THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Lucipapa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2013.10.23. 16:00
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Lucipapa »

Én sem szeretem mumus70 rosszindulatú bejegyzéseit, de ettől függetlenül egy dologban egyet értek vele. Ami programozás címszó alatt történik az nevetséges. Hetek óta mást sem olvasunk, hogy 12 programozó dolgozik azon, hogy az oldal tökéletesen működjön. Az eredmény semmivel nem működik jobban az oldal, sőt inkább mindig rosszabb. Én magam is foglalkozom programozással - igaz nem tartom magam profi programozónak - ezért le merem írni ennyi idő alatt ennél egyedül is sokkal többet tudtam volna felmutatni egy ilyen típusú oldal esetében.
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

pimmi írta:egy próbát megér
REKLÁMOK: ...
Sajnos úgy tűnik, a szolgáltató nem szolgáltat reklámokat, mert leteszteltem és nincs változás, tehát nem a túlzó forgalom akadályozza a reklámok betöltődését. Megnéztem 2 darab, kb két perces videót. 24,4MB adatforgalom mellett 0B volt a szűrés.
De legalább a reklámbannerek sem jelentek meg. ;)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Sajnos úgy tűnik, a szolgáltató nem szolgáltat reklámokat, mert leteszteltem és nincs változás, tehát nem a túlzó forgalom akadályozza a reklámok betöltődését. Megnéztem 2 darab, kb két perces videót. 24,4MB adatforgalom mellett 0B volt a szűrés.
De legalább a reklámbannerek sem jelentek meg. ;)
valamit nem jól csinálsz mert sokan ezt írták utána miután beállították ezt: Szuper,végre vannak reklámok,mert eddig nem volt. Köszönöm!...Nagy segitség tényleg minden video előtt jön a reklám....stb

más
84434 9:00
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

pimmi írta: valamit nem jól csinálsz...
Ha most elkezdeném sorolni, hogy mi mindent nem jól csinálok... :lol:
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

pimmi: A Data Saver egy proxy szerveren keresztül küldi át az adatokat a Google-nek, amit ők betömörítve küldenek vissza szintén egy proxy szerveren keresztül hozzád. Ezért adhat be így hirdetéseket. Viszont a proxy használatát nem igazán díjazzák a fizető oldalak (lásd pl. PTC-k). Próbáld meg lekattintani a NeoBux vagy ClixSense hirdetéseket, és azt fogja kiírni, hogy erről az IP címről már lekattintották őket az elmúlt 24 órában. Valószínűleg a THWG sem díjazza a proxy használatot, ezért általában kizárás jár, szóval szerintem egyelőre óvatosan használjátok, amíg nyíltan rá nem kérdez valaki (és esetleg kap hivatalos választ is a kérdésére..).
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

:good: szóval csak saját felelősségre, köszi
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kép
van ahol minden oké, ez egy törökországi irodából kép,,,
Slinger78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.22. 21:10

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Slinger78 »

A statisztikák önmagukért beszélnek. Valami nagyon nem stimmel. A kiegészítő használatával felment 02-ről 03-ra, de inkább töröltem. Az előző három napban legalább négyszer jött a Dubaj videó hang nélkül, most a Vegas videó, de miért csak ez, ez is dadogva, kiegészítővel. Opera és Firefox alatt nem is tudom már használni. Opera alatt blokkolót jelez, pedig nincs is. Chrome-t rám kényszerítették, rendben. Mi lesz a következő windows 10?
Törökország nagy barátja és szövetségese Németországnak, mi már csak ellenségek vagyunk a szemükben. Innen kiindulva érthető. Nem gyanús senkinek, hogy az oldalon végig Trump ellenes euronews videók vannak. A globális szó egyet jelent. Belementem a játékba, végig nyomom amíg lehet. Ez nem paranoia 2.0, hanem a belső érzéseim. Hol van a paypal és a többi? Mi a célja az oldalnak? Nézzétek meg a statisztikákat, mennyi a legtöbb nézettség a videó alatt mondjuk 40-80 ezer között, és abból is rengeteg még az ingyen 10 órát nyomja. Az oldalt pár tízezer ember használja rendeltetésszerűen. Ez egy mezei mlm oldal, semmi több, fizess majd talán kapsz valamit. Ha nem így van megkövetem az oldalt, de majd 38 évesen nem nagyon lehet engem bepalizni, ismerem már a fajtájukat. Soha nem akarják, hogy meggazdagodj, csak akkor, ha hasznot hozol nekik.
Nem károgtam a tényeket közöltem, előre is köszönöm a lebarmozást.
Csatolmányok
Névtelen.jpg
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Én melletted vagyok! :D :D 11 év MLM-ezés után láttam már pár karón varjút..... De tanuljanak csak a zöldfülűek.... :good: :clap:
ASIO
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: ASIO »

Slinger78 ....valami nem kerek a gépeden...... firefox alatt megy mint atom.....jobban mint crom alatt....... és valóban ahogy többen is jelezték ...kb egy nap 2x 3x van h kifagy ...akkor is ha fejre állsz........ kicsit később újra kell indítani az oldalt és kész ..... ahhoz képest hányan lóghatnak néha rajta egész jól fut az oldal......igen sok az USA választási videó.....usában sokan beléptek a thw ba ergo a thw megosztásokkal jól le lehet járatni TR bácsit.... az usa videók között pedig tényleg sok a dubai reklám.... nem értem a panaszaid okát ...be vagy palizva??? állítólag nov végén lesznek az első kifizetések .... ha akkor nem kap senki semmit majd akkor leszünk bepalizva ..... mellesleg van a másik kamu Kairos meló .... azzal az átbaszás szarral a házunkban a fodrász fia nemrég lépte át a havi 500 ezer ft bevételt.... igen a végén valaki rábaszik de addigra ő 500 x 500 ezret fog keresni
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

ti be tudtok lépni az irodába?
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

Kotnyeles írta:ti be tudtok lépni az irodába?
Simán, de tény, hogy gyakran a túlterheltség jeleit produkálja - gondolom leginkább, amikor Ázsia, vagy épp Latin-Amerika épp mozizik. ;)
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

Olybá hat, a belső hirdetések terén még feketelistán vagyok, teljesen más környezetben is.
továbbá:
http://www.thwglobal.com/VideoCenter/Wa ... oId=193063 6:12
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Kb. 3 hétig dolgoztam nekik ingyen mert ma ugy dötöttem, hogy vége, befejeztem.Ez a szélhámosság netovábbja amit ezek csinálnak. Most már több napja a nézett videoóráknak kb 10 - 20 %-át irják csak jóvá.Tegnapi 85 percemből 10 percet irtak jóvá ! Ráadásul most mindenkit próbálnak meggyőzni, hogy fizessen be 40 dollárt de sürgősen.A fizetési határidőt is előrehozták, még 24 óra van hátra.Azt javaslom, hogy aki még nem kezdte el ne is vágjon bele mert előbb utóbb ugyis megbánja ! A heti 300 perc kötelezö videonézés mérhetetlen sok időt emészt fel. Én ugyan már nyugdijas vagyok de még igy is nagy erőfeszitésembe került a heti 300 perc összehozása beleértve azt is, hogy a nézett időtartamból állandóan levonnak: A fizetési határidőig még több mint egy hónap van hátra és a mai napig sincs tisztázva, hogy mit fognak fizetni egy órai videonézésért.Mindenki a sötétben tapogatódzik, majd igy lesz meg majd amugy lesz de semmi konkrétum. Én ilyen marahaságokon már sokat veszitettem időben és pénzben is, elegem lett belőle.Aki nem hiszi el a leirtakat próbálja ki és tapasztalja meg !
mumus70
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2014.04.23. 09:30

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mumus70 »

Én majd várok azért pár hozzászólást úgy 2-3 hónap múlva, hogy ejj, mégse volt annyira hülyeség amivel mumus70 traktált minket, igaza volt a köcsögnek, elnézést haver, nem vettük le a szemellenzőt, pedig megmondtad előre..... :clap: :D Szerencsére az FB csoportokban is kezdenek kijózanodni néhányan már.... :good: Én is amióta nem erre pocsékolom az időmet, hanem a dolgommal foglalkozom, már rögtön beljebb vagyok 4 kilóval.... :PP
ASIO
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: ASIO »

garasos48 írta:Kb. 3 hétig dolgoztam nekik ingyen mert ma ugy dötöttem, hogy vége, befejeztem.Ez a szélhámosság netovábbja amit ezek csinálnak. Most már több napja a nézett videoóráknak kb 10 - 20 %-át irják csak jóvá.Tegnapi 85 percemből 10 percet irtak jóvá ! Ráadásul most mindenkit próbálnak meggyőzni, hogy fizessen be 40 dollárt de sürgősen.A fizetési határidőt is előrehozták, még 24 óra van hátra.Azt javaslom, hogy aki még nem kezdte el ne is vágjon bele mert előbb utóbb ugyis megbánja ! A heti 300 perc kötelezö videonézés mérhetetlen sok időt emészt fel. Én ugyan már nyugdijas vagyok de még igy is nagy erőfeszitésembe került a heti 300 perc összehozása beleértve azt is, hogy a nézett időtartamból állandóan levonnak: A fizetési határidőig még több mint egy hónap van hátra és a mai napig sincs tisztázva, hogy mit fognak fizetni egy órai videonézésért.Mindenki a sötétben tapogatódzik, majd igy lesz meg majd amugy lesz de semmi konkrétum. Én ilyen marahaságokon már sokat veszitettem időben és pénzben is, elegem lett belőle.Aki nem hiszi el a leirtakat próbálja ki és tapasztalja meg !
azért sok önnek a 300 perc mert mert nem okosan tetszik videót nézni :)
mellesleg ha 3 hónapja tolja akkor miért most adja fel amikor nov végére ígérik a kifizetéseket???
sokaknak azért nincs elszámolva a videó mert be sincsenek néha lépve mert nem figyelnek
vagy..... 3x néznek meg egy videót mert nem veszik észre h ugyanazt nézik
sokaknak azért akad orrba szájba a videó mert eleve kupleráj van a gépükön
és igen .... a thw is lehet átbaszás csak úgy mint a kairos de mint már írtam régebben sokan már egy éve szarrá keresik magukat a kairosal ...csak az farag rá aki későn lép be
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Szerző: mumus70 » 2016.10.09. 10:45
Nem álltam neki. Amíg nem jönnek az első kifizetési bizonylatok képei, addig egy másodpercet nem pazarolok erre a marhaságra,
HozzászólásSzerző: mumus70 » Ma, 00:17
Én is amióta nem erre pocsékolom az időmet, hanem a dolgommal foglalkozom, már rögtön beljebb vagyok 4 kilóval.... :PP
csak én látom az ellentmondást :?

garasos48
az 5 óra nagyon hamar megvan, ha nem vagy kilépve és jó a géped, nem szemetes, stb,,, nekem kb észrevétel nélkül megvan a háttérben miközben mást csinálok.... de nyugodtan abbahagyhatod, veszteni nem vesztesz, legalább lefoglaltad magad, nyugdíjasok vagyunk ráérünk, habár mi sietünk a legjobban mindenhol :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Paypalon is lehet befizetni, ugyan az a menete mint payzánál, és 1-2 nap alatt jóváírják az irodában.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

MIERT NINCS REKLAM EGYES ORSZAGOKBAN?
Az utóbbi 5 napban. THW Global dolgozik ezen. Uj megallapodasokat kotnek hirdetesi reklamokra ezen orszagokban. Legy turelmes es emlekezz, hogy a THW Global az OROKOS/ EGY ELETRE SZOLO UZLET es nem csak egy ceg par honapra!!!!! Koszonjuk a megertest!!!"
Érdekes ez az egész, ahogy olvasom a face posztokat, mikor van egy üzlet, akármi de lehet csak simán egy villanyszámla befizetés, az embereknek nincs egy vasa sem, most meg olyanokat írnak , hogy csak nézek :o :unsure: , még a 90 éves mamika is payza dollárt hajkurászik, szóval akkor van itt pénz.... :unsure:
Slinger78
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.22. 21:10

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Slinger78 »

Furcsa vasárnap lazán 3 órát belevideóztam, ma egy három perces videót nem tud lejátszani, megszakad 10 másodpercenként, így nem írja jóvá. Régi a gépem HP250 most 3 éves típus, kevés már a win7 is, dögleszti le a cpu-t meg mindent, hiba takarítok, windows doctorral karbantartok, minden oldal tökéletesen üzemel kivéve ezt a fostalicskát. Esetleg úgy gondolja a thw, hogy mindenkinek 300 ezres új notebookja van, vagy több százezres ratyi telefonja. Álljunk már meg, 1991-óta PC-zek, nekem ne meséljék már be, hogy nem tud rendesen üzemelni az oldal. Mivel programoznak? Turbo pascallal!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Slinger78 írta:Furcsa vasárnap lazán 3 órát belevideóztam, ma egy három perces videót nem tud lejátszani, megszakad 10 másodpercenként, így nem írja jóvá. Régi a gépem HP250 most 3 éves típus, kevés már a win7 is, dögleszti le a cpu-t meg mindent, hiba takarítok, windows doctorral karbantartok, minden oldal tökéletesen üzemel kivéve ezt a fostalicskát. Esetleg úgy gondolja a thw, hogy mindenkinek 300 ezres új notebookja van, vagy több százezres ratyi telefonja. Álljunk már meg, 1991-óta PC-zek, nekem ne meséljék már be, hogy nem tud rendesen üzemelni az oldal. Mivel programoznak? Turbo pascallal!
ahhoz képest ,hogy mennyi tag van milyen rövid idő alatt...nem hiszem hogy rossz lenne, vannak oldalak amik hónapok hosszú sora alatt sem mennek rendesen, kb tizede taggal, és még most sem korrekt az egész....
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

150 ezerért már bele lehet rakni egy 4 magos procit egy direct x 11.2-es vga-t meg 8 giga ramot windows 10- 64 bitet a gépbe 1-vagy 2 terás vinyóval meg tápppal, és minden flottul menne.
Egy windows xp-s szintű géppel ne is csodálkozzatok hogy nem megy.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

2016 van gyerekek ne szórakozzunk már ilyen nevetséges gépekkel már.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Kinek mire futja. Nekem is 2 magos gépem van, Megy minden flottul rajta. Mondjuk mióta nem játszom egyáltalán áttértem Linuxra. Nekem tökéletesen megfelel. Igaz ezt az oldalt már rég abba hagytam :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Fealar írta:Kinek mire futja. Nekem is 2 magos gépem van, Megy minden flottul rajta. Mondjuk mióta nem játszom egyáltalán áttértem Linuxra. Nekem tökéletesen megfelel. Igaz ezt az oldalt már rég abba hagytam :)

Ilyen géppel játszani nem is lehet már teljesen elavult. Nálam se megy egy rakás játék, még ami elindulna azzal se tudok játszani mert szar a gépem hozzá.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Az oldal vacakol néha,nem a gépekben van a hiba.Aki pedig erővel játszani szeretne hát ott a tetrix. :D
ASIO
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: ASIO »

Kotnyeles írta:2016 van gyerekek ne szórakozzunk már ilyen nevetséges gépekkel már.
2016 ban van olyan 2 és 4 magos ddr3 de még ddr2 gép is ami igaz, rommá húzva, de lenyomja a régebbi I3 procikat.......bika videókártyával még napjainkban is üzemben van, nem kevés duó és quad gép a bakánon.
Sőt, olcsósága miatt néhány bolt újra elkezdte rendelni ázsiából a megmaradt cpu kat. Játékra már nem, de netes akármihez bőven megfelelnek.
JoeTheKing
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2012.02.19. 00:44
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: JoeTheKing »

Ezt kérlek hagyjátok abba. Nem tartozik a témához kinek milyen gépe van és ki mire költ.

A video nézéssel kapcsolatban meg annyit, hogy pimmi linkgyűjteménye (köszi itt is :) ) segítségével nem sok időt kell beleölni abba, hogy a minimum elvárást teljesítsd.
Ha valaki ennyit sem szán erre akkor keresni kell más olyan netes munkákat ahol már van tapasztalat, fizetési bizonylat, stb és akkor ezt a topikot kerülni kell.
Annak nincs értelme, hogy itt beírogatjátok a lehúzó szövegeket. Meg csak vitát generál. Meg sem tudom mondani már mennyi időt buktam el ezekkel a netes nagy pénzkereső oldalakkal, de próbálkozni mindig lehet. Hátha jobb másabb, vagy csak változtatok, bővítem az oldalakat amiket használok.
Link átirányítós pénzkereset esetén keress meg.
http://bc.vc/?r=34242
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Azt hiszem eléggé elkanyarodtunk a témától...... Senki nem szólt le senkit semmiért. Politikát, TV műsorokat meg származást ne keverjünk már ide. Ha nem megy a kultúrált hozzá szólás akkor meg inkább ne írj semmit. Se a topic gazdának nem jó hogy elterelődött a téma se annak aki esetlegesen érdeklődne a Téma iránt.
Megértésedet köszönöm. Részemről innen pimmi-é a szó :)
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég