Segítsetek

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
vzs87
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.02.01. 15:35
Kapcsolat:

Segítsetek

Hozzászólás Szerző: vzs87 »

Sziasztok segítségetek kérném! Mivel érdemes foglalkozni ? úgy értem Ptc vagy Autosurf vagy Kép/fájlfeltöltés mi éri meg jobban? Nem itt szeretnék meggazdagodni csak zsebpénzként érdekel, de azért valami biztosan és azért gyorsan fizető ötlet érdekelne (sok időm van sajna gép előtt ülni és akkor már jó lenne úgy eltölteni, hogy van értelme) A lényeg, hogy olyan nem érdekel ahol befektetni kell! Így megbízható/fizető ötleteket várnék! vadaszzsolt1987@gmail.com ide írhat aki itt nem szeretne tuti ötletet megosztani. Köszönöm aki segít! (Nyugottan írjátok meg ha úgy igazán nem éri meg ezekkel foglalkozni akkor nem pazarlom időm)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vzs87 2016.07.27. 11:08-kor.
Anonymusx
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.03.21. 07:42
Kapcsolat:

Re: Segísetek

Hozzászólás Szerző: Anonymusx »

Képekkel megéri...
A Ptc vagy Autosurf -el kemény melóval is csak filléreket lehet összeszedni, esetleg csak akkor van benne lehetőség ha sok embert bepalizol, hogy regeljen a linkeden keresztül, és belőlük jön valami összeg..
vzs87
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.02.01. 15:35
Kapcsolat:

Re: Segísetek

Hozzászólás Szerző: vzs87 »

Ptc kipróbáltam és igen elég idegölő...Képekkel tudsz segíteni hol és hogy érdemes csinálni?
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Segítsetek

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát a PTC-vel valóban nem lehet meggazdagodni,de nem is arra való. Annyiban igaz,hogy sok a csaló,de se befektetés se semmiféle tudás nem kell hozzá. Azért így is összejöhet havi 5-10e Ft. Valakinek az is számít.
Bitcoin gyűjtéssel is tudsz keresni az hasonló összeg,mint a ptc sztem.
Képekkel biztos megéri...még nem próbáltam.

ha ptc-vel foglalkozol és nem akarsz vesződni vele,melyik fizet melyik nem,és még plusz pénzt is akarsz belőle,akkor egy refback oldalt kell használnod. keresel a ptc oldalon és a refbackből is valamennyit. itt a fórumon is van ilyen ajánlat.
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: Segítsetek

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Én az affiliate rendszereket ajánlom, a legegyszerűbb a Kinguin/G2A féle PC játék viszonteladói rendszere, hiszen játékokat sokan vesznek, és itt aránylag olcsóbban megkaphatóak ugyanazon termékek.
G2A-ról például én nyitottam topikot, megfelelő referralok és vásárlók begyűjtésével lényegében passzív jövedelemmé válhat.
Ha a g2a érdekel itt a topik LINK
vzs87
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2016.02.01. 15:35
Kapcsolat:

Re: Segítsetek

Hozzászólás Szerző: vzs87 »

De ezt a G2A pl hol hirdessem vagy mi alapján fizet?
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

Re: Segítsetek

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Nézd meg a topikot, egész részletesen leírtam.
Amúgy az oldal piacterén találhatóak játékok meg egyéb termékek.
Ezek különböző Steam Gift-ek, kulcsok, stb.
Ezeket árulja az oldal, és ha a linkeden keresztül vásárolnak, akkor kapsz belőle jutalékot, 10-300 ft, termékfüggő.
A hirdetni sokféleképpen lehet. Facebook csoportok, youtube videók, satöbbi :)

UI.: Azért azt egy pillanatig se gondold, hogy 0 munkával sokat lehet keresni ;)
PTC-vel is lehet jól keresni, aki eléggé ért hozzá, de ugyebár ez a ritkább.
Legjobban forex és egyéb tőzsdés dolgokkal lehet keresni, de az meg 0 tapasztalattal olyan, mintha a fizetéseddel bemennél roulettezni és feltennél mindent a pirosra :D vagy bejön vagy nem.
A lényeg, hogy ez tapasztalat/tudás/szorgalom egyvelegéből jön, hogy mennyit kereshetsz :) meg egy kis szerencse
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég