FarmSatoshi, Nem fizet

macisajt81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2015.08.03. 13:08
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: macisajt81 »

Üdv!
tothh írta:Üdv,
Én is regisztráltam, remélem jutok valamerre. Annyit vettem észre, hogy jelenleg van egy pekingi kacsám illetve egy nyulam, a nyúl 16 gyapjúját felvettem, de elfejetettem eladni a banknál. Kb. 20 percig 0-án állt a termelés. Ez rendben van, eladom pl. 1 óránkánt (max 35/óra) de mi van ha 3 óráig (élettartamig) hagyom és pár perccel előtte kérem ki? 3x(termelés/óra) értéket kérhetem ki? Na majd megnézem ha esetleg nem kapok választ! :)
Sok gyűjtögetést mindenkinek! :DD :)
Amit írtál az olyankor fordul elő, ha nincs kajája vagy vize vagy egyik sem.
Mindig ügyelj arra, hogy bőven legyen kaja a raktárban meg víz és akkor folyamatos marad a termelésük.
A másikra igen a válasz, ha egy állat élete 3 óra legyen a példa a malard kacsa az óránként 70 tojást ad amennyiben kap 6 vizet és 6 búzát, ha a raktáradban van neki 18 víz és 18 búza akkor 3 óra leteltével 210 tojás a jutalmad.
Minden állatnak más más az élet ciklusa, és más a megtérülése.

Üdv Attila
http://bitsrapid.com/?refid=118256 - free 15KHS = 10500/nap
https://hashocean.com/?rid=234890 - free 15KHS = 10800/nap
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Instant xapo-ra még mindíg:)
Kép
Regisztráció: https://farmsatoshi.com/?ref=56838
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Sziasztok!
Valami baj van ezzel az oldallal. Tegnap éjjelre megvettem 1 fehér nyuszit, 2 mallard kacsát és 1 pekingi kacsát. Mellettük van még 3 corsicai kecske, mondjuk ezekkel hasznom nem lesz, mert nem tudom mindig másfél óránként etetni őket, csak a 9. szint teljesítése miatt vettem meg. Szóval a lényeg, hogy feltöltöttem a búza, répa, víz raktárat, széna is majdnem tele volt még. Erre most látom, hogy nem termeltek 100%-osan az állatok, de közben az idejük lejárt. Megmaradt 9 répa és 27 búza, holott ezeknek el kellett volna fogyniuk, jó a búzából maradt volna, de nem ennyi. Vizük bőven volt, és abból is maradt 104. Nem hiszem, hogy azért álltak volna le, mert a kecskéknek elfogyott a széna. Ha meg amiatt lenne, elég rosszul van programozva. Előző napokban is vettem éjjelre kacsákat és jól termeltek, bár akkor még nem voltak kecskék.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Ezen kívül szelektíven fizet, és kitilt olyanokat is, akik betartják a szabályokat. A fórum tele van panasszal: régi tagok kitiltva ok nélkül a T&C megsértésére hivatkozva, kikért kifizetések nem érkeznek meg a Xapo számlára. Egyszer nekem sem fizetett ki 100000-et, nem sokkal utána pedig hirtelen, minden előzetes figyelmeztetés nélkül kitiltott, pedig nem adtam rá semmi okot (Adblock ki volt kapcsolva mindig), hacsak nem azt, hogy túl sokat kerestem már vele. A reklamációra pedig egyszerűen nem válaszolnak.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Nekem eddig még semmi problémám nem volt vele, mindíg fizetett azonnal. Lehet csak szerencsés vagyok :)
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

pisti87 írta:Ezen kívül szelektíven fizet, és kitilt olyanokat is, akik betartják a szabályokat. A fórum tele van panasszal: régi tagok kitiltva ok nélkül a T&C megsértésére hivatkozva, kikért kifizetések nem érkeznek meg a Xapo számlára. Egyszer nekem sem fizetett ki 100000-et, nem sokkal utána pedig hirtelen, minden előzetes figyelmeztetés nélkül kitiltott, pedig nem adtam rá semmi okot (Adblock ki volt kapcsolva mindig), hacsak nem azt, hogy túl sokat kerestem már vele. A reklamációra pedig egyszerűen nem válaszolnak.
akkor nem csak én vagyok akit kitiltottak , kb 10 üzit küldtem nincs válasz , pedig már nekem is elkezdte keresni az óránkénti 1000 satoshit
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Itt érhető el a fórumuk: http://forumsatoshi.com/forum.php, van egy külön rész, ahová folyamatosan érkeznek a felfüggesztésekkel kapcsolatos panaszok. Van vagy két moderátor, akik néha válaszolnak, ha van kedvük, az Admin szerintem nem is olvassa. A supportnak küldött üzenetre úgy tűnik, sosem válaszolnak.
Van valami Adblock detektáló rendszerük, de nem foglalkoznak vele, hogy olyanokat is kitilt, akik nem használnak Adblockot...
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Nekem rendesen fizet (még), most is kikértem azonnal küldte. Bár csak 15000 körül tudok kiutalni pár naponta, de ez is jó. Azt hiszem jól döntöttem, hogy hagyom a francba a szintlépegetést. A raktárkapacitás miatt úgysincs értelme 12 meg 20 órás állatot tartani, mivel nem tudok óránként foglalkozni ezzel, és amúgy is a mallard kacsa hozza a legtöbb hasznot, bármelyik állattal összevetve 10-es szintig.
Ilyen leállás, amit korábban írtam nem történt azóta, de nem értem az mitől van, hogy egyszer max. termelést produkálnak, máskor meg 1-el kevesebbet, és mindkét esetben rendesen van inni- ennivalójuk.
djnorby
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015.03.14. 01:29
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: djnorby »

hello tegnap regisztráltam az oldara és elértem a 4-es szintet és azt szeretném kérdezni hogy Faucetboxra hogy lehet ki kérni majd satoshit mert nekem csak xapot mutatja!elöre is kösz a segitséget!
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

djnorby írta:hello tegnap regisztráltam az oldara és elértem a 4-es szintet és azt szeretném kérdezni hogy Faucetboxra hogy lehet ki kérni majd satoshit mert nekem csak xapot mutatja!elöre is kösz a segitséget!
Lehetséges, hogy megszüntették, mert én sem látom. Ott kéne legyen a bank menüben ez is. De ha nyitsz xapo tárcát onnan is át tudod utalni a másik tárcádba. Nincs költsége, csak egy kis időbe telik, mert xapo-ról, csak xapo címre instant.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nincs faucetbox. jó régóta nincs sajnos.
Kép
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Köszi az infót, ezt észre se vettem :) Ezen az oldalon csak xapo-t használtam.
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Hopsz, gondok vannak!( Hiába kérem ki xapo-ra nem történik semmi, nem kűldi :(
joncy77
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2012.08.07. 12:06
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: joncy77 »

Na azért csak sikerűlt :)
Kép
Regisztráció: https://farmsatoshi.com/?ref=56838
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Én még most se tudok kikérni.
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Tegnap nálam ugyanez volt a tünet a citysatoshi játékban, aztán pár óra mulva bannoltak mert szerintük multiztam. Ez persze nem igaz. A citysatoshihoz nem tudtok valami forumot?
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: tothh »

Üdv,
Nekem sem fizet akárhányszor nyomok rá.. A fórumon is azt olvasom hogy sokaknak efféle problémája van..
Tök jó pont lassan 14-es leszek és lehet vége az oldalnak vagy ok nélkül bannolgatják majd a membereket .. :lol: :rofl: :bad:
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Természetesen ez is a google miatt van, hát hogyne....
Admin chat üzenete. Csak elég érdekes a tavaly novemberi dátum, tegnap vagy tegnapelőtt még nem is láttam ezt a chat-en.

Dear Community,
Unfortunately our Google AdSense account was disabled today, we are in the process of discussing the matter with Google in the hope to be reviewed and restored in the next few days.
In the case of an adverse result, we might have to reset the server and change the payout formulas to match the lower revenues
Thank you for your patience
Admin

01 November 2015 2:37 am

Szerk.
Lehet, hogy mégis ott volt fix-en ez az üzenet, csak rosszul emlékszem, nem tudom. De sajnos még most se fizet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kriszti92 2016.02.10. 12:54-kor.
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, (állat nevelde)

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Boguli írta:Akkor jól értelmezem hogy az oldal a haláltusáját vívja, de semmiképp nem megbízható?
Valahogy így...igen. Nekem nem fizet 2 napja.
Peter
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.02.22. 02:35
Kapcsolat:

Re: FarmSatoshi, Nem fizet

Hozzászólás Szerző: Peter »

Sziasztok!

Pár napja regisztráltam a játékra.
Elértem a 4-es szintet, de nem jutok tovább.

Xapo-m van, így elég csak a mailcím, vagy más aktiválás is kell hozzá? Mert utalni nem tudok.
Továbbá mikor léphetek az 5-ös szintre? Folyamatosan adok, veszek, jelenleg 4000 satoshi van rajta (tudom nem sok, de elment fejlesztésre).

Köszönöm a segítséget!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég