ySense (korábbi ClixSense) hírek

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
ramius
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013.04.13. 15:20
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: ramius »

megcsináltam ma egy kérdő ívet és a végén írta hogy,SORRY.Az elmúlt 2 hónapban egyet sem akar elszámolni nekem.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Akkor az egy előszűrő kérdőív volt. Ha azon megfelesz (néha...), akkor jön az igazi. Szoktunk így járni, sajna...
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: feerke »

Új kérdőív 0,57$ értékben (5 perces és kamera szükséges)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

1 dolcsis autós kérdőív sikeresen teljesítve. :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nekem egy hónapban a minimum 2 kérdőív meg szokott lenni (nem mindet jelzi a ClixAddon, így a Surveys menüponton belül is érdemes szétnézni néha), és mostanában a grid is több kisebb nyereményt dobott, mint előtte (itt is kitartónak kell lenni, van, hogy sokáig semmi, utána meg egymás után jönnek).
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nos, októberben 3 kérdőív is összejött, így a havi kereset standardként is $4 fölött volt (gridet csak néha van időm nyomni, taskot pedig semmikor, így most nincs upgrade, pedig amúgy direktek nélkül is megvenném).

Kifizetésekkel kapcsolatban infó: ugye szerdánként van fizetés, ez azt jelenti, hogy aki szerda délelőtt 11-ig nem kéri ki (szerver idő szerint), az már valószínűleg csak a következő héten kerül sorra.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: jerdei »

lenne egy kérdésem, bár sejtem a választ, de kell megerősítés:

Lehet-e bérelni reffeket az oldalon?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

jerdei írta: Lehet-e bérelni reffeket az oldalon?
Nem, ezen az oldalon nem lehet.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: jerdei »

még adok neki 2 napot, aztán ráhagyom...
3 cent napi kereset nem éppen vonzó, 90 grid próbálkozásból eddig semmi nem jött, a kérdőívek és az ajánlatok egyfeszt ugyanazt a bosszantó üzit adják: Sajnáljuk, de jelenleg nem áll rendelkezésre kérdőív/ajánlat számodra, nézz vissza később...

ez így elég sovány, legalább a grid adna, már megérné maradni, de így...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

A ClixSense nagyobb részt GPT oldal, kisebb részt PTC.

A gridnél van, hogy akár hetekig nem ad semmit, viszont én az elmúlt évek alatt csak két oldalon nyertem többet (Neobux, Useclix), tehát hosszabb távon megéri nyomni. Általánosságban: az a gond, hogy sok szir-szar oldal szokott rá arra, hogy 1-2-3 naponta dobálja a 10 centes nyereményeket, mert tudja az Admin, hogy ezek nagy részét úgy se kell majd kifizetnie. Viszont ezzel csalóka képet mutatnak sok felhasználónak: a grid egy plusz hirdetési lehetőség, illetve egy játék a tagoknak, amivel még lehet is keresni, nem pedig fix pénz vagy olyasmi, ami legrosszabb esetben is minden x napban jár.

Ami a kérdőíveket illeti: senki nem kivételezik az országunkkal, ezek mögött ténylegesen valós hirdetők vannak, akik ezért cserébe megadhatják a demográfiai szűrést. Egy német cég a németek véleményére kíváncsi, ahogy pl a játékkatonákat is gyerekműsorok alatt reklámozzák a tévében, nem pedig este 10 óra után. Fel kell tenni a ClixAddont, ez nem lassítja a gépet és egyből jelzi az elérhető kérdőíveket. De nem minden esetben, így én pl naponta 1-2 alkalommal az oldal Surveys menüpontjában is szét szoktam nézni (rámegyek a CINT és Your Surveys-re is). Továbbá a kérdőívek is elfogyhatnak meg lehetnek olyan időszakok, amikor pangás van (nálam is akadt ilyen, de mondjuk az elmúlt 30 napban 4 darabot is megcsináltam).
Fontos, hogy teljesen ki legyen töltve a profil (a sima és a Surveys részen is) és még ekkor is kérdéses, hogy pl megfelel-e valaki teszem azt a korcsoportnak. Ezen kívül vannak ugye ellenőrző kérdések is, néha nincs is elérhető kérdőív, csak bevág a rendszer egy ilyen tesztet. De ugyanígy kérdőív közben is vannak ilyenek (általában jelölje be a 3. választ meg hasonlók), sőt, az sem véletlen, hogy néha 1-1 kérdést többször is feltesznek, mert mérik, hogy ugyanarra pár perc eltéréssel ugyanaz maradt-e a válasz (ha nem, akkor vagy sikerült befolyásolni az illetőt vagy pedig vaktában szórja a válaszokat, az pedig a megrendelőnek kidobott pénz). Tehát sok mindentől függ a dolog.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hát igen sajnos ez nem meglepő,hogy a jóval nagyobb lélekszámú,és gazdaságilag jóval fejlettebb országok vonzóbbak a piackutatás szempontjából,hisz sokkal több elkölthető pénzt lehet becserkészni. Mi magyarok meg örülünk,hogy ha kijövünk a fizuból,nemhogy azon morfondírozzunk melyik márkát vegyük. A kérdőives oldalakra érdemes feliratkozni,azok küldenek e-mailt és viszonylag gyakran teszik.
Ptc oldalként én meg vagyok elégedve a sensevel. Nem egy nagykeresetú oldal,de biztosan fizet,és azért jól jön,ha összegyülik az újabb 8$. Mostanában ráadásul jóval több 0.1 centes van,mint régen. nap közben is emelkedett a számuk .
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: feerke »

Én 1db kattintás nélkül többet keresek a kérdőívekből mint bármelyik más ptc oldalon. Múlt havi keresetem 5.39$ (novemberben már 2,5$ felett van)
Mellesleg most is van egy 0,8$-os alkoholos italokról szóló kérdőív
Aki ennél jobbat tud az ne tartsa magában :)
Gerassz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.11.22. 11:34
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: Gerassz »

Sziasztok . Nemrég óta vagyok fent az oldalon , de végre 500x grid után jött rajta egy kis apró
Nyeremény
Nyeremény
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

A grid hirdetés nagyon jó árban van! Naponta 1000-1100 egyedi megtekintést ad, ez pedig a linkek számától és az időszaktól függően (mármint, hogy hány napos csomagot vesz valaki) $0.86-$0.45 áron jön ki egy napra.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Gerassz írta:Sziasztok . Nemrég óta vagyok fent az oldalon , de végre 500x grid után jött rajta egy kis apró
grat.

most kaptam egy fél dolláros kérdőívet a tőzegáfonya ismereteimről :D kb 5 perc (CINTes)

tegnap volt egy 1$-os ívem itt,ami teljesen megegyezett a Globaltestmarketen kapott ívemmel pár nappal előtte :) érdekes. de lehet arra voltak kiváncsiak nem hazudtam-e :)
érdemes nem kamu adatokat írni az ívekre,mert biztos vagyok benne ,h összevetik a korábbi válaszokkal.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az utóbbi bő egy hónapban 7 darab kérdőívet sikerült megcsinálni, nem rossz!

Változott a kifizetések menete, az utóbbi időben szerdánként zajlottak, ez viszont nem igazán vált be (sokan lekéstek a határidőről majd egy héten keresztül ment a panaszkodás a fórumban, hogy az oldal nem fizet, illetve a manuális kifizetéseket is nehéz idővel győzni), vagyis jelenleg folyamatosan zajlanak a kifizetések (hétvége az kivétel, illetve amikor kint ünnepnap van). Ezt tesztelik, ha az Admin úgy látja, akkor kész változtatni, plusz a direktek utáni jutalék is nőni fog, szóval még inkább érdemes lesz hirdetni az oldalt.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

Szépen megemelték a direktek utáni Signup bónuszt, így még inkább érdemes az oldalt hirdetni.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: sankoran »

1.22$ -os kérdőív, 5 perces:D
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

jött 2 direktem és az eddigi 5 cent helyett nálam semmi bónusz nincs ,nemhogy emelték volna.....................
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

gaizkaneu írta:jött 2 direktem és az eddigi 5 cent helyett nálam semmi bónusz nincs ,nemhogy emelték volna.....................
Érdemes követni a híreket a részletek miatt. Rengeteg a csaló, így a bónuszt (ami 5 vagy 10 cent (tagság esetén pedig 10 vagy 30 cent), attól függően, hogy a direkt melyik országból érkezett) legkorábban 10 nap után írják jóvá (amennyiben a direkt megfelelt 3 kritériumnak - erről konkrét dolgokat nem írt az Admin, ismét csak a csalók miatt...)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

Január 2.-ig megemelték a napi bónuszt, továbbá a griden is nagyobb esély van nyerni!
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nohát megvan első sense grid nyereményem. mindjárt 25 cent :) ez 0.00038$-ra jön ki hiretésenként,vagyis 38 cent 1000kattonként

My ClixGrid Stats
Chances (Left/Total) 17 30
Clicks (Today/Total) 13 653
Winnings (Today/Total) $0.25 $0.25
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: diebeni »

Clicks (Today/Total) 0 8,135
Winnings (Today/Total) $0.00 $10.15

nekem ien a statom :D 1000 kattintásonként több mint 1 dolcsi. :D
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hmm :) szép. én is ilyet szeretnék. jelentkezem én is 8000-nél.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nekem az arány xenosz2 statisztikájához közelít, de ez 1-1 nagyobb nyereménnyel gyorsan tud változni. Összességében így is a második legjobb oldal nálam ilyen szempontból.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: ClixSense hírek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

ma 2 felmérést is elcsíptem kb 1$ összértékben :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég