PaidVerts

Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

tacsi írta:Ma is ugyanaz a helyzet, min. ötször kidobott. A "SWAP AD"-ig nem jutok el, így nem tudom cserélni se! Ahol az összes reklám van, ott nincs "swap" gomb; csak "recycle" meg "view bonus ad". S amikor a "view bonus"-ra klikkelek, akkor dob ki. Most jártam így a 25 BAP-ossal is.

Ötlet ???
nem sok: másik böngésző, , előzmények törlése, vírusirtás.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Laci írta:Sziasztok!
Egy kis segítséget, tanácsot szeretnék kérni tőletek :)
Nincs nagy tapasztalatom még a profitmegosztó oldalakkal jelen esetben a Paidvertsel.
Eddig amikor össze jött az 1 $ azonnal vissza forgattam. Szépen összegyűlt pár ezer BAP (és egy kevés $ is már az utóbbi napokban).
Pár napja beváltottam a részvényeimet is és így most a 3. csoportba kerültem át. 33500 BAPom és majdnem 8 $om van benn...
A kérdésem az lenne hogy hogyan tovább ti mit tanácsoltok? Forgassam vissza mind a 8 $ a rendszerbe?
Illetve mikor érdemes megvenni a upgradet (és sokat számít-e), szürőt stb... mert ezekkel a dolgokkal nem igazán vagyok tisztában :)
Előre is köszönöm a segítségeteket:)
én kikérnék $5-t, h legyen sikerélmény és a többit visszaforgatnám! upgrade-et nem vennék, mert rizikós és 30K BAP-al nem kockáztathatsz. 100K BAP-nál megvenném a szűrőt.
közben persze folyamatosan toboroznék!
Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Laci írta:Sziasztok!
Egy kis segítséget, tanácsot szeretnék kérni tőletek :)
Nincs nagy tapasztalatom még a profitmegosztó oldalakkal jelen esetben a Paidvertsel.
Eddig amikor össze jött az 1 $ azonnal vissza forgattam. Szépen összegyűlt pár ezer BAP (és egy kevés $ is már az utóbbi napokban).
Pár napja beváltottam a részvényeimet is és így most a 3. csoportba kerültem át. 33500 BAPom és majdnem 8 $om van benn...
A kérdésem az lenne hogy hogyan tovább ti mit tanácsoltok? Forgassam vissza mind a 8 $ a rendszerbe?
Illetve mikor érdemes megvenni a upgradet (és sokat számít-e), szürőt stb... mert ezekkel a dolgokkal nem igazán vagyok tisztában :)
Előre is köszönöm a segítségeteket:)
A helyedben én megvenném már most a szűrőt.
Persze ha van időd+idegzeted az összes reklámot(köztük a rengeteg 0,0005öt) megnézni akkor nem gáz, akkor nem kell szűrő. Viszont ha nem, akkor a sok kis meg nem nézett reklám csak a BAP-od fogja csökkenteni.
BAP-ot egyfolytában lehet növelni, de egy szinten azért nem árt megállni és profitot(amit már ki is veszel) is termelni.
Ezt a szintet viszont neked kell eldöntened.
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Ezek a tanácsok nekem is jól jöttek köszönöm szépen. Úgy látom több fajta járható út is van azért. Az utóbbi napokban két kérdés merült fel bennem, az egyiket már feltettem, csak lehet elsuhantatok mellette, vagy simán nem a válasz, de azért megpróbálom mégegyszer. A referral shop nevű oldalt még senki nem vette igénybe?
A másik kérdés, hogy ha esetleg a horogra akadna egy direct referral akkor én a honlapon belül tudok neki adni 1 dollárkát, hogy ne a nulláról induljon, vagy csak paypalról tudok neki küldeni, valamint, hogy ez megéri-e?
A szűrő bizony jó dolog lenne, mert ma 108 db 0.0005-ös ads-ot nyomott rám, valamint a hétvégén is megjártam a recycle ads-okkal :D
A válaszokat előre is köszönöm, ha esetleg érkeznek.
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: wander »

A reggeli osztásnál kicsit szomorú voltam, mert csak $0.5 volt, de ez az esti osztás tetszett :)

Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nem mellesleg az oldal fizet továbbra is... :good:

21. kifizetésem, szombat esti kikérés

Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Esti osztás az nekem is kemény most:


Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

DEttó :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönöm a segítséget doqxstudio és Ray81.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

stevenke1234 írta: 1. A referral shop nevű oldalt még senki nem vette igénybe?
2. A másik kérdés, hogy ha esetleg a horogra akadna egy direct referral akkor én a honlapon belül tudok neki adni 1 dollárkát, hogy ne a nulláról induljon, vagy csak paypalról tudok neki küldeni, valamint, hogy ez megéri-e?
1. ne vegyél direkt referáltat sehonnan! gondold végig, ha valaki tud direkt refet, akkor miért nem magához íratja be? esetleg próbálkozz PTSU-al!
2. a direkted e-mail címét megtalálod az oldalon belül, lehet neki üzenetet küldeni, de ne spam-eld! én nem adok ingyen pénzt soha senkinek, hanem megtanítom inkább, mit kell csinálni! sztem nem éri meg.
Kép
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

doqxstudio írta:
stevenke1234 írta: 1. A referral shop nevű oldalt még senki nem vette igénybe?
2. A másik kérdés, hogy ha esetleg a horogra akadna egy direct referral akkor én a honlapon belül tudok neki adni 1 dollárkát, hogy ne a nulláról induljon, vagy csak paypalról tudok neki küldeni, valamint, hogy ez megéri-e?
1. ne vegyél direkt referáltat sehonnan! gondold végig, ha valaki tud direkt refet, akkor miért nem magához íratja be? esetleg próbálkozz PTSU-al!
2. a direkted e-mail címét megtalálod az oldalon belül, lehet neki üzenetet küldeni, de ne spam-eld! én nem adok ingyen pénzt soha senkinek, hanem megtanítom inkább, mit kell csinálni! sztem nem éri meg.

Köszönöm szépen a tanácsokat. Kicsit utána néztem ennek a PTSU-nak amit írtál, de más oldalakon amin még fent vagyok igen messze vagyok, hogy PTSU crediteket tudjak vásárolni. :cry:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

stevenke1234 írta:Köszönöm szépen a tanácsokat. Kicsit utána néztem ennek a PTSU-nak amit írtál, de más oldalakon amin még fent vagyok igen messze vagyok, hogy PTSU crediteket tudjak vásárolni. :cry:
sebaj, nem túl hatásos módszer!
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

készítettünk új videót a PaidVerts-hez. a topiknyitó hozzászólásban könnyen megtaláljátok később is!
Kép
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

A tegnapi szép osztás után ma én egy darab hirdetést sem kaptam :(
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

doqxstudio írta:készítettünk új videót a PaidVerts-hez. a topiknyitó hozzászólásban könnyen megtaláljátok később is!
Köszönjük szépen, tanulságos videó. Lehet ha az előző videódat megnéztem volna hamarabb akkor nem futok bele hétvégén a 0.05 upgrade-be :lol: De hibáiból tanul az ember. Jogvédett a videó vagy lehet linkelni? Még egyszer köszönöm a leendő Paidverts felhasználók nevében is.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nm.
az előzőben sztem a $0.05-es upgrade nem volt így kivesézve, ezért is volt szükség erre.
jogvédett, de tovább adhatod! ;) :D
Kép
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

MTV fórum szerint ma szerveridő szerinti délután 6kor várható a tegnapival együtt az osztás..És fájni fog. Ha jól értelmeztem, 330 millió reklám van a rendszerben (cron-nak nevezik ezt a "halmazt") lekattolatlanul, a fanatikusok bevállalták hogy megveszik a 0,05-ös up-ot és leviszik a szűrőt a legkisebb értékre :unsure: Na nekem erre azért nincs időm, de 1-2 micro ad pack vételével azért próbálok besegiteni..Felmerült hogy megggyorsitaná a dolgokat ha a legkisebb reklámok idejét levinnék 15 mp-re..Meglátjuk mi lesz..Állitólag a superuser-osztások ma már beindultak, erről nem tudok nyilatkozni, mert soha többé nem veszem meg egyiket se...
Én szeretném ha egy darabig még tudnék kivenni ebből az oldalból... Lehet érte :boo:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én még megcélzom az 5-ös szintet (kb 16 ezer bap kell még oda) aztán kivétel indul. Feljebb már nem megyek,mert megint az lesz hogy amikor kivennék lesz valami.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ez szigorúan csak saját vélemény, de szerintem idén még nem lesz gond (hacsak az Admin nem akar új szigetet venni magának). Legalábbis a kifizetésekkel, a többi az már más téma. Nem szabad ész nélkül csinálni. A cron elvileg a program, ami a hirdetéseket adja. A napi osztást az Admin végzi, manuálisan. A saját 1%-os, és az upgrade osztásokat a rendszer végzi. És mivel rengeteg az aprócentes hirdetés, a csere, és egyébként is nagyon sok ad packot vesznek a tagok, így ez egyre nagyobb és nagyobb lesz, időnként pedig feltorlódik.
Itt jön ki az, hogy mint hirdető oldal, a PaidVerts egy tragédia. Ez csak egy PayPal kiskapu lényegében. És ahogy látom az Admin nem is tud hirdetői fejjel gondolkodni (én is írtam az ottani fórumba ötletet, ami jó lenne a tagoknak, messze a Neo vagy Clixsense elé helyezné hirdetői szempontból az oldalt, és az Adminnak is kedvezne. beírták, hogy legyenek 15 mp-s hirdetések). De majd kitalálnak rá valamit, ha már szorul a hurok.
Aki a hirdetések rövidítését tanácsolja, az nem látja át teljesen az oldal valódi működését (persze ha nagyon kell, akkor megléphetik, de nem véletlen, hogy nem akarják). Aki segíteni akar, nézzen meg minél többet.
Még két dolog:
- a PaidVerts nem ad nagy napi hozamot (az ilyen hétfői osztásokat követően úgy tűnik sokaknak, de utána kell számolni)
- az Ad Filter nem úgy működik, hogy ha a napi osztás mondjuk egy db 4$-os hirdetés, és 10 db 1 centes, nekem pedig a szűrő 2 centre van állítva, akkor én majd kapok a 10 db 1 centes helyett 1 db 10 centeset. Egyszerűen nem kapom meg a kicsiket.

Mini upgrade-et én tegnapelőtt vettem, ma $4.50-et adott. Általánosságban attól függ, hogy mennyi upgrade-es tag van összesen, továbbá, hogy hányan vesznek egy adott időszakban csomagot. Tehát érdemes inkább hétköznap megvenni.
btowen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014.09.26. 14:10
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: btowen »

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani hogy ha eladok részvényt bap-ért a mytrafficvalue-n akkor milyen költség levonásra lehet számítani?
(pl. 100 db részvény 300 bap/db áron eladva mennyi bap kerül jóváírásra.)
köszönettel
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: wander »

btowen írta:Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani hogy ha eladok részvényt bap-ért a mytrafficvalue-n akkor milyen költség levonásra lehet számítani?
(pl. 100 db részvény 300 bap/db áron eladva mennyi bap kerül jóváírásra.)
köszönettel
Én nem vettem észre levonást amikor átváltottam.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Pedig van, még ki írja a rendszer hogy mennyi.
btowen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014.09.26. 14:10
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: btowen »

patrasz írta:Pedig van, még ki írja a rendszer hogy mennyi.
Hol van ez leírva hogy mennyi az annyi?
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Szerintem nincs semmi levonás...
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azt csak akkor írja ki ha eladsz vagy veszel. Nálam pl mikor eladtam a 123 db részvényt 340-ért akkor 1250 bap volt a fee.
Én a BAP Trading History-ban látom most is.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Mondjuk én nem BAP-ot vásároltam, hanem $-ért. Ott nincs fee
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Jaj , ma reggelre 225 reklám 0,001- és 5 cent között (jellemzően 0,005-ös). Ezt már képtelenség megnézni!! Chapta kódok is össze-vissza jönnek ráadásul, azt kellene már rohadtul egyszerűsíteni.
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Tegnap délután tényleg szép visszaosztás volt! Kaptam is 14$-t :)

Igazatok van, tényleg van egy minimális levonás, de bőven 1% alatti.

Viszont vásárláskor nincs semmi levonás!
stevenke1234
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015.01.03. 09:34
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: stevenke1234 »

Hát igen. Amikor ilyen nagy mennyiségű ads-ot adnak, nem fájna annyira ha a 18 helyett 24 óra lenne a lekattintási idő. Már az osztások időpontja miatt is, mert este kiosztja és ha meló előtt nem úlnék neki kattintani, akkor nem tudnám mindet megnézni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég