ScarletClicks - 2009 óta fizet - 22x FIZETETT!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Igen, frissítés volt ... vannak dolgok amik nem a megszokottan működnek, nekem pl. RR-ek kevesebbet kattintottak ma, de helyreáll majd minden, kis idő kell.

Mai Grid eredmény ... 2x2 cent:

Kép

Kép

ffookkaa11
Nov 22nd, 2016 20:03:47 $0.020

ffookkaa11
Nov 22nd, 2016 20:00:46 $0.020
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

Ment 1 regisztráció.
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Az elmúlt hónapban több karbantartás volt, mint az előző évben összesen. Ennek nálam az lett a vége, hogy ismeretlen felhasználó címszóval az elmúlt komplett hétvégén be sem tudtam lépni az oldalra. Jó, jó. Írtam a vezérkarnak, három napig tartó, tetű lassú üzenetváltás ceremóniát követően megoldódott a problémám. Most meg azt látom én is, hogy a béreltek teljesítménye alaposan visszaesett, talán harmada, fele a korábbinak. Szivárognak is el pont emiatt. A meghosszabbításuk persze nem lett olcsóbb, tehát veszteséges az utóbbi időszakom. Naivként azt gondolom, hogy a béreltek kattintási hajlandóságának beállítása az adminoknak néhány beállítás csupán. Sanda gyanúm van, hogy valami kellemetlen sus-mus lehet a háttérben. Ugyanis: Ha rosszul sülnek el a frissítések, akkor miért nem vonulnak el hosszabb karbantartásra, mindaddig, míg nem mennek flottul a dolgok? Már csak azért is, mert emlékeim szerint ezzel az 5.2-es Evolution szutyokkal egyszer már mellényúltak. Nem nagyon vágom, hogy egy jól bejáratott, stabilan működő rendszert mi a fészkes fenének kell buherálni? Nagyon remélem, néhány nap alatt visszaáll a megszokott rend. Irgum-burgum.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nyugi-nyugi-nyugi!

Mindenkinél (nem csak Nálad) adódnak a gondok, türelemmel kell lenni.

Megoldják pár nap alatt, azt megy tovább az élet.

PTC-ben nem jó ha nem vagy türelmes, ezen sok minden tud múlni. Kitartás és türelem. Te tégy meg amit csak tudsz a sikerért, hogy visszanézve ne az legyen hogy bármit is önmagadnak fel tudj róni. A többi meg nem rajtad múlik.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Tele van hirdetéssel, mondjuk én már lekattintottam mindkettőn az összeset. Ma egy kicsit jobbak az RR-ek, mint tegnap, de még mindig messze van a jótól.
detros
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 574
Csatlakozott: 2012.11.15. 16:46
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: detros »

rasim írta:Tele van hirdetéssel, mondjuk én már lekattintottam mindkettőn az összeset. Ma egy kicsit jobbak az RR-ek, mint tegnap, de még mindig messze van a jótól.
Közben rájöttem mi miatt van :) Nekem az RR rendeben volt ma 2900 felett, és még nincsen vége...
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igen sokat javultak tegnaphoz képest, és még van vissza 1,5 óra, de ilyenkor már nem nagyon szoktak nálam dolgozni, talán holnapra már visszaáll a normál rend.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nálam úgy néz ki ma helyreáll a rend ... 9500 helyett most 9000 körül vagyunk. Ez már használható eredmény, minden rendben lesz, ha nem is ma, de holnap-holnap után.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Ma megint vacakol az oldal. RR katt minimális - 169 volt mikor néztem ma du. - 500 RR-re. Tegnapi cashback promo-ra felkaptam a fejem, hogy betolok némi dodot, akár még 101-et is a 10%-hoz. Jó ötletnek tűnt, de elegem van már a sok technikai szerencsétlenkedésből. Ez egy szinte mindenkinek idegesítő helyzet, ami már hetek óta, de min. 1 hete megy kisebb nagyobb szünetekkel.

Megmondom őszintén ez lecsökkenti az oldalba vetett bizalmamat, noha lehet hogy szegény admin tényleg nem tehet róla, hanem inkább az Evolution script programozói. Ki tudja.

A másik gondom, hogy túl jó az oldal. Mármint profit szempontjából. Hogy ez miért gond? Mert aggódom az oldal hosszútávú fenntarthatósága miatt. Nem elég hogy ennyi profitot ki kell adminnak termelnie, de még vissza is osztja az upgradelt tagoknak?
Lehet, hogy cinikusnak gondoltok, de emiatt aggódom némiképp. Azt gondolom, ill. tartok tőle, hogy némi piramis séma becsúszhat az üzleti tervbe. Ez persze nem biztos, hogy így van. Lehet, hogy ez csak az én kishitű, rosszmájú feltételezésem.
Azt gondolom viszont, hogy egy józan ember sok mindent mérlegel, mielőtt több száz netán ezer dodo befektetéséről fantáziál, gondolkodik, dönt.
Fentiek miatt nem mertem még betolni +100 dodot vagy akár többet.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára jatekos12 2016.11.24. 17:48-kor.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Azon en is sokat gondolkodtam mar, hogy az admin hogyan kepes fenntartani ilyen regota stabilan az oldal fizetokepesseget ilyen merteku profit mellett. Nagyon erdekelne :)
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Hát én érzek.
Persze - ha arról van szó, hogy mennyi pénzt kap az ember, semmilyen profitot nem tart soknak. Én sem, naná. :D De ha azt nézed, hogy ezt folyamatában ki is kell termelni, akkor igenis magasnak tartom az oldal profitrátáját.
Csináltam számításokat, számoltam profit %-okat különféle forgatókönyvekre. Lehet, majd meg is osztom itt, ha lesz türelmem molyolni vele. Most épp nem nagyon van. ;)

Na erre nyerek egymás után a griden 2x 2 centet. :PP
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jatekos12 2016.11.24. 15:37-kor.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nem mondanám túlzónak a profitot, de nem hiszem hogy csak 1 lábon állna. Vannak nagy Hirdetói akik nem kevés lóvét tolnak bele hogy pl saját üzletüket esetleg PTC oldalaikat reklámozzák egy jól bevált régóta üzemelő stabilan fizető oldalon amitől valljuk be hogy nem tobzódik a ptc piac.
Kevés olyan oldal van ami 5+ éves és technikai okokat leszámítva, ami most is van, probléma mentes.
1x max 2x van ilyen. Tavaly decemberben is a script frissítésekor volt probléma de 3-4 nap alatt megoldották.
Ez pont olyan mint a kocsiban lecserélsz egy régi kopott alkatrészt de az optimális működés érdekében még lehet 2-3 másik dolgot is cserélni vagy állítani kell, amiket nem feltétlenül láthaszt előre.

Én bizakodó vagyok, eddig mióta csinálom ezt a PTC dolgot a legstabilabb és legkiszámíthatóbb oldal amivel találkoztam és még az adminban sem csalódtam.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Ne már! A 3. kétcentest nyerem. És még csak 16 gridet kattoltam ma.
Szerintem ez is egy technikai bug (hiba).
Pár napja meg 2x lehetett minden hirdetést leszedni. Hát le is szedtem, a 0,0002-eseket persze nem.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

rasim írta:Azon en is sokat gondolkodtam mar, hogy az admin hogyan kepes fenntartani ilyen regota stabilan az oldal fizetokepesseget ilyen merteku profit mellett. Nagyon erdekelne :)
Na ja! Nekem nem sikerült ilyen egzaktul megfogalmazni, de valójában ez a pontos kérdés. Ez foglalkoztat engem is egyebek mellett.

Emlékezzünk pl. PTC ajánlatokra. Talán az egyik legjobb ellenpélda. Hogy bíztunk benne.
ÓÓÓÓ! Magyar admin, szinte napi rendszerességgel beszéltünk vele a cseten. Nagyon kedves volt, mértéktartó, udvarias.
Egy idő után bejött a "részvény" opció. Hogy örültünk neki. Nem volt annyira zsíros falat, de azért mégis. A banknál többet fizet nem? Kerestünk is vele.
Én ott is gyanakodtam, mert nem volt nagy pénz, de a profitrátája nem volt alacsony, és ha csapatszinten nézzük, elég sok részvény pörgött egy idő után. Hát a sztori végét legtöbbünk ismeri szerintem. "Adminunk" szerelmes lett, megnősült állítólag és kellett a pénz mosógépre, kelengyére, ki tudja mire. :cry: :no: :?
Ötödik éve tolom a netbizniszt, így kialakult bennem az évek során a filozófia, hogy ha valami túl jó, akkor kockázatos. Nem mondom, hogy ne toljunk bele pénzt, de csak ésszel és tudjuk hogy kockázati a befektetésünk.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

jajj, ne legyetek már naivak! valakinek fizetnie kell! és sosem az admin fog, ő nem azért hoz létre egy oldalt.
tehát ponzi séma mindig van, de már leírtam sokszor, h legális rendszerek (pl. magyar nyugdíjrendszer) is működnek ezen az elven (valaki befizet és más veszi ki a pénzt), szóval ettől nem kell tartani.
a fenntarthatóság kulcsa, h több legyen a befizetés, mint a kifizetés, ez pedig főleg bizalmi alapokra épül. még kellenek hozzá új regisztrálók is és egy jó tágas upgrade rendszer, aminek a felépítése nagyon sok időt vesz igénybe. vagyis, ha a tagok nagyon megbíznak egy oldalban, akkor hajlandók nagyon sokáig kifizetés nélkül építkezni.
szemmel láthatóan a Scarlet-Clicks-nek sikerült megtalálni a kulcsot.
Kép
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

490 bérelt tegnap 358-at kattintott.... a szar erre nem kifejezés....
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nekem se volt több, viszont ma már 800nál jártak reggel 6kor
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

4 cent a Griden :)

ptcjob01
Nov 25th, 2016 16:37:03 $0.020
ptcjob01
Nov 25th, 2016 16:40:13 $0.020
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ma ránézve a tegnapi és a ma eredményekre, nem lehet egy szavam sem. Az RR-ek visszahozták az 1 napnyi gyenge szereplésből adódó "hiányt", szóval összességét tekintve egy centet sem veszítettem. Nálatok hogy alakultak a tegnapi/mai kattintások az azt megelőző normál időszakhoz képest?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nálam közelében sincs az egálnak egyenlőre, és szerintem ma már nem fognak annyit kattolni, hogy kihozza. Tegnap 358 volt, ma eddig 3087, a szokásos átlagom 3000 felett mozgott, ha ezt átlagolom, 1722, ami harmatgyenge, de ha még ma nyomnak egy olyan 2700-at, amire azért nem sok esélyt látok, akkor kijön az átlag.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Lássuk mások mit hoznak mint eredményt. Nálam - most konkrétan ránéztem a táblázatra - átlagot tekintve teljesen jól vagyok, abszolute nem tapasztalok semmiféle visszaesést (sőt, az elmúlt napok, 3 nap átlaga magasabb mint az azt megelőző időszak alatt naponta kattintottak száma).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

az elmúlt bérelt átlagok:
4648, 4641, 4633, 3281, 5219, 633, ma 4717
volt egy nagyon gyenge nap, de ennyiért nem fogok sírni
Kép
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Igen, mára korrigálták az AVG-ket nálam is az tény, sőt a mai nap a jó AVG ellenére majdnem nulla maradt az autopay ktg-e.
edina13
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016.03.20. 17:49
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: edina13 »

Valami nagyon nincs rendben, az elmúlt 4 nap ref kattintásainak alakulása: 2249, 3638, 329, 3215 - 500 reffel dolgozom. Ennek egy napra számított átlaga 2357 kattintás, ez eléggé elmarad az eddig megszokott, stabil 3050-3100 közötti kattoktól. Ja, és most 7:43-t írunk, ref kattintás nulla. Nem lesz ez így jó!!!
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Fealar »

A frissítések miatt volt. nekem tegnap már normalizálodni látszott, de az elmúlt 4 nap nekem is ilyen rapszódikus volt. viszont ma még 0-án állnak a refek :D a társoldalon meg az 500 bérenc összehozott egy 8as átlagot. Pislogtam mint hal a szatyorban.

Ez a mai Scarlet állás, mint az EKG olyan.
scarlet_rr_graph.png
scarlet_rr_graph.png (10.13 KiB) Megtekintve 6786 alkalommal
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Ma eddig totális 0 a kattszám.
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Nekem pedig másfélszeres a kattszám, de ami a legérdekesebb, nem vonja le az AutoPay-t.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ScarletClicks - 2009 óta fizet - 18x FIZETETT!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Most reggel belépve a fiókomba nagy megdöbbenésemmel látom... hogy egyenlegem 18$!!!! Miközben tegnap este 58$ volt az egyenlegem!!!!
Ez mi???? Tapasztalt más is ilyet :O :@
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég