THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

24 óra elvileg aminek el kell telnie, és utána újra elszámolja, feltéve HA kitörölted előtte a sütiket.
Próbáld meg törölni a böngésző sütiket, és utána írd meg, hogy számol-e.
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

Hülye kérdés tudom, a sütiket hogy tudom törölni. Kérlek részletesen írd le mint egy ovisnak, ne becsüld túl a képességeimet!
Ditte1958
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2012.10.31. 13:20
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Ditte1958 »

Sajnos az ilyen dolgokban én is tudatlan vagyok, így a Google-hoz fordulok segítségért.
Ezt találtam, és nagyon remélem, hogy sikerült az útmutató alapján a törlés.
(Cookie=süti)

https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=hu

És van egy videó is:

https://www.youtube.com/watch?v=iysf-vZR_gs

Remélem segítettem.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Chromenál érdemes az inkognitómódot használni, nem kell törölgetni semmit... https://support.google.com/chrome/answer/95464?hl=hu
hart
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012.09.02. 09:03
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: hart »

Az inkognitó mód tényleg jó lenne, kipróbáltam, de ebben a módban nálam ezt nem működik: This device is not subscribed to notifications. Click here to subscribe this device. Ez nem okoz problémát?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

hart írta:Az inkognitó mód tényleg jó lenne, kipróbáltam, de ebben a módban nálam ezt nem működik: This device is not subscribed to notifications. Click here to subscribe this device. Ez nem okoz problémát?
nem gond, én azokat be sem kapcsoltam még a normál módnál sem, nekem ne dobáljon kis ablakokat, inkoba csináltam most és már van új sávom, ami már számolta is....
8 Oct 14 12 12 3 3 0 14 0.107143 1 :good:
Norbee
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016.09.21. 22:15
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Norbee »

Most végül úgy lett h ami eddig token volt az credit lett es mellette kevés token. És utana kell majd a tokent beváltani pénzre???
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Elvileg a tokenek előbb még pontra lesznek átváltva, és majd a pontokat lehet pénzre váltani.
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Ezt valószínűleg azért csinálják így, mert ezáltal vagy nagyon keveset kell adóznia a cégnek (lásd máshol pl. gift card-ok), vagy akár el is kerülheti az adózást. De, mivel USA a cég székhelye, így inkább az előbbire szavazok.
Norbee
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016.09.21. 22:15
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Norbee »

De idáig azt írta h van 710 tokenem erre ma reggelre az credit. A credit minek akkor? Es most csak igy 141 token lett.
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Már tegnap reggel is így volt, legalábbis nálam. Valószínűleg azért csinálják, mert így jobban megéri nekik. Gondolj bele: kitalálnak egy új váltási tényezőt, ezáltal sokkal kevesebbet kell kifizetniük nekünk, felhasználóknak. Arról nem is beszélve, hogy ez a "factor" még mindig nem lett elmagyarázva, hogy pontosan mi akar lenni, mert ezek szerint nem a token/point váltási aránya lesz, holott én eddig azt hittem. Tehát újabb kérdőjelek fogalmazódtak meg szerintem több százezer emberben, de majd biztosan kapunk rá választ - novemberben...
mh1976
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.09.15. 15:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mh1976 »

mh1976 írta:Nálam semmit nem számol el azokból a vidikből, amiket már néztem egyszer. Mindegy, hogy mikor néztem előzőleg!!!!!!!!! Más is tapasztalt ilyet?
Mire megcsináltam a tíz órát új anyagokból, a végén hozzáírta ezeket is, úgyhogy sikerült több mint 12 órát összehoznom! :XD:
Color21
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.10.02. 19:32
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Color21 »

Tud valaki infót arról hogy létezik-e webinar
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Elvileg létezik, mert onnan kapjuk az infókat. Szerintem olvass vissza 1-2 oldalt, biztos belinkelte valaki a webinar címét.
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Ahogy elnézem a mai napot, végre teljesen fixálva lett a videónézés elszámolása.
1 percért 1 kreditet ad, és 1 reklámért is 1 kreditet ad.
Holnaptól elvileg beleszámítják a videóreklámok hosszát is.
Ha jól emlékszem 34 másodpercenként kapunk majd 1 kredtitet, ugye?
Slinger78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.22. 21:10

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Slinger78 »

Nem kamu az oldal, de nagyon megbízhatatlan.
Kreditet beszorozzák a factor-ban található számmal így jön ki a token értéke. 1087 kreditet szorozva 0,198839 és kaptam 216 tokent.
Az oldalon a videók percek alatt indulnak, ha elindul és végig megy 3 perc, kijelzi, hogy még nem néztem meg. A tegnapi nap volt 86 percem, plusz vagy 13 perc érvénytelen. Mivel megöli a gépet azaz chromeot, de még a stabil operát is. Furcsa az egész. Mi lenne, ha régi gépet használnék, és nem lenne karbantartva. Mit ad isten csak éjszaka 1-kor 73 percet számol el, mondom, majd reggel jóváírja, erre csak 68 perc szerepel, ott van a listában 86 perc amiért kreditet kaptam, nem a 99 az összes.
Olyan mintha szándékosan akasztaná meg a videókat, ha egy témából túl sokat nézek. A kérdés csak az a múltheti 216 token, mennyit fog érni. Remélem nem 2 dollárt vagy 20 centet. A clicksensen többet lehet keresni egy nap.
Kik lehetnek az oldal üzemeltetői, egyértelmű, remélhetőleg nem egy George Soros nevű gazember, mert akkor mindenki át lesz verve.
Slinger78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.22. 21:10

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Slinger78 »

Szándékosan nem számolja el a videókat amik a Magyarokról szólna. Egyértelmű ez az oldal egy liberális izraelita oldal, ami csak olyan híreket oszt meg és enged kommentelni ami az ő ballib agyuknak megfelelő.
EZ EGY CSALÓ OLDAL!!!!!!!!!!!!!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Slinger78 írta:Szándékosan nem számolja el a videókat amik a Magyarokról szólna. Egyértelmű ez az oldal egy liberális izraelita oldal, ami csak olyan híreket oszt meg és enged kommentelni ami az ő ballib agyuknak megfelelő.
EZ EGY CSALÓ OLDAL!!!!!!!!!!!!!
saját magadat cáfolod, ezt írtad aztán meg mást,
Nem kamu az oldal
Miért is csaló? ezt mire alapozod? mert valamiért levont, vagy mert nem úgy működik ahogy neked jó, vagy miért?
Color21
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.10.02. 19:32
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Color21 »

Nekem elszámolható,pedig magyar vagyok
Color21
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016.10.02. 19:32
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Color21 »

Nem elképzelhető hogy. Vmi rosszul csinálsz?
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Nem akarok károgni, de aki a webkonfikat tartja, bizonyos F. É., csaló, és jelenleg is több rendőrségi eljárás folyik ellene.(Iwowwee, stb.) Aki kételkedik, keressen rá a neten! Azon kívül a THW-tól vezető személyt még képen sem látott senki, valamint a megadott 2 db kontakt címen kizárólag előre megírt sablon válaszokat küldözgetnek mindenkinek, "communication team" aláírással. Nektek nem gyanús hogy a support nem létezik, pedig az még egy ócska PTC oldalnál is alap! Azon kívül ahol real pénzmozgás lesz / van, ott alap legalább egy letölthető megbízási szerződés, valamint fényképes azonosító okirat beküldése ügyfél azonosítás gyanánt.... Azon kívül ha az egész világ ezt fogja dolgozni havi min 1000 dollárért (mert akkor a haverom sem fog szenvedni a Samsungnál 130E forintért 3 műszakban) :p akkor ki fogja a gyárakban legyártani a ruháitokat, kocsijaitokat, ki fogja megsütni a kenyereteket, mindenki a gép előtt fog reklámokat járatni.... :D Ne legyetek már megvezethetők, naivak! Hihetetlen...... :p
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

mumus70 írta:Nem akarok károgni, de aki a webkonfikat tartja, bizonyos F. É., csaló, és jelenleg is több rendőrségi eljárás folyik ellene.(Iwowwee, stb.) Aki kételkedik, keressen rá a neten! Azon kívül a THW-tól vezető személyt még képen sem látott senki, valamint a megadott 2 db kontakt címen kizárólag előre megírt sablon válaszokat küldözgetnek mindenkinek, "communication team" aláírással. Nektek nem gyanús hogy a support nem létezik, pedig az még egy ócska PTC oldalnál is alap! Azon kívül ahol real pénzmozgás lesz / van, ott alap legalább egy letölthető megbízási szerződés, valamint fényképes azonosító okirat beküldése ügyfél azonosítás gyanánt.... Azon kívül ha az egész világ ezt fogja dolgozni havi min 1000 dollárért (mert akkor a haverom sem fog szenvedni a Samsungnál 130E forintért 3 műszakban) :p akkor ki fogja a gyárakban legyártani a ruháitokat, kocsijaitokat, ki fogja megsütni a kenyereteket, mindenki a gép előtt fog reklámokat járatni.... :D Ne legyetek már megvezethetők, naivak! Hihetetlen...... :p
Letölthető megbízás.?? LOL, én még egy üzletben sem láttam ilyet, pedig fizettek, az meg hogy nem válaszol, meg nem láttuk, meg hogy ki tartja a webkonfit, hidegen hagy, vagy fizet 1 hónap múlva vagy nem , ha nem sincs semmi...... ;)
1000 dollárért (mert akkor a haverom sem fog szenvedni a Samsungnál 130E forintért 3 műszakban)
Ezt meg ugye senki nem gondolja komolyan hogy ezért az egyesek által munkának nevezett valamiért befizetés nélkül ilyen kifizuk lesznek......? de ezt már párszor leírtuk, :!:
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

A következő webkonferencia időpontját és linkjét be tudná valaki tenni ide?
Előre is köszönjük szépen.
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Egyébként észrevettem egy apróságot: a Weekly Summary menüpontből eltűnt a legelső hetem, a szeptemberi. Nektek is eltűnt?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

csak az új hét látszik,
nem tudok webkonfi linket, sem hogy mikor van, ha tudom ideteszem úgy is....
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Rendben, köszönjük.
Megnéztem még egyszer, és nekem az előző és az aktuális hét is látszik.
Viszont tőlem is vontak le kb. 52 percet és 300 credit-et.
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

YouTube-on ezt találtam, hátha hasznos lesz valakinek: https://www.youtube.com/watch?v=U3t51kS3Ez8
Egyébként ezt a Farbas Évát én is hallottam már beszélni, és nem szeretnék senkit sem megbántani, de valami borzalmas
a kiejtése... (fejszbuk, pajza) :D
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Nekem megvan a 24-dikei is az 1-jei is.
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

És ez bizonyára aljas rágalom.... :D :D http://www.scamadviser.com/check-website/thwglobal.com
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

mumus70 írta:És ez bizonyára aljas rágalom.... :D :D http://www.scamadviser.com/check-website/thwglobal.com
Nem biztos, de...
Ezt az oldalt felejtsük már el, nem csak itt, akármelyik üzletben, ezen az oldalon a rég scamok is sárgák vagy zöldek, amik meg fizetnek, azok mag fordítva, ne nevettesd már ki magad ezzel, a másik, meg már kb. százszor le lett írva, hogy a scam az ami nem fizetett, de ez még nem is kellett volna hogy fizessen, lehet ilyeneket linkelgetni de minek, ha még nem tartozik senkinek semmivel, ezért a komoly "munkáért" :D amit itt kell művelni, 0 azaz 0 befizetéssel....... nem az van hogy fizessünk különben nem fizet, mert akkor érdemes körülnézni, de mondjuk akkor sem itt amit linkeltél....., van kérdés? :?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég