PaidVerts

fecusjuhasz
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.09.04. 13:07
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: fecusjuhasz »

Gratula!!!!
Mennyi Bapra
Kép]
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Köszi! Kb 200K-ra.
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Gratula :D
Én tegnap 6k bapra megkaptam a 0.40$it :D
Ma pl 0.30$t kerestem 9k bappal..
Nincs upgradem.
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Tudna valaki segíteni nekem,mire lehet felhasználni a bonus pontokat és ,hogyan kell :?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Valamilyen új típusú reklám van az oldalon? Ha belekattintok csak 1 sor van az eddigi 3 helyett, és bár beírom a chapta kódot ha lejár az idő (15 sec) mégsem írja jóvá. (Error, please try another one.)
Már megint egy újabb hülyeség.
Többszöri próbálkozásra fogadja el nagy nehezen, ááá.
btowen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014.09.26. 14:10
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: btowen »

Hát ezt én is tapasztaltam de nekem nem sikerült még elfogadtatni, pedig a kódot mindig jól írom be.
btowen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014.09.26. 14:10
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: btowen »

Na kérem most már megy rendesen.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nekem 2 napja nem ad visszaforgatott reklámot, pedig megvan az 5 centes csomag
End of the story
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

patrasz írta:Valamilyen új típusú reklám van az oldalon? Ha belekattintok csak 1 sor van az eddigi 3 helyett, és bár beírom a chapta kódot ha lejár az idő (15 sec) mégsem írja jóvá. (Error, please try another one.)
Már megint egy újabb hülyeség.
Többszöri próbálkozásra fogadja el nagy nehezen, ááá.
Bevezetésre került a Cheap Traffic.

Cheap Traffic: Campaigns from $0.10:
Users will visit your website for 15 seconds, after typing 1 line of of copy & paste about your offering. Delivery guaranteed within 14days. 100% unique users!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

kavics13 írta:Nekem 2 napja nem ad visszaforgatott reklámot, pedig megvan az 5 centes csomag

Nálam 2 nap alatt 8 centet adott. Elég karcsú.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kavics13 írta:Nekem 2 napja nem ad visszaforgatott reklámot, pedig megvan az 5 centes csomag
hét vége miatt.
amúgy nekem 2-3 naponként újra és újra meg kell vennem 150K BAP-al.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

A Fórum szerint valamit mókerásztak a szerverekkel, plusz MTV-n az instant share-jóváiráson dolgoznak /ideje/. A szokottnál jóval kevesebb reklámot kaptam én is szombat óta, nem volt recycled sem, és hétfőn-kedden már nagyon szokta osztani, most semmi. Késő estére aztán helyreállt nálam is a rend, abból gondolom hogy tetemes kompenzációt kaptam..Nyilván az elmúlt néhány nap pótlására. Most újra a szokott leosztást kapom.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Paypal eltűnt.....
End of the story
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na ne már...
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Én tegnap kértem ki paypal-ra.

Iszonyat soká tart kifuttatnom az oldalt ... 100000 felettről indúltam, s még mindíg 40000 feletti bap-om van.

Nekem nem illik bele a napi kattingatós ritmusba az oldal ... ezért hanyagolnám már, de 40000 bap-ot csak nem hagyok ott, kattolom az oldalt.

Amúgy belegondoltatok hogy a betett összegeket hogy fogjátok, mikorra fogjátok tudni ti is majd kifuttatni? Most még tán megy a szekér, de így is szerintem vagy 2 hónapja próbálom nullához levinni a bap-ot, s így is 40000 környékén vagyok ... igaz most nem tudni mi van a paypal-al is, ha azzal gond van (lenne) na akkor gond lenne.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Elvileg csak egy rövid ideig nem lesz PayPal.
PayPal will be back shortly!

PayPal is temporarily offline for the ad purchase forms - we're just fixing something with the coding & it'll be back later today.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

idlig írta:Elvileg csak egy rövid ideig nem lesz PayPal.
és ez valószínűleg így is lesz.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Már van paypal :)
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ffookkaa11 írta:Iszonyat soká tart kifuttatnom az oldalt ... 100000 felettről indúltam, s még mindíg 40000 feletti bap-om van.

Nekem nem illik bele a napi kattingatós ritmusba az oldal ... ezért hanyagolnám már, de 40000 bap-ot csak nem hagyok ott, kattolom az oldalt.

Amúgy belegondoltatok hogy a betett összegeket hogy fogjátok, mikorra fogjátok tudni ti is majd kifuttatni? Most még tán megy a szekér, de így is szerintem vagy 2 hónapja próbálom nullához levinni a bap-ot, s így is 40000 környékén vagyok ... igaz most nem tudni mi van a paypal-al is, ha azzal gond van (lenne) na akkor gond lenne.
ez szerintem nem így működik. :)
a pókerben szokták mondani, h az asztalon levő pénz nem a te pénzed. PV-re lefordítva a BAP-okat ne akard kivenni, hanem a segítségükkel vegyél ki minél többet! 8)
ahogy írod, már régóta szenvedsz vele, h kifuttasd. megkockáztatom, h ugyanennyi idő alatt, ha 96K felett tartod a BAP-okat, ugyanannyit vettél volna ki, mint így, hogy hagyod lejárni!

a ritmusról meg annyit, h szerintem nem azokat az oldalakat kell keresni, amelyek fekszenek Neked, hanem azokhoz kell alkalmazkodni, amelyek jól fizetnek. és a PV biztos, h ilyen és úgy érzem, még sokáig fogja húzni, hiszen kb. 30-40K körül lehet a taglétszám, van hova növekednie. :)

vedd meg inkább $10-ért a szűrőt, állítsd be 3-4 centre, mindjárt kevesebb gond lesz vele! :)
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

kavics13 írta:Már van paypal :)
Viszont visszaforgatott reklámot még mindig nem kapok...
Pedig messze már a hétvége :)
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

egyébként a CAPTCHA-nál nyugodtan ki lehet hagyni a vesszőt, felkiáltójelet, kérdőjelet, pontot, aposztrófot és mindent lehet kisbetűvel írni!
Kép
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

ffookkaa11 írta:Én tegnap kértem ki paypal-ra.

Iszonyat soká tart kifuttatnom az oldalt ... 100000 felettről indúltam, s még mindíg 40000 feletti bap-om van.

Nekem nem illik bele a napi kattingatós ritmusba az oldal ... ezért hanyagolnám már, de 40000 bap-ot csak nem hagyok ott, kattolom az oldalt.

Amúgy belegondoltatok hogy a betett összegeket hogy fogjátok, mikorra fogjátok tudni ti is majd kifuttatni? Most még tán megy a szekér, de így is szerintem vagy 2 hónapja próbálom nullához levinni a bap-ot, s így is 40000 környékén vagyok ... igaz most nem tudni mi van a paypal-al is, ha azzal gond van (lenne) na akkor gond lenne.
Szerintem sem jó technika, hogy kifuttatod a pénzed. Én beálltam a lv6-os szintre és csak annyit forgatok vissza, hogy ne csússzak le az 5-be. A többi pénzt kiveszem. Így mostantól már csak profitom van.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

"Amúgy belegondoltatok hogy a betett összegeket hogy fogjátok, mikorra fogjátok tudni ti is majd kifuttatni? "


Nálam a betett összeg összesen 0 $, a kivétel a mai napig $165.29.
A Bap-okat folyamatosan 180 000 felett tartom 1-2 ezerrel, meg sem fordul a fejemben a következő szint, de főleg nem az oldal leépitése, elhagyása..
A szűrőt én 1,125 centre állitottam be, napi 20 reklámnál nincs több, reggel és este töltök 15-20 percet az oldalon /igaz közben bogarászom az MTV fórumot és ha érdemes, "játszom" a részvények adásvételével, mert azok is hozhatnak némi plusz centecskét/.
Tényleg nem illik bele a megszokott oldalak közé, ahogy Ayuwage, Rain of Clicks, Masterpieces sem, DE mivel fizető oldalak /mindegy milyen lassú, én ráérek/ csinálom őket, pedig RETTENETESEN utálom mindegyiket..Annyit segitettem megamon hogy az utóbbiakat egyszerre igyekszem lekattolni.
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Tudnátok segíteni a bónusz pontokat mire lehet felhasználni és hogy :?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

topikinditó hozzászólásban találsz segítséget ehhez!
Kép
jerseyman
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.09.05. 08:09
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: jerseyman »

Most egesz mas iranyu kerdest teszek, mint amit az itt felszolalok 95%-a erintett valaha:

5 kampanyt is probaltam a vett hirdetesekkel (nem tettem be sajat penzt, hanem csak az ingyen indulasbol osszejottet, de jo 5-6 dollaros "kampanyok" voltak) es nalam a visszajelzesek ezek alapjan ahoz amit "hirdettem" nagyon sovany erdemenynek szamitanak.

Ti hogy alltok a hirdetesi eredmenyekkel?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Emlitésre sem méltó... :lol:
Április óta összvissz vagy 5 regisztrációt kaptam az oldalról. Nem ezért a tulajdonságáért tartottam meg..:)
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Én sem igazán kaptam refet innen ... tán ha 2 emberre emlékszem aki innen reggelt hozzám.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jerseyman írta:Most egesz mas iranyu kerdest teszek, mint amit az itt felszolalok 95%-a erintett valaha:

5 kampanyt is probaltam a vett hirdetesekkel (nem tettem be sajat penzt, hanem csak az ingyen indulasbol osszejottet, de jo 5-6 dollaros "kampanyok" voltak) es nalam a visszajelzesek ezek alapjan ahoz amit "hirdettem" nagyon sovany erdemenynek szamitanak.

Ti hogy alltok a hirdetesi eredmenyekkel?
azt vedd figyelembe, h mérhető eredményhez vadonatúj oldalt kell reklámozni és akkor 10,000 feladott hirdetésre kapsz 5-10 regisztrációt. PV-n 1 hirdetési csomagért 50 kreditet (és 3,100 BAP-ot) kapsz. szóval teljesen normális, ha gyenge eredményeket kapunk. :)
Kép
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: wander »

Sziasztok!
Paypalról lehet berakni pénzt paidvertsre?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég