Probux - Nem fizet

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ha nem foglalkoznak vele,akkor honnan van még mindig annyi hirdetés rajta? nem hiszem,hogy ne fogyott volna el a kredit róluk.

Amíg fizetve van a webszolgáltatás,addig marad az oldal. Tulajdonképpen nem jelent túl sokat,hogy egy oldal 1-2-3 évre vette a domaint,mert az szinte ingyen van. Sok esetben az se számít,hogy a script licenszet mennyi időre vette. Minden attól függ ,hogy mennyi bevételt tud kicsalni. ha elég sokat,akkor abból könnyen ki tudja ezeket fizetni
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Hát igen ... bevétel - kiadás oldal, a többi meg nem érdekes, már semmi sem számít ... egyre jobban parázok bárhol is invesztálni, mert már semmi sem biztos, ill. az biztos hogy semmi sem biztos :)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

xenosz2 írta:ha nem foglalkoznak vele,akkor honnan van még mindig annyi hirdetés rajta? nem hiszem,hogy ne fogyott volna el a kredit róluk.
új hirdetést nem fogadnak el. íme az utolsó próbálkozásom: Being reviewed, ad will be available within -497 hours. (ez több, mint 20 nap). :D
a régebben feladott és jóváhagyott hirdetésekre még tudnak a felhasználók krediteket tenni. szerencsére nekem is volt korábban feladott.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:
xenosz2 írta:ha nem foglalkoznak vele,akkor honnan van még mindig annyi hirdetés rajta? nem hiszem,hogy ne fogyott volna el a kredit róluk.
új hirdetést nem fogadnak el. íme az utolsó próbálkozásom: Being reviewed, ad will be available within -497 hours. (ez több, mint 20 nap). :D
a régebben feladott és jóváhagyott hirdetésekre még tudnak a felhasználók krediteket tenni. szerencsére nekem is volt korábban feladott.
Köszönöm a választ:) Ez nem jutott eszembe. és még elég sokan kattintják ennek ellenére is. Nekem 3 refem aktív még a 8ból,de lehet köztük olyan is,aki még a hirdetésre gyűjt vagy bízik a csodában.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Úgy látszik szerencsém volt.
Mult hét elején adtam be egy hirdetést, két nap mulva írták,
hogy elfogadva, tehetek rá kreditet.
Csak mára jött össze a 7$, vettem 5000 micro-t,
hozzárendeltem, és le is ment.
Reg-ek is jöttek. :)
Ezzel el is köszöntem az oldaltol.

Viszont a Fusebux-on vettem kreditet, de a hirdetést nem aktiválják. :cry:
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Az oldal már nem is elérhető ... Nálatok?
Kép
eviaclub
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2012.11.04. 14:36
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Probux

Hozzászólás Szerző: eviaclub »

Nincs ilyen oldal
Minden ami PTC. Tájékoztatás a PTC munkáról, a regisztrálás menetéről, a kifizetésekről, a csalókról és mindenről, amit tudni érdemes. Részletes és őszinte leírás a legjobb PTC oldalakról. Kattints az alábbi bannerre, ha többet szeretnél tudni
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nálam se jön be, nem lenne meglepő, ha végleg eltűnt volna. Azért azt meg kell hagyni, hogy az Admin nem gyengén nyomja, lényegében 3 oldala is az 1500 legnépszerűbb oldal között volt. Sajnálom azokat, akik befürödtek vele, még ha sokan arrogánsan és nagyképűen is vislekedtek, mikor a Pro megbízhatósága szóba került. Tanulni kell az esetből, de legalábbis megpróbálni.
Avatar
luigi75
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.07.24. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: luigi75 »

Sajnos tegnap óta nem megy az oldal... Kár érte! Nekem volt 10 kifizetésem is. Erről ennyit. :cry:
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

idlig írta:Nálam se jön be, nem lenne meglepő, ha végleg eltűnt volna. Azért azt meg kell hagyni, hogy az Admin nem gyengén nyomja, lényegében 3 oldala is az 1500 legnépszerűbb oldal között volt. Sajnálom azokat, akik befürödtek vele, még ha sokan arrogánsan és nagyképűen is vislekedtek, mikor a Pro megbízhatósága szóba került. Tanulni kell az esetből, de legalábbis megpróbálni.
Biztos, hogy 1 admin van a 3 mögött? Már ha a pro, zap fuse hármasra gondolsz :)
End of the story
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: idlig »

kavics13 írta:
idlig írta:Nálam se jön be, nem lenne meglepő, ha végleg eltűnt volna. Azért azt meg kell hagyni, hogy az Admin nem gyengén nyomja, lényegében 3 oldala is az 1500 legnépszerűbb oldal között volt. Sajnálom azokat, akik befürödtek vele, még ha sokan arrogánsan és nagyképűen is vislekedtek, mikor a Pro megbízhatósága szóba került. Tanulni kell az esetből, de legalábbis megpróbálni.
Biztos, hogy 1 admin van a 3 mögött? Már ha a pro, zap fuse hármasra gondolsz :)
Bizonyítékom nincs (de ha jól emlékszem a PTC Investigations facebookján volt 1-2 árulkodó kép), én mondjuk elég biztos vagyok benne. Bár igazából sokat nem számít már.
latattila
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2014.01.31. 20:18
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: latattila »

Elvileg újra elérhető az oldal!
A pénzem megvan, a reffek megvannak de persze nem dolgoznak!
akinek kikérhető pénze bent az esetleg megpróbálhatja!
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: wander »

Én nem tudok belépni. :( Pedig már majdnem megvolt az $5. :bad:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

már rég scam,ne bánkódj ugyse fizette volna ki. olvasgass fórumot és megkimeled magad ettől is:)
Foremi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.11.23. 18:28
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: Foremi »

Az oldal már napok óta elérhető, viszont nem enged bejelentkezni. Ti be tudtok lépni vagy törölték az összes regisztrációt?
Ez aztán stílusra vall... :(
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Foremi írta:Az oldal már napok óta elérhető, viszont nem enged bejelentkezni. Ti be tudtok lépni vagy törölték az összes regisztrációt?
Ez aztán stílusra vall... :(
Teljesen felesleges erőltetned. Nem tudom, miért nem enged be, de ez már sosem jön rendbe.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Probux - Nem fizet

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Foremi írta:Az oldal már napok óta elérhető, viszont nem enged bejelentkezni. Ti be tudtok lépni vagy törölték az összes regisztrációt?
Ez aztán stílusra vall... :(
Hogy képben legyél ez az oldal már kis túlzással hónapok óta nem fizet. Az,hogy elérhető nem jelent semmit ebből a szempontból. Sok esetben akár sok-sok hónapik évekig elérhetőek is lehetnek nem fizető PTC-k. neked is a Fórumok olvasgatását javaslom és akkor megérted ezt az "üzleti" fajtát. Sok-sok csalás van benne sajnos :bad:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég