THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Csak már alaplap nincs hozzá.
Ezen a héten nagyon rosszul mennek a videók. Akkor most tilos linkelni vagy sem?, tudtommal kizárnak érte.
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

A régiót ideiglenesen felfüggesztették, ezt írja. Ilyen eddig még nem volt.
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

OK! Most kiléptetett, majd vissza akartam lépni. Invalid Username or Password! Szerintem ennyi volt
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nem csak Magyarok nem tudnak belépni, bármi lehet, karbantartás akármi, megint minek ez a pánik, mintha az életünk múlna ezen, nyugalom, ha ennyi volt akkor ennyi, de mert kb 5 perce nem elérhető ezért kár irogatni...
alonsoo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: alonsoo »

persze, hogy így tartják karban az oldalt, hogy minden országot kitiltanak a csába, azért ne nézz le mindenkit ennyire.:)

amikor karbantartanak, kb. ilyen fejlesztések jönnek Kép
Kép
én inkább, megszorításnak hívnám
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

alonsoo írta:persze, hogy így tartják karban az oldalt, hogy minden országot kitiltanak a csába, azért ne nézz le mindenkit ennyire.:)

amikor karbantartanak, kb. ilyen fejlesztések jönnek Kép
én inkább, megszorításnak hívnám
senki nem mondta hogy karbantartás van, olvasd el mit írtam, és próbáld megérteni ha nehéz is
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Sajnos úgy látszik itt pont olyan vezérszónokok vannak mint a facebook csoportban. Sorra dobálják ki az embereket akik csak egyetlen szó negatívumot és észrevételt is mer írni, kiteszik mint macskát sz..ni! Ostoba agyhalott banda!!!!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

blackmoon írta:Sajnos úgy látszik itt pont olyan vezérszónokok vannak mint a facebook csoportban. Sorra dobálják ki az embereket akik csak egyetlen szó negatívumot és észrevételt is mer írni, kiteszik mint macskát sz..ni! Ostoba agyhalott banda!!!!
ki lett innen kitéve? és ki tette ki? ha esetleg rám gondolsz sajna el kell keserítselek, 1 nem érdekel ez az üzlet, 2 nem tudok kitenni senkit, ugyanolyan felhasználó vagyok mint te, az hogy írok dolgokat csupán azért van mert utálom a buta és ostoba embereket,
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Rosszul fogalmaztam, elsősorban az FB adminokra gondoltam, biztos sok itteni kolléga követi az ottani csoportot is. Bocs ha félreírtam.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

blackmoon írta:Rosszul fogalmaztam, elsősorban az FB adminokra gondoltam, biztos sok itteni kolléga követi az ottani csoportot is. Bocs ha félreírtam.
jó, hát ami ott megy az egy vicc kategória, de már sok hozzászólással ez előtt megírtam az okát, sajnos sokan ebben látták, vagy látják a nyugdíj, kis fizetés, nyomorúság stb... megoldását, mint már írtam a 90 éves mamika is pénzt szerzett payzára, ugyan a tüzelőre nincs de erre van.... sajnos ez mutataja a helyzetet országos szinten, tipikus bmw-m van, ugyan meg nem tudom tankolni, és a részletet se bírom de az van és már menő vagyok, kategória,,, kb ugyan az mint mikor a túlsúlyos fiú gyalog jár akkor a csajok: dagadt disznó, de ha bmw -vel jár, akkor már kis mackó :rofl:
ASIO
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: ASIO »

Kotnyeles írta:Csak már alaplap nincs hozzá.
Ezen a héten nagyon rosszul mennek a videók. Akkor most tilos linkelni vagy sem?, tudtommal kizárnak érte.


tilos linkelni ....de azt megteheted h linkelsz majd nem nézed meg a videót hanem mellette 3 másikat majd utánuk a linkeltet ....akkor elfogadja a rendszer és a fizetős token sorba kerül a videó
ASIO
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: ASIO »

pimmi írta:nem csak Magyarok nem tudnak belépni, bármi lehet, karbantartás akármi, megint minek ez a pánik, mintha az életünk múlna ezen, nyugalom, ha ennyi volt akkor ennyi, de mert kb 5 perce nem elérhető ezért kár irogatni...

állítólag valami visszaélési trükköt vizsgálgatnak ---- remélem nem sokáig
ASIO
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: ASIO »

jut eszembe ...ha valakinek a reklám ablakokkal baja lenne.............. régebbi kisebb átmérőjű monitorokon lehet gebasz főleg
Ctrl + egér görgetéssel vegyétek kisebbre a weboldal méretét ..... a jobb oldali függőleges sávban lévő reklám hajlamos a neki nem tetsző méretnél eltűnni.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Díjazom a segítőkész ötleteléseket-bár többnyire hülyeségek.De látni is kéne,nem csak nézni.Komplex nézve a dolgok állását,ez az oldal csak egy innovatív módja a beetetésnek.Zárójelbe teszem,hogy már vannak hasonlóak.Amikor már fizetni is kell azért,hogy valami kis pénzt kereshessél,melybe már előzőleg energiát fektettél,meg talán a pofikádat is adtad a facebookon-akkor az már olyan büdös mint a záptojás.Persze a paypal hamarosan felfüggeszti ezt a mizériát.De nem ma kezték,és a számlájukról talán percenként utalják át a moneyt jobb helyekre.A lényeg az,hogy havi szinten reklám nézegetéssel nem lehet több száz dolláros bevételre szert tenni.Nincs az a marketinges aki annyira elment volna az eszétől,hogy Dubai-i utazásra invitálná a világ utolsó,IV csoportjába sorolt magyarokat.Hogy tévednék?Nem.Saját szemetekel láthatátok,amint Uri Geller meggörbíti a kanalat-de nem hittétek el ugye?Csak azért foglalkozom az üggyel,mert jó ha edzésben tartja magát az ember. :)
mikimuller
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.10.11. 09:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mikimuller »

ASIO írta: a jobb oldali függőleges sávban lévő reklám hajlamos a neki nem tetsző méretnél eltűnni.
Ez speciel nem hiba, hanem egy elég hasznos honlap-építési feature. Úgy hívják eszköz-érzékeny (responsive) weboldal. Az okos mobil eszközök elterjedése követelte ki, hogy egy honlap mindenféle méretű kijelzőn értelmesen és értékelhetően jelenjen meg. Következésképp kisebb méret esetén egyes tartalmak esetleg nem jelennek meg, vagy némileg átrendezi az oldalt az eszköz böngészője. Így nem kell ugyanazt a honlapot több, eltérő méretben lekódolni, hanem egy ún. stíluslappal lehet közölni az eszközzel, hogy a megjelenítő méretei alapján mit és hogyan tárjon a szem elé.

Csak azért írtam volt mindezt, hogy legalább e tekintetben ne gördüljön tovább esetleges indulat. ;) Abból lesz úgyis elég...
És esetleg valakinek hasznos információ más lapok megértésében is.
ASIO
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: ASIO »

mikimuller írta:
ASIO írta: a jobb oldali függőleges sávban lévő reklám hajlamos a neki nem tetsző méretnél eltűnni.
Ez speciel nem hiba, hanem egy elég hasznos honlap-építési feature. Úgy hívják eszköz-érzékeny (responsive) weboldal. Az okos mobil eszközök elterjedése követelte ki, hogy egy honlap mindenféle méretű kijelzőn értelmesen és értékelhetően jelenjen meg. Következésképp kisebb méret esetén egyes tartalmak esetleg nem jelennek meg, vagy némileg átrendezi az oldalt az eszköz böngészője. Így nem kell ugyanazt a honlapot több, eltérő méretben lekódolni, hanem egy ún. stíluslappal lehet közölni az eszközzel, hogy a megjelenítő méretei alapján mit és hogyan tárjon a szem elé.

Csak azért írtam volt mindezt, hogy legalább e tekintetben ne gördüljön tovább esetleges indulat. ;) Abból lesz úgyis elég...
És esetleg valakinek hasznos információ más lapok megértésében is.
értem..... érzékelés ide ...oda nálam monitoron kézzel lehetett csak behozni a szélső reklámot
ASIO
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:45
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: ASIO »

OregLajos írta:Díjazom a segítőkész ötleteléseket-bár többnyire hülyeségek.De látni is kéne,nem csak nézni.Komplex nézve a dolgok állását,ez az oldal csak egy innovatív módja a beetetésnek.Zárójelbe teszem,hogy már vannak hasonlóak.Amikor már fizetni is kell azért,hogy valami kis pénzt kereshessél,melybe már előzőleg energiát fektettél,meg talán a pofikádat is adtad a facebookon-akkor az már olyan büdös mint a záptojás.Persze a paypal hamarosan felfüggeszti ezt a mizériát.De nem ma kezték,és a számlájukról talán percenként utalják át a moneyt jobb helyekre.A lényeg az,hogy havi szinten reklám nézegetéssel nem lehet több száz dolláros bevételre szert tenni.Nincs az a marketinges aki annyira elment volna az eszétől,hogy Dubai-i utazásra invitálná a világ utolsó,IV csoportjába sorolt magyarokat.Hogy tévednék?Nem.Saját szemetekel láthatátok,amint Uri Geller meggörbíti a kanalat-de nem hittétek el ugye?Csak azért foglalkozom az üggyel,mert jó ha edzésben tartja magát az ember. :)
van igazad de ...de itt nov. végére ígérték a fizetést ...akik most léptek bele nem fogan hónapokat ingyen melózni
.... a netes munkák garmadájának kamusága meg tény ... ám az is, hogy az állítólag ép most bedőlő kairosal a házunkban van aki 500 ezret keresett havonta......HA még most be is dőlt .... már rommá kereste magát.
brian023
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.10.01. 20:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: brian023 »

Sziasztok!

Én ma be tudtam lépni egyszer, de azóta megint nem enged.
Tehát SENKI nem lett kitiltva, hanem dolgoznak a problémán...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Jelszó nincs, belépés teljes névvel és a szponzor monogramjával. Aki kamu névvel jelentkezik be azt kiteszik
- , ez van... :o :bad:
http://login.meetcheap.com/conference,68885207
konfi 20:00
mag.rima
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.21. 20:08
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: mag.rima »

Majd írjátok meg, hogy mit mondtak a konfin, mert nem engedtek be (kitiltott a moderátor (a konfiról)).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mag.rima 2016.10.21. 20:48-kor.
Kotnyeles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2014.10.28. 20:26
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Kotnyeles »

Ja értem akkor úgy tényleg lehet.
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Én nem értem.Ki-mi-hogy és miért?Szeretnék egy szájbarágós leírást.Pff..a szájbarágóst nem ám félreérteni! :no:
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

pimmi írta:
Jelszó nincs, belépés teljes névvel és a szponzor monogramjával. Aki kamu névvel jelentkezik be azt kiteszik
- , ez van... :o :bad:
http://login.meetcheap.com/conference,68885207
konfi 20:00
Ez valami titkos szeánsz? Vagy miért dobálnak ki? Nem inkább az lenne logikus hogy befelé menjen mindenki? Csak kérdem. :? :o
doorsj21
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2015.12.28. 11:15
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: doorsj21 »

engem is kitiltott. Egy igazi gyökér a moderátor!
alonsoo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: alonsoo »

Hallottam mit beszélt a hölgy ebben a háromnegyed órában, biztos lesz aki másképp hallotta a mondókája mondandóját de, ennyiről volt szó kb.

Fizess be, bónuszok, nézd tisztességesen a videókat, fizess be, bónuszok, token, milliárdok, fizess be...a jelenlegi problémáról annyit mondott, hogy nagyon alul teljesítünk mi magyarok.Összefogást kért meg, hogy fizessünk be, ne linkeljünk, ne osszunk meg egymással linkeket, ami az oldalon van a keresőt, meg végképp ne használjuk, mert , hogy tiltott!
Azért lettek tiltva nemzetközileg! a videó nézések, mert, hogy globálisan mindenki(nagyjából) ugyan azokat a videókat nézte meg, ő Pardon?:D

Arról,hogy mikor lehet újra videókat=pénzt keresni, fogalma sem volt, de arról, hogy a következő 48 órában milyen újdonságok, bónuszok, fizess be(utolsó előtti mondata is ez volt, borzalom:D), ebben képben volt, mert, hogy ezta közleményt kapta, tegnap éjfél környékén.

Őszintén, semmi nem derült ki.

Még annyit, közel 500 ember volt azon a chat.-en, úgy kezdte, hogy lehetőség lesz a kérdezésre, és olyan csúnyán lekoppintott mindenkit a végén...látom nem érkeztek kérdések, akkor ennyi volt Sziasztok.-
Tiltva volt a chat, még is, hogy a viharban tudtunk volna kérdezni?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

oldalon van a keresőt, meg végképp ne használjuk, mert , hogy tiltott!
akkor minek van ott?
-felvázolom a helyzetet, szóval ezek ott fent, az öreglány a konfin, meg a facen a pár senkiházi, munkanélküli, tanulatlan moderátor akik nem tudom milyen jogon de ilyeneket írnak be
Cs.B.
1 órája
Általános szabály betartása mindenkire kötelező:
Megkérek minden csoport tagot hogy a negatív beírásokat legyen szíves mindenki mellőzni! Mi azért vagyunk itt hogy egymást segítsük ! Nem pedig azért hogy lehúzzuk! Köszönöm! Aki
negatív dolgokat ír be azt törölni fogjuk! Illetve ne használjátok más üzletek hirdetésére a csoportot! Erre vannak más hirdetői csoportok ahol van lehetőség ezek hirdetéseire! Köszönöm! Ha személyeskedni szeretne valaki kérem a csoporton kívül tegye meg! Nem tűröm hogy engem vagy bárki mást itt a csoportban sértegessenek!
(engem már 2x kitettek, LOL)
arra hajaz ha befizetnek alattuk talán ők jól járnak... na ebbe én nem veszek részt, szóval aki rám hallgat nem fizet egy vasat sem :good:
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Engem onnan már kétszer is kitiltottak, a héten juttattam be magam újra egyenesen 6 féle accounttal, ebből 3-at a kényes kérdésekre fogok ellőni, tehát 3 még mindig bent lesz. :p Érdekel valakit a konfi felvétel? Tiltott példány, de megvan! :D Feltegyem?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég