Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

EA Sports írta:Ma se lesz kifizetés.... :-(

már elindult volna, ha ...

És nagy valószínűséggel holnap és vasárnap se...
Talán majd hétfőn... :)

Továbbra is fenntartom, hogy az AlertPay körül se minden OK.
Kép
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Engem az sem érdekelne, ha csak egy héten egyszer fizetnének, csak fizessenek.
Még mindig hasznosabb lenne itt tartani a pénzünket, mint az Otp-ben. Nem igaz?
Kép
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

sziasztok
sajnos az enyém sem érkezett még meg,egyik sem a 4-ből,ami bent van kikérés alatt,viszont 2 ismerősömnek tegnap fizettek,akiknek már régebb óta bent volt
majd csak ránk is sor kerül,de jó volna,ha minél előbb,hogy dolgozni tudnánk továbbra is,én azért rakok is vissza valamennyit,amennyit most nélkülözni tudok,egy hónaposra,de 2havit nem csinálok többet,mert ezek a mostaniak is azok voltak,és tényleg nagyon hosszúnak tűnt ez a 60 nap,amíg lejárt,jó lesz nekünk az egy hónapos is,
ti hogy vagytok ezzel?
vasárnap jár le a következőm,remélem akkorra ezek közül már valamennyit kifizette,igaz vasárnap már csak 2 nap,na majd meglátjuk,viszont szerda óta itt sem láttam fent újabb bizonylatot,közülünk senki sem kapott tegnap vagy ma kifizut? :?:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Jennys! Nekem is két havisok vannak sajnos, soha többet. :D
Kép
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

jennys írta:sziasztok
sajnos az enyém sem érkezett még meg,egyik sem a 4-ből,ami bent van kikérés alatt,viszont 2 ismerősömnek tegnap fizettek,akiknek már régebb óta bent volt
majd csak ránk is sor kerül,de jó volna,ha minél előbb,hogy dolgozni tudnánk továbbra is,én azért rakok is vissza valamennyit,amennyit most nélkülözni tudok,egy hónaposra,de 2havit nem csinálok többet,mert ezek a mostaniak is azok voltak,és tényleg nagyon hosszúnak tűnt ez a 60 nap,amíg lejárt,jó lesz nekünk az egy hónapos is,
ti hogy vagytok ezzel?
vasárnap jár le a következőm,remélem akkorra ezek közül már valamennyit kifizette,igaz vasárnap már csak 2 nap,na majd meglátjuk,viszont szerda óta itt sem láttam fent újabb bizonylatot,közülünk senki sem kapott tegnap vagy ma kifizut? :?:
Jennys, azt írtad szerda óta nem láttál fizut, de két ismerősödnek tegnap fizettek.. sztem szerda óta semmit nem fizettek, senkinek.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

22.-én volt az a tömeges kifizetés ugye? Szerdán.
Kép
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

hoparduc írta:22.-én volt az a tömeges kifizetés ugye? Szerdán.
ahogy kovettem úgy max 2.000 kifizetés ment ki a Message ID# alapján.. 30.500-tól kezdődött.. de nem értem az okát, lehet ez előre be volt még tervezve, hogy időt nyerjenek kivenni a bent levő pénzt...nem tudom
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Nekem 220 dollár van még bent, de én már így is sokkal többet vettem ki, mint amit befizettem.
Nekem ez a pénz visszaforgatás.
Kép
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

itt nem láttam fent szerda óta bizonylatot,azt hogy tegnap fizettek 2 ismerősömnek,azt emailben kaptam,de bizonylatot sajnos nem láttam,csak írták,hogy fizettek nekik,
ezért kérdeztelek titeket,hogy itt akik fent vagyunk,kapott-e valaki közülünk tegnap vagy ma kifizut?
remélem hamarosan mi is sorra kerülünk
az enyémeknek ezek a sorszámai:
ID: #34883,ID: #35210,ID: #35255,ID: #35938,
aki kapott szerdán kifizetést,közel volt hozzám?vagy még jó messze :?: :?: :?:
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

jennys írta:itt nem láttam fent szerda óta bizonylatot,azt hogy tegnap fizettek 2 ismerősömnek,azt emailben kaptam,de bizonylatot sajnos nem láttam,csak írták,hogy fizettek nekik,
ezért kérdeztelek titeket,hogy itt akik fent vagyunk,kapott-e valaki közülünk tegnap vagy ma kifizut?
remélem hamarosan mi is sorra kerülünk
az enyémeknek ezek a sorszámai:
ID: #34883,ID: #35210,ID: #35255,ID: #35938,
aki kapott szerdán kifizetést,közel volt hozzám?vagy még jó messze :?: :?: :?:
Messze volt.. sztem 33.000 körül állt meg..
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

Van egy nigériai csóka a FB-on, szerdán is beírta, hogy tudja, hogy kell körözést indítani az FBI-nál Leon ellen...
Utána kb. fél órával kezdődtek a kifizetések... Na ő ma is beírta :-))))
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

ID #34965 az enyém, én se kaptam még meg. 22-ei kikérés.
Kép
Kép
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: jennys »

köszi szépen,így már legalább tudom,hogy kb.mikorra érhetnek el hozzám,legalább 3ezer kifizetés kell még,reméljük mihamarabb meg is lesz,és nem csak hetente egyszer lesz kifizunk?
sziasztok,Jennys
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

Kép

Aki ki akarta próbálni a befektetés jegyzet programot itt lesz

http://f2f2.blogja.net/ea/bef.jegyz.zip

urlt tedd el mert verzió fejlődés esetén is EXE itt lesz

Tök mindegy milyen mappába mentsd le ahol nincs más
ebben legyen EA nevű mappa
mail.txt fájl a te mailodat írd be (ezzel kezdi majd a progi)
Az EA mappában lesznek a kötések
újdonság aznapi lejáratoknál villog a sor tehát kikérés stb
ha bennt forgatod újra a Casht akkor állítsd a kifizetett állapotra
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Nekem lenne egy kérdésem. Úgy látom, hogy itt szép számmal akadnak HYIP-ügyben nálam tájékozottabb sorstársak.
Olvastam, hogy vannak olyan oldalak, ahol már 1-5 $ is elég egy befektetés indításához, és 1-2 napos lekötések is vannak. Így talán csökkenthető a rizikó. Arra gondoltam, hogy amíg kiderül az igazság EA-ügyben, addig ilyen kis tétes oldalakon forgatnék némi pénzt, de ehhez kellenének javaslatok.
Mellesleg ajánlom ezt Nektek is. Itt azért elég sokan vagyunk úgy, hogy ha csak kicsiben is, de csinálnánk ezeket a befektetéseket. Hülyeségnek tartjátok, vagy jó ötletnek? Vélemények, webcímek?
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

plussmunka írta:Kép

Aki ki akarta próbálni a befektetés jegyzet programot itt lesz

http://f2f2.blogja.net/ea/bef.jegyz.zip

urlt tedd el mert verzió fejlődés esetén is EXE itt lesz

Tök mindegy milyen mappába mentsd le ahol nincs más
ebben legyen EA nevű mappa
mail.txt fájl a te mailodat írd be (ezzel kezdi majd a progi)
Az EA mappában lesznek a kötések
újdonság aznapi lejáratoknál villog a sor tehát kikérés stb
ha bennt forgatod újra a Casht akkor állítsd a kifizetett állapotra
Köszönjük! : )
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Karbula58 írta:Nekem lenne egy kérdésem. Úgy látom, hogy itt szép számmal akadnak HYIP-ügyben nálam tájékozottabb sorstársak.
Olvastam, hogy vannak olyan oldalak, ahol már 1-5 $ is elég egy befektetés indításához, és 1-2 napos lekötések is vannak. Így talán csökkenthető a rizikó. Arra gondoltam, hogy amíg kiderül az igazság EA-ügyben, addig ilyen kis tétes oldalakon forgatnék némi pénzt, de ehhez kellenének javaslatok.
Mellesleg ajánlom ezt Nektek is. Itt azért elég sokan vagyunk úgy, hogy ha csak kicsiben is, de csinálnánk ezeket a befektetéseket. Hülyeségnek tartjátok, vagy jó ötletnek? Vélemények, webcímek?
Befektetési programok topik:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=39&t=1150
Kép
gabesz1982
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.03. 18:44
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: gabesz1982 »

Sziasztok!

Akkor most mi a szitu???Megint várakozzunk a hétvégén...Mert akkor tutti nem fizet ha működik ha nem:)
Bár én most kaptam 10 dolcsi reff jutalékot pár perce...Szóval valaki betolt 100 dolcsit...
Jó lenne ha meg oldódna tényleg minden és működne a dolog rendesen....
Nekem már az is eszembe jutott ,hogy az nem lehetséges ,hogy elvileg gondolom valahol megforgatják a pénzt tőzsde vagy ilyesmi és ott nagyot buktak??Ezért van ez az akadozás....
Tényleg az is jó lenne ha csak egyszer volna hetente kifizetés de akkor mindenkinek gond nélkül...
Megint csak találgatunk és nem tudunk semmit sem...EZ így nem jó...
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

gabesz1982 írta:Sziasztok!

Akkor most mi a szitu???Megint várakozzunk a hétvégén...Mert akkor tutti nem fizet ha működik ha nem:)
Bár én most kaptam 10 dolcsi reff jutalékot pár perce...Szóval valaki betolt 100 dolcsit...
Jó lenne ha meg oldódna tényleg minden és működne a dolog rendesen....
Nekem már az is eszembe jutott ,hogy az nem lehetséges ,hogy elvileg gondolom valahol megforgatják a pénzt tőzsde vagy ilyesmi és ott nagyot buktak??Ezért van ez az akadozás....
Tényleg az is jó lenne ha csak egyszer volna hetente kifizetés de akkor mindenkinek gond nélkül...
Megint csak találgatunk és nem tudunk semmit sem...EZ így nem jó...
Persze, h nem jó!
Én adok 1 hetet a regenerálódásukhoz.... Addig 1 fillért sem invesztálok...!
Ha helyreáll, akkor talán érdemes, de ezzel a 0 kommunikációval, ez több mint képlékeny business :x :evil:
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

hoparduc írta:
Karbula58 írta:Nekem lenne egy kérdésem. Úgy látom, hogy itt szép számmal akadnak HYIP-ügyben nálam tájékozottabb sorstársak.
Olvastam, hogy vannak olyan oldalak, ahol már 1-5 $ is elég egy befektetés indításához, és 1-2 napos lekötések is vannak. Így talán csökkenthető a rizikó. Arra gondoltam, hogy amíg kiderül az igazság EA-ügyben, addig ilyen kis tétes oldalakon forgatnék némi pénzt, de ehhez kellenének javaslatok.
Mellesleg ajánlom ezt Nektek is. Itt azért elég sokan vagyunk úgy, hogy ha csak kicsiben is, de csinálnánk ezeket a befektetéseket. Hülyeségnek tartjátok, vagy jó ötletnek? Vélemények, webcímek?
Befektetési programok topik:
http://ptc-ajanlatok.hu/forum/viewtopic.php?f=39&t=1150
Köszönöm a segítséget :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Karbula58 írta:
Köszönöm a segítséget :)
Szivesen. :D
Kép
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Sziasztok!
Már régóta figyelemmel kísérem a párbeszédet EA ügyben. Mélységesen együttérzek veletek. Én is nagy terveket szövögettem, volt stratégiám is és sajna visszatoltam a hozamokkal együtt a tőkémet is. Sok pénz veszne ha ez leállna. De ne csüggedjünk! Addig is ajánlanék egy nagyon biztosnak tűnő lehetőséget, hogy vissza tudjunk szedni valamit abból , ami most kiesett. Én is gondolkodtam, hogy hová érdemes a pénzt berakni, hogy fialjon, ahogy valamelyik klubtag már említette. Sajnálom, hogy nem a most ajánlott oldallal kezdtem a befektetéseimet, mert akkor nem kellene álmatlanul forgolódnom. Az ajánlot befektetői oldalró a következőket lehet tudni: 3 évevan az interneten!!!!, folyamatosan monitorozzák több, mint 1000 napja!!!, mindig fizetett!!!!, baromi gyors az ügyintézés! (az én jutalékom, mert eddig csak az volt 1 óra múlva a számlámon volt!), AlertPay-el is lehet fizetni! És a lényeg, lekötés 3 féle lehetőséggel működik. 1. Lépcső: 4 napra napi 2,19%+a tőke!!!, ugyanis naponta fizet, ill. jóváirja az egy napra jutó kamatot és a tőkét, így a 4 napra 8,76%-ot fizet tisztán! Ezt a lépcső 25-2.999$ közötti összegre működik. A 2. Lépcső 3.000-10.000$ között köthető le. Itt a kamat napi 3,19%, azaz 4 napra 12,76%!!!! Ez már sokkal több mint Leon bácsinál bármekkora összegnél! És van egy 3. Lépcső itt 10.001<- 1.000.000$ között lehet lekötni, amire napi 4,19%-ot garantál! Ez 4 napra 16,76%. Az oldalon a szöveg álítólag tőke garanciát is ír! Egyéb jó tulajdonságok: mindig válaszolnak a leveleimre, bejegyzett cég címmel, telefonszámmal és mindig segítettet ha elakadtam valahol. Egyelőre ennyit. Az alábbi linken lehet alám beregisztrálni. A jutalék egyébként itt 5% minden lekötés után.
REG. Link: http://www.husm.biz/?ref=csillingt
Ha valaki szeretne csatlakozni és valamit nem ért a regisztrációkor az üzenjen és segítek! Egyébként ne adjuk fel a reményt EA ügyben sem hajrá!!! :) T.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Engem EA ügyben egy bennem felmerülő kérdés bizonytalanított el!Az,hogy valóban ki lehet-e termelni ekkora hozamokat?Mert ugye van,aki szerint nem!Magam is nehezen tudom elképzelni!Pedig egyszerű a képlet!Ha valóban tudnak ekkora hozamokat generálni,akkor sokáig fog menni az oldal,ha nem ,akkor körülbelül eddig,ameddig most!
Ebből adódik számomra,hogy ha az EA-nek vége,akkor hosszútávon nem érdemes -főleg még az EA-nál is magasabb kamatokat ígérő - ilyen befektetésekben bízni!Ez csak egy vélemény!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Eco! Nekem is ez a véleményem.
Kép
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

gabesz1982 írta:Sziasztok!

Akkor most mi a szitu???Megint várakozzunk a hétvégén...Mert akkor tutti nem fizet ha működik ha nem:)
Bár én most kaptam 10 dolcsi reff jutalékot pár perce...Szóval valaki betolt 100 dolcsit...
Jó lenne ha meg oldódna tényleg minden és működne a dolog rendesen....
Nekem már az is eszembe jutott ,hogy az nem lehetséges ,hogy elvileg gondolom valahol megforgatják a pénzt tőzsde vagy ilyesmi és ott nagyot buktak??Ezért van ez az akadozás....
Tényleg az is jó lenne ha csak egyszer volna hetente kifizetés de akkor mindenkinek gond nélkül...
Megint csak találgatunk és nem tudunk semmit sem...EZ így nem jó...
De,benne lehet a pakliban,hogy a tőzsdén buktak iszonyatosan nagyot...sőt,ennek adnék 51%-ot mert még infot sem adnak...miért?mert ha most közölnék,hogy testvéreim buktam pár ezer dollárt de nyugi helyrehozzukk...mit csinálnának az emberek?menekülnének el. ezt meg nem akarják. valami ilyesmi lehet mivel lehuzás:kizárva. ha lehuzásról lenne szó,annak nyoma is lenne nemcsak anyagilag...de mint látom,megint csak voltak kifizetések,az oldal még mindig él...úgyhogy. ez is lehet..de aztán kitudja.

mindenesetre engem nem érdekelne ez sem,csak legalább informálna :argue: :innocent: :XD:
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: indian9 »

Én is hasonlóképpen gondolkodom, de ez az oldal az interneten több, mint 1000 napja fennt van és kb ennyi ideje monitorozzák, h fizet és az ugye több mint az EA-nak a fél éve. Ez az, ami nekem felkeltette az érdeklődésemet. Ja és akiket ismerek és ebbe beletettek eddeig csak jót mondtak róla! :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

indian9 írta:Én is hasonlóképpen gondolkodom, de ez az oldal az interneten több, mint 1000 napja fennt van és kb ennyi ideje monitorozzák, h fizet és az ugye több mint az EA-nak a fél éve. Ez az, ami nekem felkeltette az érdeklődésemet. Ja és akiket ismerek és ebbe beletettek eddeig csak jót mondtak róla! :)
Jól hangzik,jól nézki,de mindenesetre én magam is leszoktam informálni a céget,hogy hova utalom a pénzem. Természetesen a biztató szavak és "bizonyítékok"mindig jól jönnek!!! :) Speciel én az Earngroupsot kezdtem el nyomatni most,az is hasonlóképpen áll a te új mutatványodhoz csak kisebb adatokkal. Ezt több mint 400napja figyelik,monitorozzák erősen,most újították meg az oldalt pedig az előző is igényes volt de most ez nem lényeg...regeltek már be alám többen is és fizettek is be,azonnal megkaptam a jutalékot. Ráadásul azonnali kifizetés van ami jóhír,hisz azonnal tudod visszaforgatni a pénzt nem úgy mint az EA-nal..:) Ez 2hetes lekötésben egy hónap alatt 90%hozamot jelent,1hetes lekötésekkel pedig 80%. Majd meglátjuk. Sok infot nem találtam róla neten,de amit találtam az mind pozitív volt egészen 2010től a mai napig. :good:

jaaa és a support 24/h órát adott a tájékoztatásra,de én pl. amikor írtam nekik 8órán belül válaszoltak! ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patric22 2011.06.25. 11:48-kor.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Jól hangzik,csak az baj,hogy az EA is jól hangzott! :)
Bár nem vagyok rég óta a "szakmában",de szerintem a monitor oldalakban sem lehet bízni!
Viszont akinek van a zsebében 25$ és nem tejet meg kenyeret akar belőle venni,annak egy misét megér :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: patric22 »

eco írta:Jól hangzik,csak az baj,hogy az EA is jól hangzott! :)
Bár nem vagyok rég óta a "szakmában",de szerintem a monitor oldalakban sem lehet bízni!
Viszont akinek van a zsebében 25$ és nem tejet meg kenyeret akar belőle venni,annak egy misét megér :)
Figyelj a befektetés errről szól. 1x már leírtam de látom ti újak vagytok. : ) Szal ha a forex-el kezdesz el foglalkozni ott azért van kockázat mert élesben te fektetsz be,tehát ugyanúgy elveszítheted a pénzed....a hyip befektetésekkel ellentétben nem te csinálod élesben a befektetést,viszont itt meg mi a kockázat? "leléptem a pénzeddel hawaii-ra.. :lol:

szal ebbe az vágjon bele:

1.-akinek van félretett pénze!
2.-letudja informálni az adott oldalt.(kifizetési bizonylatok,vagy információ kérés valakitől)nézhet ki csicsásan,ígérhet szépet és jót de sose lehet tudni
3.-az alábbi felfogással él: "aki mer,az nyer" : )
4.-és monitorozva van rendesen.

Természetesen nem árt odafigyelni és ésszel kell csinálni de ha nyerő a dolog,akkor nyerő az életed. Semmire nincs biztosíték de én már próbáltam a rulettet is,blackjack...ezek is jók,de akkor már inkább befektetés. : )

Ja a kaszinojátékokról meg röviden...nem az a menő aki besétál 100ezer forintal rulettezni és (lehet)éppen nyer...hanem az a fasza ember,aki besétál 42ezer forintal és lehet nem nyer semmit,de a saját tőkéjét sem veszíti el;)
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

én elkezdtem most élesben forexezni és azt kell mondjam ha ésszel csinálod itt is profitálhatsz. én egy darabig most nem fektetek be sehova csak devizakereskedek legalább én döntöm el hogy mennyit kockáztatok és csak magam hibáztathatom :D + jó mókának tartom üdv.
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég