Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, már ingyen is!

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, már ingyen is!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Pozitív változások az oldalon!
Leírás frissítve.
(2016.03.03.)

Sziasztok!

Találtam egy remek oldalt, ahol akár ingyen is hirdethetünk és a hirdetésünk soha nem jár le!
Az ingyenes tagság egy banner hirdetési lehetőséget biztosít, amit persze kedvünk szerint változtathatunk szükség esetén.

Amennyiben egynél több hirdetési helyet szeretnénk használni, akkor egyszeri 3 dollárért összesen 24 hirdetési helyet kapunk és a hirdetéseink soha nem járnak le!!!
Azt hiszem ennél olcsóbb hirdetési lehetőséget nehezen találunk a neten...

Az oldal Frank Salinas nevéhez kötődik, aki már sok éve utazik a netes üzletek világában és több sikeres program megálmodója és létrehozója. Szerintem ezt is jól kitalálta.

Az oldal elég egyszerűen működik; a felhasználók saját hirdetéseit jeleníti meg szerte az oldalon, rotációs rendszerben, tehát minden oldalfrissítéskor kicserélődnek a hirdetések. Így mindenki sorra kerül. Az első szöveges hirdetésem bő egy nap alatt több mint 1500 megjelenítést kapott és már kattintást is hozott, ez nem tűnik rossznak.

Az ingyenes regisztráció után lehet a saját hirdetéseinket beállítani a Setup Ads-ra kattintva, és a megjelenő oldal aljára görgetve.
Ráadásul a hirdetéseinket bármikor átszerkeszthetjük, attól függően, hogy milyen programot akarunk épp hirdetni.

A 3 dolláros tagságért kapunk:
- 8 db 468x60 banner helyet
- 8 db 125x125 banner helyet
- 8 db szöveges hirdetési helyet
- 100 000 kreditet.

Van lehetőség további hirdetési helyek vásárlására is, paypal fizetéssel, vagy kreditek beváltásával, illetve Founder tagság vásárlásával.
A regisztrációkor kapott 100 ezer kredit kevés hirdetési hely vásárlásra, viszont lehet krediteket szerezni, az oldalon látható hirdetésekre kattintva.

A különböző hirdetések értékei:
- A 468x60 banner kattintás: 50 kredit
- A szöveges hirdetésre kattintás: 50 kredit
- A 125x125 banner kattintás: 30 kredit

A krediteket használhatjuk még Login hirdetések megjelenítésére is, így a fiókjukba bejelentkező tagok ezzel találkoznak először.
Van még ezen kívül lehetőségünk a hozzánk csatlakozott tagok részére krediteket és banner helyeket is küldeni, ajándékozni, ha esetleg ezzel tudunk segíteni valakinek.

Amennyiben nektek is szimpatikus ez a lehetőség, itt a linkem a csatlakozáshoz:

http://instantads4.me/index.php?r=bogyozotyo

Köszönöm, ha megtisztelsz! :)
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára bogyozotyo 2016.03.13. 11:48-kor.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, potom 3 dolláré

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Örülök, hogy nem csak nekem tetszik ez a lehetőség, köszönöm a megtisztelő regisztrációkat!
Sok sikert kívánok a hirdetések futtatásához!

Elég népszerű az oldal, van olyan hirdetésem, ami az elmúlt néhány nap alatt már közel 7 ezer megjelenítést kapott és persze páran kattintottak is rá.

Néhány nap múlva ismét jelentkezem egy új témával, amiben leírom, hogy mire is használom ezt a 6 hirdetési helyet, remélem tetszeni fog majd! ;)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, potom 3 dolláré

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Én azért arra kiváncsi lennék,hogy a kattintáson kivül regisztráció is jön belőle? :) Másik. ha életfogytig tart,akkor egy idő után nagyon sok hirdetés lesz a rendszerben,talán annyi,hogy egyre csökken a megtekintés is. :? Csak gondolkozom :)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, potom 3 dolláré

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Ezen én is eltörpöltem párszor, és erre van esély hosszabb idő elteltével, bár az azonnali jutalék miatt valószínűleg sokáig fogják a felhasználók promózni az oldalt, ezért egy jó ideig nem lesz gond a megjelenítésekkel.
Aztán, hogy a hirdetések konverziója hogyan alakul, az nyilván nagyban függ a hirdetések minőségétől.
De meg fogom osztani a saját tapasztalataimat ezen a téren.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, potom 3 dolláré

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Értem. Néha rácsodálkozom miket ki nem találnak (pozitív értelemben)
A hirdetések a főlapon látszanak ,vagy benn is van külön rész? (ugye fizetés nélkül nem tudok reggelni,ha jól sejtem)
a másik,hogy érdemes lehet saját bannert is készíteni,hogy jobban felkeltse a figyelmet,mint az"unalomig" ismert változatok,bár lehet azok is hatékonyak...
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, potom 3 dolláré

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

A hirdetések minden aloldalon futnak, általában felül és oldalt.
A saját banner nagyon hatékony tud lenni, főleg ha jól sikerül. Én is épp ezen ügyködök. :)
Egyébként érdekes, hogy a legtöbb helyen, így itt is, a szöveges hirdetéseim hozzák a legtöbb kattintást...
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, potom 3 dolláré

Hozzászólás Szerző: detros »

xenosz2 írta:Én azért arra kiváncsi lennék,hogy a kattintáson kivül regisztráció is jön belőle? :) Másik. ha életfogytig tart,akkor egy idő után nagyon sok hirdetés lesz a rendszerben,talán annyi,hogy egyre csökken a megtekintés is. :? Csak gondolkozom :)
Ez csak akkor következhet be, ha a regisztrálók többsége nem hirdetné a referral linkjét, ami azért elég nagy butaság lenne, mert csak egy referral is már visszahozza a csatlakozás árát.
A link hirdetésével pedig 9 hirdetés jelenik meg egyszerre(5*125x125, 2*468x60, 2*text), egy átlagos 1000 megjelenésénél majd 10000 hirdetést jelenít meg. :)

Én regisztráltam, bár én inkább pénzt szeretnék vele keresni, mint hirdetni, de azért hirdetést is adtam fel bőven :)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, potom 3 dolláré

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Nos, az oldal egyenlőre köszöni jól van, megjelenítésből és kattintásból sincs hiány és ez még mindig csak a kezdeti állapot... :)
A 125x125 banner megjelenítés/kattintás aránya kezd jobban teljesíteni, mint a szöveges hirdetésé...
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, potom 3 dolláré

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Változások miatt az oldal leírását frissítettem:
1, Végre lehet ingyen is csatlakozni, egy db banner hirdetést futtathat, aki így csatlakozik.
2, A 3 dolcsis tagság megvásárlása már 21 hirdetési helyet biztosít:
- 7 db 468x60 banner helyet
- 7 db 125x125 banner helyet
- 7 db szöveges hirdetési helyet

Használjátok egészséggel! :)
http://instantads4.me/index.php?r=bogyozotyo
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, már ingyen is!

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

További pontosítás...

Tehát: a 3 dolcsis egyszeri tagság ad:
- 8 db 468x60 banner helyet
- 8 db 125x125 banner helyet
- 8 db szöveges hirdetési helyet
- 100 000 kreditet.

Így már pontos...
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Instant Ads 4 Me - hirdetés életfogytig, már ingyen is!

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

A regisztrálásnál ne m szükséges semmit befizetni, ingyen is el lehet kezdeni és a bannerekre valamint szöveges hirdetésekre történő kattintásokkal gyorsan lehet előrehaladni.Én kb. 2 hete, hogy elkezdtem és már több mint 5000 pontot szereztem. / 1000 pont = 1 $
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég