Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
beleny23
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.09.04. 22:18
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: beleny23 »

Na hát mostmár sokmindent nemtudok csinálni. :) Csak várni... aztán meglátjuk mi lesz.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Igen, jelen esetben, nem sok mit tudunk csinàlni, amint jóváírja a profitot vagy kivenni vagy eladni és némi minusszal kiszállni.

Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha kamu is az egész, akkor is fizetni fog még jó pár hónapig, de ez csak az én véleményem, aztán lehet hogy nem így lesz.
Mindenesetre bizakodok, mert egész jó kis sémán alapuló a program, ha van mökötte valós tevékenység, ha nincs.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára donsavesz 2016.09.06. 22:30-kor.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Egyetértek donsavesszel ! Én is ugyanezen az állásponton vagyok , úgy látszik mi a dolgok mögé is belátunk mármint a recyclix felépítését illeti.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

tuxuska írta:Egyetértek donsavesszel ! Én is ugyanezen az állásponton vagyok , úgy látszik mi a dolgok mögé is belátunk mármint a recyclix felépítését illeti.
Félreértés ne essék, én cseppet sem tudom, hogy mi folyik a háttérben, csak a véleményemet írtam le.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Jah , akkor én vagyok az egyedüli aki tudja :) Akkor jól van :)
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Újabb instant kifizetést kaptam btc-ben :good:
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/13. kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Újabb instant kifizu érkezett 55€ értékben bitcoin-ban Instant :clap: :good:
Immáron a 13., egyenlőre stabilan fizet nagyon :D

Itt tudtok regisztrálni és körűlnézni:

https://recyclix.com/?id=1763aecd7a198a
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/13. kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.

Jelenleg nyílt napok vannak a Recyclix-nél, amit webkamerákon is nyomon lehet követni :D

Idézet, a Netjobsmoney blogról, igaz egy kicsit lecsúsztam róla :)

Megjelentek a Recyclix hivatalos FB oldalán az első képek a szeptember 20-án kezdődő nyílt napokról, amelynek a helyszíne most Zagan (Lengyelország). Ezzel egy időben a Recyclix fiókban is megjelent két link (most már három van), amelyekre kattintva élőben nyomon követhetjük az eseményeket. Az első linkre kattintva a nyílt nap eseményeit nézhetjük, a másik két link pedig a lobezi hulladékfeldolgozó üzemben elhelyezett 2 webkamera képét mutatja, már amikor van adás persze.

A hír szerint ma 10:00 órakor (magyar idő szerint) látogatnak el a lobezi hulladékfeldolgozó üzembe, szóval elvileg attól kezdve már lenni kell adásnak a második és harmadik kamerán. 16:30-kor kezdődik egy konferencia, és este 8-kor lesz egy gálavacsora, ezeket az első kamerán láthatjuk majd ha minden igaz.


Némi kis bizonyosság, hogy nincsenek elbújva a számítógépek mögé. :clap:
Styx36
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.09.28. 23:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/13. kifizetés

Hozzászólás Szerző: Styx36 »

Sziasztok!

Én is csatlakoztam az oldalhoz körülbelül 1,5 hónapja.
Rögtön bele is fektettem 29€ a 20€-os bónusz mellé.
Az 5 hetes ciklus után 7€-os profitot termelt számomra amelyet rögtön vissza is forgattam.
Pár napja újra raktam be 50€-ot a számlára amely természetesen már a ciklusban van.
Amíg el nem érem az 5000 kg-os limitet addig én nem szeretném a profitot kivenni hanem visszaforgatni így majd a ciklusok után nagyobb lesz a profit mikor már elérem a limitet. Rögtön nem akarok akkor részesedést venni illetve a hulladékot kivenni, csak a profitot, később majd gondolkodom a részesedéseken is amellyel majd lehet növelni a profitot!
Ez csak egy kis leírás volt az én állásomról, remélem nem lett olyan hosszú. :)
Mindenkinek jó pénzkeresést kívánok!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/13. kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért NJM Blogot olvasgatnod kellene néha, szerintem nem fog ártani ezzel kapcsolatban. :?
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/13. kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.

Itt a tegnapi hír a Netjobsmoney blogról:

Mivel a mai napig nem kaptam érdemi infót a korábban felröppent McDonalds hírrel kapcsolatosan, ezért ma elkezdtem utánajárni találok-e valamit. Sajnos találtam is, méghozzá még több olyan információt, ami azt erősíti, hogy a Recyclix egyre kockázatosabb befektetés.

A hivatalos FB oldalukon is olvasható néhány hozzászólás olasz tagoktól, hogy nem érik el az oldalt, amire a Recyclix képviselője csak annyit írt, hogy vannak átmeneti elérési problémák olasz IP címekről, de igyekeznek tisztázni ezt a megfelelő szervekkel a következő hetekben. Egy másik hozzászólásban pedig azt olvasom, hogy ha valaki Olaszországból akar kapcsolódni, az automatikusan fog kapni egy emailt a további teendőkről.

Tovább keresve találtam meg azt az információt, miszerint az olasz értékpapír-felügyelet (CONSOB) felfüggesztette a Recyclix.com elérését. Ennek oka pedig az, hogy információt kértek a Recyclix-tól az olasz befektetőkkel kapcsolatosan, de nem kaptak. Ezért a CONSOB arra a következtetésre jutott a rendelkezésére álló információk alapján, hogy a Recyclix egy MLM üzlet, amely nyilvános ajánlatot tesz pénzügyi termékekre (tekintve hogy fix 14% hozamot ígér). Mivel a Recyclix nem regisztrált a CONSOB-nál, ezzel megsértette a jogi és szabályozó rendelkezéseket. A felfüggesztés jelen esetben 90 napra szól, ez idő alatt kell a Recyclix-nak hivatalosan igazolnia tevékenységét.
Forrás: http://behindmlm.com/companies/recyclix ... -regulator

Csak ezután értettem meg azt a hírt, amit egy másik FB oldalon olvastam, hogy megszűnik a 4 szintű ajánlói jutalék és csak a direkt referáltak után fogunk jutalékot kapni (így már nem beszélhetünk MLM-ről). Továbbá ajánlói linkről sem lesz lehetséges regisztrálni a későbbiekben, a regisztráció meghívásos alapon fog működni (ez pedig nyilvánvalóan a nyilvános ajánlattétel miatt van). Erről hivatalos írásos információt még nem láttam, csak az említett FB oldalon olvastam hozzászólásokban.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/14. kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Viszont tegnap is volt egy kikérésem 26€, amit szintén instant fizetett :clap:

Tegyük hozzá, nem szeretem a negatív híreket, egyik programnál sem :(
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/14 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Nem tudom miért olyan nagy HÍR hogy MLM is felröppent . Én így regisztráltam az oldalra fél éve kb, hogy tudtam hogy ez MLM úgy ahogy van, és piramis is egyben.

Aki olvasta a korábbi hozzászólásomat, az megbizonyosodhat arról, hogy nem írtam hülyeségeket , és írtam ezt 2-3 héttel ezelőtt nektek.

A helyzet , nálam arra következtet gondolatra, hogy azért titkosak minden ügyfélnek az adatai akik befektetnek oda nagyobb pénzeket, mert ennek így kell lennie :) , nehogy már mindent tudjon az Apeh, meg a pénzügyi szervezet arról is hogy mennyiszer mész a wc-re nagy dolgot művelni.

Én ezt egy jó dolognak tartom, hogy nem adtak ki infókat az Olaszoknak . Ugyanakkor a MC donalds- témára is írtam már nektek hírt, szintén 2-3 héttel ezelőtt, hogy a MC Donalds még végképp sem fog mondani semmit kivel áll szerződésben, és az is elképzelhető hogy szerkeztett képről van szó a kamionos képpel kapcsolatban, de attól még állhat szerződésben a Mekivel a cég.

De köztünk szólva, én azt érzem, hogy nem tudom leírhatom e ide a mondanivalómat, de mi titkos szervezetet, szervezeteket pénzelünk, vagy állami, vagy fegyverkezési, vagy más egyéb jellegű háttérhatalmi szerveket, és ez megmagyarázza azt , a virtuális iroda, és más egyéb nem elérhető ELNÖK, illetve hogy miért nem tudunk semmit arról hogy ki kezében van a Recyclix.

Amit elmondtam, fél éve tuti van még az oldalnak, max 1 éve. Tehát aki ügyesen akarja kihasználni a pénzszerzés lehetőségét az még most szedje meg magát mert később már necces lesz.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/14 kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Bankszámlára 4-5 munkanap alatt se jött a zsé, és ez már nem egyedi eset. Normál ütemben max 48 óra volt eddig. :?
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/14 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Donsavesztől várom az infot , hogy bitcoin-ra fizet e gyorsan még mindig, ugyanis ha igen, akkor megkapod bankszámlára is a pénzt, csak gondolom a rendszerükben már többen vannak, és mivel több a tag létszám, ezért nagyobb valószínűséggel többen is kérik ki a pénzüket ezért a nagyobb várakozási idő.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/14 kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.

3 nap és 21 óra van hátra a következő kikérésemig, utána egyből jelentkezem.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/14 kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Sziasztok.

15.
Most kértem ki btc-t és továbbra is instant fizetett :D
Joker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.09.22. 11:09
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: Joker »

Sziasztok!
Ha jól látom bekövetkezett, amire számítani lehetett. A négy lépcsős jutalékos rendszer egy lépcsős lett ( 12% ). Így már senki nem köthet bele, hogy MLM. :)
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Fain ;) donsavesz ezt orommel hallom . Patrasz a bakszamlas penzes vegul megerkezett ?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Annyit írtak a levélre hogy legyek türelemmel mert sok a kikérés (valószínű elindult a pénzek tömeges kivétele). Múlt hét hétfő óta nem tudják kifizetni.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Új híreket közölt a Recyclix a belépés után megjelenő oldalon, idézem a Njm blogon megjelent írást a hírről:

Viszonylag gyorsan megjelent a legújabb hírlevél, amiben a további tervek mellett arról írnak, hogy bevezettek egy új kifizetési lehetőséget. Állítólag most már lehet kifizetést kérni EUR alapú, Európai bank által kiadott hitelkártyára, amely képes kifizetéseket is fogadni. Mondjuk én ezt még nem látom a saját fiókomban, de lehet csak azért, mert nem bankkártyával fizettem be.

Továbbá most már érvényben van az egy szintű jutalékrendszer, tehát mostantól csak a direkt referáltak után kapunk jutalékot, viszont a jutalék mértékét felemelték 12%-ra. Ezzel egy időben megszűnt az ajánlói link használata, mostantól csak úgy lehet regisztrálni, hogy a regisztrációkor az ajánlottunknak meg kell adnia az általunk rendelkezésére bocsájtott fiókazonosítónkat. A fiókazonosító megadása nélkül nem lehet regisztrálni.

Említést tesznek az elmúlt hetekben tapasztalt fizetési nehézségekről is. Azt írják, ennek oka a megnövekedett forgalom és technikai okok. Természetesen mindenhol előfordulhatnak technikai problémák és az is igaz, hogy a megnövekedett forgalom miatt is lehetnek késések. Reméljük a következő napokban ezek a problémák megoldódnak, bár a hír szerint még vannak feldolgozás alatt álló kérelmek.

A tervekről most már nem szeretnék bővebben írni, mert őszintén szólva minden hírlevél általában ezekről szól, de megvalósult tervekről elég kevés, mondhatni semmi információnk nincs. Állítólag készül az a pénzügyi jelentés is, amit még az előző hírlevélben ígértek meg. Ebben a fontosabb pénzügyi statisztikák és adatok lesznek majd láthatók. Az más kérdés, hogy már az előző hírlevélben is azt írták, hogy a következő, vagyis a mostani hírlevélben fogják ezt közzé tenni.

Nagyon szeretném azt hinni, hogy a Recyclix egy igazán jó lehetőség, de sajnos egyre kevesebb érvet tudok felsorolni, ami ezt igazolná. Úgyhogy én egyelőre nem is adom meg a fiókazonosítómat, mert jelenleg nem ajánlok befizetést.

Zsolt utólsó mondatával teljesen egyetértek, így én sem teszem be egyenlőre a fiókazonosítómat ide, majd hónapok múlva újragondolom, ha továbbra is fizet gond nélkül.
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

A Fiok azonosítódat azért nem rakod be mert sok rajta a zsé :) ez elég egyértelmű. Bár ez engem őszintén szólva nem zavar, viszont a fiók azonosítóval pedig az a baj, hogy sokan tudni fogják melyik a te fiókod... ezt aláírom ez így nem jó :)
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Patrasz megkaptad e már a pénzedet bankszámlára ? Vagy már a 3-ik hete vársz rá ? Vagy lehet túl nagy összeget kértél ki egyben és az nem tetszik nekik ? Én tuti nem bankszámlára fogom kikérni ezek után a pénzt , nem vagyok hajlandó várni rá 3-4 heteket.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Megjött közben számlára is nagy nehezen.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: rasim »

Tegnap reggel bitcoinban 10 percen belül kifizette a kikérésem.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Tegnap ismét fizetett btc-ben :good:
Én eladtam a szemetem felét,így bőven pénzemnél vagyok, a maradékot autómata visszaforgatásra állítottam,

Egy jó pár hónapig nem lesz kikérésem, de remélem még sokáig fizet majd ez az oldal.

Üdv
tuxuska
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2016.06.08. 20:39
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: tuxuska »

Nekem pont annyi szemetem van, hogy ha eladom most akkor pont 0-ra jöjjek ki, ezért azt fogom csinálni, hogy a gyülemlő pénzeket 2 hónapig kikérem, majd eladom a szemetemet, és azt is kikérem , így lesz rajta hasznom és volt értelme bent tárolnom majdnem fél évig a pénzemet, bár nem sok haszonnal zárok, de legalább haszonnal és nem bukok , már ez is valami :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ma úgy néz ki bitcoinos kifizetés az valóban stabil, kb 1óra alatt ki is fizetett. :D Viszont eladni az istennek sem tudtam a ciklus végén.
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Recyclix-14% profit 35 napra/15 kifizetés

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Szia.

A ciklus végén csak úgy tudsz eladni, ha nem veszed fel a profitot.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 1 vendég