Feltöltést vállalok!

Pénzkeresés fájl feltöltéssel
pokerking92
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012.11.25. 16:43
Kapcsolat:

Feltöltést vállalok!

Hozzászólás Szerző: pokerking92 »

Üdv.Ha lassú a neted,és nem tudsz nagy fájlokat feltölteni,akkor írj és segítek.
Seed szerverrel tudok feltölteni.kb 5000 kb/s-el tudok feltölteni és 10000 kbps-el tudok letölteni.A feltöltés sebessége függ az általad választott tárhelytől.
Árak:
Letöltött mennyiség Gigabyte: 0,02$/GB(ha valahogy megoldod,hogy eljuttatod hozzám azt a fájlt amit felakarsz töltetni,akkor értelemszerűen nem kell fizetned a letöltésért.)

Feltöltött mennyiség Gigabyte: 0,05$/GB

Fizetni csak Paypalen lehet!
Rendelés menete:
1.elküldöd a torrent fájlt,amit le kell tölteni(ha kell tölteni)
2.Megadod,hogy hova töltsem fel(itt viszont meg kell,hogy add a tárhelyen a felhasználónevedet meg a jelszavad különben nem tudok feltölteni hozzád.ha tudsz rá módot,hogy ezt kiküszöböljük,akkor írd meg.Egyébként kérdezz utánam a fórumon,több emberrel is volt már pénzváltásom,volt hogy nekem váltottak,és volt hogy én váltottam,megbízható vagyok.Feltöltés után meg simán megváltoztatod a jelszót!)
3.Paypalre elküldöd a letöltésnek és feltöltésnek az árát
4.Én feltöltöm a fájlt!
5.Írsz a fórumba,hogy sikeres volt a megbízás,hogy a többi felhasználó is lássa,hogy működik a dolog!

Ha érdekel írj privát üzenetet,vagy írj erre az email címre:
fajlfeltoltesgyorsan@gmail.com
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Feltöltést vállalok!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Seed szerverrel tudok feltölteni.kb 5000 kb/s-el tudok feltölteni és 10000 kbps-el tudok letölteni.A feltöltés sebessége
sztem manapság már egy átlagos netkapcsolat ezeket tudja . mi a kunszt ?
jony33
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.10.11. 04:25
Kapcsolat:

Re: Feltöltést vállalok!

Hozzászólás Szerző: jony33 »

Üdv.Ha lassú a neted,és nem tudsz nagy fájlokat feltölteni,akkor írj és segítek.
Seed szerverrel tudok feltölteni.kb 5000 kb/s-el tudok feltölteni és 10000 kbps-el tudok letölteni.A feltöltés sebessége függ az általad választott tárhelytől.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég