Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

Minden esetre ,ha belegondoltok,hogy mondjuk lejárt volna egy befektetésetek,ami mondjuk 500$-os lett volna,és tévedésből 2x 500$-t kaptok,akkor őszintén,ti mit csináltatok volna azzal a +500$-al?? Így most könnyű azt mondani,hogy milyen gerinctelen emberek vannak,hogy kiutalták a saját számlájukra...de ha úgy,hogy tudod,hogy a számládon van +100.000 ft,akkor mit csinálsz vele??
A másik,lehet,hogy mondjuk ,te becsületes lettél volna,s te visszautaltattad volna,de rajtad kívül még van mondjuk 1000-2000 ember,aki nem becsületes..na..és miattuk bedől az EA..Akkor vered a fejed a falba,hogy én miért nem utaltattam ki,mikor most bebuktam a pénzem??!!
Úgy,hogy hagyjuk már abba az újjal mutogatást..

Nagyon remélem minden helyrejön...
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Petya0426 írta:Minden esetre ,ha belegondoltok,hogy mondjuk lejárt volna egy befektetésetek,ami mondjuk 500$-os lett volna,és tévedésből 2x 500$-t kaptok,akkor őszintén,ti mit csináltatok volna azzal a +500$-al?? Így most könnyű azt mondani,hogy milyen gerinctelen emberek vannak,hogy kiutalták a saját számlájukra...de ha úgy,hogy tudod,hogy a számládon van +100.000 ft,akkor mit csinálsz vele??
A másik,lehet,hogy mondjuk ,te becsületes lettél volna,s te visszautaltattad volna,de rajtad kívül még van mondjuk 1000-2000 ember,aki nem becsületes..na..és miattuk bedől az EA..Akkor vered a fejed a falba,hogy én miért nem utaltattam ki,mikor most bebuktam a pénzem??!!
Úgy,hogy hagyjuk már abba az újjal mutogatást..

Nagyon remélem minden helyrejön...
Akik hazautalták a dupla kifizetéseket azok belegondolhattak volna abba, hogy kizárják őket. Én legalábbis ezt tenném az Elite helyében.
Megérné?
Kép
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

teljesen igazad van hópárduc,én ezért nem is refundoltam,még várok,aztán talán majd rendbe jön még minden.....
további szép vasárnapot,bye,Jennys :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jennys 2011.06.19. 12:25-kor.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Azért arra kíváncsi lennék,hogy egyrészt az összes AP-s tag kapott dupla kifizetést,vagy csak egy részük?Másrészt az EA-n belül a tagok hány százalékának van Ap-s számlája és mennyi az egyéb internetes számla!Mert gondolom az AP-sek vannak többségben!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Szia Jennys! Mi pozitívak vagyuk, csak van itt egy kis kavarodás.
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

eco írta:Azért arra kíváncsi lennék,hogy egyrészt az összes AP-s tag kapott dupla kifizetést,vagy csak egy részük?Másrészt az EA-n belül a tagok hány százalékának van Ap-s számlája és mennyi az egyéb internetes számla!Mert gondolom az AP-sek vannak többségben!
Lehet hogy azon a napon az összes kifizetés duplán ment valamilyen hiba miatt. Ki tudja ezt már kibogozni.
Szerintem az AP-sek vannak többségben.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

nekem is csak azért szállt el az agyam mert gyenge az informálás...

egyébként Leon egyértelmüen megírta tényleg,hogy tárgyalnak az AP-val és valamit megpróbálnak kitalálni...ezek voltak az utolsó szavai...és nem véletlen nem mondott pontos időt a megoldásra,mivel most inkább kamuzzon,vagy megmondja a frankót és ha neccesen is de pause...csak sokan csinálják a feszkót.nekem megmár ebből van elegem...
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

borcsok1 írta:tesó a forexet is csináéltam fél évig az is szopó volt tehát olyan az mint a toulett nincs biztos szisztéma kell hozzá mák nem kevés jókor jó helyen ez a lényeg,forexet százmiilió-kiscsillió cég csinálja találd meg melyik lesz fasza????
ha belegondolsz mind a két befektetési lehetőségnél megvan a kockázat...a forexnél azért veszítheted el bármikor mert 100%nyerő szisztéma nincs,élesben nyomod bármikor nullázódhatsz....

a "hyip"féle befektetéseknél pedig a "leléptünk srácok köszi a lovét" kockázat....szal...ezért írtam facebookon...aki nem mer,az nem nyer.de persze ésszel.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

Te Borcsok egyébként van egy távoli spanom aki ugyanilyen stílusban nyomja a dumát mint Te,de detto...nemlehet,hogy Te vagy az ??? nem ismerjük mi egymást ?????? csak kérdezem ... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :lol: :P :o :shock: :D
csari
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2010.07.03. 07:42
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csari »

hoparduc írta:
eco írta:Azért arra kíváncsi lennék,hogy egyrészt az összes AP-s tag kapott dupla kifizetést,vagy csak egy részük?Másrészt az EA-n belül a tagok hány százalékának van Ap-s számlája és mennyi az egyéb internetes számla!Mert gondolom az AP-sek vannak többségben!
Lehet hogy azon a napon az összes kifizetés duplán ment valamilyen hiba miatt. Ki tudja ezt már kibogozni.
Szerintem az AP-sek vannak többségben.
Konkrétan én is aznap kaptam kifizetést,mint a többiek, de nem duplázott. Az AP azért jó,mert könnyű feltölteni. Ez volt az egyetlen oka annak, hogy beszálltam.
Nem tudom, hogy vagytok vele, de én, mióta interneten is keresem a pénzt, eddig csak vesztettem. A duplázók, triplázók elvittek olyan negyvenezret, a Jennysében is benne vagyok, az egyik sornak a tetején állok legalább két hónapja, ha nem több.

Minden befektetésre igaz : SENKI nem teszi bele a saját pénzét azok közül, aki elindítja a lehetőséget! Vagyis, a Te pénzedet forgatja, ha valaki kivesz, mindenkiéből kivesz...
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

borcsok
ha hiteles az infód akkor mi a teendő

ki kellene írnniuk hivatalos üzenetet, hogy jún... vagy júl... kor indulnak a kifizetések vagyis akinek közben lejár ne vegye hanem e-walletról újra kösse
le és vészelje át az időszakot

Az APseknek tudni kell Leon valódi mailcímét a kamura hiába írunk amit bereklámozott illetve az APcíme szerintire.
Egy korrekt cégnek ill. vezetőnek most lépnie kellett volna ha tud de csak később fizetést indítani.
Mi nem szophatjuk ki az újjunkból amit ő tud.
Magánnyomozó kerestetik Leon valódi mailje a tét........ írjunk már neki

Még 8db lekötésem fog lejárni júl 7 ig
4 kikérésem pang
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára plussmunka 2011.06.19. 14:03-kor.
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

patric22 írta:Te Borcsok egyébként van egy távoli spanom aki ugyanilyen stílusban nyomja a dumát mint Te,de detto...nemlehet,hogy Te vagy az ??? nem ismerjük mi egymást ?????? csak kérdezem ... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :lol: :P :o :shock: :D
minden lehet tesvérem Én mindenhol azonos neven nyomom:)
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

plussmunka írta:borcsok
ha hiteles az infód akkor mi a teendő

ki kellene írnniuk hivatalos üzenetet, hogy jún... vagy júl... kor indulnak a kifizetések vagyis akinek közben lejár ne vegye hanem e-walletról újra kösse
le és vészelje át az időszakot

Az APseknek tudni kell Leon valódi mailcímét a kamura hiába írunk amit bereklámozott illetve az APcíme szerintire.
Egy korrekt cégnek ill. vezetőnek most lépnie kellett volna ha tud ha csak később tud fizetést indítani.
Mi nem szophatjuk ki az újjunkból amit ő tud.
Magánnyomozó kerestetik Leon valódi mailje a tét........ írjunk már neki

Még 8db lekötésem fog lejárni júl 7 ig
4 kikérésem pang

Nem tudom szerintem várjuk meg a jövő hetet akkor szerintem minden kiderül,Én most kezdtem nagy mínúszba leszek ha szopó van,még sem örjöngök,akik meg 1 cent is plusszba is vannak azoknak meg miért kárognak,kockázatos ez a faajta buli szopni is lehet vele szépen,nyugi nyugi:)
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

Hótesónak!!!!!!


Fogyatékos másik fórumra másold be légyszíves,de majd beregélek egy 4.neven és beírom Én is.Sajnos fogyatékkal élnek ott többen:)

Anno amikor elkezdtem az EA-t ugye az ember tájékozódni próbált és keresett fórumokat,hogy olvasson a régiektől infókat tanácsokat bármit stb stb.Ezért mint ide mint oda regéltem és olvastam,néha hozzá is szóltam pusztán jószándékkal segítőkészen,bár elismerem kissé sajátos stílusban.Úgy láttam nem nagyon volt átmenet a két fórum között így ha volt valami infó akkor beraktam épp a másikba hátha segít valakinek aki nem olvassa azt vagy nem is tud róla.Nem tudom evvel mi a baj,Én is azt szeretném ha menne a buli és mükődne semmi rossz szándék nem vezérl ezügyben,sajna van egy távolra szakadt magyar nagyasszony aki sajna elfelejtett már magyarul, aki osztogatja az észt,és csak úgy kitiltja az embereket,ha más véleménye van mint neki stb stb.Nem csipem ez ilyent nagyon,vidám gyerek vagyok ne bőszitsetek fel:)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

borcsok1 írta:Hótesónak!!!!!!


Fogyatékos másik fórumra másold be légyszíves,de majd beregélek egy 4.neven és beírom Én is.Sajnos fogyatékkal élnek ott többen:)

Anno amikor elkezdtem az EA-t ugye az ember tájékozódni próbált és keresett fórumokat,hogy olvasson a régiektől infókat tanácsokat bármit stb stb.Ezért mint ide mint oda regéltem és olvastam,néha hozzá is szóltam pusztán jószándékkal segítőkészen,bár elismerem kissé sajátos stílusban.Úgy láttam nem nagyon volt átmenet a két fórum között így ha volt valami infó akkor beraktam épp a másikba hátha segít valakinek aki nem olvassa azt vagy nem is tud róla.Nem tudom evvel mi a baj,Én is azt szeretném ha menne a buli és mükődne semmi rossz szándék nem vezérl ezügyben,sajna van egy távolra szakadt magyar nagyasszony aki sajna elfelejtett már magyarul, aki osztogatja az észt,és csak úgy kitiltja az embereket,ha más véleménye van mint neki stb stb.Nem csipem ez ilyent nagyon,vidám gyerek vagyok ne bőszitsetek fel:)
hááhá ez kemény Borcsok beindult! : ))) Teso csak keményen!
GOGOL
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.06.18. 20:49
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: GOGOL »

Van még itt valami nagyon érdekes dolog!

Meglepően hasonlít az Eset a 7daywealth-hez. Ott is volt valami ürügy (hitelkártyacsalás) ami miatt hibát jelentett. A tulaj szintén napokig eltűnt. És ott is ugyanúgy valaki duplán kapta vissza a pénzt. De a legtöbben pedig egyáltalán nem.

Mindig csinálnak valami hasonló ürügyet, hogy leplezzék magukat. Előfordulhat, hogy jövőhéten sokak pénze már a Kajmán szigeteken lesz.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

GOGOL írta:Van még itt valami nagyon érdekes dolog!

Meglepően hasonlít az Eset a 7daywealth-hez. Ott is volt valami ürügy (hitelkártyacsalás) ami miatt hibát jelentett. A tulaj szintén napokig eltűnt. És ott is ugyanúgy valaki duplán kapta vissza a pénzt. De a legtöbben pedig egyáltalán nem.

Mindig csinálnak valami hasonló ürügyet, hogy leplezzék magukat. Előfordulhat, hogy jövőhéten sokak pénze már a Kajmán szigeteken lesz.
lol
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

GOGOL írta:Van még itt valami nagyon érdekes dolog!

Meglepően hasonlít az Eset a 7daywealth-hez. Ott is volt valami ürügy (hitelkártyacsalás) ami miatt hibát jelentett. A tulaj szintén napokig eltűnt. És ott is ugyanúgy valaki duplán kapta vissza a pénzt. De a legtöbben pedig egyáltalán nem.

Mindig csinálnak valami hasonló ürügyet, hogy leplezzék magukat. Előfordulhat, hogy jövőhéten sokak pénze már a Kajmán szigeteken lesz.
Jaj, ne legyen igazad.
Én nem voltam 7day tag szerencsére, de hallottam, hogy sokan nagyot buktak.
Kép
euphoric84
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2011.05.10. 14:11
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: euphoric84 »

borcsok1 írta:Hótesónak!!!!!!


Fogyatékos másik fórumra másold be légyszíves,de majd beregélek egy 4.neven és beírom Én is.Sajnos fogyatékkal élnek ott többen:)

Anno amikor elkezdtem az EA-t ugye az ember tájékozódni próbált és keresett fórumokat,hogy olvasson a régiektől infókat tanácsokat bármit stb stb.Ezért mint ide mint oda regéltem és olvastam,néha hozzá is szóltam pusztán jószándékkal segítőkészen,bár elismerem kissé sajátos stílusban.Úgy láttam nem nagyon volt átmenet a két fórum között így ha volt valami infó akkor beraktam épp a másikba hátha segít valakinek aki nem olvassa azt vagy nem is tud róla.Nem tudom evvel mi a baj,Én is azt szeretném ha menne a buli és mükődne semmi rossz szándék nem vezérl ezügyben,sajna van egy távolra szakadt magyar nagyasszony aki sajna elfelejtett már magyarul, aki osztogatja az észt,és csak úgy kitiltja az embereket,ha más véleménye van mint neki stb stb.Nem csipem ez ilyent nagyon,vidám gyerek vagyok ne bőszitsetek fel:)
Engem is kitiltottak (má megint) 'Teso', pedig semmi rosszat nem csináltam... csak hozzászoltam ehez az ügyedhez... , de a fogyatékosokat én is felfedeztem szép számmal... attyaisten...:D
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Borcsok és euphoric84!

Saját magaddal beszélgetsz? :D
Kép
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

hoparduc írta:Borcsok és euphoric84!

Saját magaddal beszélgetsz? :D

Tévedsz tesó már megint de sebaj nem is ez a lényeg hanem hogy jövő héten legyen della,amúgy megkereshetsz Pesti vagyok hús vér ember:)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

borcsok1 írta:
Tévedsz tesó már megint de sebaj nem is ez a lényeg hanem hogy jövő héten legyen della,amúgy megkereshetsz Pesti vagyok hús vér ember:)
Nem tévedek. Ezen kívül még bogdán és medvejack néven is irogatsz máshol. :D
Kép
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: luki »

Hoparduc, az elmúlt fél évben meg a Hoxán osztotta az észt ez a bocskor, de a Paleó topikból kiakolbólintották mert a csimpánzokról, stb másogatott be kilométer hosszúságú baromságokat, holott egész más volt a téma. Nos, ott megelégelték kb 3 hete, azóta osztja itt az észt, mégpedig szokás szerint minden hsz-t véleményez, leszól, beszól, stb. Ritka egy havasigyopár ez az ember az biztos. :lol:
epson
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.05.08. 11:28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: epson »

Sziasztok!

Esetleg valami értelmes hozzászólás vagy információ az EA-ról. mert ami itt folyik az már tipikus magyar mentalitás!

Egymásnak esünk és jelentéktelen dolgokról beszélünk miközben ez az oldal sztem nem erre volt kitalálva!

Ha valaki tud valami normális infót akkor azt szívesen venném, meg még egy páran, szerintem!

További jó civakodást, úristen! :oops:
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Pár nap történéseit összefoglalva nincs sok infó!Különböző oldalakról szerzett információk alapján - amelyek természetesen csak feltételezések - a dupla kifizetések rendezése zajlik,eközben elvétve lehetett egy-egy kisebb kifizetésről olvasni!Jövő héten minden kiderül szerintem!A remény hal meg utoljára :)
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

lökjük már vissza a szót az EA hoz

Leon Reiter
hol nőhetett fel hova járhatott iskolába
mint nálunk az iwiw ő ott hol tartaná a kapcsolatot iskolás haverjaival ismerőseivel ?
Egyáltalán e névvel született vagy ezt később vette fel ?
művésznévnek jól hangzik egyeseknek tuti beugrana az a szó, hogy életművész.

a duppláról:
-lehet olyan ember aki visszatette e-walettra és nem kötötte le a kérdéses összeget
-lehet olyan ember aki visszatette e-walettra és símán lekötötte a kérdéses összeget azzal a gondolattal hogy innét majd levonják
-lehet olyan ember aki visszatette e-walettra és símán lekötötte a kérdéses összeget azzal a gondolattal hogy hátha megmarad neki a más pénze
-lehet olyan ember aki az alertpayon hagyta USD pénznemben várva hogy visszakapja az EA
-lehet olyan ember aki a kérdéses összegen 1 percig se gondolkodott elintézte hogy már ne legyen se az EA jában se az alertjén ha már adták nem érdekes hogy ezzel hány befektető pénzét borítja fel
-lehet olyan ember aki.......

Azonnal írjatok be ide, ha az EA honlapján vagy bárhol máshol informál minket érintő kérdésben
Most ez ahol én figyelem az eseményeket az EA ra nem lépdesek be csak naponta 1x
A Helpdesken írtam, hogy feltétlen informáljanak bármilyen helyzet állt elő.

1.
Leon Jún13 írása melyben türelmet kér abból nem vehető ki ilyen több napig tartó időszak
jún13 előtt 2 napig nem volt kifizetés az a fogalmazás nem hiszem, hogy több heti türelmünknek elegendő lenne.
2. Leon ha korrekt üzletember, akkor egy ilyen APmalőr után felülhetett volna a legelső Kanadai gépre és az AP központban
kihangyászhatná, hogy lehetne a saját ügymenetét az eredeti normális kerékvágásba terelni.
Remélem az AP és Leon nem egyesével mailezgeti le, hogy te ettől mennyit ? ennyit OK ki a következő ...... attól ne ......

Namostha pont ott lenne de ezt tudatná velünk ku**** lenyugodnánk
Az Alerttől meg titoktartási izé miatt nem kérdezhetnénk meg hogy leon számlája a szokásos összegeket tartalmazza vagy leapadt

Most az AP se válaszolt már több napja feltett kérdésemre ők is le@arják a 24 órás választ

namost ha mindenki le@ar mindent már elnézést lehet, hogy mi vagyunk a legkorrektebbek ?

Köszönöm Admin hidd el én örülnék a legjobban ha a csúnya szavak nem jutnának eszmembe mert minden működik mint a karikacsapás
Sajnos nem ezvan
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára plussmunka 2011.06.19. 20:38-kor.
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

epson írta:Sziasztok!

Esetleg valami értelmes hozzászólás vagy információ az EA-ról. mert ami itt folyik az már tipikus magyar mentalitás!

Egymásnak esünk és jelentéktelen dolgokról beszélünk miközben ez az oldal sztem nem erre volt kitalálva!

Ha valaki tud valami normális infót akkor azt szívesen venném, meg még egy páran, szerintem!

További jó civakodást, úristen! :oops:
sajna semmi.utolsó kifizetés 15.én volt amennyire tudom de jelenleg folyik az AP vizsgálódás(az AP support kb 1 hetes időkkel dolgozik vagy több)..én jövő hetet még megadom az oldalnak hogy a kikérésekről legyen screen shotom a visszaigényléshez.
én is mínuszba vagyok de a szabályt ismerem:annyit rakj be amit nem félsz elbukni.
a forumot meg hanyagolom mert pl én türelemre kértem az embereket és nincs kedvem hozzá hogy hibáztasson akár 1 ember is ezért..:)

sok sikert mindenkinek a jövőben!:)
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

plussmunka írta:lökjük már vissza a szót az EA hoz

Leon Reiter
hol nőhetett fel hova járhatott iskolába
mint nálunk az iwiw ő ott hol tartaná a kapcsolatot iskolás haverjaival ismerőseivel ?
Egyáltalán e névvel született vagy ezt később vette fel ?
művésznévnek jól hangzik egyeseknek tuti beugrana az a szó, hogy életművész.

a duppláról:
-lehet olyan ember aki visszatette e-walettra és nem kötötte le a kérdéses összeget
-lehet olyan ember aki visszatette e-walettra és símán lekötötte a kérdéses összeget azzal a gondolattal hogy innét majd levonják
-lehet olyan ember aki visszatette e-walettra és símán lekötötte a kérdéses összeget azzal a gondolattal hogy hátha megmarad neki a más pénze
-lehet olyan ember aki az alertpayon hagyta USD pénznemben várva hogy visszakapja az EA
-lehet olyan ember aki a kérdéses összegen 1 percig se gondolkodott elintézte hogy már ne legyen se az EA jában se az alertjén ha már adták nem érdekes hogy ezzel hány befektető pénzét borítja fel
-lehet olyan ember aki.......

Azonnal írjatok be ide, ha az EA honlapján vagy bárhol máshol informál minket érintő kérdésben
Most ez ahol én figyelem az eseményeket az EA ra nem lépdesek be csak naponta 1x
A Helpdesken írtam, hogy feltétlen informáljanak bármilyen helyzet állt elő.

1.
Leon Jún13 írása melyben türelmet kér abból nem vehető ki ilyen több napig tartó időszak
jún13 előtt 2 napig nem volt kifizetés az a fogalmazás nem hiszem, hogy több heti türelmünknek elegendő lenne.
2. Leon ha korrekt üzletember, akkor egy ilyen APmalőr után felülhetett volna a legelső Kanadai gépre és az AP központban
kihangyászhatná, hogy lehetne a saját ügymenetét az eredeti normális kerékvágásba terelni.
Remélem az AP és Leon nem egyesével mailezgeti le, hogy te ettől mennyit ? ennyit OK ki a következő ...... attól ne ......

Namostha pont ott lenne de ezt tudatná velünk ku**** lenyugodnánk
Az Alerttől meg titoktartási izé miatt nem kérdezhetnénk meg hogy leon számlája a szokásos összegeket tartalmazza vagy leapadt

Most az AP se válaszolt már több napja feltett kérdésemre ők is le@arják a 24 órás választ

namost ha mindenki le@ar mindent már elnézést lehet, hogy mi vagyunk a legkorrektebbek ?

Köszönöm Admin hidd el én örülnék a legjobban ha a csúnya szavak nem jutnának eszmembe mert minden működik mint a karikacsapás
Sajnos nem ezvan


LIKE ! (Y) :)
borcsok1
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2011.05.31. 12:38

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: borcsok1 »

luki írta:Hoparduc, az elmúlt fél évben meg a Hoxán osztotta az észt ez a bocskor, de a Paleó topikból kiakolbólintották mert a csimpánzokról, stb másogatott be kilométer hosszúságú baromságokat, holott egész más volt a téma. Nos, ott megelégelték kb 3 hete, azóta osztja itt az észt, mégpedig szokás szerint minden hsz-t véleményez, leszól, beszól, stb. Ritka egy havasigyopár ez az ember az biztos. :lol:

Luki csibe látom már megérte hogy oda is írkáltam,sajna a paleosok szentül meg voltak győződve hogy a kolbász,szalonna,meg sok orbitálisan egészségtelen kaja fasza,hibába pofáztam hónapokig hogy a gyümi meg a zöld a frankó,mondjuk biztos neked is ,hiába mondanám a frankót,bármikor bárhol talákozok veled bármiylen sportágba kiállok van két gyerekem vidám gyerek vagyok...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Admin 2011.06.19. 21:33-kor.
Ok: Kérlek ne káromkodj a fórumon! Olvasd el a Fórum Szabályzatot!
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég