Tsu - közösségi oldal

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Tsu - közösségi oldal

Hozzászólás Szerző: suhanc »

A Tsu egy olyan közösségi oldalként működik, amely azért fizet, ha aktívan tevékenykedsz az oldalon. Minél többen látják, likeolják, kommentelik egy egy posztodat, annál többet fizet.
Pontos adatok nincsenek megadva, de én amikor regisztráltam 2 posztommal máris 0.03$-t generáltam, és se követő se semmim nem volt szinte.
Vannak csoportok, bár senki se használja szinte őket, ugyanis bármennyiszer megváltoztathatod a felhasználó, és valós neved.
Így tehát igazodhatsz mindig a posztolási ciklusodhoz.
Például, ha autókat akarsz posztolgatni, és valami Carsandothers a felhasználó neved, viszont nem sikeres, ezért inkább macskákról posztolnál, akkor Catsandkitties-re átírod és kész is :)
Sok lehetőség adott, egy kis leleményesség sem árt persze.
Akinek felkeltette az érdeklődését
Regisztrálni itt tud:
Regisztrálás
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Tsu - közösségi oldal

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Egy ismerősöm ajánlotta, beregisztráltam, de nem látok benne semmi forradalmit. Sok ilyen próbálkozás volt már, csak itt kicsit jobb a marketing. A Facebookkal nem ez és nem most fogja felvenni a kesztyűt. :)
Mindenesetre figyelek, mert kíváncsi vagyok :)
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: Tsu - közösségi oldal

Hozzászólás Szerző: suhanc »

A probléma az oldallal, hogy túlhirdeti a pénzkereseti lehetőséget, ami miatt az jön, hogy aki ott van, az pénzt akar keresni, így hiába posztol bárki bármi érdekeset, nem érdekel senkit, hisz a saját posztjait hype-olja :D
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: Tsu - közösségi oldal

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Pár észrevétel:
Csoport létrehozásánál, ha zárt csoport van létrehozva azt engedélyezi, a publikos csoportok, hát... nekem régóta pendingel, de még nem fogadták el.
Nagyobb csoportokban való érdekes posztok sokaságával elég szép ismertséget lehet elérni, ám ahogy észrevettem teljesen véletlenszerű, hogy elfogadják-e, amit oda posztolsz vagy sem.
Van saját csoportom, még növekedő létszámmal, és felkértek egy kicsivel nagyobb csoportba adminnak, eddig egész szerencsésnek mondhatom magam.

Szépen ugrálgatni kell a körökben, senki sem szereti a nagy eltéréseket, ahogy észrevettem.
Tehát ha van 0 követőd, 0 ismerősöd, akkor az ilyen 10-20-asokat kell megcélozni, bejelölni, aztán egymásnak posztolgatni, magyarul barátkozni kicsit. Segíted őt, ő is segít neked alapon mindkettőtök feljebb jut kicsit.
Ha már van 50-100 ismerősöd/követőd, akkor már a több százas réteget lehet megcélozni, és így tovább.
Ha valaki merész akar lenni, akkor a Tsu központi oldalainak próbál meg beküldeni Tsu idézeteket, képeket, gifeket.
A Tsu oldalai ezeket megosztja és linkeli a tartalom készítőjét a posztban, ez sem lehet rossz.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Tsu - közösségi oldal

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Műkodik az oldal?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: Tsu - közösségi oldal

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Igen, bár "meggazdagodni" nem egyszerű ebből, ahhoz valamit tényleg jól kell csinálni :) az is már valami, ha valaki eléri a kifizetési limitet, viszont ha van amúgy is tartalom meg szabadidő, megéri csinálgatni :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég