Garfield 1100 satoshi - nem fizet

bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Garfield 1100 satoshi - nem fizet

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

1100 satoshit lehet vele keresni, 900 perces , refjutalék 10%, faucetboxra fizet azonnal

http://garfieldbtc.info/?r=3CkZ4GvmjRnf ... kCVhsWnSJv

Köszönöm ha referáltam leszel.

Üdv,Lacko
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bitcoinlacko 2016.02.03. 14:32-kor.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

A kedvencem,mert egyszerű kis oldal és nagyon jól ad. Van hogy kifogy ,de hamar feltöltik az oldalt.
Csatolmányok
9 (2).jpg
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

A legegyszerűbb oldal. Néha kifogy,de hamar töltik. :good:
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Szia! Ne haragudj hogy ezt mondom, de ez már lassan spam-nek minősűl amit te itt művelsz. Nincs mással tele a fórum mint faucetes oldalakkal. Ráadásnak 1-2 naponta frissíted őket, így esélye sincs a többi tagnak hogy érvényesűlni tudjon. Én is dobálhatnék faucetes oldalakat ezer szám, de nem szivatom a tagokat. Szerintem mindenki nevében kérhetlek hogy kicsit lassabban frissítsd az oldalaid, hogy mi többiek is szedjünk be pár reffet. A szabályzat nem tíltja egyébként, ez csak egy kérés.
Köszönöm!
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Szia! Hát most akkor bajban vagyok. Moderátortól kaptam felhívást,hogy frissítve legyenek a topikjaim. Én ennek teszek eleget. Ami oldalak megszüntek azokat el is távolítottam és a többit meg frissítettem. Szerintem ha lett volna jelentkező akkor már rég feltette volna ezeket az oldalakat amiket én. Csak elég nagy munka van vele és kevés a megtérülés,mert a faucetoldalak nem mindig adják meg a refek után járó satoshikat. Ahogy látom neked is van rálátásod erre ezért töltesz te is fel oldalakat. A lehetőség adott a számodra is,hogy feltölts új oldalakat amik működnek is. Én örülnék neki,mert sok időt spórolnál nekem és gondolom másnak is ezzel,hogy nem kell keresgetni és probálgatni,hogy fizet-e az oldal.
Én már nem fogok többet feltölteni,mert ennyire van kapacitásom.
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Nem érted a problémámat, nem az a bajom hogy frissíted őket, persze amit kell azt frissítsd. Az a gondom hogy napok óta szinte a te topicjaid vannak az első oldalon, és a tagok nem nagyon jutnak tovább, ergo elveszed előlünk a lehetőséget. Szorítkozz csak 3-4 topic frissítésre naponta, így nekünk is csurran cseppen valami :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

joncy77 írta:Szia! Ne haragudj hogy ezt mondom, de ez már lassan spam-nek minősűl amit te itt művelsz. Nincs mással tele a fórum mint faucetes oldalakkal. Ráadásnak 1-2 naponta frissíted őket, így esélye sincs a többi tagnak hogy érvényesűlni tudjon. Én is dobálhatnék faucetes oldalakat ezer szám, de nem szivatom a tagokat. Szerintem mindenki nevében kérhetlek hogy kicsit lassabban frissítsd az oldalaid, hogy mi többiek is szedjünk be pár reffet. A szabályzat nem tíltja egyébként, ez csak egy kérés.
Köszönöm!
Frissíti a topicjait, jól teszi. Vedd fel a versenyt vele, a lehetőség megvan.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Én figyelmeztettem Őt hogy ha a zavaróan sok topicot amit nyitott nem fogja HAVONTA EGYSZER frissíteni, akkor szó nélkül kitörlöm őket, de még figyelmeztetést is adok.

bitcoinlacko - Topicot lehetőleg ne törölj, ha nem fizet akkor jelezd és át lesz helyezve a Nem fizetők közé, így nyomon követhető és senki nem nyit újra topicot neki.

Tehát havonta 1x elég frissíteni, persze ha kimerül, eltűnik az oldal azt jelezni illik.

Ha meglátom hogy spammelési versenyt rendeztek az első oldalon, annak természetesen figyelmeztetés lesz a vége. Nekem is van más dolgom!

Ez könnyen elkerülhető, ha nem nyittok 25 topicot egy nap alatt. Kérelmezni fogom Adminnál hogy szigorítsunk, napi 1 topic indítható és Jónapot. Arról sajnos nem én tehetek hogy nem reagál semmire amit kérek Tőle, pl hogy szétválaszthassam végre a Faucet oldalakat a többi Bitcoinos lehetőségtől. De majd írok neki újra és újra.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Amelyik nem fizetett azt kiírtam és te át is tetted a nemfizetőbe. Csak olyat töröltem ami már ki volt fogyva több napja.
Nem árasztottam el a forumot,hanem a már meglévő oldalaimat frissítettem! Gondolom mindenki tisztában van azzal,hogy több száz faucet oldal feltöltehető lenne ide. Csak olyan oldalakat töltöttem fel amik nem szerepeltek itt. Gondolom sokan örültek neki,hogy nem kellett keresgélniük. Én szívesen venném,ha többen töltögetnének fel új oldalakat,mert nem kéne keresgélnem a még fizető oldalakat.
Azt nem tudtam,hogy bántani fogja más forumozónak a szemét,hogy ha rákeres egy általam nyitott topikon szereplő faucet oldalra az működik.
Gondoltam,hogy azt is megosztom másokkal,hogy nem csak a minimumot tudja adni egy oldal,hanem többször a maxot is oda adja,aminek az esélye mondjuk 0.1%.
Én örömmel vettem volna ilyen hozzászólásokat amikor rákerestem más forumozó topikjára,de csak azt láttam,hogy több hónapos és mondjuk 700 satoshi helyett már csak 1-et ad.Persze van amit frissítenek! Több ilyen oldal is van. Számomra inkább ez zavaró,nem az ha egy topik friss infókkal rendelkezik.
És akkor ismét bajban vagyok,mert frissíteni kéne a topikjaimat,de akkor nem teszem. Elnézést azoktól akik megszokták,hogy nálam csak friss infókat kapnak.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Nincs azzal semmi baj, ha mindenféle infót le akarsz írni az oldalaiddal kapcsolatban. A topicfrissítés lényege az, hogy azt jelezd fizet-e még az oldal, ami úgy lett megszabva, hogy havonta 1x muszáj frissíteni, különben más átveheti a topicod.
Itt csak abból adódott félreértés, hogy neked sok topicod van, és mindegyikbe kb. egyszerre írtál hsz-t, és így mind az első oldalra került, hátrébb tolva minden mást. Ez bosszantotta joncyt, csak arra kért, hogy ritkábban írj hsz-t a topicjaidba.
De ez nem azt jelenti, hogy meg van tiltva, hogy írj. :) Új infókat könnyen megírhatsz úgy is, hogy szerkeszted a nyitó hozzászólásod vagy az utolsót. Ilyen módon nem fog előre kerülni, de mindenki olvashatja, aki nézi a topicod. :)
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Szia, Szerintem nincs több topikom, mint más ezzel foglalkozó forumozónak. Itt abból adódott a probléma,hogy nekem több időm van foglalkozni ezzel,mint neki.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Most csináltam meg a részletes keresést: 46 topicot nyitottál itt a Bitcoin szekcióban. Tehát 2 oldal a 10ből a tiéd. Nekem pl. PTC topicokkal EGYÜTT van 13.

Ne legyél megsértődve. Lassíts, frissítsd őket ha KELL, vagy ha nincs változás, havi 1x. Mások zavarása nélkül. Örülünk hogy van időd, de így nem refeket hanem haragosokat fogsz csak szerezni. Megéri?

Napi 2-3 topicfrissítés senkit nem fog zavarni. Ha változás van, jelezd. Annyira azért nem részletesek a topicjaid hogy arra hivatkozz, mennyi munkád van benne: Mind úgy kezdődik: "Új oldala" - kinek, minek? Nyilván copy-paste módszerrel nyitsz topicokat, és csak az értékeket, reflinkeket írod át, a helyesírási hiba MINDEGYIK elején ott virít.

Nekem már semmi kedvem minden reggel arra belépni ide hogy mindenhonnan azt kapom: egy igénytelen Faucet-gyűjtő lett az egész Bitcoin részleg. Lehet ezt együtt is, JÓL csinálni. Nekem pl nem mindegy ki lesz a szponzorom egy faucet oldalon - van akinek nem számít. De ha látom hogy valaki odateszi magát topicnyitáskor, az számíthat is rá hogy alatta fogok gyűjteni.

Ahogyan Te csinálod, engem a libák tömésére emlékeztet....Nesze-nesze-nesze-nem volt még elég?- itt van még...

Tegnap máshol is írtam: ha sikerül leválasztanom végre a Faucet oldalakat, a következő lépés a szabálymódosítás lesz: Mindenki napi 1 topicot nyithat. Persze olyan megoldás sose lesz, ami mindenkinek megfelel...
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Milyen helyesírási hibára gondolsz? Kijavítanám mindenhol.
A munkát nem arra értettem,hogy felteszem,mert gondolom mindenkinek ugyan annyi feltenni.
Én nem teszek fel olyan oldalt amiről fogalmam sincs. Sok ember csak felteszi vagy frissiti,de közben már rég nem aktuális amit a topikja tartalmaz. Nem kifejezetten a refekre megyek,mert aki ezzel foglalkozik az tisztában van vele,hogy a refek pár százalékát adja oda az oldal vagy egyáltalán nem is adja csak oda van írva. És ez tény mielött bárki is beleállna ebbe az állításomba! Persze sok topik tisztességes és friss adatokat tartalmaz. Nem akartam senkit megbántani, csak elég furcsa,hogy 3 ember 3 félét mond,hogy mik a szabályok. Így elég nehéz betartani!
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: Boguli »

"Új oldala, 500 satoshit lehet vele keresni, 180 perces , refjutalék 15%, faucetboxra fizet azonnal. "
"Új oldala, 600 satoshit lehet vele keresni, 180 perces , refjutalék 10%, faucetboxra fizet azonnal."
"Új oldala, 900 satoshit lehet vele keresni,240 perces , refjutalék 10%, faucetboxra fizet azonnal."
"400 satoshit lehet vele keresni 800 perces , refjutalék 10%, faucetboxra fizet azonnal"
"800 satoshit lehet vele keresni, 720 perces, refjutalék 10%"
"200 satoshit lehet vele keresni, 720 perces , refjutalék 5%, faucetboxra fizet azonnal"
"350-1500 satoshit lehet vele keresni, 180 perces , refjutalék 30%, faucetboxra fizet azonnal "
"Új oldala, 1100 satoshit lehet vele keresni, 900 perces , refjutalék 10%, faucetboxra fizet azonnal"
"Új oldala, 912-5000 satoshit lehet vele keresni 1440 perces , refjutalék 15%, faucetboxra fizet azonnal"
"Új oldala, 403 satoshit lehet vele keresni 800 perces, refjutalék 10%, faucetboxra fizet azonnal"
"Új oldala, 401 satoshit lehet vele keresni 800 perces , refjutalék 10%, faucetboxra fizet azonnal"
"Új oldala, 404 satoshit lehet vele keresni 800 perces , refjutalék 10%, faucetboxra fizet azonnal"
"Új oldala, 402 satoshit lehet vele keresni 800 perces , refjutalék 10%, faucetboxra fizet azonnal"

Most csak kiragadtam párat.

Kinek, minek az ÚJ OLDALA?

"mert gondolom mindenkinek ugyan annyi feltenni."

Nem, nem ugyanannyi feltenni. Én pl. képernyőfotókkal illusztrálom, kifizetés kifotózva. Egy szabály van, az rögzítve van és én írtam. Ne azon lovagoljunk ki mit csinál és hogyan, fent látszik, mekkora munka ez neked. De amikor ordít hogy csak másolod ugyanazt és még fel is vagy háborodva akkor hadd ne kelljen még bizonyítgatnom is a jó életbe már!

Nem mond 3 ember 3 félét, mert 1 szabály van. Havi 1 frissítés. Ha változás van, kifogyott, eltűnt- jelezni. Ennyi. Mára már legyen is elég ebből, mert ez nonszensz hogy 3 napja csak ez megy. Én végeztem.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Igen sikerült az összes olyan oldalt kimásolnod ahol ezt a hibát vétettem. Kijavítottam. Köszönöm,hogy szóltál.
Gondolom a többit is láttad ,mert ott se "hiba" se megegyező szöveg.
Megnéztem több topikot is és szerintem te is tisztában vagy azzal,hogy a legtöbbnek a szövegezése megegyezik. Nálam bőven találsz különböző szövegezésűt.
Ez a vita abból indult ki,hogy fotókkal illusztráltam,hogy fizet az oldal és,hogy bonuszt kaptam vagy a maxot amit az oldal tud fizetni. Nagyon sok topikomban van fotó is feltöltve. Ezért nem teljesen fedi a valóságot amit most leírtál. Kicsit úgy érzem,hogy rajtam van elverve a por,de nem tudom,hogy miért. Szerintem találsz topikot amit hetente frissít a gazdája. Én nem naponta frissítettem a topikjaimat,hanem kb.10 naponta és direkt nem egyszerre,hogy más is szóhoz jusson!
A legelső hozzászólás is erről szólt,hogy naponta frissítem a topikjaimat,pedig ez sem igaz! Ezért tényleg nem értem,hogy mi a probléma. Szerintem inkább azzal van a probléma,hogy olyan faucet kerül fel újként az első oldalra ami nem is fizet!
Eltölti az ember az időt vele és nem fizet mert scam az oldal.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: Boguli »

bitcoinlacko írta:Igen sikerült az összes olyan oldalt kimásolnod ahol ezt a hibát vétettem. Kijavítottam. Köszönöm,hogy szóltál.
Gondolom a többit is láttad ,mert ott se "hiba" se megegyező szöveg.
46ból ez nem az összes volt hanem 13 példa. Innentől a többi tagra bízlak - már az első üzenetet is azért küldtem mert panasz volt a "tevékenységedre". De én ahogy írtam, befejeztem ezt a meddő vitát veled, mert ugyanazt fújod és nincs igazad.
Szóval sok sikert.

Elég lett volna ha csak annyit reagálsz ide hogy: "Rendben, megértettem". De nem.
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Rendben akkor nincs igazam. Én is majd a scam oldalak teszem fel meg frissítem automatikusan az oldalakt úgy,hogy meg se nézem,hogy működik-e még az oldal. Amúgy el sem olvastad amit írtam csak válaszoltál valamit ami megint nem fedi a valóságot. Mindegy,akkor így jártam.
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi - nem fizet

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Ez a garfieldbtc nem fizet, csak írja hogy kűldte, de faucetbox-on semmi nincs nálam. Majd nézzétek boxon, ha lenyomtátok.
Ha az oldalt frissítem, mindíg mást mutat az egyenleg. Hol többet, hol kevesebbet!
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 440
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Garfield 1100 satoshi - nem fizet

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Már egy ideje nem fizet. Azért van ebben a kategóriában. A címben is fel van tüntetve,hogy nem fizet. Én pár naponta megszoktam nézni kattintás után,hogy valóban kifizetnek az oldalak vagy csak írják.
Most az ubit,wbit,XP. Ezek írták,hogy elküldték a tárcámba a coinokat,de nem is érkezett semmi.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég