Beryl - Vége.

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Az oldalt be fogom zárni. Nagyon kezdő vagyok még ehhez, át kell gondolnom sok dolgot. A pénzeteket vegyétek ki, utalom is.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Admin »

uhh :boo:
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Jobbnak találom ezt a döntést meghozni, mint hogy esetleg aztán ne lenne fedezet a kifizetésekre.

Gondolom ezt te is megérted.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Beryl írta:Jobbnak találom ezt a döntést meghozni, mint hogy esetleg aztán ne lenne fedezet a kifizetésekre.

Gondolom ezt te is megérted.
Korrekt döntést hoztál . Akkor mégsem jött be az ad.fly ötlet?
Mindazonáltal elismerésem,hogy beláttad és felmérted a helyzeted. Sztem ez követendő példa minden PTC oldalt indító előtt.
Azért sztem nem indult rosszul és ha kis tapasztalatot gyűjtesz,akkor biztos vagyok benne,hogy sikeres oldalad lehet. Most nincs is magyar PTC oldal,így sztem egy megfelelő tudással rendelkező admin jó eséllyel indulhat.
Amúgy gondolom láttad.hogy nem olyan egyszerű azért ezt működtetni. A sok centes vagy nagyobb hirdetésekkel dolgozó PTC oldalak egyszerűen nem fenntarthatóak. Befektetési oldalként működni még nagyobb kockázat, így talán azt értékű hirdetéseket kell kitapasztalni,ami fenntartható admin oldalról és kattolják is az emberek. Mondjuk,hogy a scripted ingyen volt gondoltam kisérletezésre jó lett volna,és hogy programozni is tudsz,azért ez viszonylag ritka.
Mindenesetre bármikor szeretnél kisérletezni - óvatosan - én nyitott vagyok. Esetleg egy fillérekbe kerülő buxhost licensszel még lehet próbálkozni,azt nem kell programozgatni és jó terep kitapsztalni ezeket az egyensúlyi helyzeteket hirdetői-kattolói viszonylatban. Mert azért egy PTC oldalnak alapvetően nemcsak pénzkereső oldalnak kell tekinteni,hanem olyan megoldásokat kínálni,ahol a hirdetők hajlandóak fizetni. saját hirdetéseket értelmetlen erőltetni,előbb-utóbb elviszi a pénzt sztem.
Meghát időbe is kerül,foglakozni kell vele, az esetleges csalókkal és support ticketekkel bajlódni gondolom...
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

xenosz2 írta:
Beryl írta:Jobbnak találom ezt a döntést meghozni, mint hogy esetleg aztán ne lenne fedezet a kifizetésekre.

Gondolom ezt te is megérted.
Korrekt döntést hoztál . Akkor mégsem jött be az ad.fly ötlet?
Mindazonáltal elismerésem,hogy beláttad és felmérted a helyzeted. Sztem ez követendő példa minden PTC oldalt indító előtt.
Azért sztem nem indult rosszul és ha kis tapasztalatot gyűjtesz,akkor biztos vagyok benne,hogy sikeres oldalad lehet. Most nincs is magyar PTC oldal,így sztem egy megfelelő tudással rendelkező admin jó eséllyel indulhat.
Amúgy gondolom láttad.hogy nem olyan egyszerű azért ezt működtetni. A sok centes vagy nagyobb hirdetésekkel dolgozó PTC oldalak egyszerűen nem fenntarthatóak. Befektetési oldalként működni még nagyobb kockázat, így talán azt értékű hirdetéseket kell kitapasztalni,ami fenntartható admin oldalról és kattolják is az emberek. Mondjuk,hogy a scripted ingyen volt gondoltam kisérletezésre jó lett volna,és hogy programozni is tudsz,azért ez viszonylag ritka.
Mindenesetre bármikor szeretnél kisérletezni - óvatosan - én nyitott vagyok. Esetleg egy fillérekbe kerülő buxhost licensszel még lehet próbálkozni,azt nem kell programozgatni és jó terep kitapsztalni ezeket az egyensúlyi helyzeteket hirdetői-kattolói viszonylatban. Mert azért egy PTC oldalnak alapvetően nemcsak pénzkereső oldalnak kell tekinteni,hanem olyan megoldásokat kínálni,ahol a hirdetők hajlandóak fizetni. saját hirdetéseket értelmetlen erőltetni,előbb-utóbb elviszi a pénzt sztem.
Meghát időbe is kerül,foglakozni kell vele, az esetleges csalókkal és support ticketekkel bajlódni gondolom...
Az adf.ly-s dolog elméletben jó lett volna, annyi volt a baj, hogy nem azt a $0.0010-es összeget adta klikkenként amit kéne neki, sok esetben $0.00020-t fizetett, és ez így nem érte volna meg.

Sok PTC oldal van már, valami újat akarok, amin viszonylag sok pénzt lehet keresni, és ami nekem is megéri. Ezen gondolkozom most, de nem nagyon van időm belevágni a fejlesztésébe, meg aztán maga az ötlet sem ártana, ha meglenne.

Még ki kell ötletelnem, majd ha kész, arról úgy is tudni fogtok.

Köszi a sok támogatást.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Ez többről szólt, minthogy mindannyian kaszáljunk rajt (néhányunknak biztoasan) :)
Örülünk, hogy ilyen féle képpen segíthettünk neked irányt mutatni. Gondold át, tervezd meg, alaposan, és én igazából várom az ezúttal jóval komolyabb lábakon álló következőt :)
Lesznek akik kárognak. Velük nem kell foglalkoznod, csak pénzéhes rablók, akiknek csak annyi a lényeg, hogy minél többet zsebeljenek.
Jól döntöttél, további sok sikert a PTC világában és azért jelezd, ha újra próbálkoznál :good:
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

FRU5T írta:Ez többről szólt, minthogy mindannyian kaszáljunk rajt (néhányunknak biztoasan) :)
Örülünk, hogy ilyen féle képpen segíthettünk neked irányt mutatni. Gondold át, tervezd meg, alaposan, és én igazából várom az ezúttal jóval komolyabb lábakon álló következőt :)
Lesznek akik kárognak. Velük nem kell foglalkoznod, csak pénzéhes rablók, akiknek csak annyi a lényeg, hogy minél többet zsebeljenek.
Jól döntöttél, további sok sikert a PTC világában és azért jelezd, ha újra próbálkoznál :good:
Köszi, mindenféleképpen jelzem majd. :)
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Így van!


Jobbnak találom ezt a döntést meghozni, mint hogy esetleg aztán ne lenne fedezet a kifizetésekre. :) :)
Becsületes oldal egy jókora tőke nélkül el sem kezdi. Hiszen ha semmi bevétele sincs a kattintókat akkor is fizetni kell. :clap: :good:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Beryl írta:Az oldalt be fogom zárni. Nagyon kezdő vagyok még ehhez, át kell gondolnom sok dolgot. A pénzeteket vegyétek ki, utalom is.
Azt is elárulod, hogyan lehet kikérni? :)
End of the story
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Kifizetem neked, megvan még az adatbázis :)
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Beryl írta:Kifizetem neked, megvan még az adatbázis :)
Hidd el nem magam és a 22 centem miatt kérdeztem ;)
De azért köszi!
End of the story
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Te voltál az utolsó aki nem kapta ki a pénzét. Mindenki $0.01-$0.07 körül volt :)

Egyébként bezárás előtt kiírtam az oldalra, hogy vegye ki mindenki a pénzét.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Te voltál az utolsó aki nem kapta ki a pénzét. Mindenki $0.01-$0.07 körül volt :)
Egyébként bezárás előtt kiírtam az oldalra, hogy vegye ki mindenki a pénzét.


Rosszul gondolod, Beryl, hiába írtad ki: mikor? mennyi ideig?, hiszen én ma kattintottam le főzés közben, és nyoma sem volt még a kiírásnak 10 órakor. Nem is nézted meg, kinek mennyi pénze volt.
Nem lényeges,hogy nem fizetsz, de az igazságot írjuk már le, rajtam kívül szerintem elég sokan elérték a minimumot, csak nem járnak ide.
Írjuk ki a valót, hiszen ezzel is tanulsz. Ez nem azért a pár centért van, amit megtartasz, egészségedre, de nem szeretem ha...
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Gisell írta:
Te voltál az utolsó aki nem kapta ki a pénzét. Mindenki $0.01-$0.07 körül volt :)
Egyébként bezárás előtt kiírtam az oldalra, hogy vegye ki mindenki a pénzét.


Rosszul gondolod, Beryl, hiába írtad ki: mikor? mennyi ideig?, hiszen én ma kattintottam le főzés közben, és nyoma sem volt még a kiírásnak 10 órakor. Nem is nézted meg, kinek mennyi pénze volt.
Nem lényeges,hogy nem fizetsz, de az igazságot írjuk már le, rajtam kívül szerintem elég sokan elérték a minimumot, csak nem járnak ide.
Írjuk ki a valót, hiszen ezzel is tanulsz. Ez nem azért a pár centért van, amit megtartasz, egészségedre, de nem szeretem ha...

Azt írta, hogy megvan az adatbázis, így ha esetleg valakinek nagyon kell, továbbra is oda tudja adni.
A bezárás viszont kapkodva, hirtelen jött el, kicsit elsietett, lehetett volna 24-48 óra még kikérni a "pénzeket".
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Túl hirtelen, ami eleve furcsa, mindegy is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gisell 2015.05.02. 16:13-kor.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Megkaptam, köszönöm!
De én is tudok olyanról, aki előttem, még rendesen kért ki, de nem kapta meg.
End of the story
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Kép
Kép
(http://postimg.org/image/wtumtd8u3/)
Aki kéri, megnézem az adatbázisban és kiutalom a pénzt. Csak felhasználónevet küldjetek. :)
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Aki még nem kapta meg azt intézem.
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Gisell »

beryl.jpg
beryl.jpg (39.41 KiB) Megtekintve 6651 alkalommal
Nekem is megjött...
Köszönöm, nem a pénz miatt, inkább a gesztus, viszonzom.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Korrekt! :good:
End of the story
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Kép

Az utolsót is elküldtem :)
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: idlig »

A minimum egy korrekt technikai háttér az induláshoz, ha más nem valami Aurora Script szint (azt hiszem a Clixten is ezen kezdte; biztos van más olcsóbb is, én ezeket annyira nem néztem). Az ingyenes dolgok előbb-utóbb visszaütnek, és nem lesz benne köszönet. Hogy a felhasználók 50 centes hirdetések tömkelegét akarják, minimum nélkül, 300% direkt jutalékkal, egy gépről 55 regisztrációval, $70 bónusszal és olyan béreltekkel, ami 2 óránként megötszörözi a pénzüket, miközben folyton azon jár az eszük, hogy milyen böngészővel tudják az oldalon eltöltött pár percet nullára lerövidíteni, nos, ez már csak így van (tisztelet a kivételnek). Figyelni kell rájuk, meghallgatni/megérteni őket, de a gyeplőt jó messze kell tartani tőlük, mert ha a közelébe kerülnek, onnantól nem csak a pénztárcád, de a véred is kell nekik.
Nagyon sok téves beidegződés van Admin részről, a minimum lenne, hogy milyen kategóriában akar valaki versenyezni: apró centes oldal, 2-3 cent naponta, vagy több? Ehhez kellene belőni minden mást. Az nem koncepció, hogy a Neon van átlagban kb 2,5 cent naponta $2 minimum mellett, akkor lefele vagy felfele arányosan változtatva a számokat, majd ugyanezt az eredményt kapom. Ez a világ nem így működik. A stabilitás nem csak azon múlik, hogy kicsi a kereset vagy magas a minimum, sőt, sokszor a nadrágszíj meghúzása pont ellentétes hatást vált ki (gondolom ismerős a helyzet, mikor valaki csodálkozik, hogy x vagy y oldal miért dőlt be, miközben olyan stabilnak tűnik, kicsi kereset mellett, vagy pedig fordítva: a többiekhez képest nevetségesen nagy a kereset, mégis hónapokig vagy akár fél, esetleg 1 évig is működik valami - ezek mind anomáliának tűnhetnek, de el kell hinni, hogy nem azok). Ez most egy kísérletnek jó volt, tanulni kell belőle, megtervezni a dolgokat, utána időt adni az egésznek. Én nem hiszek abban, hogy egy PTC oldalnak az első hónapokban vagy fél-egy évben veszteségesnek kell lenni, ez is egy a sok marhaság közül, de az biztos, hogy nagyobb tőke nélkül piszkosul rizikós lesz az eleje (mindig számítani kell a váratlan eseményre, a kilengésekre). Elkeseredni felesleges, ahogy sietni is (a tapasztalathoz idő és kitartás kell, ezt nem lehet elspórolni).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2015.05.02. 18:33-kor.
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Nekem nem volt valamennyi összeg, nem sok a Beryl. oldalon-nézd meg. :) Kösz.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én is visszakaptam a befektetett pénzem,amit végül nem használtam fel. Köszönöm és sok sikert!
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

idlig írta:Az ingyenes dolgok előbb-utóbb visszaütnek, és nem lesz benne köszönet. Hogy a felhasználók 50 centes hirdetések tömkelegét akarják, minimum nélkül, 300% direkt jutalékkal, egy gépről 55 regisztrációval, $70 bónusszal és olyan béreltekkel, ami 2 óránként megötszörözi a pénzüket, miközben folyton azon jár az eszük, hogy milyen böngészővel tudják az oldalon eltöltött pár percet nullára lerövidíteni, nos, ez már csak így van (tisztelet a kivételnek). Figyelni kell rájuk, meghallgatni/megérteni őket, de a gyeplőt jó messze kell tartani tőlük, mert ha a közelébe kerülnek, onnantól nem csak a pénztárcád, de a véred is kell nekik.
Nagyon szépen leírtad. A probléma, hogy a Beryl -nél is szépen lassan 1-2 fórumozó által kezdett kirajzolódni ez a rabló magatartás, ahogyan az PTC-Ajánlatok csetjén is látható volt. Szóltam is miatta, mert nem szimpatikus ez a hozzáállás.

Továbbá: Örülök, hogy igazam lett, és végül minden "tartozás" rendezve lett. Ez így korrekt.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Beryl kolléga.
Szándékosan nem kértem ki a bent levő 20 centet.
Most vettem észre, hogy mégis elküldted, köszönöm. :good:
Sok $ikert a PTC világában.
Kép
Beryl
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015.04.21. 21:28
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: Beryl »

Nincs mit és köszi :)
http://beryl.pw/
Az én PTC-m :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Beryl - A saját PTC-m

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

FRU5T írta:
idlig írta:Az ingyenes dolgok előbb-utóbb visszaütnek, és nem lesz benne köszönet. Hogy a felhasználók 50 centes hirdetések tömkelegét akarják, minimum nélkül, 300% direkt jutalékkal, egy gépről 55 regisztrációval, $70 bónusszal és olyan béreltekkel, ami 2 óránként megötszörözi a pénzüket, miközben folyton azon jár az eszük, hogy milyen böngészővel tudják az oldalon eltöltött pár percet nullára lerövidíteni, nos, ez már csak így van (tisztelet a kivételnek). Figyelni kell rájuk, meghallgatni/megérteni őket, de a gyeplőt jó messze kell tartani tőlük, mert ha a közelébe kerülnek, onnantól nem csak a pénztárcád, de a véred is kell nekik.
Nagyon szépen leírtad. A probléma, hogy a Beryl -nél is szépen lassan 1-2 fórumozó által kezdett kirajzolódni ez a rabló magatartás, ahogyan az PTC-Ajánlatok csetjén is látható volt. Szóltam is miatta, mert nem szimpatikus ez a hozzáállás.

Továbbá: Örülök, hogy igazam lett, és végül minden "tartozás" rendezve lett. Ez így korrekt.
:good:

Annyit fűznék még hozzá, hogy az ilyen mentalitású emberek viszik a magyarok hírét a nagyvilágba és akkor csodálkozunk, ha innen-onnan kitiltanak és "utálnak" minket. :?
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 0 vendég