PaidVerts

Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

patrasz írta:ÁÁ még ahhoz túl kevés a pontom 30e körül van csak.
nem ettől függ. hanem inkább attól, mennyi idő alatt jön össze $10?
Kép
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

paid_error.jpg

Megnéztem az MTV fórumot s mások is panaszkodnak emiatt.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam jó volt mindegyik, de korábban tapasztaltam már én is ilyet.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ma dettó mint tegnap, 75 reklám ebből 50db 0,005-ös +8db 25 bap,a többi össz vissz ha van 15 cent.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Tegnap szép osztás volt, bár a következő két hétben nem ez lesz a jellemző (legalábbis Jo ezt írta pár napja, de nekem a mai is tetszik). Mégis csak év vége van.
Az Admin üzeni, hogy akinek nem tetszik valami, az kérje ki az egyenlegét, és szevasz! Rogyásig vannak pénzzel, ellentétben a korábbi évekkel, mikor majdnem csődbe mentek. Aztán ki tudja, hogy mennyi ebből a túlzás. Én mondjuk nem sietek sehova. Van már Neteller is, ez mindenképpen jó hír.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Neteller az kafa.
sanya12
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.09.30. 18:53
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: sanya12 »

Sziasztok!
Gondolkodom azon, h megvegyem a szűrőt. Jelenleg most 15 e bap pontom van,de ha visszaforgatok akkor ennél több lesz. Majdnem 25$-om van. Érdemes-e megvenni? Vagy inkább jobban járok ha kikérem. Ha veszek,akkor milyen értéket célszerű beállítani? Köszönöm a választ előre is!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Tegnap volt egy kikérésem, mégis csak rég láttam innen pénzt. Ma meg is kaptam. Most pedig megcélzom a következő BAP csoportot.

Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Grat! Viszont nem tudom mit csináltak a karbantartás alatt, de reggelente tele van buggal az oldal.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nekem a ma reggel aranyat termett, a bugok ellenére egy 30 $ értékű visszaforgatott hirdetés várt az első oldalon..Bár 20-ért rögtön vehettem is csomagot hogy visszakerüljek a csoportomba, mégis szivet melengető érzés volt a reggeli kávé mellett egy ilyet bezsebelni... :good:

Máshol azt olvastam, hogy az error-ok kiküszöbölésére az lehet megoldás, hogy a captcha beirása után ne nyomjunk rögtön Confirm gombot amikor előjön, hanem kattintsunk vissza abba a mezőbe ahova a szöveget be kellett irni, és győződjünk meg róla hogy a kurzor ott villog. :unsure:
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

köszi Boguli, ezt a kattingat-os módszert kipróbálom.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

az első reklám "error" volt.

Amelyiknél error van, azt lecserélem ("swap"), s 2.-ra már jó.
Megvárom míg visszaszámol 0-ig (addig sehova nem kattintok), s utána irom a captcha-t. Ha error akkor swap.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: atiss »

Szép napot!Mennyit érdemes befektetni ebbe az oldalba?ÜDV!
hawaiigery
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013.03.07. 14:20
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: hawaiigery »

Én meg elhanyagoltam a PV-t igy maradt bennt 91 cent de 0 bapom :no:
Összegyüjtök 1$ it újrakezdem :DD
Steam Profil :D : steamcommunity.com/id/gery2k14
HuanPedro
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2014.06.28. 09:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: HuanPedro »

Sziasztok.
Az lenne a kerdesem hogy a share dividends az mire jo? Ha birtoklok reszvenyt akkor utanna kapok penzt es minel tobbet birtoklok annal tobb penzt kapok ertuk?
Aki ert hozza azt megkernem szepen hogy magyarazza el nekem. Koszonom elore is. :D
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ez pontosan így van, ahogy írod, de részleteket nem tudnék mondani.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Asszem lesz miről hírezni. Most nincs rá időm, talán majd este, ha más meg nem előz addig.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Azért egy mondatban röviden a lényeg: január ötödikén az összes BAP-ot fix áron átváltják MTV részvénnyé...
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

idlig írta:Azért egy mondatban röviden a lényeg: január ötödikén az összes BAP-ot fix áron átváltják MTV részvénnyé...
Aki nem kéri annak is? vagy ez most mit jelent?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

deejayfly írta:
idlig írta:Azért egy mondatban röviden a lényeg: január ötödikén az összes BAP-ot fix áron átváltják MTV részvénnyé...
Aki nem kéri annak is? vagy ez most mit jelent?
Jelenleg majdnem 8 milliárd BAP van a rendszerben. Ezt nagyjából 220 BAP = 1 cash részvény áron fogják átváltani mindenkinek, függetlenül attól, hogy szeretné-e az illető vagy nem. A pontos átváltási arány elsején lesz kiszámolva.
A részvényt utána a MTV piacán lehet majd eladni pénzért, ha egy másik tag megveszi. Az más kérdés, hogy szinte mindenki próbál majd eladni, ez pedig érthető módon leviszi az árakat. Az adósságot összezsugorítják, utána pedig mintha semmi nem történt volna, lehet újra hirdetést venni, hogy BAP-od legyen, ismét nagyobb napi osztások lesznek. Ebből fizetik majd az eredeti adósságot. :innocent: (persze ez most nagyon leegyszerűsítve, ennél ez sokkal bonyolultabb)

Az eredeti hír ennél jóval hosszabb, az Admin hantázik benne elég sokat, és ígérget is benne derekasan, de ez eddig is így volt. Nehéz megmondani, hogy mi lesz ebből, várni kell vele. Sokan buknak ezzel, mások lelépnek, de talán lesznek akik jól is járnak. Meglátjuk. Meglepő húzás? Abszolút nem, korábban is csinált már az Admin hasonlót (bár beismerem, én is azt hittem, hogy még van pár hónap eddig a pontig).
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

De jó hogy nem erőltettem tovább ezt az oldalt és időben kiszálltam ...
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ffookkaa11 írta:De jó hogy nem erőltettem tovább ezt az oldalt és időben kiszálltam ...
éppen hogy nem jól gondolod. pontosan egy ilyen 'system reset' után érdemes beszállni, vagy nagyobb erőbedobással dolgozni rajta, mivel mindenki 0-ról indul.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:
ffookkaa11 írta:De jó hogy nem erőltettem tovább ezt az oldalt és időben kiszálltam ...
éppen hogy nem jól gondolod. pontosan egy ilyen 'system reset' után érdemes beszállni, vagy nagyobb erőbedobással dolgozni rajta, mivel mindenki 0-ról indul.
Tamás, ezt komolyan gondolod?
A 0-ról indulás egyedül Jo-nak jó (micsoda szójáték :) ), akinek nyilvánvalóan elfogyott a pénze...
Ettől függetlenül, mint szponzoromtól az oldalon, várom a részletes leírást, mit is kell tenni most?! :)
End of the story
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

kavics13 írta:Tamás, ezt komolyan gondolod?
A 0-ról indulás egyedül Jo-nak jó (micsoda szójáték :) ), akinek nyilvánvalóan elfogyott a pénze...
Ettől függetlenül, mint szponzoromtól az oldalon, várom a részletes leírást, mit is kell tenni most?! :)
félreértettél. nem állítottam, h nekem vagy Zsoltnak ez jó (250K+ és 3M+ BAP-al) vagy azoknak, akik már gyűjtögették egy ideje, de azoknak, akik most szállnak be, vagy kevés BAP-juk volt, azoknak jó lesz.
végiggondoljuk, hogyan hozhatjuk ki ebből a szituból a legtöbbet...
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

doqxstudio írta:
kavics13 írta:Tamás, ezt komolyan gondolod?
A 0-ról indulás egyedül Jo-nak jó (micsoda szójáték :) ), akinek nyilvánvalóan elfogyott a pénze...
Ettől függetlenül, mint szponzoromtól az oldalon, várom a részletes leírást, mit is kell tenni most?! :)
félreértettél. nem állítottam, h nekem vagy Zsoltnak ez jó (250K+ és 3M+ BAP-al) vagy azoknak, akik már gyűjtögették egy ideje, de azoknak, akik most szállnak be, vagy kevés BAP-juk volt, azoknak jó lesz.
végiggondoljuk, hogyan hozhatjuk ki ebből a szituból a legtöbbet...
Ez így már ok.
És kíváncsian várom az ötleteket! ;)
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

doqxstudio írta:
ffookkaa11 írta:De jó hogy nem erőltettem tovább ezt az oldalt és időben kiszálltam ...
éppen hogy nem jól gondolod. pontosan egy ilyen 'system reset' után érdemes beszállni, vagy nagyobb erőbedobással dolgozni rajta, mivel mindenki 0-ról indul.
:D ... értem, ez is persze egy megközelítése a dolgoknak.

Reméljük Ti gondoljátok jól, vigyázzatok a befektetett tőkétekre, s Ti is járjatok majd jól, ne csak "JO"!
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hm. nem megy ez jó irányba. Ahhoz képest hogy mindig büszkén mutogatta hogy mennyi pénz van itt meg ott. A részvények így meg kokit sem érnek majd, mert tömérdek lesz belőlük. Azt se tudom mi a francot csináljak majd velük. Ej jól indul majd az új év! :no:
Ahogy nézem a facebookot mindenkinek televágta több 100 db 0,0005-el (baptól függően) a számláját, és a kifizetésekkel is vannak gondok. A rendszer kifizetést jelez az emberek számláján meg semmi sincs.

11 cent egy darab részvény most?
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Én biztos ami biztos kikértem a pénzemet tegnap, mára a számlán is volt. A többit meg majd meglátjuk, én nem izgulok :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

PuTa írta:Én biztos ami biztos kikértem a pénzemet tegnap, mára a számlán is volt. A többit meg majd meglátjuk, én nem izgulok :)
:good:
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

patrasz írta: 11 cent egy darab részvény most?
Nem éppen. A 11 cent az ajánlott eladási ár, ekkor nem buksz semmit a BAP-részvény cserén. Ha pl 7 centért adod el, akkor lényegében visszakapod a pénzt, amiből a hirdetési csomagot vetted. Kérdés, hogy mikor lesz ennyi a részvények ára, illetve, hogy lesz-e egyáltalán ennyi? Perpillanat 4 cent, ha lehet hinni a fórumnak. De ez valószínűleg rendesen csökkenni fog az átváltás után. A népharag miatt gyorsan próbálják lezavarni a dolgot, 31-re előre hozták a cserét! A másik probléma, hogy ezt az eszetlen mennyiségű részvényt valakiknek meg is kellene vennie. Lesz aki a pánik miatt majd nyomott áron adja el őket, és lesz aki szaré-hugyé veszi majd, bízva abban, hogy később nő az ára (és el is tudja passzolni). A MTV részvénypiaca is az Admin játszótere, nagyobb gond nélkül tudja befolyásolni, ha éppen az kell. Esélyes, hogy később tényleg emelkedik majd az ára, hogy mikor a következő BAP konvertálás lesz, akkor lehessen azt mondani, hogy lám, aki most kicsit kivárt, az jobban járt. Persze ehhez vevő is kell.
Így azért nem akkora kunszt fizetőképesnek maradni. Egyszerre zseniális és gusztustalan húzás is, írom ezt úgy, hogy a dolog végét még nem látjuk. Én 1 nyomorult dollárt fizettem be az elején, ebből lett 28, pedig sok hónapot ki is hagytam. És van még valamennyi az egyenlegemen. Amiből valószínűleg ismét csomagot fogok venni a reset után. Pont azért, amit doqxstudio is írt kicsivel felettem. Csak adódik a kérdés, hogy mi lesz, ha ismét úsznak majd az adósságban? Vagy ha Jo-nak megtetszik a legújabb Porsche? Ismét hasonló húzásra lehet számítani, és nem tennék rá pénzt, hogy erre ismét egy évet kell majd várni. A nagy BAP-os jólétben sokan már elfelejtették vagy el akarták felejteni, hogy anno a MTV miért került fel a scam listákra. Az Admin gondol majd egyet, és újra részvényre cseréli a BAP-okat. Vagy email képeslapra vagy belefingik egy műanyag palackba és feladja postán. Persze ez csak vicc, a BAP és részvény rendszer pont ezért nagyon veszélyes a tagok számára. Egy rövid részt idéznék az Admintól:
And the risks are minimal - as your ad campaigns are unaffected. You cash balance is unaffected. FTQ is unaffected. This only concerns Bonus Ad Points. Which are technically nothing.
Márpedig az oldal újra hatalmas adósságot fog termelni. Nem lehet ilyen profitot adni. Legalábbis hosszabb távon, mert azért a Paidverts így is sokáig működött a jelenlegi formájában. Még úgy se, hogy ott a MTV, a játékok, az időkorlát, az upgrade (hány helyen olvastam, hogy pl az 5 centes upgrade megéri, pedig nem, mert kisebb lesz a profitod és még rá is vesznek a szűrő vásárlására). A Ponzi séma és a hirdetők hiánya elég egyértelmű. Nagyon sok hirdetés mögött valós tag van, ez igaz, de ők nem hirdetők. Ők csomagot vettek a profit reményében, az már technikai kérdés, hogy ezért hirdethetnek. Vagyis a dolog ezen része igazából a PayPal miatt kell, így megtűri őket.

Én egyelőre kitartok a Paidverts mellett, elsejétől ismét építkezni kezdek, de azért nem árt, ha átlátjuk hogyan is működik ez a rendszer, és eszénél marad mindenki. Nagyon okos rendszer, de messze nem hibátlan. Elég csak egy dolgot megnézni, hogy lássuk a kettősséget: a lépcsőzetes BAP rendszer miatt nagyon magas a visszaforgatási arány, ami jó az oldalnak (ez se teljesen igaz, de most ne kavarjunk). Viszont pont ez szül sok tagnak állandó és magas ref jutalékot, ami hosszú távon simán kivérezteti a rendszert, ha a magas profit nem lenne önmagában elég.
Ezek után pedig a Paidverts másolatokról jobb nem is beszélni. :PP
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég