PhoenixPowerRising - VÉGE !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

PhoenixPowerRising - VÉGE !

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kép

PhoenixPowerRising

-Egy INGYENES lehetőség, amivel nincs veszíteni való. Nem szoktam komolyan venni az ingyen induló üzleteket, de az ajánlatot olyan embertől kaptam, akit komolyan kell venni.
*Befizetés az NULLA, ZÉRÓ*
-Ez a PhoenixPowerRising;

-Az induláshoz tényleg nem kell befizetni semmit és a későbbiek folyamán sem.
-A működése egy 2x3-as mátrix (2 széles és 3 mély) amelyet még fel sem kell töltened, tehát tényleg nem kötelező a szponzorálás.

-Tehát:
1; Nem kell befizetni semmit,
2; A tulajdonos befizet a 120 dolláros pozícióba, tehát ingyen kapsz egy mátrix pozíciót
3; Nem kell szponzorálni
4; A regisztráció után kb 4-5 napon belül megkapod a 120 dolláros pozíciót

-Egy sima 2x3-as mátrix amelybe 120 dollár (lenne) a beugró, de ezt befizeti helyetted; amint a mátrix betelik (14 fő ) akkor 300 dolcsi jár, de az ajándék 120 dolcsi itt kerül visszavonásra, azaz "csak" 180 dollárt kapsz.
PLUSZ egy újabb ingyenes pozit a 2x3-as mátrixba, ami ha betelik, akkor már a 300 dolcsi jár.

-Lehetőség van magasabb összegű mátrixokba befizetni, de csak akkor, ha már az első 2x3-as mátrix betelt, és csak kívülről, ide a bejutás nem automatikus.

Röviden ennyi, ha úgy gondolod regisztrálj és - bár tényleg nem kell - ajánld tovább
- payza, solid trust pay
Ha regiztél, írd meg nekem az ajánlói linkedet és segítek építeni...


Köszönöm ha hozzám regisztrálsz:
Kép
A hozzászólást 16 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2016.12.06. 17:13-kor.
Ok: Nem fizető oldal
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Lehetőség van magasabb összegű mátrixokba befizetni, de csak akkor, ha már az első 2x3-as mátrix betelt, és csak kívülről, ide a bejutás nem automatikus.ez a rész már tagdíjas, én pár napja regiztem és itt látod már most ilyen az irodám, nulla költséggel Kép
:good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: pimmi »

"Nagy örömömre szolgál, hogy bejelenthetem, hogy a BitCoin lesz az egyik be-/ kifizetési mód; tudom, hogy sokan nagyon örültök ennek a hírnek - én is

Továbbá: úgy tervezzük, hogy amerikai idő szerint csütörtökön vagy pénteken éjszaka a weboldalunk leáll 1-2 órára, hogy befejezzük az Amazon-szerverre történő mozgatást - már ezen vagyunk de a végső fázis még szükséges

A hétfő esti amerikai webkonfin elhangzott hogy 30.000 ember vár még a PIF-elésre (azaz az Angyali befizetésre) és ennek a végrehajtása még egy kis időt vesz igénybe

6 új feliratkozóm volt az elmúlt 48 órában ebből 3 kapott Angyali pozit, de a másik 3 még várakozik.

A szponzoráltjaim közül egy ember upgradelt a 2-es szintre hétfőn, de még kedden sem látszott ez a webirodájában, senki ne pánikoljon hogy a dolgok nem azonnal történnek

Továbbá elhangzott az is hogy péntekre a Payoneer is be lesz állítva proci gyanánt
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Regisztráció után más teendő nincs csak várni kell? Nekem megerősítő link nem jött de betudtam légni az oldalra!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: pimmi »

CashDouble írta:Regisztráció után más teendő nincs csak várni kell? Nekem megerősítő link nem jött de betudtam légni az oldalra!
Igen, vagyis ha megvan a pozid kapsz creditet és hirdetést tehetsz fel, hogy ezt ki mikor miért nézi ezt nem tudom.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Mai nap karbantartás van, az oldal nem mindig elérhető, köszi
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Még nem történt semmi!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

pimmi, Neked mi a helyzet az oldallal? Még most se történt semmi!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: pimmi »

CashDouble írta:pimmi, Neked mi a helyzet az oldallal? Még most se történt semmi!
Egy idelye megállt, kb 4- napja, reszelik az egészet most, az oldal már folyamatos nincs not fund, szerintem ez az oka hogy nem történik semmi, ez tudom most:


Posted May 25, 2016

As we reopened the Phoenix Power Rising doors, I had no idea the response we would have and very quickly we needed to upgrade our servers. Finally, new servers are up and working!!! Getting great responses from everyone. Very Good!!

We are now fine tuning the site with the programmer and site designer to get everything just right.

We have two payment processors ready to go. Adding payment buttons to the site is one of the things we are now getting done.

We are also adding access to the discount shopping network.

We are looking to officially launch June 1, 2016 at which time we will begin to honor withdraw requests.

One more thing I got this last night:

If you were PIFed into PPR, did you pay back the $120 that you were
PIFed in with, that is required. If not, go to your e-wallet and

send/transfer the $120 to username: pprcorp Then notify us. If it was taken back you will see a section in your ewallet that says it was paid.

Ahogy újra a Phoenix Rising Teljesítmény ajtók, fogalmam sem volt, a válasz mi lett volna, és nagyon gyorsan meg kellett frissíteni a szervereket. Végül az új szerverek és nem működik !!! Első nagy válaszokat mindenkinek. Nagyon jó !! Mi most finomhangolás az oldalon a programozó és a helyszíni tervezői, hogy mindent csak jobb. Van két fizetési processzorok kész. Hozzátéve fizetési gombokkal a helyszínen az egyik dolog, amit most kezd történik. Azt is hozzá a hozzáférést a kedvezményes vásárlási hálózat. Keresünk hivatalosan is elindítja június 1, 2016 ekkor kezdjük tiszteletére visszavonására kéri. Az egyik több dolog van ez tegnap este: Ha volt PIFed be PPR, maga fizeti vissza a 120 $, hogy maga PIFed be, hogy szükség van. Ha nem, folytassa az e-pénztárca és küldje / át a $ 120 felhasználónév: pprcorp Akkor jelezzék. Ha ez került vissza fog látni egy szakaszt a ewallet hogy azt mondja, hogy fizettek.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: pimmi »

FRISS PHOENIX INFÓ:
akinek az egyenlegén legalább 150 dolcsi van, az most visszafizetheti az Angyalnak a 120 dolcsit;
sőt vissza is kell fizetni ha ki szeretne kérni.

A visszafizetés módja:
a bal oldali menüben klikk az Ewallet-re >>> az Amount mezőbe be kell írni a 120-at >>> A Member username mezőbe a pprcorp felhasználónevet kell beírni >>> majd a Transfer gombra kattintani
ezt követően lehet kikérni Payza-ra a bal oldali menüben a Withdrawal gombra kattintva

és ha van csoda akkor elképzelhető hogy pár napon belül fizetnek is :)
(ne számolgasd előre a milliókat) :D


a tranzakció így néz ki, klikkelj erre a hosszú linkre:
https://scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=57C4B9F9
:good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: PhoenixPowerRising - Ajándék 120$ -

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Így nézek most ki, remélem mindenki kikért és várjuk a fizetést......

Withdrawal History

ID. PaymentMode Amount Date Status
1 payza:xxx@xx.hu $180.00 2016-06-12 13:59:38 Pending
Cancel Withdrawal
2 payza:xxx@xx.hu $30.00 2016-06-08 10:37:44 Pending
Cancel Withdrawal
3 payza:xxx@xx.hu $30.00 2016-06-04 16:27:39 Pending
:good:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég