EasyProfitClub - 4x fizetett!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Igen harmonia azóta én is elolvastam újra fórumon is, és én is azon a véleményen vagyok, hogy valószínűleg egyenlegről fizetve is így megy, de így ki az aki visszaforgat egyenlegről, hogy nem tudja mikor látja vissza a pénzét?
Ahogy Kinglui írja, előre kellett volna ezzel számolni, mert így a felhasználók többsége csak azt látja, hogy folyamatosan csak változtat a játékszabályokon, és ez sokakat elriaszt, főleg kezdőket, vagy profitmegosztó rendszerekben kezdőket, vagy aki egyszerűen csak most regisztrált 1-2 napja, és ez alapján el lehet gondolkodni azon, hogy milyen ez most annak, aki pénzért hirdette az oldalt, és az 1-2 napos friss refeket már el is vesztette, ergo a befektetett pénzt is.
Én pl Adhitz-en lévő egyenlegemről ($4), mivel a $25-os kifizetés jelenleg távol volt, úgy gondoltam behirdetem az oldalt jött is ref, és már nem is kattint.. :D Pedig első nap aktív volt.

Egy ilyen oldalt nem lehet csupán szeszélyekre építeni, mert abból ez lesz, egy ilyen oldalhoz mindent előre ki kell számolni, különben valamelyik fél érdekei sérülni fognak, nyilván az admin leginkább a sajátját fogja nézni, védeni.
Egy példa: Az oldal elején PROMO-ként behirdetem, hogy van FREE token, de csak korlátozott ideig, és erre felhívom a felhasználók figyelmét, akár külön hirdetésben is. Korlátozott, mert mint admin egy bizonyos keretet fordítok erre, hogy beinduljon az oldal, ösztönző erő legyen, bla bla bla... És amikor a keret kifut, akkor van vége a PROMO-nak, és ez így rendben van, lejárta előtt esetleg frissítés, hogy ne nézzenek a felhasználók bambán, tudják, hogy hamarosan lejár. Nos én ezt a részt így intéztem volna, mint Admin!

Ettől függetlenül továbbra is foglalkozok az oldallal, és remélem a 3 AdPack összejön, ha más nem $1-t visszaforgatok, de többet tuti nem :) Mivel nincsen FREE token így azért idővel kifutnak az első AdPack-ok, és javulhat a visszaosztás mértéke...
Magam részéről, bízom benne, hogy még sokáig élni fog az oldal, és a második oldal indulása nem fogja negatívan befolyásolni.

Amúgy nem ismerem ezt a PTCWall-t közelebbről, de biztos van ebből is bevétele az oldalnak, az más kérdés, hogy az nem volt arányban a tokenek értékével!

Sok szép kifizetést mindenkinek! :)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kedves detros!

Igazad van, ezt az Ingyenes Token dolgot körültekintőbben kellett volna intéznie az Adminnak!
Most én is kivárok, és egyenlőre nem forgatok vissza hane inkább kikérem amit lehet.
Remélem helyre jönnek még a most elrontott dolgok és később stabilizálódik az oldal és magasabb lesz a visszaosztás!

Meglátjuk mit hoz a jövő! :?
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Újra 3%-os lett a visszaosztás! :clap:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Nem, nem hagyom abba az oldalt Harmónia, csak kicsit lehangolt ez a hirtelen negatív változás. :(
Régen hirdetgettem én is, de nem sok eredménnyel, ezért is nem foglalkozok direktek gyűjtésével sem. Inkább hyipekkel foglalkoztam sokat, minden ptc oldalnak is inkább csak a befektetés része (bérelt kattolók) érdekeltek, és a profitmegosztó oldalak. Ezért kérdeztem, hogy itt nem lehet simán venni csomagokat, mert anno sok olyan oldal volt, hogy vettem külső pénzből x számú csomagot például 10 dollárokért és 15 dollárig mentek (ez volt a régi JSS Tripler, majd az utódja a Profitclicking) ezeket lehetett visszaforgatni és szépen hoztak, azt gondoltam ez is ilyesmi.
Szóval én inkább a pénzemet adom több pénzért, mert napi 1 óránál több időm nem nagyon van az online üzletekre. Csinálom továbbra is ezt is, meglátjuk hogy forrja ki magát! 8)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

harmonia írta:Újra 3%-os lett a visszaosztás! :clap:
:good: :) :clap:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Ma a facebook csoportban ezt a beírást találtam az Admin-tól:

A change has been made in how tokens are earned and has been updated in the tutorials and redeem ad pack page,
You get 6 tokens per dollar deposited and 4 tokens per dollar spent.

So if you deposited $10 you'd get 60 tokens, then spend the $10 you'd get 40 tokens, giving you the 100 Tokens.
A deposit is from processor and a internal funds transfer does not count.

Will have a full site update later on today.

Goole fordításban:

Egy változott, hogy ezek a zsetonok megkeresett és frissítették a oktatóanyagok és megváltsam ad csomagolás oldal,
Kapsz 6 zsetonom per dollár letétbe helyezett és 4 zsetonom per dollár töltötte.
Szóval, ha 10 dollárt kapnál 60 token, akkor költeni a 10 dollárt kapnál 40 token, hogy neked adnánk a 100 zsetonom.
Egy letétet feldolgozó és-től van egy belső pénzátutalási nem számít.

Lesz egy teljes oldal frissítés később ma.


Nos ebből ha jól értem, akkor a belső egyenlegből átutalt és elköltött pénzért nem járnak Token-ek!

De cáfoljátok meg ha rosszul értelmeztem a fent leírtakat!
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: atiss »

Na nem figyeltem elégé rosszra katintottam...Your account is suspended kaptam....pedig egyböl kiléptem belöle.. :bad: Elég idegesítö..most mit tegyek?Lehet irni supportnak?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atiss 2016.01.21. 19:45-kor.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: atiss »

Na írtam.. remélem vissza enged már csak pár cent kellet volna kikéréshez....azért vigyázatok mert egyböl kidob!
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: jerdei »

egyébként van cheat link? én még nem találkoztam vele, pedig napjában többször is felnézek az oldalra...
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

:!: Igen tényleg van cheat link! Vigyázzatok! :!:

Sajnos én is trákattintottam, és engem is felfüggesztettek! Sőt nekem supportot sem enged írni!

Egyébként az Admin ezt írta a csetre:

Your account is suspended and a minimum will be a 3 day suspension.
After 3 days you can submit a ticket and request reopen. There is no guarantee request will be granted
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Én ma mindent lekattintottam, ami jelenleg látható, és nem tiltott, ezek szerint nincsen fent jelenleg a link, sikeresen elkerültem, holnap asszem jobban figyelek.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: jerdei »

az oldal kifizetési gondokkal küzd, rengeteg a panasz, van aki már 3 napja nem tud kikérni...
ennek egyetlen oka, hogy Admin korlátozta az adott processzorra (Paypal,Payza..) való maximum kifizetéseket, azaz megszabott egy összeget, amit adott nap ki tud fizetni és a többiek kérését a rendszer automatikusan elutasítja (így teljesen mind1 van-e tagság)... kiváncsi leszek meddig húzza az oldal...
amúgy én is elértem a minimum 5$-os kifizetési limitet (5,33$-om van), de a levonás Paypalra elég nagy: 4% + 0.25 cent...
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Túl jól indult az oldal és gyorsan össze lehetett szedni jó pár Adpackot free-ként is a munkákból és az extra tokenekből, sokan ezt használták ki (mint ahogy többek között én is :D ) és így gyorsan összegyűltek a kifizetési minimumok.... nem csodálkozok rajta, hogy bajban van az admin! Én bő 2 hete regisztráltam, free vagyok, 3 csomagom aktív, van 40 token és nekem is megvan már az 5 dollár (ha úgy pörögtek volna a csomagok, mint ahogy indult már 10 dollárnál is több lenne), nem volt még ilyen gyorsan ilyen viszonylag magas összeg egy oldalon sem free-ként! Szerintem itt a probléma gyökere....
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: harmonia »

detros írta::(

858 $0.00004 Jan 22,2016 16:30
415 $0.00004 Jan 22,2016 16:30
Sajnos jelenleg nincs annyi bevétele az oldalnak hogy tudjon belőle visszaosztani!

Viszont az jó hír, hogy újra beindultak a kifizetések Paypal-ra is!

Először a SilverClub tagokat fizetik ki, majd utána valamikor a Monthly SilverClub tagokat.
Az ingynes tagokat pedig csak ellenőrzés után fogják kifizetni!
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Most már annyira nincsen, hogy 0 a visszaosztás, remélem is, hogy fog fizetni, most fogom elérni az $5-t, de most így nem fogom tovább húzni, mert csak a napi kattintások után van bevételem, meg az 1 megmaradt aktív refemből.
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: extike »

Nálam is 5$ .Nincs tagságom és kikérés után ez van írva:
Free Member withdrawals are disabled and will be open later.
Tickets regarding this will ignored.
Kép
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: jerdei »

úgy látszik csak átmeneti volt, de ez már tényleg bosszantó:
easy.jpg
csak sikerüljön lekérni, ott is hagyom az oldalt...
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

Nekem még kell 9 cent az $5-hoz, holnap kikérem, ha engedi.
Aztán nem tudom mi lesz, 02.04-ig van tagságom, de nem fűzök hozzá sok reményt, hogy újra lesz visszaosztás, anélkül pedig nem fog összejönni addig újabb $5...
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: jerdei »

na ez nem semmi:
-ingyenes tagoknak a kifizetés 90 napig is eltarthat!
-minden free tag egyfajta alapos ellenőrzésen esik át
- ez idő alatt (90 nap) nem vehetsz tagságot (ha jól értelmezem)

ezek után azt kell mondanom : MEHET A MEGFIGYELTEK KÖZÉ
diebeni
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2011.12.29. 18:17
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: diebeni »

nálam a ptc hírdetések már nem is pénzt hanem tokeneket érnek xD
Kép
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: detros »

diebeni írta:nálam a ptc hírdetések már nem is pénzt hanem tokeneket érnek xD
Kép
Szerintem egyelőre csak a kiírás token, mert most nyomtam le egy 0.005 értékű hirdetést, és annyit is kaptam érte, de nem tokenben. Persze lehet én nem figyeltem eléggé.. :D
A délelőtti próbálkozásom óta volt kifizetés, most megint azt monda nem lehet kikérni, el fog ez így tartani egy ideig, gondolom nem egyedül próbálkozok a kikéréssel... :)

Ezzel a lépéssel amúgy végleg kinyírja magát, visszaosztás nélkül ki fog tokenekért kattintani? De ha be is indítja a visszaosztást, akkor az olyan minimális lesz...
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Egyre jobban vicces az oldal, szerintem game over napokon belül.... :?
A legjobb meg az, hogy se tokenhez nem írja a kattolásokat, sem pedig a cashbalanszba..... ez kész van! :D Megnéztem még egyszer, tokenekhez írja hozzá :( Nem érdemes tovább kattolni így..... :wacko:
extike
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2012.01.11. 23:11
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: extike »

Én ma újra ki akartam kérni, de eltűnt a pénzem. a chaten jeleztek többen is ilyen problémát
easyprofitclub (admin)
5 minutes ago
Company Update -http://www.easyprofitclub.com/forum.php?topic=1107
Kép
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: EasyProfitClub - Naponta 0.1$-0.25$ (3x fizetett!)

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Nem tűnt el, csak elzárták egy külön kis fiókba, én látom az enyémet! :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég