THW Global - SZÉGYENTELJES ÁTVERÉS !

Halott, már nem működő pénzkereső programok
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Megy a multkór 8 vid lefutatam. Kivi voltam 5töt jóváirt.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Most nem mertem. Pill.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Face csopic levél jött.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Current Updates
VERY WELL DONE BY AN HONEST IV - WHO EARNED OVER $300
https://www.youtube.com/watch?v=DDKDbOb_TRc&t=2s
This IV along with others was able to withdraw his money on Friday 11/25/2016
STARTING NEXT WEEK THE SYSTEM WILL PAY DAILY
Hopefully Ron Will Do Another Video With Updates On His Pay Soon

KEEP COMING BACK FOR LEADERSHIP UPDATES
www.thwleadership.com

Congratulations To Kim Augenstein $2700 Earner!
Most of which came from the $10 monthly system!
POWER BONUS NOW CALCULATES IN REAL TIME
AND PAYS 10 DAYS AFTER CALCULATIONS...

WHY THW GLOBAL IS THE BEST EVER PROGRAM!
SOME OF YOU WANT TO QUIT
BIG MISTAKE IF YOU DO - SEE WHY BELOW!

YES YOU HAVE THE BEST AND YOU MAY NOT EVEN KNOW IT​
THE BEST 100% FREE PROGRAM!
THE BEST $10 MONTHLY E-LEARNING PROGRAM!
THE BEST ONE TIME $49 SALE MULTIPLE MATRICES PROGRAM!
THW GLOBAL IS GETTING INTO THE COFFEE BUSINESS!
PLUS SO MUCH MORE BEST TO COME!

PASS THIS ON TO YOUR TEAM
PASS THIS ON TO YOUR PROSPECTS

THE BEST 100% FREE PROGRAM! THW Global is the only 100% FREE PROGRAM where an IV can earn up to $1,000 to $10,000 a month from any country and from the comfort of their home. Yes they have had some problems over the last 5 months because THW Global only was dealing with one HUGE 3rd Party Advertising client. They will not make that mistake again. They already picked up AOL and are in negotiations with many others. Imagine even a simple 2x10 team let's say you only earned .50 cent still equals over $1,000 monthly. And in 80% of the world that is life changing money. In fact in some parts of the world $100 to $300 monthly is life changing money. We believe the 3rd party GIANT we did business with since 9/21/2016 will still pay THW Global but if they don't THW Global will still continue with others who will pay. Until ultimately THW Global will be selling enough INSIDE ADVERTISING that they will not need 3rd party outside companies.

THE BEST $10 MONTHLY E-LEARNING PROGRAM! THW Global offers a $1,497 E-LEARNING SYSTEM for only $10 monthly and pays out up to 90% of the profits starting with a ten level program paying 50 cents per sale. A simple 2x10 active can pay over $1,000 monthly and a simple 3x10 active can pay over $1,000 DAILY. See your back office for details. All based around a simple $10 monthly with an up front value of $1,497 delivered instantly with your 1st $10 monthly payment. NO OTHER COMPANY HAS EVER OFFERED SO MUCH FOR SO LITTLE.
​BECOME POWER BONUS or MATRIX ACTIVE TODAY if you are having a
hard time paying by PAYZA and want to use PAYPAL send an EMAIL with
PAYPAL in the SUBJECT LINE to: ​PayzaSupport@THWleadership.com

THE BEST ONE TIME $49 SALE MULTIPLE MATRICES PROGRAM! THW Global rewards a one time $49 sale with a Q1 Bonus of $100; a Q2 Bonus of $500; Q3 Bonus of $2,000 along with a Q4 Bonus, Q5 Bonus and Q6 Bonus so high we do not want to put it in print. See your back office for details. All based around a ONE TIME $49 sale with an up front value of $998 delivered instantly with your $49 payment. NO OTHER COMPANY HAS EVER OFFERED SO MUCH FOR SO LITTLE.
​BECOME POWER BONUS or MATRIX ACTIVE TODAY if you are having a
hard time paying by PAYZA and want to use PAYPAL send an EMAIL with
PAYPAL in the SUBJECT LINE to: ​PayzaSupport@THWleadership.com

THW GLOBAL IS GETTING INTO THE COFFEE BUSINESS! THW Global is getting into THE COFFEE BUSINESS without GETTING INTO THE COFFEE BUSINESS. This is THW Global's 1st 3rd PARTY INSIDE ADVERTISING OPPORTUNITY. The details will be coming to ALL IVs based on current achievement levels. ALL IVs will be offered a FREE POSITION when the time comes! CERTIFIED IVs will find out on 12/01/2016; Matrix and Power Bonus IVs will find out on 12/06/2016; Power Bonus IVs will find out 12/09/2016. All others will find out by the size of their 10 level teams until every IV over 1.5 million IVs all know about it.

WHY YOU SHOULD STAY ACTIVE & POSITIVE
"​UNEXPECTED DELAY IN VIEWING REVENUE"
Hang In There Because THW Global Is Not Going Anywhere!
If You Are Upset Just Go Into A Wait And See Mode...
"THW GLOBAL WILL BE A BILLION DOLLAR SUCCESS STORY"
If you think you are upset over a $50 to $1,000 Pay Day...
Put yourself in THW Global's Place - They are waiting for Millions!

SO WHAT IF THE: 3rd PARTY ADVERTISING GIANT is taking the full 60 days to review THW Global Record Breaking Advertising Revenue which will give them until 12/16/2016 to completely review the THW Global advertising revenue. At which time THW Global expects to be paid and within days share such revenue on to its IVs who spent many hours of viewing to create such revenue. For those of you who may be upset at such a delay in receiving such revenue. Consider how THW Global feels who has already not only spent hundreds of thousands in special programming but many hundreds of thousands in Bandwidth along with over one hundred thousand dollars just for video content needed to create massive advertising revenue. This is an expense for which THW Global had to pay upfront and weekly since September 21st, 2016. SO both THW Global and its IVs need to be paid by this 3rd Party Advertising Giant. We the REAL THW LEADERSHIP will NOT QUIT ON THW GLOBAL or on any of it's 1.5 million IVs. We came into this program for THE BIG PICTURE and WE ARE STAYING into this program for THE BIG PICTURE!

WHY BECOME POWER BONUS ACTIVE
A Single $10 Monthly E-Learning Sale/Purchase
The #1 Reason you want to become Power Bonus Active is to LOCK IN YOUR "Power Leg Position" which is currently offering even a person who signs up today to pass up and go above 1.5 million IVs who are not Power Bonus Active.
You also can earn .50 cents each month any of your Ten Level Team is also Power Bonus Active A simple 2x10 can create over $1,000 monthly and a 3x10 could create to much money to put into print!
You also get the "FIRST MOVERS ADVANTAGE" to participate with INSIDE ADVERTISING OPPORTUNITIES such as the 1st one coming up in the next few days. You get exposed to the benefits before every non Power Bonus Active IV. This means for now many of the over 1.5 million could end up in your downline team earning you money on their efforts.
The actual $10 Monthly sale/purchase give you access to two or more E-Learning Courses valued at $495 each!

THE MATRIX BONUS - OFFICIALLY STARTS 1/12/2016
A ONE TIME $49 E-Learning Sale/Purchase
The #1 Reason you want to participate in the 3 level multi matrices is massive spillover and for all who purchase this product prior to December 31st, 2016 it comes with a 90 day $100 success rebate by THW Leadership. Not THW Global. THW Leadership guarantees that within 90 days of the start of the MATRIX BONUS program you will earn a minimum of $100 or they will buy your matrix position for $100. Plus you keep the E-Learning Course.
This Matrix Opportunity is the only $49 one time sale/purchase that could grow with sales and spillover to a maximum of $137,600 in bonuses. Q1 pays $100; Q2 pays $500; Q3 pays $2,000; Q4 pays $10,000; Q5 pays $25,000 and Q6 pays $100,000.
This is an offer whereas you have everything to gain and nothing to lose.
​Those who are both POWER BONUS ACTIVE and MATRIX ACTIVE actually get expose to INSIDE ADVERTISING OPPORTUNITIES before those who are just POWER BONUS ACTIVE

THE CERTIFIED IV POWER BONUS & CODED BONUSES
TO MANY BONUSES AND BENEFITS TO LIST
PLUS YOU ARE THE 1st TO BE EXPOSED
TO INSIDE ADVERTISING OPPORTUNITIES

THE FREE VIEWING BONUSES
This will still remain the THW GLOBAL main focus of revenue. They have already signed an agreement with another 3rd Party Advertising Giant and they are staying positive that the current 3rd Party Advertising Giant will pay and continue to advertise with THW Global

BECOME POWER BONUS or MATRIX ACTIVE TODAY if you are having a
hard time paying by PAYZA and want to use PAYPAL send an EMAIL with
PAYPAL in the SUBJECT LINE to: ​PayzaSupport@THWleadership.com
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Jaja ez mít jelent? Van e benne olyan ami minket érint a nemfizetöket?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

a lényeg
a THW ott hibázott, :? hogy egy hatalmas hirdető partnere volt, ezentúl többekkel lesz kapcsolatban, de reméli, hogy ez is fog fizetni. Említik továbbá, hogy beléptek a kávé bizniszbe, anélkül hogy beléptek volna :!: :? . Ez a THW első komoly belső hirdetési lehetősége, aminek a részletei rövidesen eljutnak az IV.khez. Ez az a bizonyos belső hirdetési link, amiről már korábban is írtak. Minden IV kap majd egy ingyenes pozíciót, ha eljön az ideje :unsure: . A minősítettek Dec.1-én, az erőláb + mátrixosok Dec.6-án, az erőlábasok Dec. 9-én, a többiek meg majd a csapatuk nagysága szerint sorban. :XD:
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Köszi. Akkop mi akik nem fizetek seholse vagyunk.
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Biztos,hogy itt is itt vagy valahol álnéven! Ha lenne benned legalább egy kis gerinc kiállnál az emberek elé mert rengeteg embert becsaltál magad alá akik után pofátlanul beszeded a lóvét! Több ezer embert birkának tekintesz a csoportodban akiknek kuss!!!! Ha véletlen valakinek sikerül megszólalnia és aggódni merészkedik netán kérdezni valami neked nem tetszőt egyszerűen kirepíted! Ha olyan nagyasszonynak hiszed magad aki mindenki fölött áll és semmibe veszed ennyi ember véleményét akkor legalább állj ki és áruld már el nekik,hogy kik azok a független felsőbb vezetők akik küldözgetik a hazug leveleiket állítólag a THW tudta és engedélye nélkül!!!! :!: :!: :!:
Tudsz te nyugodtan aludni???? Kétlem!! Vigyázz mert egyik napról a másikra a sok, általad BIRKÁNAK nézett ember hűlt helyét látod csak :lol: :PP :!:
Nem is értem minek vannak még ott de remélem ha van egy kis önbecsülésük nem tűrik tovább :!: 8) :rofl:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára farmer 2016.11.28. 10:19-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

megkérek mindenkit, ilyen hozzászólást ne írjatok, lefogja a moderátor zárni a csetet és akkor semmi infó nem lesz akinek baja van valakivel, írjon neki privit facen vagy ahol tud , de zárni fogják ezt az ilyen beírások, személyeskedések miatt, és az illetőt is kiteszik, nem azért mert itt is olyan a moderáció mint a facen, hanem mert ez nem ide való, szóval velünk cseszik ki aki ilyeneket ír, úgy tudom xxx nincs itt
köszöntem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.11.28. 10:24-kor.
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Töröltem a nevet.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

zajlik az élet a face csoprtban
Ma azt írta nekem az egyik csoporttárs hogy én idióta vagyok mert hiszek a cégben! Én azt mondom mondjon bárki bármit de ő az igazgatója a THW nak ! THOMAS WILLIAMS úr 68 éves van 8 gyereke!él él Floridában és a GOGGLE Mérnök igazgatója! Ja és Donald Trump barátja akivel adomány gyűjtéseket szerveznek Amerikában! Aki nem hiszi járjon utána és utána nevezzen engem idiótának! Köszönöm!
Kép
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Igen zajlik má megint.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

lehet mégis olvas minket? kinyitotta a hozzászólás lehetőségeket... hiába ez a fórum mindenkinek a gyűjtőhelye, még az is idetéved aki nem akar, :)
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Biztos,hogy olvassa. Megijedt,hogy kilép a sok ember,ha nem enged! Nem nagyon erőltette meg magát...hamar bezárt a bazár.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Hamarosan még a fészről is lereggel, amikor jönnek a pofára esések december közepétől..... Lesz egy két "rajongója" :D
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Hát, kiderült hogy az egyik pasi a puffinba csinálja a kezdetektöl és most is végíg, igaz lassú, de csinálja és nem tiltották ki.
alonsoo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:10
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: alonsoo »

Különben(valahol)okos dolgot csinálnak a face-n, egy azonos hírben, egyszerre buzdítanak a befizetésre, és közben kételkednek/bírálják is a thw-t.

Kaparhatják magukat azok akik fizettek.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

igazából a thw csinálja jól, mert most a kitologatással elérik hogy a payza kifusson a visszatérítési időből, ezért is nem tünnek el, mint ezt valaki kérdezte is, hogy ha itt vannak akkor fizetnek is mert ha nem igy lenne már nem lennének itt,,, dehogy ezért vannak még itt, és a befizukat is sima payza címre szedték, kb követhetetlenül... okos :?
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Hát ugy mondják hogy akik fizetek többséhe kapott pénzt.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Bár látni nemláttam.
bizsti1975
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.11.25. 10:06
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: bizsti1975 »

Miért nem engedi nekem az értesitések fogadását a thwg oldalam.kérlek segitsetek.s mi ez a puffin?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: pimmi »

bizsti1975 írta:Miért nem engedi nekem az értesitések fogadását a thwg oldalam.kérlek segitsetek.s mi ez a puffin?
Vivien24 írta:
Van ez a puffin aplikáció play m. Letölthetö és azon belül beírni thw stb. Megy a videó ám. Csak nem merem, mert nemszabad csak a crom ot használni. Nehogy kitiltsanak.
blackmoon
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.10.20. 17:13
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: blackmoon »

Csak a puffin adhat megfelelő erőt és akaratot! :D :D
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Hát igen bár íjeszgetnek a facen hogy nem legális nemszabad, mert tiltanak. Nemtudom. Az tuti hogy lasú. Én ezzel nem biztatok senkit beparáztam, nehogy télleg tiltsanak.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Ezt azért tudjátok azért irtam.
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Örülj,hogy nem mennek a videók addig amíg nem fizetnek! Most már nekik kell lépni!
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Jaja. Tegnapi konfin álitolag dec.16. A után lesz lóvé, meg vidi inditás is addig semmi ingyeneseknek. A leg bon ndg mátrix nak dec. 1.én indul a belső vidí.
Vivien24
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.11.26. 12:20

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: Vivien24 »

Arra azért kivi leszek, több millió embert hogy tudják szétválogatni, a ingyeneseket, meg a fizetöseket. Nos ez van.
farmer
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2016.11.25. 11:39
Kapcsolat:

Re: THW Global - ingyen bevétel...

Hozzászólás Szerző: farmer »

Vészjósló ez a nagy csend...valami készülődik netán?
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég