Trafficmonsoon 100% refjutalék

diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: diebeni »

hát én ugy vettem ki h csak addig lesz proci még be nem vezetik a bankot. utána mindenkinek saját TM masercardot küld ki amihez persze minden személyes adatot meg kell adnod . vicc
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: diebeni »

patrasz írta:Payzat csak vásárlással tudok hozzáadni.
elvileg a későbbiekbe majd beírhatod a payza számlád vásárlás nélkül is ha paypalrol fizettél be
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én nem fizettem be semmiről és már nem is fogok.Ahol eltűnik a paypal az az oldal előbb utóbb bukik.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ez egy olyan helyzet, amikor odaértünk, hogy majd meglátjuk.....
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Én nem fizettem be semmiről és már nem is fogok.Ahol eltűnik a paypal az az oldal előbb utóbb bukik.
mint a videón is látszik a Paypal számla élő ... nem látszik semmilyen korlátozás, nem ez az ok.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

diebeni írta:hát én ugy vettem ki h csak addig lesz proci még be nem vezetik a bankot. utána mindenkinek saját TM masercardot küld ki amihez persze minden személyes adatot meg kell adnod . vicc
Ez nem kis lépés előre ha sikerült megvalósítani. Végül is igazat adok nekik, hiszen a paypal payza rengeteg kezelési költséget levon és bármikor azt mondhatja, hogy befagyasztom a számládat és szia... Reméljük valami nagyon jó sül ki belőle. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: diebeni »

Admin írta:
diebeni írta:hát én ugy vettem ki h csak addig lesz proci még be nem vezetik a bankot. utána mindenkinek saját TM masercardot küld ki amihez persze minden személyes adatot meg kell adnod . vicc
Ez nem kis lépés előre ha sikerült megvalósítani. Végül is igazat adok nekik, hiszen a paypal payza rengeteg kezelési költséget levon és bármikor azt mondhatja, hogy befagyasztom a számládat és szia... Reméljük valami nagyon jó sül ki belőle. :)
hát nem tudom ha minden oké lenne akk bent lehetne hagyni a procikat és csak opcionális lenne a krtya. +a feeket eddigis velünk fizettette meg
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Mondjuk nem értek embereket, ha van csomgod, vagy nincs de ad ptc-t, nem is rosszul és stabilan, akkor meddig tart egy ingyenes procit nyitni ha nincs esetleg, ez probléma? Ha ingyenes vagy és behal x idő után, akkor nem mindegy? Fura hozzá állás ez.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2001
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

diebeni írta:
Admin írta:
diebeni írta:hát én ugy vettem ki h csak addig lesz proci még be nem vezetik a bankot. utána mindenkinek saját TM masercardot küld ki amihez persze minden személyes adatot meg kell adnod . vicc
Ez nem kis lépés előre ha sikerült megvalósítani. Végül is igazat adok nekik, hiszen a paypal payza rengeteg kezelési költséget levon és bármikor azt mondhatja, hogy befagyasztom a számládat és szia... Reméljük valami nagyon jó sül ki belőle. :)
hát nem tudom ha minden oké lenne akk bent lehetne hagyni a procikat és csak opcionális lenne a krtya. +a feeket eddigis velünk fizettette meg
For the next 30 days you'll be able to still make purchases with PayPal. We're unable to process withdrawals through PayPal because funds will begin moving into Payza and our own TM World bank account to support withdrawal requests.

We do recommend that you start using Payza for purchases for now until we get the TM World Bank completed.
Paypalról csak vásárolni lehet a következő 30 napban kifizetést pedig csak Payzara lehet majd kérni, mert a paypal pénzt folyamatosan viszik át payzara és a saját bankfiokjukba.

És valóban Paypalra nem engedte kikérni, de vásároltam PTC kreditet payzaról és így már engedte, meg is kaptam azonnal a Payza számlámra. Ezt meg majd átváltom valakivel. :)

Kép
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az le is van írva, hogy tartanak a PayPal limittől (nem alaptalanul, egyrészt az oldal működése miatt, plusz a gyors kifutás és az instant fizetés okán azért kénytelenek nagyobb összeget tartani rajta)). A TM eddig is sok mindenre rácáfolt, szóval ja, majd meglátjuk mi lesz belőle. Jelenleg annyit csináltak, hogy le fog csökkenni értelemszerűen a kifizetések száma, mert a legnépszerűbb megoldásra nem lehet kikérni (páran majd váltanak Payza-ra, sokan nem), miközben a befizetés nincs korlátozva (a többség nem is fogja tudni mi a helyzet, vagy csak jókora késéssel jut el hozzá az infó). Elméletben ez szép, viszont mindig veszélyes játék, mert, ha egy oldal 90%-ban PayPal-t használ több, mint egy évig, majd megszünteti, akkor előbb-utóbb elkezdi elveszteni a PayPal-os befektetőket, a durva aránybeli különbségek miatt pedig a többi lehetőség (Payza, STP) nem fogja tudni pótolni őket (pláne, hogy a TM elég rövid időre futtatja ki a csomagokat, ergo akármennyit tolt bele valaki, azt jelenleg 50-55 napon belül komplett ki tudja szedni az oldalból (ezért más a refbérlés, és ezért van durva fenntarthatóságbeli különbség a hónapos és éves tagságok között, de ebbe most ne menjünk bele). Persze a bankszámla bevezetése adhat egy lökést, láttuk a PaidVerts-nél is, hogy elég nagy összegeket fizettek be ezen keresztül, és amúgy is baromi hosszú ideig lehet húzni-halasztani a dolgokat (ismét csak a Paidverts egy remek példa erre).

Én folytatom, korábban se bíztam az Adminban, most ezek után még annyira se, de ettől függetlenül nálam a top 3-ban van az oldal - ez már csak egy ilyen furcsa világ.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

grat! :good:

akkor sztem se hagyjuk,max payzara kérem ki,és azt majd valahogy átváltom ,viszont ez a lépés számomra azt jelenti,h ha nem is lett korlátozva a paypalja,lehet,hogy ezt igyekszik megelőzni. egy ilyen múltú embertől és általában a piacon levő pénzkereső oldalak múltjából okulva én erősen gyanakvó vagyok. jópár olyan sztorit átéltem már az évek alatt,ahol az admin,addig csűrte-csavarta a dolgokat,hogy a végén csak az lett belőle,hogy megszünt,vagy elsorvadt az üzlet.
meghát ,miért nem hozta létre már a bankot? miért ilyen sürgős a paypalt lezárni mielőtt elrendezte volna a többit? gyanús...

csalók világa ez ,de azért én folytatom,mert jó pénz amíg még valahova ki tudom kérni payza,stp mindegy,csak fizessen. ezekről azért át lehet váltani .
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Payzáról átváltás piszok nehéz lesz mert kb senki nem használja vagy csak kevesen.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

xenosz2 írta: akkor sztem se hagyjuk,max payzara kérem ki,és azt majd valahogy átváltom ,viszont ez a lépés számomra azt jelenti,h ha nem is lett korlátozva a paypalja,lehet,hogy ezt igyekszik megelőzni. egy ilyen múltú embertől és általában a piacon levő pénzkereső oldalak múltjából okulva én erősen gyanakvó vagyok. jópár olyan sztorit átéltem már az évek alatt,ahol az admin,addig csűrte-csavarta a dolgokat,hogy a végén csak az lett belőle,hogy megszünt,vagy elsorvadt az üzlet.
meghát ,miért nem hozta létre már a bankot? miért ilyen sürgős a paypalt lezárni mielőtt elrendezte volna a többit? gyanús...
csalók világa ez ,de azért én folytatom,mert jó pénz amíg még valahova ki tudom kérni payza,stp mindegy,csak fizessen. ezekről azért át lehet váltani .
Számtalan oldalról lehetne ezt a lépést támadni, teljesen jogosan. Ha fél egy PayPal limittől, akkor ki kell venni az instant fizetést, és folyamatosan feltölteni a PayPal számlát, ha egy ClixSense-nek a több mint 5 millió tagjával ez működik, akkor talán itt is okés lenne. Egy saját megoldás olcsóbb, miért is? Főleg, hogy befizetéskor és kikéréskor is ott a fee ezen az oldalon, nem is kevés. Legutóbb valami 8 millió volt az Admin PayPal számláján, ha ennek a felét átteszi Payza-ra, akkor ismerve a tagok szokásait, nincs az az Isten, hogy ne tudjon instant fizetni még jó ideig, miközben a maradékot szépen apránként kimenti magának, aztán majd lesz valami. Várható volt, hogy előbb-utóbb eléri a dolog ezt a pontot, mikor muszáj változtatni valamit, mert nem fenntartható a rendszer. Nem tudom van-e itt valaki, aki már 2006-2007 körül is PTC-zett, ha igen, akkor talán emlékszik a bux.to oldalra, ami a PTC történelem egyik legnagyobb csalása volt, többek között saját fizetési megoldással és kártyával együtt... szóval ebben a világban nem kell semmitől hasra esni, pláne nem a nagy ígéretektől, mert azzal nyakig tele a padlás. De remélem, hogy nem ilyen lesz a sztori vége, tényleg nagyon örülnék neki. Aztán majd meglátjuk.
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: diebeni »

idlig írta:
xenosz2 írta: akkor sztem se hagyjuk,max payzara kérem ki,és azt majd valahogy átváltom ,viszont ez a lépés számomra azt jelenti,h ha nem is lett korlátozva a paypalja,lehet,hogy ezt igyekszik megelőzni. egy ilyen múltú embertől és általában a piacon levő pénzkereső oldalak múltjából okulva én erősen gyanakvó vagyok. jópár olyan sztorit átéltem már az évek alatt,ahol az admin,addig csűrte-csavarta a dolgokat,hogy a végén csak az lett belőle,hogy megszünt,vagy elsorvadt az üzlet.
meghát ,miért nem hozta létre már a bankot? miért ilyen sürgős a paypalt lezárni mielőtt elrendezte volna a többit? gyanús...
csalók világa ez ,de azért én folytatom,mert jó pénz amíg még valahova ki tudom kérni payza,stp mindegy,csak fizessen. ezekről azért át lehet váltani .
Számtalan oldalról lehetne ezt a lépést támadni, teljesen jogosan. Ha fél egy PayPal limittől, akkor ki kell venni az instant fizetést, és folyamatosan feltölteni a PayPal számlát, ha egy ClixSense-nek a több mint 5 millió tagjával ez működik, akkor talán itt is okés lenne. Egy saját megoldás olcsóbb, miért is? Főleg, hogy befizetéskor és kikéréskor is ott a fee ezen az oldalon, nem is kevés. Legutóbb valami 8 millió volt az Admin PayPal számláján, ha ennek a felét átteszi Payza-ra, akkor ismerve a tagok szokásait, nincs az az Isten, hogy ne tudjon instant fizetni még jó ideig, miközben a maradékot szépen apránként kimenti magának, aztán majd lesz valami. Várható volt, hogy előbb-utóbb eléri a dolog ezt a pontot, mikor muszáj változtatni valamit, mert nem fenntartható a rendszer. Nem tudom van-e itt valaki, aki már 2006-2007 körül is PTC-zett, ha igen, akkor talán emlékszik a bux.to oldalra, ami a PTC történelem egyik legnagyobb csalása volt, többek között saját fizetési megoldással és kártyával együtt... szóval ebben a világban nem kell semmitől hasra esni, pláne nem a nagy ígéretektől, mert azzal nyakig tele a padlás. De remélem, hogy nem ilyen lesz a sztori vége, tényleg nagyon örülnék neki. Aztán majd meglátjuk.
fee szempontjából lényegtelen azt eddigis mi fizettük meg be vagy kifizetéskor. a másik meg ha én itthon leakarok venni pénzt egy dubaiban lévő bank kártyájával annak sztem jóval nagyobb fee je lesz
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

amikor egy oldal elkezd saját bankkártyát bevezetni, az a vég kezdete. mindig. ez most is így lesz, bár valószínűleg sokáig fogja húzni.
addig viszont ki kell szedni belőle, amit ki lehet. :oops:
Kép
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: diebeni »

rengeteg hirdetés van most ugy tűnik sokan menekülnek
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Akkor hanyagolom ezt az oldalt is.. Pedig csak 1 dolcsi hiányzott a kikéréshez.
Van payzám is de azt nem szeressem....
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az utóbbi időben sokszor volt ennyi hirdetés, egyelőre nagy változás még nem látszik.
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Ha a "My website"-buy credits-nél vásárolok kreditet akkor is hozzá adja a kifizetésnél a STP processzort lehetőségként? És mennyibe van a kredit?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Fealar írta:Akkor hanyagolom ezt az oldalt is.. Pedig csak 1 dolcsi hiányzott a kikéréshez.
Van payzám is de azt nem szeressem....
Én kifejezetten utálom a Payzát,de a pénztárcámnak se vagyok ellensége :)
sanyi71
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.01.13. 19:15
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon kifizetés

Hozzászólás Szerző: sanyi71 »

Sziasztok ! Egy kis segitség kellene.Valaki meg tudná mondani,hogy miért nem tudom kikérni a pénzemet Paypal számlára?
Hol valami olyat ir ki a kikérés után,hogy nem jogosult a számlám a kifizetésre,hol meg azt,hogy menjek vissza kb 5 perc múlva.Ez lenne a harmadik kifizetésem,eddig semmi gond nem volt.Előre is kösz a választ!
sanyi71
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.01.13. 19:15
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sanyi71 »

Időközben visszaolvastam,és megtaláltam.Két napon múlt.Pech,de azért kösz !
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

skamasz írta:Nos hogy ebből mi igaz vagy sem azt nem tudom de ennyire sehol sem elemezték még ki :
http://taratalkstoday.blogspot.hu/p/tra ... -scam.html
Nagyon sok scam oldala volt már az Adminnak korábban, ez igazából nem új infó, csak amíg jól megy valami, addig ez az emberek 99%-át nem érdekli. Ettől függetlenül, amíg másra fizet, addig megéri bele feccölni az energiát, főleg, ha valaki pénzzel is benne van.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

vettünk cash linket Payza-ról, de továbbra sem enged kikérni.
nem gondoltam, h ilyen gyorsan beleáll a földbe a bejelentések után.
most bizonyára jön majd a kommunikáció, h milyen faszán mennek a dolgok a saját bankkártya körül, meg a technikai problémákra való hivatkozás, de azt hiszem, nekem itt véget ért.
Kép
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Ma kértem ki STP-ra, azonnal kifizetett!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: idlig »

Elvileg pár nap, amíg a Payza számlát teljesen feltöltik, szóval érdemes próbálgatni és várni kicsit, ez rontani nem ront a dolgon.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: pimmi »

stp tegnap, http://screencast.com/t/tHBNUSgqW

payza türelem,
payza hibát javítanak, ha nem érkezik meg a kikérés türelem, : programozás történik, de azt hiszem, hiba van - sokan nem tudták vonja vissza most, de volt némi bajok. Keresünk az oka annak, és azt hiszem, hogy meg kell oldani hamarosan
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Olyan kérdésem lenne hogy mennyi a legkisebb amiért creditet lehet vásárolni? És ha veszek creditet akkor már betudom majd állitani a Payzát ?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

a legjobb,ha megvárjuk,h rendeződjenek a dolgok a payza körül :)

van egy hirdetésem elfogadva és megnéztem mennyi a legolcsóbb cash link. azt írja 1.66$ a végösszeg.

$1 + ($1 / 100% * 3.90% + $0.59) / 0.96 = $1.66

1$os csomag 500 clickre elég 5mp hirdetés.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

És hol lehet a oldalon creditet venni?
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég