2011 üzlete!Magyar oldal!!!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

2011 üzlete!Magyar oldal!!!

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Mivel már elértük a 100. tagot,így az örök tagság csak 5$,de amint meglesz a 300. tagunk,ez 10$-ra fog nőni.
Én sem szeretem azokat az oldalakat,ahová be kell fizetni,de ez más,kérlek engedd meg,hogy tájékoztassalak!
Ha most regisztrálsz a következőkben részesülsz :
- 5$ Örök tagság,többé már nincs fizetési kötelezettséged,sem havi-heti vagy éves díj,semmi!
- Ha hozol magad alá embereket 1$ üti a markod ( Én így tudtam 12$-t megkeresni )
- Az Admin minden vasárnap szétosztja a heti oldal bevételének az osztalékát a tagok között ( Forex bevétel,tőzsde bevétel,reklám bevétel stb.. )
- A tagoknak kedvezményes hirdetési lehetőség!
- Továbbá ,mivel ez egy befektetői club,így lehetőséged van kockázatmentesen pénzt befektetni!Ismétlem,lehetőséged van,nem kötelező!
Lássunk egy példát erre:
Te befektetsz 15$-t 10 napra,a futamidő lejárt után ( 10 nap múlva ) a befektetett összegnek a 10-20-30-40,de akár a 100%-át veheted ki a tőkével együtt! Ez a tőzsde állásától függ.
Továbbá,ami a pláne benne,hogy minden tag kap a másik befektetésének az osztalékából,természetesen nem a befektető hasznát osztják szét.
Több dolláros befektetési lehetőség van,jelenleg a legnagyobb 1000 dollár.(Tudomásom szerint a héten egy csoport vesz egy 1000 dolláros befektetést,aminek az osztalékából mi is részesülünk)
Gondold meg,én most ezzel foglalkozok a Ptc-im mellett.
Érdemes még most elkezdeni,hogy már ezen a héten is részesülj az oldal bevételéből.
Tudom,hogy az oldal nem fog az egyről a kettőre eltűnni,ezért is fektettem bele sok időt.
Ha érdekel,itt regisztrálhatsz : http://biziw.info/index/index.php?directcode=00000608
Továbbá,ha kérdésed van,keress nyugodtan, djpetyus@gmail.com
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég