a program annyit fizet ki, amennyi pénze van. az hogy a támadás alatt a BAP-ok esetleg csökkennek teljesen lényegtelen, mert MINDENKINEK csökken a BAP-ja. ugyanahhoz a mennyiségű keresethez valószínűleg egyre több BAP kell majd.

a MyTrafficValue első nagy befektetője, aki $60K-t invesztált, a befizetést bankszámlán küldte. A MyTraficValue tulajdonosainak nem kell megvárni, hogy egy fizetési processzorról kikérjék apránként. Egyszerűen besétálnak a bankba és kiveszik. tehát biztos, h ez nem ok a bedöntés ilyen ddos támadással aláfestett megkomponálására.
megjegyzem, h a támadás alatt

tévedés, h az internet tökéletes, h a programok/szkriptek hibátlanok. a dos támadás egy szolgáltatásmegtagadással járó támadás (Denial of Service vagy DoS), más néven túlterheléses támadás, illetve az elosztott szolgáltatásmegtagadással járó támadás (Distributed Denial of Service, DDoS) informatikai szolgáltatás teljes vagy részleges megbénítása, helyes működési módjától való eltérítése. namost olyan programot, ami ilyen túlterhelést okoz, tucatjával lehet ingyen letölteni a csodálatos netről.

senkinek nem kellene pánikolnia a befektetése(i) miatt, ha megfelelően kezelné és porlasztaná a kockázatot. magyarán, ha be akarsz $100-t fektetni, akkor azt ne 1 programba tedd, hanem 10-be, és mindegyikbe $10-10-t. erről bővebben személyesen.

összefoglalva.
a fentieket megértve és betartva, senkinek nem kellene a vita alatt ideges köröket futnia és senkinek nem lenne szüksége rá, h az összes pénzét azonnal elkezdi kirángatni, ahogy visszatér az oldal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára doqxstudio 2014.07.06. 16:57-kor.
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

doqxstudio írta:
erzsibet50 írta:Nem tudom ,hogy működik a Pay Pal junius 16 volt az a nap amikor kikértem és még füle botját se mozdítja ,hogy fizetne.A mai nap katasztrófa, a tegnapi üzenetbe nem ezt ígérték. Van 18000 Bapom ezért kaptam ma 13 db kis értékűt eddig semmi mást,de azóta csak ERROR van ha rálépek. Gratulálok az oldalnak,hogy hülyének vesz. :clap:
erzsibet!
egy hozzászólással fentebb idézi noname, h miért nem elérhető az oldal. igaz, h angolul van, de bemásolhatod Te is a szöveget egy fordítóba. ;) azt írják, h DDos támadást kaptak és igaz, h van DDos védelmük, de jelenleg megkerülték ezt és dolgoznak a visszaállításon.
valószínűleg a konkurencia odacsapott! :oops:
A konkurencia támad szöveget ebben a Te általad írt hozzászólásban olvastam. Innen vettem azt, hogy a konkurencia támadja mindkét oldalt. Mert egyik oldal sem elérhető. Bocsánat, helyesbítek. A konkurencia odacsapott.
Tehát nem én ferdítek. :oops:

Mégpedig ebben, itt:
viewtopic.php?f=71&t=5390&start=90#p60585
Kép
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

JÓ HÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍR A PAYPAL MIATT AGGÓDÓKNAK!!!

PayPal update... Our 30 day rolling reserve is now releasing our funds pretty much continuously. So we're finally working our way through the pending cashouts.
It should only take about a week to catch up.... And as soon as the site is back online, we have $3000+ available right now. So that will clear about 50% of the pending cashouts by quantity (or 1/4 by value)

Kép

ha minden igaz a paypal szabadítja felfelé nekik az összeget :) szóval nagyjából egy hét múlva elkezdik szépen fizetgetni a paypal-os kikéréseket is, most kb 3k-juk van amiből fognak is kifizetni mindenkit aki paypal-ra kért ki régebben és még nem kapta meg!
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hoparduc írta:
doqxstudio írta:...valószínűleg a konkurencia odacsapott! :oops:
A konkurencia támad szöveget ebben a Te általad írt hozzászólásban olvastam. Innen vettem azt, hogy a konkurencia támadja mindkét oldalt. Mert egyik oldal sem elérhető. Bocsánat, helyesbítek. A konkurencia odacsapott.
Tehát nem én ferdítek. :oops:
bizonyára félreérthetően fogalmaztam ezzel kapcsolatban, nem ferdítesz. :)
azt akartam írni, h az első (törölt) hozzászólásodban még piramisjáték építéssel vádoltad a MyTrafficValue-t, míg ebben a hozzászólásodban már azt állítod, h a konkurencia a hibás az oldal elérhetetlensége miatt. :)
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

doqxstudio írta:
hoparduc írta:
doqxstudio írta:...valószínűleg a konkurencia odacsapott! :oops:
A konkurencia támad szöveget ebben a Te általad írt hozzászólásban olvastam. Innen vettem azt, hogy a konkurencia támadja mindkét oldalt. Mert egyik oldal sem elérhető. Bocsánat, helyesbítek. A konkurencia odacsapott.
Tehát nem én ferdítek. :oops:
bizonyára félreérthetően fogalmaztam ezzel kapcsolatban, nem ferdítesz. :)
azt akartam írni, h az első (törölt) hozzászólásodban még piramisjáték építéssel vádoltad a MyTrafficValue-t, míg ebben a hozzászólásodban már azt állítod, h a konkurencia a hibás az oldal elérhetetlensége miatt. :)
Én azt írtam, hogy ez nem hagyományos ptc és óvatosan a befektetésekkel. A paid-nak elvileg nem is ebben a topikban lenne a helye.

Illetve azt írtam, hogy ez énszerintem ptc + hyip + piramis kombinációja bizonyos formában. Nem vádoltam, hanem a tapasztalataimat írtam le, ahogy én látom, illetve ahogy gondolom.

A háttéroldalt hyip monitorozó oldal figyeli x %-os befektetési lehetőséget ajánl fel az oldalra befektetőknek.

Még a végén az derül ki az egészből, hogy én vagyok azért a hibás, mert az oldal elindult, mert beregisztráltunk illetve befizettünk, illetve azért is, hogy jelenleg nem működik az oldal.

Akkor ezek szerint az oldal jól működik, az oldal becsületesen kifizeti mindenki kikérését, stb. Így jó, ha ezt írom?

Ezek után kijelenthetjük, hogy ezen az oldalon minden facán működik. Elnézést kérek, hogy bele mertem írni a topikodba.

Bocsánat Bocsánat Bocsánat, hogy meg mertem szólalni, ezennel visszaülök a sarokba.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a PaidVerts a PTC oldalakhoz áll legközelebb szerintem, mert alapvetően csak úgy lehet pénzt keresni rajta, ha kattintasz. ezért tettem a PTC fórumba.

az, h óvatosan kell bánni a befektetésekkel, ez természetes minden program esetében, még PTC esetében is! :D

ha valami szerinted piramis kombináció, akkor az piramis kombináció, tehát piramisépítéssel vádolod a programot.

Te vagy kiborulva, ha ellenvéleményem van, én nem kértelek meg, h töröld vagy módosítsd a véleményedet.
és nem értem az indulataidat! mondd el inkább, h miért vagy ennyire ideges! :)
Kép
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

és a paypal nem érdekel senkit? XD -.-
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

doqxstudio írta:először is, mi az oka a kifizetés csúszásának? a hivatalos válasz az, h a PayPal befagyasztotta a program pénzét, de hamarosan elkezdődik a folyamatos kiolvasztás.
és tényleg jön a PayPal. ez egyben válasz hoparducnak is. ebből is látszik, mennyire nem egyértelmű egy PP vizsgálat.
hoparduc írta:Még annyit szeretnék hozzáfűzni, amelyik oldal enged PP-ről befizetést, az az oldal "tisztességesen működik".
Mivel a PP szabályzatban benne van, .................. el kell olvasni. Gugli a barátom. :)
Amikor a PP szabálytalanságot észlel, akkor jön a puff :oops: és elkezdődik az oldal vizsgálata. (számla zárolás, stb.)
Kép
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

noname474 írta:és a paypal nem érdekel senkit? XD -.-

De, csak most már annak is örülnék, ha be tudnék lépni és lekattinthatnám a super user upgrademet. Reggel volt 12 órám hátra, azokat a hirdetéseket pont mostanra bukom el, mert gondolom ilyenkor nem állítja meg senki a visszaszámlálást, hm? :argue:
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

Jimbo75 írta:
noname474 írta:és a paypal nem érdekel senkit? XD -.-

De, csak most már annak is örülnék, ha be tudnék lépni és lekattinthatnám a super user upgrademet. Reggel volt 12 órám hátra, azokat a hirdetéseket pont mostanra bukom el, mert gondolom ilyenkor nem állítja meg senki a visszaszámlálást, hm? :argue:
hát valaki tegnap ugyan úgy járt mert tegnap este kaptam egy 55 centes recycled-et... de am ha megy majd az oldal ilyen miatt írjál ticket-et úgyis meg tudják nézni majd a rendszerben hogy mi a picsa volt aztán majd mondanak rá valamit :)
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

doqxstudio írta:
doqxstudio írta:először is, mi az oka a kifizetés csúszásának? a hivatalos válasz az, h a PayPal befagyasztotta a program pénzét, de hamarosan elkezdődik a folyamatos kiolvasztás.
és tényleg jön a PayPal. ez egyben válasz hoparducnak is. ebből is látszik, mennyire nem egyértelmű egy PP vizsgálat.
hoparduc írta:Még annyit szeretnék hozzáfűzni, amelyik oldal enged PP-ről befizetést, az az oldal "tisztességesen működik".
Mivel a PP szabályzatban benne van, .................. el kell olvasni. Gugli a barátom. :)
Amikor a PP szabálytalanságot észlel, akkor jön a puff :oops: és elkezdődik az oldal vizsgálata. (számla zárolás, stb.)
ismerősnek egyszer kb fél évre le volt zárolva az acc-ja, mert belépett véletlen proxy alól is és nem tudta igazolni hogy ő volt -.- és az csak egy sima personal acc :D
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hm. Nekem még csak 3 hete limitált ez a szar paypal. Indok nincs.
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

Megy az oldal, kérjétek ki a pénzt gyorsan, amíg lehet!
erdmarcsi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.09.02. 15:09
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erdmarcsi »

Itt a bizonyíték, hogy már a PP is működik:
Kép

Június elején kértem ki! :clap:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Remélem nem követek el sem plágiumot sem szabálysértést, de szeretném idézni a legfrisebb magyar nyelvű hirt az oldalról, úgy érzem a hétvége "eseményei" megkövetelik ezt. És ezzel én be is fejezem az oldallal kapcsolatos nyilvános kommunikációt, mert nincs szükségem arra hogy számomra vadidegen emberek itélkezzenek felettem egy olyan oldal miatt, aminek nem én vagyok az adminja. Teszek ide egy rakás vigyorgó smiley-t is, mert úgy lehet a legviccesebben kárörvendeni. :clap: :lol:

"Paidverts – MTV – A szervermigráció úgy tűnik kész
Ez a jó hír fogadott ma a MyTrafficValue oldalán olvasható hírekben, miszerint végre befejezték a szerverek átköltöztetését, ami hosszabb ideig tartott, mint tervezték, de remélhetőleg most már működni fog minden.

A hirdetésekkel kapcsolatos problémákkal, kérdésekkel most még nem foglalkoznak, mert az elsődleges cél az, hogy az oldalak stabilan működjenek.

A PayPal kifizetésekről annyit írtak, hogy végre elkezdett felszabadulni a 30 napos gördülő tartalék és jelenleg is 3 ezer dollár elérhető a PayPal számlájukon, amit szintén egy képernyőfotóval igazoltak. Úgyhogy remélhetőleg pár napon belül rendeződnek a kifizetések a PayPal-ra is. Ez a $3k elég a függőben lévő kifizetések felére és azt írta Jo, hogy most először a kisebb kikéréseket teljesítik, aztán jönnek a nagyok.

Végül az utolsó hír, hogy az elhúzódó problémák okán a SuperUser tagságok idejét 1 héttel meghosszabbítják.

Nálam egyébként most kora reggel teljesen jól és gyorsan működik mindkét oldal, amikor ezt a cikket írom. Reméljük, hogy most már tényleg rendeződik a helyzet és minden folytatódik a megszokott kerékvágásban. A kétkedőknek pedig csak annyit szeretnék mondani, hogy nem hiszem, hogy Jo és a társai azért szenvedtek 2 évig a MyTrafficValue-val, hogy pont akkor hagyják abba, amikor a legjobban beindult."

Forrás: NJM Blog

:)
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

"Végül az utolsó hír, hogy az elhúzódó problémák okán a SuperUser tagságok idejét 1 héttel meghosszabbítják."

Remélem ezt be is tartják, és nem nekem kell kuncsorogni utána, mert nekem eddig például még nem lett meghosszabbítva.
Innentől remélem minden visszaáll a normális kerékvágásba, senkinek sem hiányzik ez a cirkusz, ami az elmúlt 1-2 hétben volt az oldal körül...
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

Megérkezet a kifizetés Paypalra végre, Június 15-én kértem ki. Reméljük mostmár nem lesznek problémák. :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Örülök neki, hogy újra működik az oldal :clap: Arra viszont még továbbra sem sikerült rájönnöm, hogy miért nincs az oldalnak saját fóruma. Ahol meg lehetne esetleg tárgyalni bármit, feltenni kifizetési bizonylatokat illetve megfelelő információkhoz jutnánk.

Mert az számomra kicsit furcsa, hogy blogokra, fb., bejegyzésekre hivatkozunk. A hírek hol innen, hol onnan érkeznek. :D

UI.:

Nem vagyok ideges, nem vádolok senkit, én a Paid oldalán és a háttéroldalán tapasztaltakat foglaltam össze. :D

De biztosan én vagyok a hüle, elnézést kérek hogyha esetleg azt gondoljátok, hogy mindenkit szándékosan félrevezettem. :D

Aki viszont egy kicsit is a dolgok mögé tud nézni, érti hogy miről írtam. Ennyi. A topik gazda irányít, Ő itt a főnök. :D
Én továbbra is visszaülök a sarokba. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hoparduc 2014.07.07. 10:35-kor.
Kép
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

hoparduc írta:Örülök neki, hogy újra működik az oldal :clap: Arra viszont még továbbra sem sikerült rájönnöm, hogy miért nincs az oldalnak saját fóruma. Ahol meg lehetne esetleg tárgyalni bármit, feltenni kifizetési bizonylatokat illetve megfelelő információkhoz jutnánk.

Mert az számomra kicsit furcsa, hogy blogokra, fb., bejegyzésekre hivatkozunk. A hírek hol innen, hol onnan érkeznek. :D
Igen, ez nekem is furcsa. Egy PTC oldalon azzal kezdem, hogy megnézem a fórumot, bizonylattal, véleményekkel stb.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Jimbo75 írta:
hoparduc írta:Örülök neki, hogy újra működik az oldal :clap: Arra viszont még továbbra sem sikerült rájönnöm, hogy miért nincs az oldalnak saját fóruma. Ahol meg lehetne esetleg tárgyalni bármit, feltenni kifizetési bizonylatokat illetve megfelelő információkhoz jutnánk.

Mert az számomra kicsit furcsa, hogy blogokra, fb., bejegyzésekre hivatkozunk. A hírek hol innen, hol onnan érkeznek. :D
Igen, ez nekem is furcsa. Egy PTC oldalon azzal kezdem, hogy megnézem a fórumot, bizonylattal, véleményekkel stb.
Közben a bejegyzésemet egy kicsit bővítettem, lejjebb olvasható. :D
Kép
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

hoparduc írta:
Jimbo75 írta:
hoparduc írta:Örülök neki, hogy újra működik az oldal :clap: Arra viszont még továbbra sem sikerült rájönnöm, hogy miért nincs az oldalnak saját fóruma. Ahol meg lehetne esetleg tárgyalni bármit, feltenni kifizetési bizonylatokat illetve megfelelő információkhoz jutnánk.

Mert az számomra kicsit furcsa, hogy blogokra, fb., bejegyzésekre hivatkozunk. A hírek hol innen, hol onnan érkeznek. :D
Igen, ez nekem is furcsa. Egy PTC oldalon azzal kezdem, hogy megnézem a fórumot, bizonylattal, véleményekkel stb.
Közben a bejegyzésemet egy kicsit bővítettem, lejjebb olvasható. :D
A bővített verzióval is szó szerint egyetértek :good:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Boguli írta:Ime a fórum.

http://www.mytrafficvalue.com/forum.html
Köszi az infót. :good:
Akkor ezentúl itt nyomon tudjuk követni azt, hogy a Paid-on ki kapott eddig kifizetést. :clap: illetve az elmaradt kikérések (kifizetések) visszadobásának okát is szintén nyomon tudjuk követni. :D
Illetve jó lenne még egy magyar (nemzetközi) nyelvű topik is, ahol az angol nyelvet nem beszélő tagok is tudnának érdeklődni és egymást segíteni.
Pl. ahogy a Probux-on és hasonló társaikon szokás. Van egy angol nyelvű és van egy nemzetközi topik. :!:

Kiegészítés:

A mytraffiocvalue továbbra is fent van az összesítő hyip monitoron: :!:
http://www.allhyipmonitors.com/details/ ... om?final=1

Itt azt is lehet látni, ha lefelé görgetünk, hogy az invest.biz nevű germán hyip monitor oldal már 373 napja nézi az oldalt, 430 dollárt fektetett be, és a státus Not paying azaz nem fizet.

A többi monitorozó oldal szerint vagy rendben van, vagy pedig még a státusz: waiting - ami azt jelenti, hogy vagy még nem fektetett be, vagy pedig a kikért összeg függőben van, de még nem kapott kifizetést.
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Aki ki szeretné kérni a pénzét, nézze meg az alábbi felsorolást. Itt le van írva bankonként a kikérhető min. összeg:

What is the minimum cashout?
The minimum cashout amount depends on where you're cashing your earnings out to:

MyTrafficValue Earnings Balance: No minimum!

Perfect Money: $1.00

EgoPay: $10.00

Solid Trust Pay: $10.00

PayPal: $2.00 *

Payza: $2.00 *

Western Union: $250.00

Bank Wire: $250.00

http://www.paidverts.com/faq/5.html

Nini, mit találtam. :good:

How do I fund my account balance with PayPal?
PayPal can only be used to purchase advertising.

Click on Buy Ads in your member navigation, create your campaign, and then under the payment method you can select PayPal. That will take you directly to PayPal to complete your purchase, and automatically activate your ad campaign.

There is no way to fund your account balance specifically using PayPal. It's just for ad purchases, and cashing out your ad-view earnings.

Valaki - nálam okosabb - értelmezhetné ezt az angol szöveget.
Kép
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

a végét? a lényeg hogy pp csak reklámok vásárlására alkalmazható és kikérésre, accodba pénzt rakni nem tudsz vele...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

noname474 írta:a végét? a lényeg hogy pp csak reklámok vásárlására alkalmazható és kikérésre, accodba pénzt rakni nem tudsz vele...
Elvileg 2 dolcsitól tudnék kikérni PP-re, de mégsem engedi a 3.70 dolcsis kikérést:

http://i59.tinypic.com/25zp3m0.png
vagy így:
http://tinypic.com/r/25zp3m0/8

Széles a kép mérete és csak így tudom megmutatni.
Kép
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Hurrá megjött a kifizetésem Pay palra. :clap: Lehet dolgozni tovább , adott egy kis löketet. :good:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

erzsibet50 írta:Hurrá megjött a kifizetésem Pay palra. :clap: Lehet dolgozni tovább , adott egy kis löketet. :good:
Gratulálok a kifizetéshez, remélem én is megkapom hamarosan. :D
Kép
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

hoparduc írta:
noname474 írta:a végét? a lényeg hogy pp csak reklámok vásárlására alkalmazható és kikérésre, accodba pénzt rakni nem tudsz vele...
Elvileg 2 dolcsitól tudnék kikérni PP-re, de mégsem engedi a 3.70 dolcsis kikérést:

http://i59.tinypic.com/25zp3m0.png
vagy így:
http://tinypic.com/r/25zp3m0/8

Széles a kép mérete és csak így tudom megmutatni.
engedi elvileg pending a kikérés, szóval várnod kell rá, illetve nem nagyon volt olyan szöveg ott ami szerint az lenne, hogy nem engedi a kifizetést :\
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég