PaidVerts

pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Jimbo75 írta: Jól mondod a több BAP, több zseton az bizony ordas nagy kamu, csak arra akarnak sarkalni, hogy ne kérj ki pénzt, fektesd vissza, egyszer majd neked is jó lesz...
Ezzel a gondolkodásmóddal nem sokat fogsz keresni az biztos...
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

pborisz írta:
Jimbo75 írta: Jól mondod a több BAP, több zseton az bizony ordas nagy kamu, csak arra akarnak sarkalni, hogy ne kérj ki pénzt, fektesd vissza, egyszer majd neked is jó lesz...
Ezzel a gondolkodásmóddal nem sokat fogsz keresni az biztos...
Ott a pont... :good:
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pborisz »

A SCAM témához kapcsolódóan néhány gondolat.
Az MTV az én blogomon is átkerült a SCAM-ek közé anno, aminek az elsődleges oka az volt, hogy túl sokszor csinált az admin restartot. De azt se árt tudni azért erről, hogy a restart itt nem azt jelentette, hogy egyszerűen elveszett a pénzed, hanem azt, hogy MTV részvényekbe konvertálták. Én szinte az indulásától kezdve benne vagyok az MTV-ben és $300-t fektettem bele, aminek egy részét nem tudtam kikérni a folyamatos restartok miatt. De a doqxstudio által korábban linkelt cikkből kiderül, hogy az MTV részvények árfolyama idén olyan szintre emelkedett, aminek köszönhetően már úgy is pluszba kerültem, hogy nem kellett eladnom az összes részvényemet.
Tehát 2014-ben a részvényárak emelkedésének köszönhetően MINDEN befektető hozzájuthatott a korábban bármikor befektetett pénzéhez és ezen kívül még busás profitot is elkönyvelhetett. Csupán csak ez az apró tény volt az oka annak, hogy újra fizető státuszba került nálunk (és még sok más helyen) az MTV. De nyilván aki abban nem volt benne, ezekről semmit sem tud, mint ahogy a PTCInvestigation adminja sem. Persze az már megint egy más kérdés, hogy volt egy korábbi program, ami állítólag tényleg nem fizetett a befektetőinek. Ezt nyilván szem előtt kell tartani, ha valaki nagyobb összeget szeretne befizetni, de ettől még az tény, hogy jelenleg az MTV és a PV is rendesen fizet és jól működik.
A PV-ről már több száz dollár kifizetést kaptam, amit eleinte a PayPal-ra kértem, aztán amikor problémáik voltak, akkor a PerfectMoney-ra, ahova mindig határidőre megérkezett a pénz. Sőt, a tegnapelőtti 2 nap alatt jött ki. Ahhoz képest, hogy a PTCInvestigation admin azt írja, hogy gondok vannak a PM-val ez annyira nem rossz ;)
A support is teljesen jól működik. Nyilván amikor felhalmozódtak a levelek, akkor volt egy kis probléma és lezárták a beadott jegyeket, de én újra megnyitottam és két napon belül jött a segítség egy olyan viszonylag apró problémával kapcsolatban, hogy a hirdetésemben szereplő domain név nem volt jó és kértem, hogy írják át. Simán megcsinálták.

Egy szó mint száz, ide se fizetnék be többet, mint amit a pénztárcám megenged, így bármi is történik, nagy baj nem érhet. Aki meg befizetés nélkül, vagy minimális befizetéssel indult el, az ne várjon csodát, hogy egyik napról a másikra ömleni fognak a nagy értékű hirdetések.

Tegnap egyébként én se sokat kaptam, de ma már $20 fölötti értékben jöttek most délután. Persze ehhez BAP is kell, ami nekem 1,9 millió jelenleg. Ennyit arról, hogy a BAP-ok emelkedésével nem adnak több hirdetést ;) Szóval igenis érdemes gyűjteni azokat a BAP-okat...
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ez korrekt infó volt, köszi mindenki nevében, akit ÉRDEKEL.
BAP: de bizonyhogy számit mennyi van.
És miért akkora probléma hogy reffekkel jobban megy? Minden létező helyen hirdetem PV-t, és még mindig jönnek direktek. Javaslom pl HunPTC-t ahol 75 centért 1 hétig kinn van a hirdetés, vagy 10 centért 1 napig. Még mindig van egy rakás magyar aki nem csatlakozott. Csak ne felejtsünk el aztán kommunikálni velük..Vagy vártok 2-3 hetet mig kifizet 1,5-2 $-t?
Jo Cook - aki fenn van Facebookon, jelölje be, mindenkit visszaigazol és a legelső kézből, az admintól kapjátok a legfrissebb infókat. Egy galamb ül a fején a profilképen.
Azt érdemes mégegyszer elmondani, vagy a kutyát sem érdekli, hogy valódi hirdetők vannak, vagyis mi? Ezért ingadozik a reklámok mennyisége? Vagy jobb és megbizhatóbb egy olyan oldal ahol van 4 db 1 centes hirdetés, ami oda irányit hogy: Fórum bemutatkozás, Proof, Jajjdeolcsónhirdessnálunk, meg az admin kedvenc oldalának refflinkje /Ami újabban egyre több helyen a PV/ és betesz mellé egy fotót valami beteg indiai kisfiúról?
50 cent már jónak számit? Neobux, Clixsense /ha épp nem állnak hegyekben a taskok/, Probux: kinek mennyi a napi keresete REFFEK NÉLKÜL, befektetés, tagság nélkül???
Ha PV-en reffek nélkül csak napi 10 cent bejön, akkor 20 nap alatt van meg a 2 $-os kikérés Paypalra.
Tényleg gyalázatos. :boo:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Érdekes, hogy sokan mennyire védik, mások mennyire támadják ezt az oldalt. Én két napja befejeztem, beleuntam a vacakolásba. Az is érdekes, hogy pont a giga befektető pénzpumpálása után lassult be az oldal.
Igazából nem (annyira) bonyolult ez a rendszer, de sokan nem értik. Az Admin olyan, amilyen, egy kicsit sem bízok benne, de ez bőven nem jelenti azt, hogy ne működhetne valami, ne lehetne vele keresni. Én anno 300 bap-al többet kerestem naponta, mint az utóbbi egy hétben 20 000 bap-al, leszámítva egy napot, ami az időnként adagolt mézesmadzag része.
Csak egy nagyon egyszerű példa: mondjuk az induláskor valaki csatlakozik, befektet 10$-t, szerez 10 refet, akik mind így tesznek, és keres 50$-t vele egy hónap alatt. Most csak mondtam valamit, nem a konkrét számokon van a hangsúly. Valaki ugyanazt csinálja, csak nem induláskor, hanem akkor, mikor az oldal 3 hónapos lesz. Neki az 50$ 2 hónap alatt jön be. Aki fél évvel az indulás után kezdi el, annak 4 hónapig. Ez ugye kiadja a piramis formát. Az más kérdés, hogy a bap rendszer, és a random hirdetés adások miatt nem muszáj ragaszkodni az egy darab háromszöghöz, és nem csak függőlegesen, hanem vízszintesen is lehet mozognia az Adminnak (nagyon bonyolult lenne ebbe most belemenni). Lényeg a lényeg, hogy a lassulás elkerülhetetlen, bár nem mindegy, hogy a felfelé ívelő szakasz meddig tart, ezt is lehet befolyásolni, ha valaki nagyon ott van a szeren (YGP-ot is érdemes figyelni, hogy milyen ívet írt le a majd egy év alatt, pedig ott is van hangsúly a visszaforgatáson), maximum elhúzni lehet, szelektálni, illetve a sima, egyenletes hanyatlást lehet hullámvasút jellegre cserélni (akár több sávos rendszerben is, ami lényegében olyan, mint egy mezei PTC oldalon a szelektív kifizetés - legalábbis célját tekintve). Nekem egy ilyen megbízhatatlan, diktátor jellegű oldal nem kell, mert egyet gondol a Jo, és a csomagokra adott 55%-os profit mindjárt nem pár hét, hanem mondjuk 1-2 év alatt jön vissza. Mert csak. Indok mindig lesz. A refbérlés ugyanaz (ismét hosszasan lehetne témázni erről is, talán egyszer majd belemegyek, mert sajnos hatalmas tudatlanság van ezen a téren is, főleg mikor valaki elhiszi, hogy valós embert bérel, közben pedig befektetési program vesz részt (csak ott a piramis nem piramis, hanem egy kivehetetlen forma) jól lehet vele keresni, de én jelenleg nem utazom benne. Szóval azt mondom, hogy mindkét tábornak igaza van. A paraméterek ismertek, mindenki maga dönt, hogy milyen oldalba mennyire mászik bele.
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

"Én anno 300 bap-al többet kerestem naponta, mint az utóbbi egy hétben 20 000 bap-al, leszámítva egy napot, ami az időnként adagolt mézesmadzag része."

Ennyit arról, hogy a BAP-ok emelkedésével több hirdetést adnak :lol:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jimbo75 írta:"Én anno 300 bap-al többet kerestem naponta, mint az utóbbi egy hétben 20 000 bap-al, leszámítva egy napot, ami az időnként adagolt mézesmadzag része."

Ennyit arról, hogy a BAP-ok emelkedésével több hirdetést adnak :lol:
Alapesetben ha több a bap-od, akkor nagyobb értékű hirdetéseket kapsz. Adott napon a többiekhez képest, hosszabb időszakot vizsgálva már lehetnek olyan furcsaságok, amiket írtam is. Tehát igaz is meg nem is. Ettől függetlenül én már jó ideje senkit nem akarok lebeszélni semmiről, sok féle módon lehet ptc-zni. Nálam például a fél perces hirdetésekkel, és a 18 órás időlimittel már alapból hátránnyal indult a program (de ez ugye egyéni probléma).
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

Nekem majdnem 2 hónap kellett a 25k BAP-hoz, úgyhogy egy forintot sem vettem ki belőle, mindent lekattintottam, még a szaros 0.0000000005-s hirdetéseket is....
Ilyen ütemben mire elérnék 100-200 BAP-ig az gondolom még min. félév, kurvára nem éri meg csinálni. Én kiszálltam, marad a Oneworldbux, ott egy hét alatt többet keresek, mint itt 2 hónap alatt....
noname474
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013.06.23. 19:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: noname474 »

ma fizettek, nem is nagyon csinálom tovább, ja paypal! 4 nap alatt küldték is :)

Status: ok
Created: 07/19/2014 11:14
Updated: 07/23/2014 12:08
Transaction Type: cashout
Method: PayPal
Gross Amount: $8.93
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ma nekem is megjött az ötödik kifizetésem. Refem nincs,de a ruletten azért lehet nyerni pár száz bap-ot minden nap.

Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nekem 3 nap alatt fizetett PayPal-ra.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Megint csinálnak valamit? Piszok lassú az oldal.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Kezd vicces lenni az oldal... Kapok ma 85db reklámot. Amiből kb 6értelmesebb a többi 10db 0,001es és 69db 0,0005ös...
Ráadásul 10nap alatt 0,6dolcsit forgatott csak vissza az oldal a recycles adokból.
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

122000 bap-al tegnap kb 30 cent, és kb 50 apró sz.r. :bad:
Ma is hasonlóan semmi, 1db 6 centes, 3db fél centes, és kb 40 apró sz.r. :bad:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Tele van 0,0005-kel, ezeket már nem vagyok hajlandó megnézni,nem is értem minek vannak ilyenek már benne. Senki sem nézi meg ezeket vagy nagyon kevesen.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Azt azért még elmondanám, hogy mindenkinek a regisztrációs e-mail címe nyilt titok.
Az én linkemről regisztrált három tag-nak én is látom az e-mail címét. Én ezekkel az e-mail címekkel nem fogok visszaélni. :)
Csak hogy tudjon róla mindenki. :)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nagyon sok programnál természetes szolgáltatás, h látod a referáltjaid e-mail címét, h tudd őket motiválni.
pl. forgalomcseréken. nincs ebben semmi különös és visszaélésre sem ad különösebb okot, mert a FAQ-ban bent van, h aki SPAM-eli a referáltját, azt kirúgják.

én is kaptam egy rakat 0,0005-öst, úgyhogy megérlelődött bennem, h megveszem $10-ért a szűkítőt így 100,000 BAP-al. és most hagyom maguktól lejárni ezeket! :D
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Pár napja megint szakaszos az egész, ez már sosem lesz normális? Lefagy fél óránként legalább az oldal.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

megérlelődött bennem, h megveszem $10-ért a szűkítőt így 100,000 BAP-al. és most hagyom maguktól lejárni ezeket! :D[/quote]

Bennem ez kb egy hete érlelődött meg.. :lol:
Sikerült vele elérnem, hogy végre nem fogy a BAP mennyiség olyan drasztikusan. Igaz igy megúszom az oldalt napi maximum 20 reklámból, de gyorsan megvan legalább. Én 0,125öt állitottam be, mert mostanában már a centesekre sincs időm, de ez igy most tökéletesen megfelel.

PM-ra 5 napja kértem ki, remélem még nyaralás előtt megérkezik hogy új kikérést indithassak.

Az email-cimek láthatósága szerintem remek dolog, minden regisztráltamnak küldtem egy részletes leirást és onnantól bármelyikük fel tudta velem venni a kapcsolatot ha segitség kellett. Én mondjuk PTC-hez nem azt az email-cimet használom, mint a privát dolgaimhoz, igy ami a ptc-s emailre jön, nem veszem zaklatásnak. /Bár Moralbux adminja kezdi elvetni a sulykot ;-)) /

Gondolkodom továbbá azon, hogy miután Probux 3. napja csinál belőlem bohócot kikéréskor, menjek-e és elkezdjem-e folyamatosan támadni a topicot, figyelmen kivül hagyva minden érvet az oldal mellett. Meg egy csomó másik oldal nem tetszik még, ha majd nagyon ráérek, betámadom azokat is. :rofl: :innocent:
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

A 10dolcsis reklám gátlónál egyszer állítható csak be a reklámok alsó határa vagy utána bármikor módosítható ingyen?
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Ray81 írta:A 10dolcsis reklám gátlónál egyszer állítható csak be a reklámok alsó határa vagy utána bármikor módosítható ingyen?
Minden módosítás $10-ba kerül, szóval érdemes meggondolni hogyan állítod be.
De megnyugtatásképpen elmondom, hogy én $0,01-re állítottam be és azért nem ad azokból se olyan sokat, hogy ne tudjuk lekattintani.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: pborisz »

patrasz írta:Tele van 0,0005-kel, ezeket már nem vagyok hajlandó megnézni,nem is értem minek vannak ilyenek már benne. Senki sem nézi meg ezeket vagy nagyon kevesen.
Pont ezért, mert így nem kell fizetni érte, de fogy a BAP mindenkinél, akinek kiosztják ;)
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

pborisz írta:
Ray81 írta:A 10dolcsis reklám gátlónál egyszer állítható csak be a reklámok alsó határa vagy utána bármikor módosítható ingyen?
Minden módosítás $10-ba kerül, szóval érdemes meggondolni hogyan állítod be.
De megnyugtatásképpen elmondom, hogy én $0,01-re állítottam be és azért nem ad azokból se olyan sokat, hogy ne tudjuk lekattintani.
Köszi.
Megkérdezhetem mennyi BAPal engedted ezt meg magadnak? :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

1,9 M-el, de szerintem már 100 K-val is megéri.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Vajon egyszer mondjuk 1 héten keresztül fog működni normálisan az oldal? :(
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

patrasz írta:Vajon egyszer mondjuk 1 héten keresztül fog működni normálisan az oldal? :(
és azóta sem akar életre kelni rendesen. Nem értem, egy Paidverts hogy engedheti meg magának, hogy ilyen terhelhetőségű szervergépen vagy tárhelyen szenvedjen. :bad:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

reggel 2x betöltődött, de kattintani nem tudtam. azóta se kép, se hang sajnos.
Kép
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: latattila »

Ez már nevetséges!
Bejött az oldal egy pár percre és 100 reklám várna ha beengedne! De nem!
Persze a nagyrésze valószínűleg 0,00005-ös, de ki tudja mi lehet még ott??? :angry:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

azt javaslom, jegyezd föl mennyi BAP-od van és support ticket-ben visszakéred majd!
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

most működik végre.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég