Twizsales

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Twizsales

Hozzászólás Szerző: Laci »

Egy egészen új profitmegosztó oldalt, szeretnék figyelmetekbe ajánlani, (ami "kicsit" eltér a többitől) rengeteg pénzkereseti lehetőséggel, ingyenes tagként vagy tagság vásárlásával is el lehet kezdeni.
Még én is csak tapogatózom és ismerkedek az oldallal, mert rengeteg részből tevődik össze :)
Indulása 2015. Április 15. éppen ezért csak óvatosan!! De az oldalon már vannak is kifizetések.

- Profitmegosztó rész:
Egy GPS (Global Profit Share) vagyis hirdetési csomag ára 5$, ez 130%os részesedéssel jár majd. (egy időben 10 GPS-t lehet csak vásárolni)
Ehhez minden nap Kvalifikálni kell magunkat a következő napra.
- 1 hirdetést fel kell adni az oldalon
- 5 hirdetést le kell kattintani
- 5 adgrid kattintás
Ha ezek meg vannak, akkor felül a "Qualification" négyzet, sárga színről zöldre vált át.
Ref jutalék eltér a különböző tagsági szinteknél:
- Basic: 5% 1 level
- Professional: 8% 1st level, 4% 2nd level
- Elite: 9% 1st level, 4.5% 2nd level, 2% third level.
- Super: 10% 1st level, 5$ 2nd level, 2.5% 3rd level.

PTC rész:
Mai keresetem 0,028$
Most 6 hirdetést sikerült lekattintanom, (2* 0.002$ és 4* 0.006$ értékben).
Lehet bérelni referrálokat is, aminek az ára 0.30$ - 30 napra, (Standard tagoknak 200 a max) cseréjük 0.07$
Ref kereset $0.002 / referral click

Egyéb pénzkereseti lehetőségek:
- Videók nézése: 5 db, 15 mp-es videót tudtam megnézni, aminek az értéke 0.01$ / darabja.
- ClixWall, OfferWall, PTCWall és PTSU
- Grid: 5 lehetőségem volt, a nyereményeket 0.10$ egészen 1 $ig láttam, (azt hiszem) ez függ a tagsági típusoktól is.
- Social Media: Fb és Google + likolásokkal is lehet vmennyit keresni.
- Játékok: lehet Jackpottal, Szerencsekerékkel és (félkarúval) Scratch game-l szerencsét próbálni. Ezek mindegyike "Ticket"-be kerül, arra viszont nem volt időm rájönni, hogy hogyan is lehet gyűjteni ezeket.
- Offers2000: itt is adott pár reklámot 0.000100$ értékbe, és itt lehet majd felmérés is (ezt nem kaptam még)
- Továbbá lehet TwizPointkat is gyűjteni az oldalon, 1000 TwizPoints = $1 (erre még nem jöttem rá mi után kapjuk)

Kifizetés:
- Az első kifizetés 5$-tól, a második 10$-től, a harmadik és az ez utániak 15$-tól.
- Elfogadott E-bankok: Payza, Trust Pay, Perfect Money, Payeer, OKPAY, PayPal

Összegzés:
Összességében a mai keresetem 0.078$, ebbe csak a PTC rész és a videók megtekintése van benne.
Ha további információim lesznek (és biztos hogy lesznek :) ) azt pótolni fogom.

Upgrade Táblázat:
áááá.png
Szponzorálásunkból és matrixból is jutalékot kaphatunk a következők szerint:

Basic tagság 10$ / hó
- 5 szint mélységben részesülünk a mátrixból a havidíjak után.
Professional tagság 25$ / hó
- 10 szint mélységig
Elite tagság 35 $ / hó
- 15 szint mélységig
Super tagság 140$ / hó
- 21 szint mélységig

Ha kipróbálnád, akkor itt tudsz csatlakozni. Sok sikert! :good:

http://twizsales.com/welcome.php?ref=toscanaa13
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Laci »

A 4. nap után az egyenlegem (csak a PTC hirdetésekből és videókból) 0.343$
Szóval az átlag napi kereset 0.08$ felett van :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Laci »

Tegnap vásároltam 1 csomagot, hogy megnézzem, hogy is működik a rendszer, mennyit oszt stb...
Ma már volt osztásom és annyira nem is rossz... főleg ahhoz képest, hogy itt nem kell klikkelgetni a minden egyes reklámot, csak előző nap Qualifikálni magunkat az osztásra:)
twiz.png
twiz.png (3.66 KiB) Megtekintve 4550 alkalommal
A többit majd meglátjuk :innocent:
zsebike58
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.03.02. 13:52
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: zsebike58 »

Ment egy reg tőlem.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönöm. :)
Gyors és egyszerű felmérés a PTC Wallban!
Az első Európai Játékok témában... 10 perces (egyébként annyi sem) 0.225$ :)
Egy kis segítség, hogyha nem vagy otthon a sport világában http://www.baku2015.com/index.html :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sajnos a mai nap, a videók értékét lecsökkentették 0.01$-ról 0.001$-ra.
Így a mai keresetem (eddig) összesen (PTC + videó) 0.047$ + ehhez hozzá jön a mai 0.225$ értékű felmérés.

Észrevételem... az, hogy erre az oldalra is többször érdemes vissza nézni napközben, (ha reggel lekattintottad a hirdetéseket legalább még délután egyszer és esetleg este ha van időtök) mert nekem 1 órával ezelőtt adott még 2db 0.006$ és 1db 0.001$ reklámot. Ezt már tegnap is megfigyeltem. :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nem rossz a kereset,ha ki is fizeti. most is volt vagy 7db 0.6 centes meg pár 0.1es.

off
kaptam 2 levelet az oldalon.mondom megnézem mi lehet. egy tag kért,hogy töröljem az accountját. mi a fene ? miért engem? akkor jöttem rá,hogy a felh nevem miatt történt az egész :D az ugyanis a "support"
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen, a kereset megint 0.07$ körül van vagy a felett :)
Én már ki is kértem 5.30 $ Viszont a gépem (nagyon egy... gépem van sajnos) pont akkor lassult be amikor a paypal és payza címem írtam be, szépen el is írtam és úgy kértem ki a pénzt :unsure:
Most levelezgetek az Adminnal (de legalább 1 nap múlva ő válaszol) hogy mit lehet csinálni, mert csak egyszer lehet megadni és nem lehet változtatni :rofl:
Ha megjött a pénz, vagy nem jelzem :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok!
Mostanában rengeteg munkám volt "örülök hogy élek" :D és ez miatt nem igazán volt időm sok mindenre. Régen jelentkeztem hogy mi újság az oldallal és hogy vannak-e új hírek, fejlemények.
Nekem egyre jobban tetszik az oldal. Sőt mondhatni jelenleg a kedvencem, és a kereset is állandónak mondható és nem ingadozik (legalábbis egyenlőre) mint sok más oldalon.
- Az oldal még biztos hogy nem 100% működik, mivel pár funkció még nincs bevezetve vagy nem működik, mint pl az ingyenes játékok és a twiz pontok.
- Az oldalon megszűnt vagy szünetel a PayPal ki és beutalás. Viszont a többi bankra folyamatosak a kifizetések. Én magam is megkaptam az első ki fizumat hosszú kálvária után (mivel elírtam a PP címem és eltűnt a pénzem 3-4 napig :DD) Hosszas levelezés az Adminnal stb... Viszont így kiderült, hogy az adminunk igazán segítőkész, aktív, és szinte az nap válaszol is a Suportra ha időben írunk neki:)
- A PTC napi átlag kereset a kezdeti kimagasló kereset után jócskán vissza esett... ám az utóbbi jó pár napban emelkedett valamivel és mondhatni hogy most már be állt. Bár ez szinte minden nap változó de a 0.050$ kereset meg van (a 4-5 db videóval). A mai keresetem 8* 0.006, 0,003$ és 8* 0.001$ + 4 db 0.001$ videó (0.063$) :)
- Az elején 1 csomaggal indultam, jelenleg már 3 csomaggal rendelkezek. 1 csomag 0.20-0.35$ hoz a konyhára, ez is nagyon változó (és nem tudom mitől függ hogy melyik nap, mennyit oszt vissza a rendszer).
Összességében a napi 1 $ kereset simán meg van, jobb napokon még több is :)
- A bérelt reffekről nem nagyon tudok írni, mivel még nem próbálkoztam velük, mert advertizen is benyaltam őket úgy látszik... de belső infók alapján lehet bepróbálok egy csomagot hamarosan, mert állítólag jól hoznak a konyhára :D
Egyébként 5 Workers $1.50, 10 Workers $3.00 és így tovább... 2 $ a min amit át lehet helyezni a Purchase Balancba.

A kifizetésem nem mondhatni, hogy a legfrissebb... de most volt eszembe és most értem csak rá ténylegesen PTC vel foglalkozni az elmúlt 1-2 hétben :unsure:
Twizs.png
Twizs.png (13.26 KiB) Megtekintve 4383 alkalommal
Köszönöm, ha regisztrálsz :)
http://twizsales.com/welcome.php?ref=toscanaa13
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

nem találom a kifizetési menüt. nem mintha összegyűlt volna,de mégis bosszantó :)
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

A Qualification/Dashboard menü alatt ottvan a My Twiz, és ott pedig a cashout :innocent:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gaiusz írta:A Qualification/Dashboard menü alatt ottvan a My Twiz, és ott pedig a cashout :innocent:
köszi,majd megnézem :) :good:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok!
Régen jelentkeztem már.
Az oldal továbbra is működik, a kereset freeként (vagyis csomagok nélkül) olyan 0.05$ körül van.
Úgy látszik az oldal továbbra is fizet és igazából semmi különösebb gond nincs vele (bár a R bérlés lehetne jobb... érdekesen működik a rendszer...).
Remélhetőleg sokáig működő és fizető oldal lesz... de mostanában személyes kifizetésem nem volt....mert minden pénzem azonnal vissza forgatom amint össze jön az 5$ vagyis a pack ára. Régen kértem kifizetést, de akkor pár nap alatt kifizetett lehet a következő napokban amint össze jön egy kikérés tesztelésből kikérem hogy lássuk minden oké-e :)

Egyúttal szeretném megköszönni egyetlen aktív refemnek deejayflyy-nak a kitartó munkáját :good:
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Karbantartás van.
Az oldalnak Paypal és Neteller problémáik vannak, aztmondja az admin októberben :O térnek vissza.
A társoldal az ESclick még mindig megy :?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sajnos ez így igaz.
Bár ez nem karbantatrás... hanem igazából az oldal októberig szünetel.
Az oka... hogy elméletileg a Neteller zárólta a pénzüket ezáltal nem bírtak fizetni... ezért van a szünet.
Bár nem tudom, hogy ezen mi tart 3 hónapig, illetve azt sem hogy mi van a Payzan és a többi bankal ott nincs pénzük?? :?
Mindenestre egy újabb olyan odlal ahol nem kevés pénzem maradt benn részvény formájában :lol:
Nem fűzök sok reményt hogy Októberbe vissza tér az oldal.
Szóval mehet is a helyére. Bár nem tudom hogy megfigyeltbe (októberig) vagy a scam közé... majd aki áthelyezi eldönti :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: idlig »

Neteller ügyben pár általános (ezt az oldalt igazán amúgy sem ismerem) infó: bevett szokás, hogy sokan a megbízhatóbb csoportba sorolnak 1-1 oldalt, ha azon a Neteller is használható. Az valóban igaz, hogy a Neteller ellenőrzése szigorúbb az átlagnál, de azért ez bőven nem garancia. A másik, hogy attól mert ott az oldalon a Neteller logó az még nem jelent semmit. Több Admin pedig azzal szokott trükközni, hogy a saját személyes Neteller számláját adja meg, amire lehet befizetni, mert tudja, hogy magát az oldalt nem hagynák jóvá! Ilyen esetben előbb-utóbb a személyes számla is veszélybe kerülhet.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Twizsales

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Már november van és nem sikerült semmit intézniük, úgy látszik. Helyeztem.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég