PeopleString

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Lianar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.06. 14:43
Kapcsolat:

PeopleString

Hozzászólás Szerző: Lianar »

TELJESEN INGYENES lehetőség,
mégis pénzt kereshetsz vele.

Ha nem építesz csapatot, akkor is működik, de ha szólsz a barátaidnak, akkor több pénzed lesz belőle. Amerikában ez már nagy őrület, hozzánk még csak most érkezett meg. Legyél az elsők között!

Ha használsz közösségi oldalakat (Iwiw, Facebook, Hi5, stb.), akkor tudod, mindegyik tele van reklámokkal. Akarod vagy sem, nézned kell őket. Ez hatalmas bevételhez juttatja az oldal üzemeltetőit. De te semmit nem kaphattál belőle…

Eddig!

A PeopleString közösségi oldal használatával te is részesülhetsz a reklámbevételekből, és mindez egy filléredbe sem kerül.

Ezt igazán vétek lenne kihagyni!

Itt regisztrálhatsz:
http://www.peoplestring.com/?u=lianar
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

szia
A peoplestring, én is foglalkoztam vele egy ideig, volt is $13 körül meg 25000 pont. Nem rég benéztem, hogy mi a helyzet. Úgy látom a helyzet változatlan konkrétan nincs bizonyíték rá, hogy a magyaroknak is fizet. Csak mellé beszélések. Ja a $13 eltűnt a számlámról.
Te tudod, hogy mit csinálsz, de az én véleményem az, hogy felesleges vele foglalkozni.
üdv
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: luki »

Sziasztok.

Én is regeltem ide kb 10 napja. A Netkereset oldalán hirdette egy olyan akinek fizetett is 29 dollárt. 4 hónap alatt gyűlt össze neki, akkor még szinte refek nélkül. Ő amíg összegyűlt a min.kikérés ($25) többször is kapott a játékokban + $1 dollárokat. Az a baj, azt sem tudom mennyi ponttal gyűlik össze az a $25.
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

sziasztok
Nem sikerült megtalálnom a kifizetési bizonylatot a ps-ról amit emlitettél pedig szeretném látni, ugyanis ha regiziskor Magyarországot adod meg, akkor nem fog fizetni, majd csak akkor ha megfelelő tag lesz és beindítja a "mailbox vagy casbox"
szolgáltatást amivel tudsz ellenőrzött tag lenni. Próbálj meg segítséget kérni a pontváltás rendszeréről s meglátod milyen
mellé magyarázatot fogsz kapni. A magyarok forumán sincs konkrét dolog. Én is szeretném tisztán látni ezért ha tudsz képi bizonyságot mutatni szívesen látom. Addig az én véleményem negatív a peoplestringről.
üdv.
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: luki »

klassz70 írta:sziasztok
Nem sikerült megtalálnom a kifizetési bizonylatot a ps-ról amit emlitettél pedig szeretném látni, ugyanis ha regiziskor Magyarországot adod meg, akkor nem fog fizetni, majd csak akkor ha megfelelő tag lesz és beindítja a "mailbox vagy casbox"
szolgáltatást amivel tudsz ellenőrzött tag lenni. Próbálj meg segítséget kérni a pontváltás rendszeréről s meglátod milyen
mellé magyarázatot fogsz kapni. A magyarok forumán sincs konkrét dolog. Én is szeretném tisztán látni ezért ha tudsz képi bizonyságot mutatni szívesen látom. Addig az én véleményem negatív a peoplestringről.
üdv.
Most kikerestem a fizetési bizit a netkereset.ning.com-on, beillesztem ide igaz, csak "szöveges" megoldás. Utána felteszem az illetőnek a kérdést amit tőled olvastam. Ugyanis jó lenne szórakozva pénzt keresni de hónapokat kotlani rajta végül nem fizetne az nem oké, én sem szeretném. :-)

Payment Details


Date: January 11, 2011 5:24:29 PM
Amount Sent: $29.98 USD
Sender Name: PeopleString Corporation
Sender Email: adam@peoplestring.com
Reference Number: 3B88B-61AE1-xxxxxx,
Message:
View the details of this transaction by logging into your AlertPay account.
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: luki »

Ezt írta kérdésemre akit már kifizettek:

"Én nem tudom hogy mire gondol amikor elértem a 25 dollárt kaptam egy levelet amiben leirták hogy hogyan kell kikérni és 3-4 nap mulva megkaptam a pénzt. vmi olyasmi volt benne hogy igazoltam hogy nem vagyok amerikai állampolgár azt hiszem az adózás miatt...abban van külömbség hogy az amerikaik többet tudnak keresni."
klassz70
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2010.08.26. 19:02
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: klassz70 »

szia luki
Köszi, hogy ily gyorsan utána néztél a felvetésemnek. Tanakodok, hogy a kifizetésen szereplő email-re irok további kérdéseket.
Azonban most olvastam újra bele a ps-es magyarok fórumába, de továbbra is nagy a bizonytalanság. Esetleg ha a már korábban összegyűjtött dollárokat visszakapom /nem tudom hova tűnt/ akkor talán folytatom, nem tudom. Azt nem értem, hogy miért nincs le írva a pontok kb $értéke. Ha emlékeim nem csalnak intenzívem használtam az oldalt s akkor írtak jóvá
$3-3.5 egy hónapra plusz nyertem $1-et a szerencse keréken.Nem sok minden.
Ha meg tudsz valami konkrétat kérlek jelezd én is azt teszem.
Még egyszer köszi szia.
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: luki »

klassz70 írta:szia luki
Köszi, hogy ily gyorsan utána néztél a felvetésemnek. Tanakodok, hogy a kifizetésen szereplő email-re irok további kérdéseket.
Azonban most olvastam újra bele a ps-es magyarok fórumába, de továbbra is nagy a bizonytalanság. Esetleg ha a már korábban összegyűjtött dollárokat visszakapom /nem tudom hova tűnt/ akkor talán folytatom, nem tudom. Azt nem értem, hogy miért nincs le írva a pontok kb $értéke. Ha emlékeim nem csalnak intenzívem használtam az oldalt s akkor írtak jóvá
$3-3.5 egy hónapra plusz nyertem $1-et a szerencse keréken.Nem sok minden.
Ha meg tudsz valami konkrétat kérlek jelezd én is azt teszem.
Még egyszer köszi szia.
Nincs mit, én is azért érdeklődöm ennyire mert nem szeretnék hónapok múlva rájönni, hogy semmi értelme. Miért vágtam bele: mert aki a 29 dolcsit kapta 4 hópra azt ha szét osszuk 4x7, az az havi 7 dollár és "csak" játszani kell néha, keresni a keresőjével és soppingolni legalábbis úgy tenni, stb. Sajnos a Ptc oldalak bazi keveset adnak havonta ehhez képest. Ezért bele próbálok de még most sem írta le senki, hogy az eddig összegyűjtött pontokért mennyi dolcsi jár hiába olvasgatom a fórumjukat fordítóval, azt tudom, hogy talán minden hónapban jóváírják a pontokat dollárrá. Már ahogy ők számolják. Nos, egy ilyen jóváírást várok meg és akkor eldől maradok-e. Az angol fórumról leszedtem mit is kell csinálni, most ide másolom, hátha szüksége lesz rá másnak is. Igaz nem az én topikom de a reflinkem nem hoztam ide. Ja, még annyit, hogy voltam egy másik ehhez hasonló oldalon is (fanbox) és egyetlen magyar nem tudta (pedig rengetegen voltak) megmondani mikor, hogy fizetnek, mindenki csak kinlódott ott is én ott hagytam. Tehát nem csoda, hogy nem tudtál meg itt semmit a magyar fórumon. Én nem is találom a magyar fórumot. :D

From Ashley Howell:

Üdvözöljük a PeopleString! Könnyű elkezdeni!

1. Jelentkezzen be az emberek string fiókot az Ön azonosítóját és jelszavát

2. Győződjön PeopleString kezdőlap

3. Tipp: Próbálj meg bejelentkezni a PeopleString véve legalább néhány alkalommal egy nap. Látni fogja a nép pont felhalmozódnak gyorsabban, ha nem!

4. Ezután kattintson a Postafiók-CASHBOX az alsó közepén a honlap, kövesse az utasításokat, és tegye meg a felmérésben, így kap egy azonnali $ 1,50 a hitel-és kezdjék építeni az emberek pont!

5. Ezt követően a bal oldalon láthatja a MAIL kattintson az e-mail Ön jelenleg (PeopleString, BigString, yahoo, Gmail, MSN, AOL) visz közvetlenül az e-mail fiók bejelentkezési az oldalon. Használd az e-mail a szokásos módon. Most már pénzt minden alkalommal, amikor ezt a portált, hogy az e-mail!

6. PeopleString e-mail egyszerű és könnyen használható. Ha kérdése van forduljon support@peoplestring.com

7. Szintén a bal oldalon látható szociális hálózatok kattintson a social network oldalon akarsz menni (PeopleString, Twitter, Facebook, vagy a tér), hogy elviszi közvetlenül a szociális háló oldalon. Használja a webhely a szokásos módon. Most már pénzt minden alkalommal, amikor ezt a portált, hogy menjen a szociális háló!

8. Ha csevegés alatt szociális hálózatok látni fogja INSTANTMESSAGING. Egyszerűen kattintson az IM szolgáltatást használni kívánt (MSN, Yahoo, AIM vagy GTalk), és használata, mint a szokásos módon. Most már pénzt minden alkalommal, amikor használja a portált PeopleString használni IM!

9. Szeretnénk keresni néhány gyors készpénzt? Kattints, hogy némi pénzt a PEOPLE DOLLÁR dobozt a bal felső sarkában a kezdőlap.

10. Ön is kap pontot segítségével a Google keresési felső oldal közepén.

11. Ez egy hűvös vonás, hogy az emberek segítségével. Kapsz készpénz visszatérítések vásárlási ezer boltokban. Itt van egy ötlet, hogy az emberek használják. Vásároljon egy ajándék kártyát bármilyen áruházak üzletben. Például: megy a Wal-Mart révén VÁSÁRLÁS árengedmény a bal alsó az Ön honlapja vásárlás egy ajándék kártyát, és kapsz egy 2%-os készpénz-visszatérítés vásárol az ajándék kártyát keresztül PeopleString portálon. Most Target ad egy 4% kedvezmény!

12. Gratulálunk Ön most Pénzkeresés Ezzel ugyanazt a dolgot TE már most MINDEN NAP!

13. Add tovább küldött, hogy mindenki a helyén, hogy iratkozzon fel, akik így elkezdhet pénzt, és tudod, hogy még több pénzt. Ingyenes tagok keresni 5%-át közvetlen hivatkozásként jövedelmek és 2%-a jövedelem szint 2-6. Vállalkozó tagjai keresnek 20%-a közvetlen hivatkozásként jövedelmek és 6%-a jövedelem szint 2-6. Ami azt jelenti szabad tagok kap 0,50 mindenkinek, aki feliratkozik a saját helyén és a vállalkozók kap $ 40.00. Tudod frissíteni a vállalkozó a 200,00 $ bármikor. Ti is, hogy a 2%-os szabad tagok -6% vállalkozók mindent csinálnak. (Postafiók-Cashbox, vásárlás, az emberek dollár)
krisztike27
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.04.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: krisztike27 »

Sziasztok!!!
Véletlenül ráakadtam erre az oldalra.
Láttam hogy sokan vártok arra a kérdésre mennyit is érnek a pontok a Peoplestring-en.
Gondoltam beregizek és írok nektek.
A válasz 100pont az 1$. Ahhoz hogy kifizessen az oldal rögzíteni kell az Alertpay számlaszámodat és az adózási űrlapot ki kell tőltenetek.Én napi 500-600 pontot csinálok 1 nap alatt. 25$-t megcsinálni nem nehéz viszont sok időt kell vele foglalkozni.Ingyenes tagoknak mindenhó utolsó napján zárolnak és 1-én van kifizetés. Persze ha automatikusan nem megy el a pénz 1-én akkor a jobb felső sarokban a pontjaid felett kell lennie egy Pay Me gombnak amire kattintanod kell hogy kikérhesd a kifizetést.
Ezeket egy olyan személy által tudom akinek már fizettek és másoktól is akik már kaptak pénzt.
Elvileg a pontokat automatikusan váltják be $-ra.
Ahogy én is megkapom a pénzt vagy mégsem (remélem igen) akkor azt jelezni fogom felétek!!!
Addig is jó munkát mindenkinek!!!
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: luki »

krisztike27 írta:Sziasztok!!!
Véletlenül ráakadtam erre az oldalra.
Láttam hogy sokan vártok arra a kérdésre mennyit is érnek a pontok a Peoplestring-en.
Gondoltam beregizek és írok nektek.
A válasz 100pont az 1$. Ahhoz hogy kifizessen az oldal rögzíteni kell az Alertpay számlaszámodat és az adózási űrlapot ki kell tőltenetek.Én napi 500-600 pontot csinálok 1 nap alatt. 25$-t megcsinálni nem nehéz viszont sok időt kell vele foglalkozni.Ingyenes tagoknak mindenhó utolsó napján zárolnak és 1-én van kifizetés. Persze ha automatikusan nem megy el a pénz 1-én akkor a jobb felső sarokban a pontjaid felett kell lennie egy Pay Me gombnak amire kattintanod kell hogy kikérhesd a kifizetést.
Ezeket egy olyan személy által tudom akinek már fizettek és másoktól is akik már kaptak pénzt.
Elvileg a pontokat automatikusan váltják be $-ra.
Ahogy én is megkapom a pénzt vagy mégsem (remélem igen) akkor azt jelezni fogom felétek!!!
Addig is jó munkát mindenkinek!!!
Szia.
Az, hogy 100 pont $1-t érjen képtelenség. Már megint azt kell írnom, hogy akkor boldog boldogtalan azt csinálná annyit lehetne kereni vele, a kis szar ptc-ket mindenki hagyná a fenébe. Aki alá én regeltem - és nem nagyon közlékeny - 4 hónap alatt tudott összeszedni $29-t, mert időközben nyert 2-3 dollárt is. Namost ki lehet számolni, mennyi pont kellett ahhoz. Én kb 5 hete csinálom és volt, hogy napi 1000 pont sikerült, de 500-at nem nehéz összehozni. Van közel 15 000 pontom jelenleg és összesen $0.10 !!! centem jóváírva, amit legelső belépésemkor kaptam. Letelt az első hónap és amit mindenki írkál - mert senki nem tudja biztosan - eszükbe sem jutott dollárosítani az én pontjaimat. Hát ennyit a jólértesülétekről.

Mégegyet: az én első vonalbelimnek semmiféle adó ürlapot nem kellett kitölteni fizukor, hiszen akkor én bele sem fogtam volna.

Üdv, Imre.
krisztike27
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.04.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: krisztike27 »

Szia Imre!!!

Azt az űrlapot bizony ki kell tőlteni.
Én még nem hoztam senkit sem magam alá hiszen amíg nem fizet ki addig nem bolondítok senkit sem.
Csak a saját hitelességemet veszíteném el.
De mivel elsején lesz kifizetés ez majd akkor kiderül.
Nagyjából május 3-4-én tudom csak megírni ide majd hogy megkaptam e a pénzt tőlük.
1 hét múlva elutazom.
Remélem kellemesen csalódok majd és jó szívvel tudom majd ajánlani bárkinek is.
Hiszen mindenki tudja hogy "A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA!!! " :)
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: luki »

Kedves Krisztike27.

Én már tudom az igazságot, mert ma megkaptam az értesítést a PeopleString-től.

"Az Ön számlája lukacsim a PeopleString.com Frissült az Ön hirdetési bevétel megosztási fizetés. A fizetés alapján a használat PeopleString. Bejelentkezés gyakrabban hogy több pénzt keresni, és nézd meg az új PeopleString.com portál.
Üdvözlettel,
A PeopleString csapat"

Nos, ezen felhívásnak csak egyetlen hibája van az, hogy 1 hónapig kb napi 10-12 órában nyitva volt a People oldala és mindenféle fizetős dolgot végig csináltam percre pontosan, tehát hiába írják, hogy legyek többet fent nem állja meg a helyét. Amint a mellékelt fotón látható 1 hónap alatt 14.980 pontom volt, ezért jóváírtak nekem $1.14-t!!! Húúú, most gazdagszom meg. Ebből 10 cent a regisztrációs bónusz. Természetesen aki tud refeket ide szerezni, annak több lesz én nem szoktam bizonytalan helyekre embereket oda bolondítani, ezért az első jóváírásig nem is hirdettem. Már nem is fogom mert ez az oldal csakis az amerikaiaknak jó ők nagyság rendekkel többet kereshetnek. De lehet, hogy olyan is jóval többet keres aki - mint aki alá regeltem - hazudik és azt írkálja lépten nyomon, hogy milyen remek lehetőség, csakhogy legyenek refjei és a fizetési bizonylat sem az övé hanem lopta. Neki az sem számít, hogy ezek a refek úgyis ott fogják hagyni. Tele van ilyen emberrel a net.


Kép
krisztike27
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.04.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: PeopleString

Hozzászólás Szerző: krisztike27 »

Nah most erre mit mondjak???
Megkérdezem a szponzoromat hogy ő mennyit kapott hány ponttal.
Mert ugye azt írta hogy kapott pénzt de hogy mennyit hány ponttal azt nem.
Ez beletelik majd pár napjába.
Mert amikor írok neki 6-7 nap is eltelik mire eszébe jutok.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég