Bitcoin észrevételek

Mazsom
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2015.10.05. 01:53
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Mazsom »

Köszönöm akkor ma kiprobálom.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

Mennyit hozhat egy BTC, vagy DOGE faucet? Úgy értem, egy saját. Van/volt itt már valakinek?
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: wander »

coiner írta:Mennyit hozhat egy BTC, vagy DOGE faucet? Úgy értem, egy saját. Van/volt itt már valakinek?
Nekem van egy btc, de sajnos nem szeret valamiért a google mert mindig letiltja az adsense fiókom. 3 nap alatt 3 fiókom tiltották érvénytelen kattintás miatt. Egyébként nagyon megérné, mert 3-4 nap alatt 24 000Ft-ot hozott és kb 1 millió satoshi ment el.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

wander írta:
coiner írta:Mennyit hozhat egy BTC, vagy DOGE faucet? Úgy értem, egy saját. Van/volt itt már valakinek?
Nekem van egy btc, de sajnos nem szeret valamiért a google mert mindig letiltja az adsense fiókom. 3 nap alatt 3 fiókom tiltották érvénytelen kattintás miatt. Egyébként nagyon megérné, mert 3-4 nap alatt 24 000Ft-ot hozott és kb 1 millió satoshi ment el.
Miért érvénytelen a kattintás? És ha nem google reklám megy rajta, hanem más? (mellowads, adbit,stb)?
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: wander »

coiner írta:
wander írta:
coiner írta:Mennyit hozhat egy BTC, vagy DOGE faucet? Úgy értem, egy saját. Van/volt itt már valakinek?
Nekem van egy btc, de sajnos nem szeret valamiért a google mert mindig letiltja az adsense fiókom. 3 nap alatt 3 fiókom tiltották érvénytelen kattintás miatt. Egyébként nagyon megérné, mert 3-4 nap alatt 24 000Ft-ot hozott és kb 1 millió satoshi ment el.
Miért érvénytelen a kattintás? És ha nem google reklám megy rajta, hanem más? (mellowads, adbit,stb)?
Fogalmam sincs miért. :? :bad: A többi reklám nem hozott túl sokat. a-ads -on 0.00145227 btc jött 3 nap alatt, blockadz-on 0.00005769BTC, adbit-en 0.00000154 BTC, a mellowads meg valamiért nem fogadta el az oldalam.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

azért pár napra 200k satoshi nem rossz, még google nélkül is megéri.
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: wander »

coiner írta:azért pár napra 200k satoshi nem rossz, még google nélkül is megéri.
De nem éri meg, mivel az 1 millió satoshiból amivel feltöltöttem az oldalt abból csak 200k jött vissza a hirdetésekből. Tehát buktam 800k-t. :roll: :innocent:
Avatar
PTCBox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2012.04.17. 11:14
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: PTCBox »

wander írta:
coiner írta:azért pár napra 200k satoshi nem rossz, még google nélkül is megéri.
De nem éri meg, mivel az 1 millió satoshiból amivel feltöltöttem az oldalt abból csak 200k jött vissza a hirdetésekből. Tehát buktam 800k-t. :roll: :innocent:
Erre van 1 megoldás, This faucet exceeded it's safety limits! Bevezethetnéd és nem égetné el 1 nap alatt az 1 millió satoshit. :) Gyakorlatilag ha bottal csalnak akkor sem tudnak többet kihúzni belőled mint amennyit megengedsz.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

végül arra jutottam, hogy mégis csináltam egyet, igaz, nem BTC, hanem DOGE faucet. Nem vacakoltam a tárhelyekkel, self-hosted faucetet csináltam, kicsit könnyebb, próbára jó lesz.
erre persze nem lehet sem google, sem egyik-másik btc alapú hirdető cég reklámját kitenni, de van elég, amit ki lehet.
igen, működik, fizet. igen tele pakoltam reklámmal. ez eddig még rendben is lenne, csak a faucetbox oldalon a listában egyáltalán nem szerepel, annak ellenére, ho gy az fbox méri a stat-ot, azt a pár kifizetést és az egyenleget is látja.
nem értem miért nincs a listában, akkor talán nagyobb lehetne a forgalom :?
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: wander »

coiner írta:végül arra jutottam, hogy mégis csináltam egyet, igaz, nem BTC, hanem DOGE faucet. Nem vacakoltam a tárhelyekkel, self-hosted faucetet csináltam, kicsit könnyebb, próbára jó lesz.
erre persze nem lehet sem google, sem egyik-másik btc alapú hirdető cég reklámját kitenni, de van elég, amit ki lehet.
igen, működik, fizet. igen tele pakoltam reklámmal. ez eddig még rendben is lenne, csak a faucetbox oldalon a listában egyáltalán nem szerepel, annak ellenére, ho gy az fbox méri a stat-ot, azt a pár kifizetést és az egyenleget is látja.
nem értem miért nincs a listában, akkor talán nagyobb lehetne a forgalom :?
Nyomj rá a Promo-ra, ott kitöltögeted a dolgokat és rányomsz a Send application-ra. Átvizsgálják az oldalt, 1-2 nap és benne lesz a listában.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

már meg csináltam, remélem jó lesz.
Anonymusx
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.03.21. 07:42
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Anonymusx »

A faucetbox.com-ról lenn egy kérdésem, jönne rá bitcoin, és doge, és kifizetésnél mindegy hogy milyen oldalakon van tárcám?
bitcoin tárcám a blockchain.info-n van, a dogecoin meg a https://block.io/-on, ...
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

Anonymusx írta:A faucetbox.com-ról lenn egy kérdésem, jönne rá bitcoin, és doge, és kifizetésnél mindegy hogy milyen oldalakon van tárcám?
bitcoin tárcám a blockchain.info-n van, a dogecoin meg a https://block.io/-on, ...
Nem igazán értem mit szeretnél kérdezni...?
A faucet az fboxon lévő belső egyenlegedből fizet, ez egy olyan cím, amit semmi másra nem érdemes használni. erre kell utalnod a faucet egyenleget, hogy tudjon kifizetni belőle. oda kell figyelni a befizetésekre, mert ha limit alatt fizetsz be (pl DOGE 500), akkor nem érvényes a befizetés, és nem is kapod vissza.

Az, hogy milyen tárcákat használsz és hol, ebben az esetben lényegtelen.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

A BTC topik egyszerű faucet gyüjtővé alakult.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ezt a kérdést többször átvettem Veled is coiner illetve HA HISZED HA NEM a tobbi modival és Adminnal is. Ha nem tudsz túllépni azon hogy nem lesz további 6 kategóriára lebontva a Btc részleg az internetes pénzkeresésen belül - ami egy Fő kategória itt a fórumon- akkor ez a fórum nem neked való. Mindenki más fel tudja dolgozni. Azért lettem moderátor mert Admin megbízik a döntéseim helyességében. Ha folyamatosan felül akarsz bírálni itt vagy akár PÜben, megteheted, de gondold át megéri-e.

Annyi engedmény: Holnap MINDEN olyan topicot kivágok ami 1 hónapja nem volt frissítve. De utoljára elmondom, nem lesz a btc részleg lekategorizálva. Részemről a téma lezarva.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Tegnap este kissé túlreagáltam coiner észrevételét és ezért elnézést kérek Tőle- ugyanis abban igaza van, hogy elárasztották a Bitcoin részleget a Faucet oldalak. Ez engem különösebben nem is zavar, az viszont annál inkább, hogy több mint fél éves topicok is vannak amik nincsenek frissítve. Mivel kompromisszumra képes ember vagyok, "szabadidőmben" végig fogok menni mindegyiken, hátulról előre - megnézem működik-e és valamit reagálok, mert a topicgazdáknak erről email értesítés megy és tudnak jönni frissíteni. Amikor körbeértem, újra átnézem, és amelyikre nem reagált semmit a topicgazda, nemes egyszerűséggel törlöm. Adminunk nem fogja zokon venni ha nem keresi fel 15 különböző tag 40 topic átvételének igényével. Ha törlöm, kikerül az adatbázisból és a leggyorsabb nyithat új topicot neki.

A Keresés gombot emiatt BÁTRAN használjátok topicnyitás előtt.

Tippem: Nyiss egy mappát a Kedvencek- Könyvjelzők (böngésződ szerint) sávban és nevezd el "Topicjaim"-nak. Amikor nyitsz egy új topicot, azonnal mentsd is ki ide. Ha semmi érdekes nem történik az oldaladon amit ajánlasz nekünk, elég ha havonta 1 napot kiválasztasz, megnyitod mindet és végigfrissíted. Ezzel egy rakás plusz munkától kímélnél meg engem, bosszankodástól a többi tagot és magadat attól hogy egy jóféle oldalt elhalásznak az orrod elől - hisz a fórumnak Általános Szabályzata is van és aki ismeri az tudja hogy 1 hónapnál régebben frissített topic átvehető. Én azért meg szoktam kérdezni az eredeti topicindítót hogy van-e kifogása ellene, de olyat is láttunk itt pár hónapja hogy a hiénázás sem tilos.

Próbáljunk már meg együttműködni egy kicsit....
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Ennek az információnak külön topic nem kell, de azért van olyan fontos hogy mondjuk ide beillesszem:
coiner írta:Aki Blockchaint használ, SOHA ne dőljön be olyan emaileknek, ahol arra figyelmeztetnek, hogy felfüggesztik, vagy törlik a fiókot, amennyiben nem hitelesíti, vagy valami hasonló marhaság. A Blockchain SOHA nem függeszti fel a számládat, sőt, másik wallet szolgáltató sem. Ezek FAKE emailek, kizárólag a jelszavad érdekli a hackereket.
Ilyen tartalommal jön az email:
Your My Wallet account has been locked.

Please prove you are human.
This wallet has been doing micro transactions over the last period. This is usually done by bots to flood the network. This wallet needs to be verified in 24 hours to continue using this account.

Start the verification process here.

Persze mese, ne klikkelj a linkjére, töröld ki azonnal.
kraft
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2015.05.12. 16:02
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kraft »

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha a jövőben másik számlát szeretnék használni (mondjuk Blockhain helyett Xapo), azt a faucet oldalakon megtehetem-e. Gondolom a faucet oldalakon is van olyan szabály, hogy egy ip címről nem lehet két accountot regisztrálni. Szóval ha valaki régóta csinálja a faucet oldalakat és váltott már egyik BTC walletről a másikra, az kérem írja meg a tapasztalatait, meg hogy hogyan csinálta :)
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

kraft írta:Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha a jövőben másik számlát szeretnék használni (mondjuk Blockhain helyett Xapo), azt a faucet oldalakon megtehetem-e. Gondolom a faucet oldalakon is van olyan szabály, hogy egy ip címről nem lehet két accountot regisztrálni. Szóval ha valaki régóta csinálja a faucet oldalakat és váltott már egyik BTC walletről a másikra, az kérem írja meg a tapasztalatait, meg hogy hogyan csinálta :)
Az attól függ, milyen a faucet. Ha be kell regisztrálni, (mint a freebitco.in esetében) akkor belépsz, cserélsz címet és kész.
Ha nem regisztrálós (a faucetek nagy többsége ilyen), akkor másik címet írsz be és kész. Persze csak akkor fogja a faucetbox-ra küldeni, ha az adott oldal szerint kérheted a satoshit.
Az egyszerű faucet oldalakon lehet bármennyi címmel kikérni, feltéve, ha letelt a faucet várakozási idő (10 perc, vagy 1 óra, akármennyi).
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Kérnék egy kis segítséget. Dogechain.info tárcámban nyitottam még egy címet. Átküldtem rá dogecoint is az első címemről. Azt hogy kell beállítanom, hogy most a második címről tudjak küldeni coint? Mert a küldésnél nem ad semmi választási lehetőséget, és a my wallet-ben az első címet mutatja.
De nem akarom végleg megszüntetni az elsőt, akarok fogadni azon is, meg küldeni is még a jövőben.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: coiner »

kriszti92 írta:Kérnék egy kis segítséget. Dogechain.info tárcámban nyitottam még egy címet. Átküldtem rá dogecoint is az első címemről. Azt hogy kell beállítanom, hogy most a második címről tudjak küldeni coint? Mert a küldésnél nem ad semmi választási lehetőséget, és a my wallet-ben az első címet mutatja.
De nem akarom végleg megszüntetni az elsőt, akarok fogadni azon is, meg küldeni is még a jövőben.
gondolom a befizetések miatt :)
de a lényeg, hogy ha a tárcádban több cím egyenlege több, mint nulla, akkor a kifizetés is több címről megy el. azt nem lehet megváltoztatni, melyikről, vagy hogy CSAK egyről menjen ki. erre az esetre inkább regizz egy másik tárcát valahol.
coinwallet.co, coinspot.com.au, cryptonator.com.
ui:saját tárcán belül ne utalgass, nem érdemes, nem éri meg.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

coiner írta: gondolom a befizetések miatt :)
de a lényeg, hogy ha a tárcádban több cím egyenlege több, mint nulla, akkor a kifizetés is több címről megy el. azt nem lehet megváltoztatni, melyikről, vagy hogy CSAK egyről menjen ki. erre az esetre inkább regizz egy másik tárcát valahol.
coinwallet.co, coinspot.com.au, cryptonator.com.
ui:saját tárcán belül ne utalgass, nem érdemes, nem éri meg.
Ja értem, köszi. Akkor inkább nyitok még egy tárcát. Tényleg egy duplázóhoz akarok több címről küldeni. :D Amúgy ennél a tárcánál szerencsére csak egy dogecoin a tranzakciós díj, ez nem vészes. :)
Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Ezeknél a bitcoinoknál is jó lenne pár pénztárca link, berakva valahova, hogy tudjuk, melyik milyen, szívesen nyitnák, de elég keveset tudok róluk. Blockhain és a Xapó van birtokomba, az Allcoin átalakult, de sikeresen elvittem a fillérkéimet. A doge oldalaim meg pihennek, mig nem lesz új megbízható tárcám.
Lehet hogy más is bajlódik ezzel?
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Gisell írta:Ezeknél a bitcoinoknál is jó lenne pár pénztárca link, berakva valahova, hogy tudjuk, melyik milyen, szívesen nyitnák, de elég keveset tudok róluk. Blockhain és a Xapó van birtokomba, az Allcoin átalakult, de sikeresen elvittem a fillérkéimet. A doge oldalaim meg pihennek, mig nem lesz új megbízható tárcám.
Lehet hogy más is bajlódik ezzel?
Én regisztráltam még kettőre, de inkább a cryptonator.com-ot ajánlanám. Tranzakciós díj dogecoin 1, bitcoin 0.0002 és lehet váltani tárcán belül a coinokat. Most látom paypal-ra is lehet vele küldeni USD-t.
A coinwallet.co-n is lehet váltani, ezen nagyon sokféle coin tartható, de itt jóval magasabb a bitcoin díja, 0.0025 és csak 0.01 felett lehet küldeni.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

ezekkel a pénztárcákkal és fizetőeszközökkel nekem is gondom van

nem nagyon találtam átfogó leírást , több tárcáról olvasok : Xapo ,Blockchain , Faucetbox, Uphold és még minden 10. topicban látok valami egyebet :oops: ez mind másra való? vagy ha azt írja adjam meg a bitcoin tárcám nevét akkor többet is elfogadnak az oldalak? egyáltalán hol látom hogy mire lehet kikérni? a $-os oldalaknál a Paypal embléma nagy segítség :) azt már csak mellékesen kérdezem hogy gondolom a különböző tárcák között nincs pénzbeli átjárás?

és akkor a másik ami nem tiszta : van bitcoin ,dogecoin , litecoin és egyéb coin .ez mind más fizető egység? ennek mindnek külön bankja van? vagy valami egy tárcába is rakható? vagy mire jó ez a sokfajta érme?
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

gaizkaneu írta:ezekkel a pénztárcákkal és fizetőeszközökkel nekem is gondom van

nem nagyon találtam átfogó leírást , több tárcáról olvasok : Xapo ,Blockchain , Faucetbox, Uphold és még minden 10. topicban látok valami egyebet :oops: ez mind másra való? vagy ha azt írja adjam meg a bitcoin tárcám nevét akkor többet is elfogadnak az oldalak? egyáltalán hol látom hogy mire lehet kikérni? a $-os oldalaknál a Paypal embléma nagy segítség :) azt már csak mellékesen kérdezem hogy gondolom a különböző tárcák között nincs pénzbeli átjárás?

és akkor a másik ami nem tiszta : van bitcoin ,dogecoin , litecoin és egyéb coin .ez mind más fizető egység? ennek mindnek külön bankja van? vagy valami egy tárcába is rakható? vagy mire jó ez a sokfajta érme?
Különböző tárcák között tudsz küldeni coint, ha azzal kompatibilis. Van olyan tárca amivel csak egyféle fogadható. Ilyen pl. xapo.com, blockchain.info, ezek csak bitcoinosak, dogechain.info ez csak dogecoint fogad.
Vannak multi-coin tárcák, ezek többféléhez is alkalmasak. Külön kezeli a coinokat, de tárcán belül át lehet váltani őket. Így nem is kell pénzváltó oldalt használni. ( Tegnapig ezeket én se ismertem. 1-2 hozzászólással feljebb találsz 3-at. :) ) Aztán van olyan, ami netbank, de fogad bitcoint is, ez pl. az uphold és payeer. Ezekről ki lehet utalni bankszámlára vagy kártyára eurot, dollárt.
A faucetbox az egy gyűjtő oldal. A faucetek egy része ide küldi a keresett coinokat, nem rögtön egy tárcába. A faucetbox-ban be lehet állítani, hogy milyen összeg felett akarod továbbküldeni a tárcádba. De van egy minimum, ami alatt semmiképp nem utal, de ez csak 0.00013 BTC, azaz 13000 satoshi. Erre nem kell külön regisztrálnod, ha faucet oldalakon gyűjtögetsz, ott a rendes tárcádnak a címét kell megadnod, és azok ide küldik. Faucetboxon is a tárca címed bemásolod az address checker-be, így tudsz belépni rá. Általában 2 naponta küldi tovább a tárcába, ez automatikusan történik. A faucetbox is külön kezeli a különböző coinokat, szóval, ha a bitcoinjaidat akarod ellenőrizni, akkor a bitcoinos címed adod meg, ha a dogecoint, akkor annak a címét.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kriszti92 2016.01.29. 21:38-kor.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

kriszti92 írta:Amúgy itt egy magyar bitcoin portál. Sokmindent írnak.

https://bitcoin.hu/kezdoknek/
köszi, tanulmányozom ;-))
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

gaizkaneu írta:
kriszti92 írta:Amúgy itt egy magyar bitcoin portál. Sokmindent írnak.

https://bitcoin.hu/kezdoknek/
köszi, tanulmányozom ;-))
Épp most másoltam be még 3 főbb leírást. :)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Bitcoin észrevételek

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Rögzíteném a topicot az első oldalon, de ezt is csak Admin tudja végrehajtani, a moderátori lehetőségek közt nincs ilyen... :XD: :innocent:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég