My Paid Tube - NEM FIZET

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Ráadásul a számláról történő befizetés drága is. 1 dolláros csomag 1,55-be kerül
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: firkula »

2 napja alig érem el az oldalt ha elérem kb 15 perc mire 4-5 videót megtudok nézni mert vagy errort ír vagy nem számolja az időt ez így nagyon nem jön be nekem. Érdekelne hogy másnál is jelentkezett-e ez a probléma vagy csak engem nem szeret? :cry:
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

firkula írta:2 napja alig érem el az oldalt ha elérem kb 15 perc mire 4-5 videót megtudok nézni mert vagy errort ír vagy nem számolja az időt ez így nagyon nem jön be nekem. Érdekelne hogy másnál is jelentkezett-e ez a probléma vagy csak engem nem szeret? :cry:
Nálam ma volt elég lassú, és sokszor kiléptetett, de most késő este jó lett, be tudtam fejezni. Pár napja volt olyan, hogy egy videónál nem ment a számláló. Akartam is ezt jelezni, de ott is errort írt, azóta rendben van. Remélhetőleg hamar megoldják a gondot.
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: firkula »

köszi a gyors választ, volt olyan nekem is hogy mire betöltött volna kiléptetett a rendszer így megint várni kellet.
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: firkula »

elég gyors lett, csak azt sajnálom hogy a paypal fizetés megszűnt.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Ezt én is sajnálom, paypalra akartam volna kikérni a későbbiekben. :/ Azt írja, hogy dispute-ok miatt blokkolta a paypal a fiókját és van egy kis furcsaság a kifizetési bizonylatoknál. Szerintem az oldal a kikérések dátumát jeleníti meg, nem a tényleges kifizetését. Több felhasználó bizonylatán is több nappal későbbi dátum van, mint amit az oldal ír, leginkább a paypalnál, de payzanál is láttam. Azt írják, hogy 1-7 nap a fizetés ideje, oké, de akkor a payment proofs-ban miért nem csak a kifizetett összegeket mutatja? Akkor az a nagyon sok bizonylat lehet, hogy azért nincs feltöltve, mert még meg se kapták?

Ezt nem tudom, jól értem-e, hogy semelyik bankba nem fog fizetni az admin, amíg a paypal nem adja vissza a pénzét?
"PS:I cannot make any cashout before paypal give back my money and databese full fixed."
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: firkula »

Kezd dühítő lenni hogy már megint itt a hétvége és tegnap óta nem lehet elérni az oldalt :argue:
gyula1971
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2014.09.02. 15:55
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: gyula1971 »

Hát érdemes regisztrálni ide még egyáltalán? :) Egy alap személy, akinek sem refferáltja, sem tagsága tehát senkije sincs, standard mennyit tud keresni 1-nap? :)
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: firkula »

pamate írta:Napi kereseti lehetőségek:

Group1 $0.1
Group2 $0.15
Group3 $0.279
Group4 $0.842
Group5 $2.909
Group6 $6.667
Group7 $21.027
Group8 $52.698
Group9 $174.45
ez szokott változni de group 4-ig 1-2 centet
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Hát szerintem most nem valami biztató a helyzet a paypal zárolása miatt. Rengeteg bizonylat fel sincs töltve. A blogon is megjelent egy-két írás, hogy sok napja várakozik a kikérés. És az a baj, hogy nagyon sokat sz*rakodik az oldal. Tegnap óta nagyon lassú, csoda, ha betölt, de nem tudtam ma videót megnézni, tegnap is csak 1-2-t. És semmi kompenzáció a pontvesztés miatt, sokan erre is panaszkodnak. Ezeket leszámítva elég jó lenne, szépen oszt, a második csoportban vagyok, napi 16 cent és csak 20 videót kell megnézni érte. Szóval szerintem egyedül is megéri, ha kegyeskedik működni éppen. Befizetés nélkül kezdtem és tulajdonképpen 11 nap alatt jött össze a csomagvásárlás, 1 micro videónál nem működött a számláló, így nem lett jóváírva. De most nem is ajánlom a befizetést.
soulone
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.08.31. 22:16
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: soulone »

Az oldal meg mindig mukodik. Tudja valaki, hogy fizet-e?
Koszonom, ha megirja.
firkula
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.04.15. 19:47
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: firkula »

nem fizet az oldal nekem már 1 hónapja pendingel 2$ bitcoinom.
soulone
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.08.31. 22:16
Kapcsolat:

Re: My Paid Tube - videós profitmegosztó

Hozzászólás Szerző: soulone »

firkula írta:nem fizet az oldal nekem már 1 hónapja pendingel 2$ bitcoinom.
Ok, koszonom szepen!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 0 vendég