PTC Tabletről?

Társalgás a PTC-ről.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

PTC Tabletről?

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy otthonomban routerről mennek wifin keresztűl a gépeim (PC, Notebook, tablet). A PC-n és a notebook-on windows oprendszer van, a tabletten android. Este még lefekvés előtt szoktam tabletten kevésbé fontos oldalakat lekattolni, de a nagyobbakat nem merem. Lehetne a nagyokat is tabletten lekattolnom androidos platformon? Ha nem, esetleg egy windows-os tablettel ugyanezt már megtehetném?

Olvastatok erről a témáról valamit forumokon, vagy a netten?

Köszönöm!
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PTC Tabletről?

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Senki, semmi?

:(
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PTC Tabletről?

Hozzászólás Szerző: tacsi »

ffookkaa11 írta:Sziasztok!

… Este még lefekvés előtt szoktam tabletten kevésbé fontos oldalakat lekattolni, de a nagyobbakat nem merem. Lehetne a nagyokat is tabletten lekattolnom androidos platformon? Ha nem, esetleg egy windows-os tablettel ugyanezt már megtehetném?

Olvastatok erről a témáról valamit forumokon, vagy a netten?

Köszönöm!
Szerintem ez nem az op. rendszertől hanem az oldaltól függ, hogy engedi-e több eszközről kattolni. Fent azt írod, hogy csinálod.

Mielőtt megpróbálnád egy új oldalt több eszközről, nézd át a TOS, v. irhatsz support-ot is.

Amúgy, fontos a téma amit nyitottál. Remélem valaki tud valami okosságot.

üdv
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PTC Tabletről?

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Lehet nem op. rendszertől függ, de ha pl. android-os készülékről (Tablet) intézem, ott lehet észlel valamit az oldal, viszont ha egy Windows-os tablettről (amin echte ugyanaz az OP rendszer fut mint pl. az asztali gépemen) akkor sok változást nem láthat (szerintem), mert az kb. olyan mintha laptopról nézném (úgyszintén ugyanaz az OP rendszer). Mindegyik eszköz ugyanarra a routerre csatlakozik, kifelé ugyanaz az IP cím megy, csak a lakáson belüli eszközök mások.
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PTC Tabletről?

Hozzászólás Szerző: tacsi »

1.4. You can only view ads using one IP address within a 24 hours period. On the other hand, you can use multiple IP addresses to login. Any attempt to do otherwise may lead to the termination of your account. Logging in from proxies or shared network environments (such as, but not limited to schools, LAN houses, cybercafes, etc.) is not allowed.

4.3. Viewing the advertisements on cell phones / mobiles / hand-held devices, is strictly prohibited and will result in account suspension.

szia,

néztem egy PTC oldal TOS-t. Nekem kicsit zavaros, 24 óra alatt nem lehet másik IP-vel bejelentkezni?

A másikat meg nem értem, milyyen eszközök tartoznak bele pontosan abba csoportba.

Nekem még soha nem volt router-em. A router mindig azt az IP címet adja?

google kereső:

"check your browser"

itt láthatod mennyi találat van arra, hogy megtudják mit használsz (még az op. is)

Azért javasoltam, írj egy levelet, amiben leírod mit szeretnél, s küld el mindegyik PTC old.-nak. Talán okosabbak leszünk mit válaszolnak rá.

üdv
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PTC Tabletről?

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Én a galaxy minimről (Android) szoktam kattolni és sose bannoltak eddig.
Egyedül a neobuxon hallottam hogy nemszabad mobilon kattolni.
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PTC Tabletről?

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Te is otthon, router mögül kattolsz, vagy más jellegű a leosztás Nálad?
Kép
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: PTC Tabletről?

Hozzászólás Szerző: jerdei »

hali, én spec grandbux-ot tabletről szoktam indítani az adfocus miatt (win rendszer van a tableten is), de amikor a gépről akarom megnyitni az oldalt, akkor újra be kell jelentkezni... hozzáteszem telóról is szoktam néha (ha le van merülve tablet) az meg apple, szóval ios rendszer, de belogolást akkor is kér, akárhányszor nyitom meg az oldalt...
egyébként ugyanez a helyzet, ha más oldalt akarok klikkelni, ergo 2 eszközről ha belogolsz nem tudsz gyorsabban haladni, mert az egyik bezavarhatja a másikat
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég