ATM2YOU - Automatic Trade Money

Halott, már nem működő pénzkereső programok
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Sziasztok!

Nem rég induló oldalt szeretnék bemutatni nektek. Tapasztalatom még nincs az oldallal.

Az oldal lényege, hogy befizetést követően, részvényt (RV) kell vásárolni, aminek az árfolyama változik, így szimpla kereskedéssel (okosan) növelni lehet a profitot.

Befizetési minimum elvileg nincs, mert a befizetett összeg értékének megfelelő mennyiségű részvényt vásárolhatunk. Ez nem csak egész számú lehet!

Befizetés: Payza, Bitcoin, Litecoin, PM, Payeer

Külön érdekesség, hogy van surf funkciója az oldalnak, ami lényegében annyit takar, hogy Chrome böngészőhöz telepíteni kell egy plugint, mikor ez megvan, a címsor mellett lévő ATM4you ikonra kattintva, be kell lépnünk (a hozzáférés megegyezik az ATM4you oldaléval). Miután ez megtörténik, lehet böngészni. Hirdetésenként 0.003 $-t kapunk, ezek elvileg felugró hirdetések, de én nem láttam ilyet (szerk: Megvan, egy kis banner az szörfölt oldal alján, és van egy csík rajta, ami jelzi meddig mutatja, amint végig ér a csík, a banner eltűnik, nem kell rá kattintani stb.), mégis kaptam 3x0.003$-t (míg írtam ezt a bemutatót, addig 0.0150-re emelkedett ez az érték). Ezt a szörfölésből kapott összeget is fel tudod használni RV részvény vásárlására.

Ha érzékeny adatokat (bankkártya, jelszavak) használsz Chrome alól, érdemes odafigyelni, nehogy ebből hátrányotok származzon!

Ha felkeltette érdeklődésed, ne hagyd ki.

https://atm2you.com/?u=satiofm98@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sankoran 2015.06.13. 13:05-kor.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Lehet eddig tartott? Sql error....
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Megy továbbra is. Chrome plugin böngészésnél 0.003 RV-t ad hírdetésenként. Jelenlegi árfolyam: 1 RV / 1.47$
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ez érdekes ,felkeltett a figyelmem :) kifizetést hogy lehet kezdeményezni? mire? mennyitő? mik a feltételek? most már sok helyen látom reklámozni. kaptál már esetleg pénzt? milyen ütemben növekszik az egyenleged? néztem én is mire ad 0.3 centet és valszeg a bannerra ad sztem. én megmondom őszíntén nem akaok vele sokat foglakozni,de ha lehet vele keresni viszonylag egyszerűen ,akkor miért ne?
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Lényegében van az RV ami egy részvény. Ezt tudsz venni befizetett összegből (illetve 0.003 RV-t kapsz egy banner megtekintésért a pluginnal), ill. eladni és $-ra váltani. A dollár pedig kiutalható a fent írt processzekre. Most nézem, hogy 50$tól lehet, kicsit magas összeg ez, még elég távol vagyok a kikérhető minimumtól.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

50$? akkor felejtős. ...
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: sankoran »

"DBInit: Can't open MySQL database"

Ahogy eddig kivettem, kb. 30-40 oldal után jelenik meg egy-egy banner, ami átlag netezésnél elég sok. Nyilván itt befektetéssel lehet nagyot kaszálni. Jelenleg nem elérhető az oldal, kíváncsi leszek visszatér e.

Szerk: Visszatért!
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

sankoran írta:"DBInit: Can't open MySQL database"

Ahogy eddig kivettem, kb. 30-40 oldal után jelenik meg egy-egy banner, ami átlag netezésnél elég sok. Nyilván itt befektetéssel lehet nagyot kaszálni. Jelenleg nem elérhető az oldal, kíváncsi leszek visszatér e.

Szerk: Visszatért!
5 nap telt el.
Azóta visszatért?
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Igen. Írtam a hozzászólásnál a szerk-nél.

Jelenlegi árfolyam:
vásárlási érték 3.962 $
eladási érték 3.549 $
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Lehet SCAM lett. 4,x$ról leesett 0.12$-ra a részvény értéke. Valami gáz van vele, sajnos nem igazán értem annyira az angolt, hogy az okokat megtaláljam.

"Automatic Trade Money

Fed Official Outlines Bitcoin Risks for Community Banks
The Federal Reserve Bank of San Francisco (FRBSF) has penned an informal advisory note to community banks highlighting the potential challenges of working with bitcoin industry firms and consumers.
Written by FRBSF director Wallace Young and published in Community Banking Connections, the note suggested blockchain-based digital currencies are "likely here to stay". As such, Young argued that community bank professionals should make themselves aware of the potential risks."
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: ATM2YOU - Automatic Trade Money

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Hát ez már be sem jön:(
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég