EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta - szabad téma

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta: amúgy érdekes az oldal még mindig a 4.7-es Evo-t használja :)
Költségcsökkentés van emögött.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:
xenosz2 írta: amúgy érdekes az oldal még mindig a 4.7-es Evo-t használja :)
Költségcsökkentés van emögött.
vagyis spórolás,ami amúgy érthető is,ha nem muszáj minek váltanának,viszont lehet ez a régebbi talán kevésbé védett elvileg a csalók ellen :? Legalábbis ez volt a policy,mikor 5.0 ról 5.1 re váltottak ez meg még korábbi... mondjuk az újabb Evok meg bugosak (indokolatlan kitíltások)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta:
idlig írta:
xenosz2 írta: amúgy érdekes az oldal még mindig a 4.7-es Evo-t használja :)
Költségcsökkentés van emögött.
vagyis spórolás,ami amúgy érthető is,ha nem muszáj minek váltanának,viszont lehet ez a régebbi talán kevésbé védett elvileg a csalók ellen :? Legalábbis ez volt a policy,mikor 5.0 ról 5.1 re váltottak ez meg még korábbi... mondjuk az újabb Evok meg bugosak (indokolatlan kitíltások)
Elvileg a csalók ellen is jobban védett az új (már csak közepesen szar, nem nagyon :lol: ), és az Admin panel is biztonságosabb valamennyivel. Azért jobb lépést tartani, de persze az Admin látja át a saját terveit, költségeit (anno a Nerdbux se váltott, persze ők tudták, hogy felesleges).
Másra is lehet következtetni ebből amúgy, de ezzel majd átmegyek egy társalgós topikba.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A fél centes reklámok 0,001-esek lettek, kuka aljára ha így marad! (croclix szintén zenész)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

1.2 cent van most ingyenesként,vagyis egy grandclick,northclick lett belőle azzal sűlyosbítva,hogy a minimum így elérhetetlen lett. Nekem még van 3$-om a 9ig. Viszont változott a tagságtábla is. a refkereset úgy alakul,hogy a 4 standard után 0.1 centet kapunk darabjáért. A szalmaszál,amibe kapaszkodhatok,hogy fél centet ér egy bérelt kattintás.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

elhirdettem a pénzem és abbahagytam. a feladott hirdetésből talán visszajön pár cent,nem kockáztatok inkább :) amíg még van forgalom az oldalon.
pozitív,hogy azonnal aktiválódik a hirdetés.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

És mi lett az eredmény, jött valaki a hirdetésre innen?
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Erre nem tudok választ adni,mivel a a saját oldalam egyik topicját hirdettem meg,mint hirdetés,és ennek a linknek a címét,tehát a saját oldalam címét látom a referáltaknál. mivel onnan regisztráltak és nem egy "csupasz" reflinkkel tették azt,ahol az az oldal jelenne meg ,amit kérdeztél. Ennek a hirdetési formának az előnyét abban láttam,hogy nem egy sematikus reflink szerinti kezdőoldalt lát a kattoló,hanem plusz infót is tartalmazó topicot tartalmazva a bannerrel. Privátban megmutathatom ennek a topicnak a címét/linkjét,ha kiváncsi vagy rá.

Egyébkánt kb 1500 látogató jön rá naponta . a micro kategoriában találahtó hirdetésre. az oldalt elég osk helyen hirdettem jelenleg 22 refem van ezekből PTC és banner is vegyesen.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:Erre nem tudok választ adni,mivel a a saját oldalam egyik topicját hirdettem meg,mint hirdetés,és ennek a linknek a címét,tehát a saját oldalam címét látom a referáltaknál. mivel onnan regisztráltak és nem egy "csupasz" reflinkkel tették azt,ahol az az oldal jelenne meg ,amit kérdeztél. Ennek a hirdetési formának az előnyét abban láttam,hogy nem egy sematikus reflink szerinti kezdőoldalt lát a kattoló,hanem plusz infót is tartalmazó topicot tartalmazva a bannerrel. Privátban megmutathatom ennek a topicnak a címét/linkjét,ha kiváncsi vagy rá.

Egyébkánt kb 1500 látogató jön rá naponta . a micro kategoriában találahtó hirdetésre. az oldalt elég osk helyen hirdettem jelenleg 22 refem van ezekből PTC és banner is vegyesen.
Volt néhány alkalom, hogy a bizniszre feltett ajánlómat hirdettem meg. Magyarok körében sokkal sikeresebb mint egy sima gyűjtőoldal 1-2 mondattal, vagy a közvetlen reflink 1-2 tőmondatos gyenge infóval. Hátránya viszont, hogy a kkülföldiek lusták rátolni egy fordítót a Netbizniszre.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Köszönöm az értékes infókat!!!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

FRU5T írta:
xenosz2 írta:Erre nem tudok választ adni,mivel a a saját oldalam egyik topicját hirdettem meg,mint hirdetés,és ennek a linknek a címét,tehát a saját oldalam címét látom a referáltaknál. mivel onnan regisztráltak és nem egy "csupasz" reflinkkel tették azt,ahol az az oldal jelenne meg ,amit kérdeztél. Ennek a hirdetési formának az előnyét abban láttam,hogy nem egy sematikus reflink szerinti kezdőoldalt lát a kattoló,hanem plusz infót is tartalmazó topicot tartalmazva a bannerrel. Privátban megmutathatom ennek a topicnak a címét/linkjét,ha kiváncsi vagy rá.

Egyébkánt kb 1500 látogató jön rá naponta . a micro kategoriában találahtó hirdetésre. az oldalt elég osk helyen hirdettem jelenleg 22 refem van ezekből PTC és banner is vegyesen.
Volt néhány alkalom, hogy a bizniszre feltett ajánlómat hirdettem meg. Magyarok körében sokkal sikeresebb mint egy sima gyűjtőoldal 1-2 mondattal, vagy a közvetlen reflink 1-2 tőmondatos gyenge infóval. Hátránya viszont, hogy a kkülföldiek lusták rátolni egy fordítót a Netbizniszre.
vagy felteszed eleve két nyelvű formátumban angolul és magyarul ,sőt most így hirtelen azt is el tudnám képzelni,hogy fordítóval indiai,kínai,indonéz stb nyelvekre is :DDD bár ez már vad ötlet,de lehet kipróbálom egyszer haha
hmm biztos van ezen nyelvet anyanyelvi szinten űzők közt,akik nem tudnak angolul mégis kattolnak,sőt lehet még a magyrat sem beszélik!!! :DD

amúgy valóban,ami hátrányunk nekünk az az előnyünk is és érdemes lehet akár külön magyar szűrővel feltenni hirdetést PTC oldalra splash oldal formájában,vagy fórumost. Előnye,hogy még sokkal tovább is tart. Egy ilyen hirdetésem pld már vagy egy hete kinn van egy-két népszerűbb oldalon. Kivülről meg mindenki látja nemcsak aki bejelntkezett :D
Winclixen pld múltkor feladtam egy 500ast magyaroknak. Kb 2 katt jött rá :) kivülről kb 50
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: extike »

Január 3-án kértem ki. Ma reggelre visszatette a pénzem.support választ várok.
Mai fórum hír http://www.croclix.me/forum.php?topic=4283
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Biztonasági okokból?
Kíváncsi vagyok ez pontosan mit jelent.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ez az ekoclix topik...
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: idlig »

FRU5T írta:Biztonasági okokból?
Kíváncsi vagyok ez pontosan mit jelent.
Hazudik. Nem akar vagy nem tud fizetni.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Admin írta:Ez az ekoclix topik...
:D
Jó meglátás!
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

extike írta:Január 3-án kértem ki. Ma reggelre visszatette a pénzem.support választ várok.
Mai fórum hír http://www.croclix.me/forum.php?topic=4283
Elvileg elhárította a problémákat, és újra fizet. Kikérted újra? Fizetett?
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: extike »

Elköltöttem a keresetemet , mert akkor azt a választ kaptam, hogy csak upgradeknek fizet.
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Proof szerint fizetget, a fórumban viszont csak egy bizonylatféleség van "friss"-en feltöltve, na de azon is április 9. dátum van.
Én már nagyon rég elhirdettem. Foglalkozik még valaki ezzel az oldallal?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Boguli írta:Proof szerint fizetget, a fórumban viszont csak egy bizonylatféleség van "friss"-en feltöltve, na de azon is április 9. dátum van.
Én már nagyon rég elhirdettem. Foglalkozik még valaki ezzel az oldallal?
Találtam ápr 27et
http://www.ekoclix.com/forum.php?topic=4655

elég zavaros. én több ingyenes tagtól is látok kifizetést,pedig elvileg nem izet az oldal ingyeneseknek. rákérdeztem a fórumban.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az Admin új oldalt indított, eldibux(.com) néven ($1 minimum, napi $0.015 kereset jelenleg).
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta - szabad téma

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

benéztem. az oldal fizet. fórumban is vannak bizonylatok. a minimum 4$ ahogy nézem és 10 munkanap az utalás ingyenesként.
kb masfel cent a kereset az összes ptc lekattolásával 0.001$ és 0.0005$ zömmel. griden egycentesek a nyeremények,nem próbáltam...
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig írta:Az Admin új oldalt indított, eldibux(.com) néven ($1 minimum, napi $0.015 kereset jelenleg).
Fizut kaptam Eldiről payzara 1 nap alatt megjött
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta - szabad téma

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Ekoclix még fizet 2018-ban? Ezt írja ki kikérés előtt, a bizonylat az előző fizuról feltöltve. :)

Passed Check!!
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta - szabad téma

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Ekoclix fizet,de kér 5 dollár befizetést, tapasztalatok? :D
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: EKOCLIX (EvoScript) 2013 október óta - szabad téma

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

kattingatsz aztan meg toled kernek penzt? 😅
ha fizet is mennyi lesz a hasznod? egy csokira sem lesz eleg.. hagyd a p*** ba a forum elegge halott, proof meg lehet kamu. neten tovabb keresgelhetsz fizet e, de nem hiszem hogy megeri vele szorakozni..

inkabb azzal az 5 dollaral csinalj valami sajat bizniszt
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég