Bitcoin Double - Duplázz! :)

kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Hajnalban nekem is megjött időben az összeg.
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Még fizet :) Néha kihagy 1-et, de ez van.
Kép
kolo2002
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.01.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kolo2002 »

Én három egymás utánit nem kaptam meg:

0.021 BTC NaN:NaN:NaN 0.042 BTC 0
0.001 BTC NaN:NaN:NaN 0.002 BTC 2
0.0012 BTC NaN:NaN:NaN 0.0024 BTC 2

Írtam nekik, gondolom nem válaszolnak
bazsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.03.07. 12:27
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: bazsy »

kolo2002 írta:Én három egymás utánit nem kaptam meg:

0.021 BTC NaN:NaN:NaN 0.042 BTC 0
0.001 BTC NaN:NaN:NaN 0.002 BTC 2
0.0012 BTC NaN:NaN:NaN 0.0024 BTC 2

Írtam nekik, gondolom nem válaszolnak
Nem fognak válaszolni,nekem sem írtak vissza!
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Nekem 30 befizetésből, 6-ot nem fizetett ki. Napi két befizetésre álltam át(2x400 ezer sato), ha legalább az egyik megjön, akkor nem megyek minuszba :)
Mai fizu:
Kép
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Tegnap este megkaptam 3 befizetésem. :) Az oldal szerinti visszaigazolás száma az egyik 0.0015 BTC-nél 6, a másiknál 7 és a 0.0036-nál is 7, holott a blockchain-ben 806 van mindegyiknél. A probléma, hogy tegnap este visszaküldtem 0.004 BTC-t, ami azóta kapott is 89 visszaigazolást, de a duplázó oldalon még mindig 0.
Ez alapján nagy az esély rá, hogy ezt nem fogja küldeni?
Ma is elküldtem szintén 0.004-et lassan fél órája, ez a blockchain-en 5 visszaigazolást kapott eddig, és a duplázó is 5-öt jelez, ez valószínű rendben lesz.
De mitől van ez, hogy többségében nem a valós számokat jelzi?
A dogechain befizetésnél is egyik 27, másik 41 visszaigazolás, pedig a tárcában több ezer a visszaigazolás.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: coiner »

De mitől van ez, hogy többségében nem a valós számokat jelzi?
Azért, mert ez egy csaló script. Erre van megírva, hogy átverje az embereket.
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: atiss »

Erröl bitcointrol van valami le irás? Van egy pár helyen pénzem ....klienset már letöltötem de hogy tudok kikérni??köszi elöre is.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

coiner írta:
De mitől van ez, hogy többségében nem a valós számokat jelzi?
Azért, mert ez egy csaló script. Erre van megírva, hogy átverje az embereket.
Hát ja, az világos, hogy előbb utóbb egyáltalán nem fog fizetni. De jobb lenne, ha inkább fix %-ot vonnának, mint hogy az elejétől kezdve lenyúlnak x számú befizetést. Így szerintem hamarabb bedöglik, mert egyre kevesebbet fognak befizetni az emberek.
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: coiner »

atiss írta:Erröl bitcointrol van valami le irás? Van egy pár helyen pénzem ....klienset már letöltötem de hogy tudok kikérni??köszi elöre is.
Leírás nagyon sok van, a hivatalos: https://bitcoin.org/hu/
Ha valahol van BTC-d, akkor a pénztárca címedre tudsz kikérni, gondolom PTC, vagy más oldalon van. ott lennie kell kifizetés menüpontnak és oda kell beírnod (átmásolni) a pénztárca címet. szerintem érdemesebb a blockchain.info - n csinálni tárcát, mint letölteni...

OFF: ez a téma inkább a viewtopic.php?f=83&t=6369 témába való.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Az uphold.com tárca is jó. Innen ki lehet utalni bankszámlára és kártyára is. Bitcoinon kívül más valutákban is lehet pénzt tárolni. Érvényesíteni kell a számlát személyi, jogsi vagy útlevél képének feltöltésével, meg kell egy arckép is. Utalásnál nem tudom van-e minimum, még ott nem tartok.
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

kriszti92 írta:Tegnap este megkaptam 3 befizetésem. :) Az oldal szerinti visszaigazolás száma az egyik 0.0015 BTC-nél 6, a másiknál 7 és a 0.0036-nál is 7, holott a blockchain-ben 806 van mindegyiknél. A probléma, hogy tegnap este visszaküldtem 0.004 BTC-t, ami azóta kapott is 89 visszaigazolást, de a duplázó oldalon még mindig 0.
Ez alapján nagy az esély rá, hogy ezt nem fogja küldeni?
Ma is elküldtem szintén 0.004-et lassan fél órája, ez a blockchain-en 5 visszaigazolást kapott eddig, és a duplázó is 5-öt jelez, ez valószínű rendben lesz.
De mitől van ez, hogy többségében nem a valós számokat jelzi?
A dogechain befizetésnél is egyik 27, másik 41 visszaigazolás, pedig a tárcában több ezer a visszaigazolás.
Nálam is lessz két befektetés amit nem kapok meg, de ez még belefér. Valószinű hogy már rég vége lenne az oldalnak ha mindent kifizet. Anno 1 millió satoshival szálltam be, kb.15 millió-t kerestem az oldalon eddig :) Nincs okom panaszra, bár már kevesebbet fektetek be napi szinten, mint az elején. Volt hogy nagyobb összeget nem kaptam meg (1.6millió satoshi). Az egy kicsit bosszantott :)
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: coiner »

coiner írta:ha csak végig gondoljuk, akkor semmi esély arra, hogy mindig duplázzás a pénzt. miből és hogyan? a veszteség-türéshatáron belöl mozognak, annyira, hogy azért legyen új befizetés. (nem kaptam meg, de majd hátha legközelebb megkapom...) dogecoin befizetés nem olyan sok, azt kifizetik. más oldalakon volt 20e doge befizetésem is, az sem jött meg. ezek az oldalak nem a mi hasznukra vannak.
érdemes több címről befizetni, több címre kikérni, több IP címmel menni, de akkor sem sokat. aki nagy összeget 0.5-1 BTC fizet be, inkább utalja nekem, cserébe kap egy sört. tőlem legalább kap, tőlük semmit.
bazsy
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2014.03.07. 12:27
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: bazsy »

kriszti92 írta:Az uphold.com tárca is jó. Innen ki lehet utalni bankszámlára és kártyára is. Bitcoinon kívül más valutákban is lehet pénzt tárolni. Érvényesíteni kell a számlát személyi, jogsi vagy útlevél képének feltöltésével, meg kell egy arckép is. Utalásnál nem tudom van-e minimum, még ott nem tartok.
Ugyan ez kraken egyből sepaval jön reggel kikered délután este a számládon a pénz minimum 5€ a kikerhető összeg.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

joncy77 írta: Anno 1 millió satoshival szálltam be, kb.15 millió-t kerestem az oldalon eddig :)
Az szép, grat hozzá. :) Én úgy tervezem holnaptól már csak 2-300.000 satoshit fizetek be naponta, és bízom benne minél többet kifizet.
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Én most napi 400 ezer satoshit pakolgatok+napi1600doge-ot. A doge-ot duplázgatom sokáig, a satoshi felét mindíg megtartom, aztán apránként emelek a befektetéseimen. Lassan de biztosan gyűlik a satoshi :)
Annyi észrevételem még lenne, hogy egy hete mindennap reggel 6-7 között szoktam utalni az oldalra, és a CONF ezeknél 2 felett van. Lehet van valami napi limit amit fogadni tud, utána meg szelektál vagy nem tudom. Az is lehet hogy csak szerencsém van. Próbáljatok reggel utalni, hátha...
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

A héten csak egy befizetést nem kaptam meg, ez így nem rossz :)
Kép
macisajt81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2015.08.03. 13:08
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: macisajt81 »

Üdv!

Csatlakozom az előttem szólóhoz a héten minden meg jött. :good:
Szerencsére a kutyákat még jó árfolyamon tudtam váltani :D , viszont újra el kezdett zuhanni az árfolyama, így aki abból nagyobb készletet halmozott fel lehet egy részétől érdemes szabadulnia.
Ez persze személyes vélemény és tapasztalat, de érdemes meg fontolni.

Amúgy örülök, hogy még fut az oldal és a kifizetések is
Üdv Attila
http://bitsrapid.com/?refid=118256 - free 15KHS = 10500/nap
https://hashocean.com/?rid=234890 - free 15KHS = 10800/nap
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Hát én buktam a BTC-s befizetéseim, most fél 7-kor kellett volna érkeznie a 2. 0.004-nek. A következő holnap hajnalban kéne jöjjön, ezt xapo-ról fizettem be, de tuti, hogy ez is bukta.
De pár napja úgy döntöttem inkább csak dogecoint fizetek be, többen is írtátok, hogy ezt rendesen küldi. Szóval átváltottam a maradék bitcoinom, és napi 2000-et fizettem be 2 címről, de 3 napja még 4 részletben küldtem, ma meg már csak 1-re futotta. Holnap és következő napokban kiderül, hogy rendesen fizeti-e még, de jóval több igazolást ad ezeknek, mint a bitcoinnak. Még egy ideig napi 2000-et tervezem visszatenni, ha valóban megkapom az eddigieket.

Kép
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Igen, az tény hogy a doge-ot mindíg kűldi. A btc nálam is problémás volt néha, de még így is bőven kerestem rajt.
Kép
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Csoda történt.... :D :D Csak úgy gondoltam ránézek megint az oldalra, és most fizetettnek jelzi amit korábban nem, és tényleg megkaptam a blockchain tárcámba. Most nagyon boldog vagyok. :D

Kép

Kép
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Szombat reggel küldtem be 200.000 satoshit. Furcsa volt, hogy több mint 30 perc volt Xapo-n mig processingelt, nem is érkezett meg az összeg :angry: Mondjuk ami beért az eddig ki is lett fizetve, szóval eddig még pluszban vagyok de erősen gondolkodom, hogy tegyek e még bele bármit is...
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

kekigyu írta:Szombat reggel küldtem be 200.000 satoshit. Furcsa volt, hogy több mint 30 perc volt Xapo-n mig processingelt, nem is érkezett meg az összeg :angry: Mondjuk ami beért az eddig ki is lett fizetve, szóval eddig még pluszban vagyok de erősen gondolkodom, hogy tegyek e még bele bármit is...
Na de, ha szombat reggel fizetted be, azt csak szerda délelőtt fogja küldeni, ha küldi... 100 óra az ideje.
Amúgy én inkább azt javaslom, hogy dogecoint fizess be. Azt küldte nekem ma is, ellenben a bitcoin, amit xapo-ról fizettem be, nem jött hajnal óta. Tegnap szerencsém volt, hogy mégis küldte a blockchain-re, de ide is az előzőt nem küldte.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Ugy ertem a my invest alatt nem latszik a befizetett osszeg szombat reggel ota. Dodgeom meg nincs de lehet valtok majd valahol
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Elég durván tolnak bele BTC-t még mindig, annak ellenére, hogy szelektíven fizeti vissza. 8.2, 4.6, 12.3, 5.4, 7.3, 8.8, 5.3, 6 BTC, csak az elmúlt 1 óra, és az 1-2-t meg se említettem. :)
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Addig jó nekünk, van miből fizessen :)
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: wander »

BTC és Dogecoin befizetéshez használnátok ezt a linket? :oops: Valamiért megváltozott a reflinkem, azért nem kaptam a refjutit senkitől. :wacko:

https://btc2x.com/?ref=l1Rj0

Köszii :good: :DD
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Mikor írtad át a linket az első hsz-be, mert én minden nap utaltam, és innen léptem be. Lehet hogy nem is adja a refjutit :(
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: wander »

joncy77 írta:Mikor írtad át a linket az első hsz-be, mert én minden nap utaltam, és innen léptem be. Lehet hogy nem is adja a refjutit :(
A topicindítóban lévő link más mint a mostani link. Ez az aktuális remélem erről már kapok valamit. :D
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Bitcoin Double - Duplázz! :)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

wander írta:
joncy77 írta:Mikor írtad át a linket az első hsz-be, mert én minden nap utaltam, és innen léptem be. Lehet hogy nem is adja a refjutit :(
A topicindítóban lévő link más mint a mostani link. Ez az aktuális remélem erről már kapok valamit. :D
Ma kaptál valamit? Úgy másfél és 2 és fél órája fizettem be a linkeden keresztül. Egyik 1200, másik 1000 DOGE.
Egyébként szerintem nem létezik, hogy ez az oldal még jutalékot is küldjön, de hátha mégis. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég