Payeer

Más E-bankok, hírek, kérdések...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Payeer

Hozzászólás Szerző: idlig »

A PaidVerts Adminja írta, hogy vannak arra utaló jelek miszerint hamarosan bedől az oldal. Én nem használom, így nem tudok állást foglalni. De nem árt az óvatosság, illetve ha valakinek van ezzel kapcsolatosan információja, akkor azt meg lehet osztani (bár nem hiszem, hogy innen sokan élnének ezzel a megoldással, de sose lehet tudni).
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Azóta van valami információ, fizetőképes még? Én lassan 1 éve nyitottam számlát, de még sose váltottam vele. De mostanában keresgéltem, hogy hol lehetne bitcoint váltani, ami kifizet kevesebb összeget is, és a payeer kiváló lenne rá. MasterCard-ra 25$-tól lehet utalni, van fix 6$ költsége + 2,9 %, de még így is megéri, a banki utalásnak fix 15$ költsége van és 50$-tól lehet utalni. Más váltónál 1000$ felett lehet utalni ilyen formában, szóval ez remek lenne, ha nem nyúlják le a pénzt.

Ha valaki használja ezt, meg tudná mondani, hogy a saját kártyájuknak, mennyibe kerül az igénylése? (Payeer MasterCard Platinum) Ezt sehol nem találom, csak azt látni, hogy az utalásnál jóval kevesebb a díja.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Megtaláltam a főoldalon, eddig a saját számlámon belül kerestem. Azt írják ingyenes, 3 évre adják, csak a postaköltséget kell fizetni. Még gyűjtögetek bitcoint, aztán lehet igényelni fogom.
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Sziasztok.

Ki ismeri a Payeert ? Milyen tapasztalatok van vele kapcsolatban?
Chris03
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017.04.19. 06:38
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: Chris03 »

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni. A Payeer-en hol találom meg a kódsort amit meg kell adnom egy kiutaláshoz egy kifizetés kéréskor?
Köszönöm a segítséget előre is.
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Szia.

A P-vel kezdő szám sort kell megadni.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Van már valakinek Payeer MasterCard-ja?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Szia. Nekem csak virtuális van, azt sem verified... rátöltöttem képzeljétek el 6.52 eurót akartam. kérte hogy levont feltöltöttem 7.52 eurót, úgy hogy 8.18 eurót vont le a bankkártyámról. Majd feltöltöttem a virtuális master card-ra 6.52eurót úgy hogy 7.52 euró volt a payeer-en. hát 7.52-ből csak 6 eurót töltött fel mert azt a 0.52eurót levonta még csak úgy. Na utána feltöltöttem 1 eurót még és 2.18 euróba került. aztán azt át váltottam 1 euróba a 2 eurót virtuális master card-ra... van 7 euró rajta de 6.52 eurót nem tudok vele fizetni 1 oldalon... az én kártyámat (Mastercard) azt sem fogadta el így gondoltam talán valami virtuális mastercard-al tudok fizetni, de úgy tűnik bebuktam vele kb 10 eurót. mert 7 euróval ott nem tudok mit csinálni, meg még 3.40 eurót a tr. díj miatt buktam el. jó sok a tr. díj amúgy... ennyit ér ez a hulladék oldal is. Hát az eszem megáll... kidobtam a "sok" pénzt az ablakon.
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Sziasztok!
Szeretnék egy olyan online számlát amihez tudok kártyát kérni(mastercard). Azért fontos mert szeretném európán kívül is használni. Tudtok olyat aminek alacsonyak a költségei? Én a PAYEER-t néztem. Vélemény? Javaslat?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

milyen pénztárcád van? Gondolom btc, ugye? egyébként nem ajánlom, sok a FEE!
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Igen BTC, de leginkább euro-dollárt tartanék rajta. Meg online vásárlásra használnám. Te mit ajánlasz?
Avatar
Lencsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2017.03.20. 09:01
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: Lencsi »

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy milyen dokumentumokat kell feltölteni számla verifikációhoz, és milyen feltétellel?

Ahhoz, hogy pénzt tudjak fogadni és küldeni szükséges a verifikáció?
Az oldalak figyelik egyáltalán, hogy Verified vagy nem Verified a számlám?
Gondolom a Verifikációnak csak hazautalás esetén van jelentősége?
Minden válasz vagy ezzel kapcsolatos infót szívesen fogadok és előre is köszönök. :)
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

Vitán felül ez a legszarabb e-bank amivel valaha dolgom volt. Csinálnám a verificationt, beszkennelem a személyimet és egy telefonszámlát, idemásolom a beszélgetést, ami ezután következett:

Dear user,

Do not compress your documents.

Please attach two original photos or scans of your ID - front side and back side. All edges of both sides must be visible.

Best regards,
Support service.

Jun 25 10:21 Dear Support,

I didn't compress my documents, just scanned and send as u wish.... U got 2 photos front side+back side, and 1 pdf about my bank account. I don't know what else can I do....

Best regards,

Zoltan Szabo

Jun 25 10:23 Dear user,

Do not use graphic editors.

Please attach two original photos or scans of your ID - front side and back side. All edges of both sides must be visible.

Best regards,
Support service.

Jun 25 10:25 I didn't use graphic editors, as I said earlier, I just scanned my ID in my workplace, the scanner sent me through e-mail, I saved it and send it to U. Don't understand what is the problem...

Best regards,

Zoltan Szabo

Jun 25 10:27 Dear user,

If you want to continue the account personalization:

Do not use graphic editors.

Please attach two original photos or scans of your ID - front side and back side. All edges of both sides must be visible.

Best regards,
Support service.

Jun 25 10:32 If I take photos with my Huawei P9, it will be good? Or U will think thats a graphic editors too, cause I have to download the photos from my phone....

Jun 25 10:34 Dear user,

Do not cut images or compress files.

Please attach original photos of your documents of their initial size.

Please attach two original photos or scans of your ID - front side and back side. All edges of both sides must be visible.

Best regards,
Support service.

Ezek után nem tudom mt lehet még tenni, de ez konkrlétan egy vicc, nem jó sem a fotó, sem a scan, mi az hogy original fotó, hívassam elő, vagy mi? Szánalom, ajánlom őket messziről lekrülni :argue: :cry: :bad:
Jimbo75
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.07.01. 06:42
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: Jimbo75 »

Hát, ez már nem opció, mert a harmadik bullshit generatorban íródott levél után elküldtem őket a cukros faszba, úgyhogy ennyi volt a payeer karrierem :D
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

Nagyon gyanús ez a Payeer, mert már jó néhány órája 11900 USD körül van a BTC ára, de az oldalon beragadtak a 11500 USD-ba. :bad:
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: Payeer

Hozzászólás Szerző: tacsi »

A Payeer lehetne segítőkészebb is !!!

Régen nekem is volt hasonló esetem az emal-ek miatt. Nem valami kellemes, ha semmit sem tudsz csinálni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég