PhoenixBux

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Hali.

Az oldal amit bemutatnék:
Kép

Mint ahogy a banneren is látszik Május 1.-én lett megnyitva.
Az oldalt egy Bulgár hirdetési cég hozta létre és irányitja, legalábbis az admin ezt irta a bemutatkozásnál. Az admin aktiv, folyamatosak az újitások, és a hirek a fórumban.
Script: EvolutionScript v5.1
Kereset jelenleg:
1x0.01
4x0.005
7x0.002
6x0.001
Ez összesen 5 cent naponta.
Lehet pontokat is gyüjteni, de az elhanyagolható, 100 kattintásért 1 centnyi pont jár.
Adfocus van!
Payout minimum: 3$
Upgrade tábla:
Kép

Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Kattolom, de az a "Standart" megnevezés elég árulkodó. Az utóbbi időben szerintem ő sok SCAM oldalt nyitott, és még mindig nem tudja leírni rendesen, hogy Standard :)
Lehet nincs igazam, de kezeljük óvatosan, nagy invesztet senkinek nem javaslok.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Szerintem csak azért van mert az admin nem beszél profin angolul.

Ahogy a bemutatkozásnál irta:
"One of team members will be moderator in the forum and help me with support tickets. Dont worry, his english is better than mine"
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Dear members,
I know you are tyred of scammers. Your deposits in PhoenixBux are guaranteed. I will post screenshots from our Inbox for proof of my words.

You know about new changes of Paypal. You have 180 days to open a dispute and ask for refund.
Kép

Payza will hold the money in our accout for 7 days, so you can feel safe and sure
Kép
We are not here to take your money. We are here to pay you, to get paid from our advertisers and earn money together.
Aki esetleg nem érti ez azt jelenti hogy bárki aki paypalen fizet 180 napig, azaz 6 hónapig visszakérheti a befizetett pénzt a paypaltől, payzán ezt csak 7 napig lehetséges.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Az admin kiadott egy közleményt, mi szerint ha megosztjuk a "történetünket", vagy/és statisztikánkat a többi felhasználóval a fórumban jutalmat kapunk, talán csak a legnézettebbek, nekem ez kifejezetten érdekesnek tünik.
Ilyennel még nem találkoztam :D
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Az admin és a team tagok folyamatosan aktivak a fórumban, barátságosak, nekem bejönnek :good:
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Az oldal adminjának PayPal problémái vannak :bad:
Kép
A napokban már csak a saját számlájáról fizetett ki, és amig a PayPal probléma meg nem oldódik addig nemlessz kifizetés, csak azoknak akik már eddig befizettek, azok is csak a befektetett összeg 125% át kérhetik ki.


Szóval egyenlőre várni kell és reménykedni :aw:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Megfigyelés alá helyeztem.
Előfordulhat, hogy invesztesként is fizet, hisz láttunk már rá példát, ezért egyenlőre ne temessük.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Szerintem sem kell még, a fórumon aztolvastam más oldalakkal is előfordult már.
És az admin is teljesen fair volt, mert bejelentkezési közlendőbe is kitette, és 1 centes kiemelt reklámnak is bedobta , hogy mindenki lássa. :good:
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: PhoenixBux

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Dear members,

A few days ago PhoenixBux turned three months of its launch. Here usually follows an enthusiastic speech full of thanks, promises and wishes for long life and bright future. Deliberately it missed, and no one noted the fact. The sad truth is that the Phoenix is going to its death.
Yes, we still pay our investors and wait for solution of the problems with payment processors. But apparently not everyone is as patient as we are. Unfortunately we have a lot of open disputes at the temporary PayPal account, which block additional funds.

Once again I try to play honestly and once again I am disappointed. There are users who have received their payments with the announced 125% profit, and apparently decided to end with the site, but not before trying to make more money by running disputes for their investments.
It is clear for everyone that we can not return their money one more time, but there is no way to explain to PayPal and close the disputes. That it is because a rule that is not in the rules of the site, you agreed with upon registration. So in the account remain blocked money and negative balance and that puts me in a position where I cannot fill the balance to fulfill requests for payments.

I do not intend to do third account. We just disable deposits, because we are not a pyramid and we dont want to get your money. Do not invest in PhoenixBux now!
We will consider any way to pay requests. Please dont send tickets about payment delay!


To be honest I'm tired of all this. I started this project, hoping to be something good for everyone.
You know how much energy we spent in the beginning. Many of you shared my enthusiasm and continue to do it. Thank you friends. You are great! I wish everyone were like you, but unfortunately in the real life is just the same. Some people are so selfish that for a few dollars are able to ruin the work of others.
And although my friend Sparky warned me that I was an optimist, I do not regret. The lesson is learned. And even this site will not survive, the future is coming with new opportunities and mayme wit a new beter project. And if Phoenix rise from the ashes, it will be to prove that it is stronger and wiser than before!
Azthiszem ez már a vége lassan :(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 3 vendég