Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Tony
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.06.18. 10:43
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Tony »

tiha69 írta:Én az alábbi infót kaptam a szponzoromtól (aki kezdetek óta csinálja, és már egy ideje 25e $-t forgat. - a mostani kifizetésben meg is kapta 160%-al növelten)

Úgy tudják, hogy az EA-t komoly hacker támadás érte, nem tudták kijavítani a problémát, a dupla utalás nem egyszer fordult elő, (volt olyan aki kapott duplán, majd az egészet visszavette az Alert, majd a következő kifizetésnél megint duplán megkapta), így átálltak kézi utalásra, ami azt jelenti, hogy egy valaki ül, és minden egyes kifizetést leellenőriz, mielőtt kiküldik.
Az oldalt folyamatosan javítják, ezért is lehet az , hogy nem elérhető. Leon a jún 13-i update-jéhez képest kért 1- 1,5 hónapot, hogy helyrehozzák a dolgot, addig is lehet visszaforgatni a pénzeket.


Mindenestre én ebben a verzióban (akarok) hinni, nem vagyok hajlandó itt feleslegesen pörögni.,
Gondoltam megosztom veletek is ezen infót.
Mindenki azt kezd vele amit akar. (vagy elhiszi, vagy nem)

Én bízom továbbra is az EA-ban!


(még annyi, hogy a szponzorom és a kemény csapata nem kis pénzekkel van benne, eléggé utána néztek infóknak, jólértesültek, szóval én inkább nekik hiszek, mint a fészbúkos beírkálóknak. Ja és eddig mind a kétszer, mikor megnyugtattak, hogy ne izguljak, Leon fizetni fog, másnapra tényleg jöttek az utalások. Lehet csak szerencse, de én bizakodom)

Szép napot, és jó hozamot mindenkinek!
Szia, köszönjük, én ezt értékes, és érdekes infónak tartom...
Egy biztos, ha ez egy HYIP akkor ebből a helyzetből már nem áll fel, mert az új befizetések éltetnék...
Ha viszont feláll, akkor pont az igazuk fog bebizonyosodni... (mi természetesen ezt szeretnénk... a fizetési szándék elég egyértelműnek tűnik, szerintem ez mellettük szól...) :good:
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

hoparduc írta:
gabesz1982 írta:
De azt az új meghívód kódot nem igazán értem??Kinek kell újat küldeni vagy miért kell fizetni???Valaki azt a részt érti???
Ezt a részt én sem értem, ha van infó, írjatok már bővebben légyszives. :)
Azt az infót kaptam, hogy ez csak a Liberty számlával rendelkezőkre vonatkozik.
Kép
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

A múltheti kifizetések után bevallom nem nyugodtam meg,mert nem tudhattuk,hogy az EA csak lelépni akar és ezzel ösztökélni az embert,hogy itt vannak még,fizessenek be megint vagy tényleg problémájuk van!A tegnapi kifizetések után viszont már azt gondolom,hogy tényleg Hacker gondok vannak!Ha le akarnának lépni a pénzzel,akkor nem hiszem,hogy másodjára is ennyit fizettek volna!
Update: ezek után nem csodálom,hogy Leon nem ad ki tájékoztatást!13-án kiadott egyet,türelmet kért,ő dolgozik tovább,mást nem tehet!Egyfajta kommunikációnak foghatjuk fel azt is,hogy azért érkeznek kifizetések!
Referencia jutalék: Az utolsó update-ban írta Leon(ha jól vettem ki belőle),hogy most azzal segíthetünk,ha nem kérjük ki a pénzünket ill. nem egy hetes lekötést csinálunk!Teljesen érthető,hogy úgy akarják ösztönözni az embert,hogy megváltoztatják a jutalék rendszert!Valaki írta,hogy kevesebb lett(vagy lesz)!Szerintem nem lett kevesebb,csak átalakult!(2 hó - 30%!!)

Azért az is érdekes,hogy miután kifizettek tegnap egy csomó embert,lekapcsolták az oldalt!Gondoljatok bele,ha ez kifizetés nélkül játszódik le!inkább nem is részletezem! :D Ez is egy jel,hogy nem ész nélkül csinálják a dolgokat!
Ezen kívül vannak olyan apró infók,mint Bicsak Laci észrevétele vagy tiha69 infója ,amelyek bizakodásra adnak okot!Én pl. egy olyat olvastam,hogy egy csajnak még 18-a körül - amikor már nem fizetett az EA - levonta a számlájáról csak úgy a pénzt!A lány írt a supportra,hogy ez valami tévedés lehet és vissza is utalta az EA a számlájára a pénzt!
Én személy szerint még nem aggódom,sőt egyre jobban bizakodom,mert elsőre egyből 2 hónaposra fektettem be és még egy hónap hátra van!A haverom is 2 hónapra,csak neki most járt le,de vissza is rakta az egészet 2 hónapra!Ennél többet most nem segíthetünk!
indian9
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011.06.25. 07:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: indian9 »

AP-vel kapcsolatosan egy kérdés. Valami oknál fogva még nem érkezett meg a bankszámlámról átutalt összeg az AP számlámra.(2hete várom pontosan). AP-ben még tudnám törölni a tranzakciót a CANCEL gomb megnyomásával. Mi történik ha törlöm? Visszakerül a pénz a bankszámlámra(ami még ugye meg sem érkezett az AP-hez)? Volt már vki hasonló esetben közületek? Mit javasoltok mit tegyek?
Válasz a fentire. Szerintem vagy nem vagy Verified pozicióban vagy az utalásnál a megjegyzés rovatba nem csak az AlertPay által megkívánt számlaszámos szöveget illesztetted be, ami ALP-vel kezdődik. Ide mást nem szabad írni, mert akkor az előzőekben hozzászóló alapján futhatsz utána. Aztán egyszercsak meglesz.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

én már éreztem hogy el kell felejteni az 1 2 hetes rövid lejáratokat

pedig e infókat csak most látom

hosszú időket kell választani
most ez is kieső idő amíg nem tudunk befektetni az EA ba
bbcar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2011.06.01. 17:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bbcar »

momentán írta:bbcar! Ezek szerint megoldódott a másodlagos jelszó-problémád?
Momentán az enyém még nem...Mindenesetre gratula a kifizetésedhez és persze mindenkinek, aki megkapta a zsét!
Üdv! -momentán-

Igen! Hál istennek mostmár kitudtam kérni :)
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

bbcar írta:
momentán írta:bbcar! Ezek szerint megoldódott a másodlagos jelszó-problémád?
Momentán az enyém még nem...Mindenesetre gratula a kifizetésedhez és persze mindenkinek, aki megkapta a zsét!
Üdv! -momentán-

Igen! Hál istennek mostmár kitudtam kérni :)
Szia,

Eszedbe jutott a másodlagos jelszó, vagy megküldték Neked az EA-tól?

Cs.
Kép
Kép
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Admin írta:Tegnap óta az Elite Alliance nem elérhető. Ez valószínűleg azért van, mert valamit ügyködnek az oldalon.
A Bandwidth Limit Exceeded típusú "hiba" nem ügyködés eredménye...
A legtöbb tárhely csomagban meg van határozva a felhasználható adatforgalom. Adatforgalom akkor keletkezik, amikor valaki meglátofgatja az oldalt, ezáltal lekérve az adatokat. (HTML fileok, képek, stb) Lekérés alatt azt kell érteni, hogy megnézi...
Mindegy egyes látogatáskor az adatforgalom növekszik a lekért adatok mennyiségével. Ha ezek összessége az adott tárgyhónapban meghaladja a szolgáltatásban meghatározott limitet, akkor lelövik a tárhelyet, és helyette láthatjuk a Bandwidth Limit Exceeded feliratot.
Ezt 2 féle képpen lehet orvosolni...
1. Nem foglalkozunk vele, a következő hónap elején amugy is nullázódik.
2. Vásárolunk + adatforgalmat a csomagunkhoz

Mivel azt az "infót kaptuk", hogy pár nap és helyreáll, így valószínűleg az 1. pontot választották Leonék, hiszen "már csak" 3 nap van a hónapból...
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Pinduur írta:Olyan webhoszting csomagja lehet Leon-nak, amely korlátolt sávszélességgel rendelkezik.
Amennyiben ezt túllépi, a köv. 30 nap első napjáig(ha 30 naponként fizette) nem rendelkezik több sávszélességgel,
ami azt jelenti, hogy addig az oldal elérhetetlen. Hacsak nem cserél csomagot.
30 naponként nullázódik, függetlenül a fizetési rendszerességtől.
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bings »

Amíg várakozunk az EA-ra én ezt az oldalt ajánlom nektek:
Gulf Rerserve!!!

Nagyon jó,nekem mindig fizettek és kikérés után azonnal a számlán van a pénz!
Reg: https://www.gulfreserve.com/?ref=bings1

Ha bárki segítségre szórul küldjön privi üzenetet!
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

bings írta:Amíg várakozunk az EA-ra én ezt az oldalt ajánlom nektek:
Gulf Rerserve!!!

Nagyon jó,nekem mindig fizettek és kikérés után azonnal a számlán van a pénz!
Reg: https://www.gulfreserve.com/?ref=bings1

Ha bárki segítségre szórul küldjön privi üzenetet!
Szia!

Mindig fizettek? Ez mit takar? Hányszor fizetett?
Megnéztem az oldalt....

A domain whois adatai kicsit "aggasztóak"

Registrant Contact:
WhoisGuard
WhoisGuard Protected ()

Tehát nem akarja felfedni ki is ő valójában....

Creation date: 10 Mar 2011 18:22:00
Expiration date: 10 Mar 2012 13:22:00

Tehát nagyon új az oldal, és nem is tervezik hosszútávra, hiszen csak egy évre vették a domaint...

Mindemellett az Instant kifizetés csábítóan hangzik, bár nem tetszik tulzottan a 30 napos lekötés, mert egyből elvész a vásárlói védelem. ( AP dispute )
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bings »

A mai kifizetéseim a GULF RESERVÉ-ről:

Kép

Kép

Kép

KB1,5 hónapja vagyok itt reggelve,azóta,ahogy kikértem a pénzt,azon nyomban az AP számlán volt!
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

bings írta:A mai kifizetéseim a GULF RESERVÉ-ről:

Kép

Kép

Kép

KB1,5 hónapja vagyok itt reggelve,azóta,ahogy kikértem a pénzt,azon nyomban az AP számlán volt!
Grat. Bár érdekelne, ha 1$ a minimum befizetés, akkor mi ez az 1$-os kifizetés? Csak kamat vagy mi?
vaszics
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2011.05.25. 10:55
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: vaszics »

Segitene valaki??? Nekem nem akarja kiutalni AP-re a Gulf reserve :(
cudargém
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.06.23. 17:58
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: cudargém »

Emberek, lassan érdemes lenne jelezni, ha offtopic hozzászólást kívántok közzétenni.

Szerintem maradjunk a témánál, és ebben a topicban az EA-s dolgokat beszéljük meg!
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bings »

vaszics írta:Segitene valaki??? Nekem nem akarja kiutalni AP-re a Gulf reserve :(
Így csináld:
Kép

Ha bárkinek kérdése lenne privátba elér!!!

cudargém írta:Emberek, lassan érdemes lenne jelezni, ha offtopic hozzászólást kívántok közzétenni.

Szerintem maradjunk a témánál, és ebben a topicban az EA-s dolgokat beszéljük meg!
Igazad van!!!
EA Sports
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.06.22. 15:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: EA Sports »

Ma nincs otthon Leon úgy néz ki... Megérett a málna s le kell szednie, vagy lehet tovább aludt reggel, mert este sávszélességet vacsorázott, azért fogyott el.
eco
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2011.06.18. 09:25
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: eco »

Ez várható volt!Legyünk türelemmel!Július 1-e után talán okosabbak leszünk,ha visszajön az oldal!
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

eco írta:Ez várható volt!Legyünk türelemmel!Július 1-e után talán okosabbak leszünk,ha visszajön az oldal!
Ahogy mondod... HA visszajön az oldal...
szabol
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2011.02.20. 10:50

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: szabol »

talán rááll a heti 1x kifizetésre talán lassan megszűnik az oldal egy időre amég pénzügyi baja van, talán csak szivat minket, amúgy nem láttam még idáig hogy túllépte volna a szávszélességet hogy hogy most éppen?
http://thesuperinvest.com/ Legfrissebb pénzkeresési módok.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

chatMagus írta:
eco írta:Ez várható volt!Legyünk türelemmel!Július 1-e után talán okosabbak leszünk,ha visszajön az oldal!
Ahogy mondod... HA visszajön az oldal...

Naná, hogy visszajön. Miért ne jönne? Tegnap kifizettek több százezer dollárt. Aki le akar lépni, az nem tesz ilyet.
Szóval visszajön.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

szávszélesség túllépés
tehát ebből is mi látszik ?
tervezzünk az EA ban úgy, hogy a hónap végére ne
kelljen az irodájukba belépni tranzakciók miatt.

másodlagos jelszó magától helyreállás:
csak nem volt Leonéknak már előre beállítva hogy kattintanak egyet
és egy csomó sec pw nek egyből visszaállt a régi reg szerinti szava.
vagyis most befolyt bőven annyi zsozsójuk, hogy már bevállalhatták hogy ők is kaphatnak ki pénzt.
Ha visszajön az oldaluk elképzelhető, hogy küllemben is más lesz
illetve a feltételek is REF % stb

nyílván a nem fizetés miatt jóval többször beléphettek egyesek az irodájuka megnézni a withdrawal (X) és kimerült a keret
ha olajozott akkor nem fog kimerülni
Tőlem azt is tervbe hozhatnák bárhogy kötsz le pénzt a következő hétfőn utalunk
Bár még mindíg van beszorult pénzem
az már több hetes lesz a legnagyobbakból a legkisebb összeg
kiheverem

Érdekes egyesek beírnak huuuu gyerekek itt van egy jó oldal azonnal fizetnek
rá pár percre meg a negatív hírei ennek az oldalnak
Avatar
chatMagus
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011.03.25. 14:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: chatMagus »

Karbula58 írta:
chatMagus írta:
eco írta:Ez várható volt!Legyünk türelemmel!Július 1-e után talán okosabbak leszünk,ha visszajön az oldal!
Ahogy mondod... HA visszajön az oldal...

Naná, hogy visszajön. Miért ne jönne? Tegnap kifizettek több százezer dollárt. Aki le akar lépni, az nem tesz ilyet.
Szóval visszajön.
Olyanról még nem hallottál, hogy valaki becsületes, csak csődbe megy? :)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Újra elérhető az oldal. Én most léptem be. :)
Kép
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

indian9 írta:
AP-vel kapcsolatosan egy kérdés. Valami oknál fogva még nem érkezett meg a bankszámlámról átutalt összeg az AP számlámra.(2hete várom pontosan). AP-ben még tudnám törölni a tranzakciót a CANCEL gomb megnyomásával. Mi történik ha törlöm? Visszakerül a pénz a bankszámlámra(ami még ugye meg sem érkezett az AP-hez)? Volt már vki hasonló esetben közületek? Mit javasoltok mit tegyek?
Válasz a fentire. Szerintem vagy nem vagy Verified pozicióban vagy az utalásnál a megjegyzés rovatba nem csak az AlertPay által megkívánt számlaszámos szöveget illesztetted be, ami ALP-vel kezdődik. Ide mást nem szabad írni, mert akkor az előzőekben hozzászóló alapján futhatsz utána. Aztán egyszercsak meglesz.
szia
én valószínűleg azt a hibát követtem el, hogy a számlatulajdonoshoz csak annyit írtam be, hogy K&H Bank és a alszámla nevét nem adtam meg. Ez lehetséges hibaforrás vagy alapban nem is kell az alszámla nevet megadni?
hgabor99
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.06.12. 09:47
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hgabor99 »

ja és írtam nekik csütörtök délután levelet de még semmi visszajelzést nem kaptam:((
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Újra működik az Elite Alliance weboldala!
Kép
Kép
ineedadollar
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.02.25. 11:28
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: ineedadollar »

hgabor99 írta:ja és írtam nekik csütörtök délután levelet de még semmi visszajelzést nem kaptam:((
az nem gáz ha k&h volt írva..ha írsz nekik akkor csatolj 1 képet az utalásról amiben legyen benne a neved a bankod neve a számlaszámod az elert számlaszáma és neve az azonosító és az összeg a közlemény se árt ha ott van a képen.nekem 2 nap volt mert alapból így küldtem a ticketet.
PoganyPtR
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011.05.15. 16:40
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: PoganyPtR »

Hát nálam még mindig 509-es hiba...
vistorm
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.06.27. 16:29
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: vistorm »

MOST NALAM IS
DE AZ ELOB MENT
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég