PTC Terra

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

PTC Terra

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Sziasztok!

Most akadtam rá egy ígéretesnek tűnő oldalra!

Adfocus: Van
Proof menü: Van
Cheat link: Van
Buxbonus: Van (0.50$ PB-be, 20 PTC ad click, 20 AdGrid click)
Egyéb: Microjobs, SuperRewards

Ref bérlés: 1$ végtelen időtartamra

Kifizetések: Payza, EgoPay, OKPay, Paypal, PM, Skrill

Magyar idő szerint reggel 8 óra-kor van Ad reset!

Néhány akció:
First Add Funds Contest
1° Place: $50 to account balance
From Octuber 13 until Octuber 31, 2014

Add Funds Promo!!!!!!
Get up 50% EXTRA
Promotion valid until Octuber 31, 2014

All members who upgrade receive:
100% to the purchase balance
Promotion valid until October 31, 2014.
ptcad.jpg
ptcpriv.jpg
ptcplat.jpg
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sankoran 2014.10.14. 08:44-kor.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Fórumról lehet valamit tudni? Talán a tulajdonosról is megtudunk valamit onnan, hátha bemutatkozott :)
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Ezt találtam:

Admin: David Gamboa Costa Rica dgamboa@pmmasbin.com
Daisy40
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.02.21. 22:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: Daisy40 »

Fütyülök a nevére :innocent: mert őszintén szólva, engem a név nem érdekel, csak az, hogy fizet-e.

Ezt viszont pár nappal ezelött már megtapasztaltam, tehát érdemes kattolni. :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

2 hónapja indult.
A licensz 1 év múlva jár le,ami valószínűleg meg lett hosszabbítva időközben (400-500$-ba került)
Hogy az admin névvel vállalta magát ... még nem garancia,hogy fizetni is fog tudni később. Másrészt lehet hamis adat is.Igazán az számítana,ha sok mindent meg tudnánk az életéről,mivel foglalkozik stb. A lényeges az,hogy miként reagál különböző helyzetekre,mennyire aktív és mit tesz,vagyis hogy mennyire akar hosszabb távon is fizetni.
Kifizetési minimum 5$,de sajnos ingyenesként nem tudjuk elhirdetni a pénzünket. Ahogy nézem tagsággal is 5$-tól kezdődik ez a lehetőség. Viszont most Okt31 ig visszaad a PB-be annyit amennyi egy tagság kerül. és ahogy a híreket nézem korábban Jelenleg is tart a befizetsz és kapsz 50%-ot. Ezen kivül befizetési verseny is van. Ezeket említette is a topic gazdája.
Fórum kivülről nem elérhető.
A design viszont elég szép,igényes.
ha nem változtak a tagság árak,akkor az alsó kettővel eleve nullszaldósak vagy némileg profitosak vagyunk,és a referál jutalék is elég jó. fél centes refjut a legkisebbnél. nem tudom hány hirdetés után számolja el.

A túl jó kereset és a nagyvonalú akciók negatív irányban hatnak. Viszont a magas minimum és szintén az akciók által befolyt pénz egy ideig még fenntarthatják,de ezt sise tudni mikor kezd elhalni. Függ attól is hogy hányan vettek tagságot.
Mondjuk a buxbonus 50 centje is sok....
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Ez a PTC.-Terra a mai nap az érvényes jelszómmal nem enged be? :o

Cannot log in
This login combination is incorrect. Pedig másik böngészőből is próbáltam. Ha a jelszót ismét mefadom a Capta-kód helytelensége miatt nem enged be. :o

Szóval sehogy sem enged be, féluton vagyok az 5-Dollárhoz. Csak nem a fizetés alól akar így kibújni?? :bad:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

kértél jelszóemlékeztetőt? vagy újat? mert akkor kiderülhet,hogy benne vagy-e egyáltalán az adatbázisban.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Köszönöm, megpróbálom akkor, eddig minden nap be tudtam lépni.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

The following error occurred:
This email address is unknown. Ez már a regisztrált e-mail címre, amire a jelszót kérem nem ismeri.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Megoldottam. Ugyanarról az IP.-címről egy új felhasználónévvel regisztráltam! A korábbi e-mail címemre.

Tehát új vagyok, csak épp a közel 2.-Dollár odaveszett! 0.-ról indulok. Cseles trükk! :no:

És jóval kisebb kattintható egységeket ad így újként:-2 db 0.05 van csak, 1 db 0.025-és 2 db 0.001 Dollár.

Összesen 5.-reklám van. Financiális probléma cseles trükkel megoldva! :!: Velem megtörtént!

És a Fórum hova tünt? :lol:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Nekem az e-mail címem sem létezik, mert nem tudtam új jelszót kérni rá. Tehát törölt. Kíváncsi vagyok megmagyarázza-e a helyzetet. 72 óra múlva a csalók közt landolhat.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

gyula1971 írta:Megoldottam. Ugyanarról az IP.-címről egy új felhasználónévvel regisztráltam! A korábbi e-mail címemre.

Tehát új vagyok, csak épp a közel 2.-Dollár odaveszett! 0.-ról indulok. Cseles trükk! :no:

És jóval kisebb kattintható egységeket ad így újként:-2 db 0.05 van csak, 1 db 0.025-és 2 db 0.001 Dollár.

Összesen 5.-reklám van. Financiális probléma cseles trükkel megoldva! :!: Velem megtörtént!

És a Fórum hova tünt? :lol:
Kár már ezt újrakezdeni, ezek után valszeg már nem akar fizetni. A fórum eltünése a legbiztosabb jele...bár kivülről van a fórumnak helye
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Az új felállásban napi 0.0135 Dollárt lehet keresni a Terrán, fórum újra indult, Magyar bejegyzés még nincs.
De nem hiszem, hogy valaki ezt elkezdi újra, 100.-nap alatt lenne 1 Dollár 35.-Cent. :lol:

Persze korrekt akkor lett volna, ha előző egyenlegem áthozhattam volna! Majdnem 2.-Dollárom volt.
Ezért nem engedett be régi felhasználó nevemmel. ;)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

simán törölt a rendszerből,márpedig akkor csalás. ilyenkor azért meg lehet kérdezni az admint ,hogy hátha nem csaló és valamilyen formában vissza tudná adni a pénzt... általában is érdemes az adminhoz fordulni,bármi probléma van,mert nem minden esetben rossz szándék vezérli. de majd megtapasztalod hogy működik ez. rengeteg a csalás,nemfizetés van PTCben.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

A fórumot kívülről nem látom, de a Proof menü decemberben tök üres. Szerintem eldőlt a sorsa.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: PTC Terra

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

de majd megtapasztalod hogy működik ez. rengeteg a csalás,nemfizetés van PTCben.

Igen tapasztaltam. Sok esetben az első kikérést nem éri meg az oldal. Ebbe mi az üzlet az oldal Adminjának?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 1 vendég