PaidVerts

Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mindenképp érdekes helyet állt elő.A tulaj egyik projektje scam lett,de a másik még fizet. :?
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

xenosz2 írta:Mindenképp érdekes helyet állt elő.A tulaj egyik projektje scam lett,de a másik még fizet. :?
Ha az egyik scam lett, akkor nekem a másikkal kapcsolatban sincsenek illuzióim :rofl:
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Január óta elég sok változás történt MytrafficValue oldalon. Pl az hogy nem scam.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Boguli írta:Január óta elég sok változás történt MytrafficValue oldalon. Pl az hogy nem scam.
Bővebben?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hoparduc írta:
viktorxx83 írta:Ezzel az oldallal is annyi baj van mostanában, hogy az a kérdés, hogy egyáltalán mennyi ideig bírja még. Lehet, hogy csak napjai, hetei, esetleg hónapjai vannak még hátra, de ha így folytatja, akkor az is kérdéses, hogy egyáltalán túléli-e a nyarat.

Az Admin másik oldalával is voltak már gondok (My Traffic Value) régebben:

viewtopic.php?f=11&t=2602&p=31899&hilit ... lue#p31899
Köszi, hogy ezt megosztottad, ennyire nem jártam utána a dolgoknak.
Pláne, hogy pont a Paid topik gazda írta ide, amit írt:

viewtopic.php?f=11&t=2602#p61130
fölösleges a MyTrafficValue-t ide bekeverni, de ha nagyon érdekli a társaságot, akkor el lehet olvasni itt a véleményünket róla.
hoparduc írta:Akkora összefonódások vannak itt cégek és emberek között, hogy ez már követhetetlen. A más kárán szeretnének nyerészkedni, ez nem túl becsületes dolog.
az összes online kereseti rendszer más kárán nyerészkedik. pl. Te a PTC-n való kattintásokkal azt a pénzt tudod megkeresni, amit a hirdetők befektetnek annak reményében, h regisztrációkat kapnak a programjaikra. valakinek fizetnie kell mindig.
hoparduc írta:Én még azon csodálkozom, hogy a Paid PP számlája egyáltalán még nincs zárolva. Érdekes az is, hogy nem próbálják az emberek valahogy visszavenni a befektetett pénzüket.

Én 2 csomit vettem külső számláról, ezért a kis összegért én nem akarok már dispute-t írni.
én meg azon csodálkozom h hosszú évek alatt nem sikerült megértened az emberek gondolkodásmódját! de abból kiindulva, h egy kikérést sem tudsz végrehajtani, ami eltér a megszokottól, ez már nem is meglepő! :oops:

még egyszer: nem az a kérdés, h be fog-e dőlni egy program vagy sem (mert valószínűleg előbb-utóbb, mind bedől, kivéve talán azokat, amelyek valós pénzkeresetet tudnak a program mögé tenni), hanem az, h megfelelő kockázatkezeléssel és visszaforgatási stratégiával optimálisan tudod-e kivenni a hasznodat belőle.
és ez a haszon valakinek a kárán fog megtörténni. :aw:
Kép
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

ma kértem ki 9 dolcsit paypal-ra nagyjából ennyit is fektettem bele, azon kívül írtam még régebben hogy elveszett soksok bap-om, csak nem néztem hogy válaszoltak bulk maillal aztán újra elküldtem az üzit és most visszakaptam az elveszett bap-jaimat, szóval írjatok nyugodtan lost bappal kapcsolatban, még ha nem is bontos számot adtok meg, nyugodtan adhattok hozzá egy kicsit többet, nekem nem nézték :D
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Kedves noname :rofl:
Ez nem tisztességes dolog mást átvágni.
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

Nem tudom mi van megint, ma kemény 0.1 USD-t tudott felköhögni az oldal. Eddig 30-40 cent volt a napi, ez így sovány...
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

erzsibet50 írta:Kedves noname :rofl:
Ez nem tisztességes dolog mást átvágni.
nem vágtam át senkit, tényleg annyit elveszett mert volt pár reklámom amit nem tudtam lekattintani... de ők is meg tudják nézni az ilyenekt szóval ha kamuztam volna úgyis szóltak volna :)
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

nyugodtan adhattok hozzá egy kicsit többet, nekem nem nézték
Ezt tőled másoltam ki.
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

erzsibet50 írta:Kedves noname :rofl:
Ez nem tisztességes dolog mást átvágni.
Megnyugodhatsz, az oldal többször húzott le minket BAP-pal és pénzzel a leállások alatt, mint amit noname esetlegesen behajtott rajtuk :roll:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Jimbo75 írta:Nem tudom mi van megint, ma kemény 0.1 USD-t tudott felköhögni az oldal. Eddig 30-40 cent volt a napi, ez így sovány...
az van, h nincsenek admin hirdetések, hanem annyi van, amennyit a hirdetők feladnak. az ilyen hullámzás normális és jó jel! :)
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

További jó jel hogy én is megkaptam végre a 35 $-omat, 7 napon belül, tehát áll vissza a régi rend. Akinek gondjai vannak a kikéréssel kapcsolatban, továbbra is nyugodtan megkereshet, nem harapok, és eddig 5ből 5 ember megkapta a pénzét akinek segitettem. Amint kipakoltam a vásárfiát /Bősi búcsúból hazatérvén/ feltöltöm a megfelelő helyekre a bizonylatot! :D
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

erzsibet50 írta:nyugodtan adhattok hozzá egy kicsit többet, nekem nem nézték
Ezt tőled másoltam ki.
azzal nem azt mondtam hogy adtam hozzá pluszban! hanem nagyjából kiszámoltam hogy mennyit buktam felfelé kerekítve és azt amit írtam hozzá is adták az accomhoz :bad:

de akkor meg ennyi erővel bemegyek a boltba és megkérdezem hogy miért ilyen drága pl. a paradicsom, miközben a piacon megkapom fele annyiért is...............
HuanPedro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2014.06.28. 09:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: HuanPedro »

Tegnap gondolom senki nem kapott hirdetest rendeset de ma kapott valaki mert en nem nagyon? :(
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ja, olyan 80 cent körül 80,000 BAP-al és mini tagsággal. nem olyan rossz az.
Kép
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Mit lehet annak érdekében tenni,hogy a BAP-ok ne vesszenek el?Mert nekem rendre lenullázódik.Ma vettem egy pár csomagot,jelenleg van 55000 BAP-om,nem lenne jó ha megint eltűnne.
Egyébként nekem minden nap legalább 50db hirdetést ad kisebb ,nagyobb egyaránt van benne.Tegnap pl. 88db volt meg még este is némi...
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

papatomi írta:Mit lehet annak érdekében tenni,hogy a BAP-ok ne vesszenek el?Mert nekem rendre lenullázódik.Ma vettem egy pár csomagot,jelenleg van 55000 BAP-om,nem lenne jó ha megint eltűnne.
Egyébként nekem minden nap legalább 50db hirdetést ad kisebb ,nagyobb egyaránt van benne.Tegnap pl. 88db volt meg még este is némi...
újra vásárolsz hirdetéseket a már keresett pénzből :) na ez az az oldal ahová nagyon kellenek a ref-ek :)
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Kösz.
Van pár refem szerencsére :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ajánlom figyelmedbe ezt a hozzászólást:
doqxstudio írta:na átszámoltam a tagságok árát és megtérülését:

a $3-os mininek $5-t kell hoznia és az afölötti rész a profit
a $20-os megának $33-t kell hoznia és az afölötti rész a profit

az tényleg igaz, h a tagság okán kapott kereseted nem függ a BAP-odtól, de ha lejjebb csúszol egy szinttel vagy közelebb vagy egy magasabb szinthez, akkor érdemesebb inkább hirdetést vásárolni, h ne csússz le vagy szintet lépj, vagyis fenntartom, h 20,000 BAP alatt nem érdemes megvenni a minit, a mega tagságot pedig 100,000 BAP alatt.

szerintem így van, de én is tévedhetek. ezt szeretném is kérni mindenkitől, h attól, h én vagy bármelyik PV tag sokat keres, attól még kritikával kell szemlélnetek minket, mert nem biztos, h tényleg okosabbak vagyunk! :)
Kép
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Igen,tegnap olvastam.Ez motivált a csomag vásárlásra,a BAP-okat gyarapítandó.
Am. köszi ;)
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

A PTC Investigations frissítette az elemzését az oldalról: Befejezte az oldal további ajánlását, reklámozását mivel elég rosszakat hallott a tulajdonosok egyéb oldalairól is:

https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 5857786245

"PaidVerts - Just a short update from me about this site... I have stopped promoting it due reading claims about this owner's sketchy history with other sites that he most likely ran."

"Support tickets - Taking too long to be answered and at times receive a bulk reply. (Supposedly they are catching up on them)
Deposit issues - Perfect Money and manual deposits taking too long to be solved
Credit for loss BAP for downtime. - Site had some down time (on and off) and some were not able to click ads and loss BAP due to this. Slowly people are being compensated for such losses.
Claims about the owner's history with other sites. More info below."

"The Owner's History: The claim is that the owner has ran several sites in the past and people lost money with them. They were HYIPs. So far I have discovered that their older site mytraficvalue.com was once called BaseBucks and the site closed. They claimed that they

"liquidated all investments and cashed everybody out."

Which some members have also announced such closure on other forums. There are also claims there were other sites or that he goes by other names. You can google search BaseBucks and find these descussions on the web. Such as:

http://money-news-online.com/blog/2011/ ... basebucks/

If I hear or seen anthing else I will update everyone, but just be careful with your investments or purchases on this site. I will not be promoting it any longer. I would recommend those who choose to join not to put in more than you can afford to lose. That goes for all sites as well."

https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 5857786245
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára viktorxx83 2014.07.22. 11:25-kor.
Avatar
ferikekingus
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2014.05.08. 23:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: ferikekingus »

Sziasztok mostmár ki kell mondanom amit gondolok :)

2014,03,02án kezdtem komolyan kattolni ptc-ket, hogy mi célból? Mi lenne más mint a pénzszerzés. :roll:
Mostnába észre vettem hogy mindenki azzal van elfoglalva hogy egy ptc mögött mi áll mi volt mi lesz...... :unsure:

:?
Igazából azt nem értem miért kell ezzekkel foglalkozni????
nekem az is elég ha egyszer kifizet egy ptc és utána eltünik csak visszaforgatok nem fizettek be hisz pénzt keresni jöttem a netre nem herdálni :no:
Ilyen paidverts is! Vissza forgattam kivettem 8 $ már
Szorakozom! pénztkeressem!
:spam: ha az lesz egyszer az lesz de eddig is és addig is keressek rajta! :clap:

Akik meg ugy érzik hogy nem a pénzkeresséssel hanem a kutatással kell foglalkozni menjen régésznek :innocent:

Boguli gratulálok a kifizetésedhez nagyon szép! :good: :clap:

Mindenkinek jó kattolást pénzkeressést! és persze kutatást :lol:
Kép
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

A PTC Investigations hosszú évek óta foglalkozik ilyen oldalakkal. Valószínűleg azért, mert elég nagy igény van erre a munkára, mivel 5262 ember kedveli ezt az oldalt. Sok ember kíváncsi a PTC Investigations véleményére, mert sokat tud a PTC oldalakról, mivel az évek alatt rengeteg tapasztalatot szerzett az ilyen oldalak működéséről. Szükség is van egy ilyen oldalra, a nem fizető oldalak, és a sok csaló Admin miatt.

https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 5857786245
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

viktorxx83!

1. már leírtam Neked párszor, h ez a PTCInvestigation már nem az a PTCInvestigation, ami volt. pár hónapja a régi tulaj abbahagyta és új admin viszi tovább a nevet. azóta sok semmitmondó dolgot olvashattunk már tőle.
2. ilyen ez az elemzés is a PaidVerts adminról: konkrétum nélkül említi, h HYIP oladalai voltak, miközben egy MyTrafficValue-t üzemeltet folyamatosan. az MTV-ről már vitáztunk fentebb, kiemelem, h semmiképpen nem HYIP. az elveszett BAP-okkal kapcsolatban pedig pár sorral feljebb olvashatsz egy vitát, amelyből kiderül, h mindenki annyit kérhet vissza, amennyit nem szégyell. (megjegyzem, én is kértem és kaptam vissza közel 6,000 BAP-ot). az pedig elvárható mindenkitől, aki pénzt akar keresni, h FOGLALKOZZON az adott oldallal, akár support ticket formájában.
3. az 1. pontból kifolyólag a PTCInvestigation-nek nincsenek éves tapasztalatai semmilyen online oldalakról.

ferikekingus!

az oldal tuljdonosainak elemzésére azért van szükség, mert az online üzlet (is) bizalom alapú. amelyik admin egyszer már csinált egy szart, az valószínűleg még egyszer azt fog, ha pedig notórius oldalhalmozóról van szó, akkor még inkább. szóval jó tudni, h mik a kilátások hosszú távon. azon a szinten, h kattolom és kifizet vagy nem, tényleg mindegy, mihez fogunk hozzá, de amint az ember elkezd toborozni (ami befektetéssel is jár), már nem mindegy, meddig fog fizetni egy program és egy csaló, vagy ismeretlen admin valószínűleg kevesebb ideig fog.
persze a Nerdbux, DrClix illetve Ojooo, PTCircle óta egy kicsit máshogy látom én is a dolgokat. nem biztos, h sokat jelent egy megbízható admin (Nerdbux, DrClix), illetve egy ismeretlen, az első pillanattól SCAM-nek titulálható oldalból (Ojooo, PTCircle) is lehet tisztességesen profitot kivenni, ha képben vagyunk.

nem egyszerű ez.
sajnos a PTC oldalak mostanában lassított HYIP-nek tűnnek számomra, bár lehet, h még mindig a LibertyReserve bedőlésének következményeit nyögjük... :?
Kép
viktorxx83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2013.12.23. 11:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: viktorxx83 »

doqxstudio!

1. Ezt a PTC Investigation-t az eredeti Admin csinálja a Facebook-on:

https://www.facebook.com/PTCInvestigation

NÉVJEGY:

PTC Investigations, former and first owner of ptc-investigation.com.

http://ptc-investigation-closing.blogspot.com/

http://ptc-investigation-closing.blogspot.com/

2. Sajnos vannak konkrétumok itt is: http://money-news-online.com/blog/2011/ ... basebucks/

https://www.facebook.com/notes/ptc-inve ... 5857786245

3. Mivel az eredeti Admin foglalkozik a Facebook-os PTC Investigation-nel látható, hogy többéves tapasztalatai vannak a PTC oldalakról:

https://www.facebook.com/PTCInvestigation
https://www.facebook.com/PTCInvestigati ... =1&theater
https://www.facebook.com/PTCInvestigati ... 2544333196
https://www.facebook.com/PTCInvestigati ... 3167177144

"nem egyszerű ez.
sajnos a PTC oldalak mostanában lassított HYIP-nek tűnnek számomra, bár lehet, h még mindig a LibertyReserve bedőlésének következményeit nyögjük... :?"

Valóban nem egyszerű ez. Szerintem is ilyenek mostanában a PTC oldalak sajnos. Lehet, hogy a LibertyReserve bedőlése is az okok között van, de valószínűleg sok csaló volt is, van is, meg lesz is a PTC oldalak esetében is.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok! :)

Már sok vélemény elhagzott itt a PaidVerts-el kapcsolatban. Vannak akiknek jól megy, de azért sokan vagyunk akiknek nem nagyon akarózik jól menni. Azoknak akiknek jól megy, gyanítom vannak refjeik szép számmal.
Nekem nincs 1 refem se, de nem is haladok vele egyről a kettőre, hiába gyűjtögetem a BAP-okat.
Ami annyit jelent számomra, hogy reffek nélkül nem nagyon éri meg ezt csinálni!

Tegnap este volt 27000 BAP-om, erre ma eddig 19 reklámot adott, a következő felosztásban:
4db $0.01, 2db $0.005, 4db $0.004, 4db $0.002, 2db $0.001, 1db $0.0005

Nálam az a mese miszerint minél több BAP-ja van valakinek annál többet ad a rendszer bedőlni látszik sajnos! :(

Pénzt kívülről nem invesztáltam bele!
Eddig 19db 1$-os hirdetés csomagot vettem a már megkeretett pénzemből, és azzal növeltem folyamatosan a BAP-jaim számát, várva, hogy hátha csak egyszer tényleg beindulnak a nagy reklámok. De sajnos csak nem akarnak érkezni! :cry:

Egyetlen egy nap volt amikor elkényeztetett a rendszer a folyamatos karbantartások után, amikor összegyűlt 20000BAP-om.
Akkor volt 1db 3 dolcsis rekim, meg pár darab 10 centes és centes + valamennyi apró.
Az össz keresetem ezen a napon elérte a 4 dollárt. Örültem is nagyon, azt gondolván, hogy végre beindulnak nálam is a nagy rekik. De az örömöm csak másnapig tartott, mert azóta alig ad valamit a rendszer.
Az már jó napnak számít ha a fél dolcsi megvan, de ahhoz minden reklámot megkellene néznem amit kapok, a kicsitől - a pici-ig! Nagyjából napi 80-100 reklámot kellene ehhez megnéznem. Arra meg se időm, de ami még rosszabb, már türelmem sincsen! :(

Most jutottam el arra a pontra, hogy azon gondolkodom abbahagyom ha hamarosan nem lesz pozitív változás!

További szép és sikeres napot kívánok mindenkinek!
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

harmonia írta:Sziasztok! :)

Már sok vélemény elhagzott itt a PaidVerts-el kapcsolatban. Vannak akiknek jól megy, de azért sokan vagyunk akiknek nem nagyon akarózik jól menni. Azoknak akiknek jól megy, gyanítom vannak refjeik szép számmal.
Nekem nincs 1 refem se, de nem is haladok vele egyről a kettőre, hiába gyűjtögetem a BAP-okat.
Ami annyit jelent számomra, hogy reffek nélkül nem nagyon éri meg ezt csinálni!

Tegnap este volt 27000 BAP-om, erre ma eddig 19 reklámot adott, a következő felosztásban:
4db $0.01, 2db $0.005, 4db $0.004, 4db $0.002, 2db $0.001, 1db $0.0005

Nálam az a mese miszerint minél több BAP-ja van valakinek annál többet ad a rendszer bedőlni látszik sajnos! :(

Pénzt kívülről nem invesztáltam bele!
Eddig 19db 1$-os hirdetés csomagot vettem a már megkeretett pénzemből, és azzal növeltem folyamatosan a BAP-jaim számát, várva, hogy hátha csak egyszer tényleg beindulnak a nagy reklámok. De sajnos csak nem akarnak érkezni! :cry:

Egyetlen egy nap volt amikor elkényeztetett a rendszer a folyamatos karbantartások után, amikor összegyűlt 20000BAP-om.
Akkor volt 1db 3 dolcsis rekim, meg pár darab 10 centes és centes + valamennyi apró.
Az össz keresetem ezen a napon elérte a 4 dollárt. Örültem is nagyon, azt gondolván, hogy végre beindulnak nálam is a nagy rekik. De az örömöm csak másnapig tartott, mert azóta alig ad valamit a rendszer.
Az már jó napnak számít ha a fél dolcsi megvan, de ahhoz minden reklámot megkellene néznem amit kapok, a kicsitől - a pici-ig! Nagyjából napi 80-100 reklámot kellene ehhez megnéznem. Arra meg se időm, de ami még rosszabb, már türelmem sincsen! :(

Most jutottam el arra a pontra, hogy azon gondolkodom abbahagyom ha hamarosan nem lesz pozitív változás!

További szép és sikeres napot kívánok mindenkinek!
Jól mondod a több BAP, több zseton az bizony ordas nagy kamu, csak arra akarnak sarkalni, hogy ne kérj ki pénzt, fektesd vissza, egyszer majd neked is jó lesz...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

ferikekingus írta: Szorakozom! pénztkeressem!
:spam: ha az lesz egyszer az lesz de eddig is és addig is keressek rajta! :clap:

Akik meg ugy érzik hogy nem a pénzkeresséssel hanem a kutatással kell foglalkozni menjen régésznek :innocent:

Boguli gratulálok a kifizetésedhez nagyon szép! :good: :clap:

Mindenkinek jó kattolást pénzkeressést! és persze kutatást :lol:
Semmi probléma ezzel, ha Neked az a szórakozás, hogy lekattintasz napi 80-100 db. 30 másodperces hirdetést, akkor legyen. :good:
Aki viszont előrelátó, az tovább régészkedik. :clap:
Valszeg a régészek többet is keresnek. :D
Kép
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pborisz »

harmonia írta:Vannak akiknek jól megy, de azért sokan vagyunk akiknek nem nagyon akarózik jól menni. Azoknak akiknek jól megy, gyanítom vannak refjeik szép számmal.
Nekem nincs 1 refem se, de nem is haladok vele egyről a kettőre, hiába gyűjtögetem a BAP-okat.
Ami annyit jelent számomra, hogy reffek nélkül nem nagyon éri meg ezt csinálni!
Nálam az a mese miszerint minél több BAP-ja van valakinek annál többet ad a rendszer bedőlni látszik sajnos! :(
harmonia írta:Pénzt kívülről nem invesztáltam bele!
Eddig 19db 1$-os hirdetés csomagot vettem a már megkeretett pénzemből, és azzal növeltem folyamatosan a BAP-jaim számát,
Kedves harmonia!
Nem tudom mikor kezdted el a PV-t csinálni, de azért ebben a két idézetben van némi ellentmondás nem gondolod? Az egyikben azt írod, hogy nem haladsz sehova, aztán meg azt, hogy nem fizettél be semmit és mégis összegyűlt $19, amiből csomagokat vettél. Most őszintén? Melyik PTC oldalon tudtál eddig összegyűjteni ennyi pénzt referáltak és befizetés nélkül?

Én tudom, hogy mindenki azonnal milliomos akar lenni, de azért néha nem árt egy kicsit átgondolni, hogy miért is siránkozik az ember. Azt mindenki tudja, aki már kicsit is foglalkozott a PTC oldalakkal, hogy befizetés és/vagy referáltak nélkül a PTC csupán szórakozásra jó és arra, hogy ha tényleg nincs egy filléred sem arra, hogy befizess bárhova is, akkor is elindulhass a pénzkeresés útján. Nyilván iszonyat sok munkával, de akkor is elindulsz. Ehhez képest a PV-n szerintem nagyon jó az a $19 kereset befizetés nélkül.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég