MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

janusék? azért az furcsa, hogy letiltják a kifizetéseket, de elkezdenek adakozni... hogy is van ez?
igen, ő és még két vezető, itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=jsGg07B ... e=youtu.be és már mások is mellé álltak, befizukkal.
a kifizut nem letiltotta , hanem nem tudott már fizetni, ez mind az ő műve, szépen félrevitte a céget, van infóm erről de nem publikus, és most megpróbálja megmenteni, amit elbaltázott, kb. ennyi most a szitu.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Konfi menetrend: k-cs-szombat , 20:30
http://login.myownmeeting.com/conference,mxcsapat
James Lee Valentine.
Mx-Tagok... jó híreim vannak! Janus és én már megbeszéltük, amelyben több módon is meg tudjuk oldani a válság usd cash-Flow-n belül a következő héten, hogy képesek legyünk teljesen nyitott az usd cashouts azonnal! További részletek követni fogja holnap (Dec-9)

"Ha azt akarod, hogy továbbra is tagja mx világban, és egy nagyon közeli barátom, kérlek, csukd be a többszörös viták , amíg megtaláljuk a legjobb megoldásokat neked, és minden mx tagjai.
Egy héten belül, vagy nem sokkal utána, a régi lesz az mx...
"Már eddig is tapasztaltuk 2 mód, amelyek csökkentik a fő usd egyenlegek által egy nap alatt, a Janus-Rafal-Adrian-Marek a mérleg most nulla, ezt emeli usd500k csak ezek a 4 vezetői. Így a legtöbb cash-Flow probléma már elment."
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kikérés újra megy... :good:

Kép
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: jerdei »

van osztás, de elég alacsony, 1-3 centek jönnek/nap... de a max kikérés is 25$..
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

jerdei írta:van osztás, de elég alacsony, 1-3 centek jönnek/nap... de a max kikérés is 25$..
igen ha nincs tagságod akkor 25 a kikérési limit, az osztás meg annak függvénye, milyen a csomag, melyik egyenlegből vetted, és milyen a tagságod...
USD TAGSÁG:
INGYENES TAGSÁG --- aktív USD hirdetési csomagok 10/15/25 - jutalék 3% / 1% / 1% / 1% napi megosztás - készpénz kifizetés, napi $25 - havi költség: $0.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: jerdei »

skamasz írta:
jerdei írta:van osztás, de elég alacsony, 1-3 centek jönnek/nap... de a max kikérés is 25$..
Uhhh ezt nem értem :) Eddig nem 25$ volt a minimálisan kikérhető összeg ? Mi az hogy max 25$ ? Egy nap/hónap vagy összesen ?
fix 25$/kikérés naponta, legalábbis nálam, mert isten tudja mióta nem vettem csomagot...és tagságom sincs
épp azt várom, hogy kipörögjenek és meglegyen az 50$-om, most van 46,8$ számlámon, ha meglesz az ötven, akkor be is fejeztem..
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Uhhh ezt nem értem :) Eddig nem 25$ volt a minimálisan kikérhető összeg ? Mi az hogy max 25$ ? Egy nap/hónap vagy összesen ?
de a minimum 25 volt, ez maradt is, de a max. freeben 25/nap , eddig ez korlátlan volt...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nem, ez persze nem gond de a hozam is más,
itt van mik változnak freeben, hogy alakul:

USD TAGSÁG:
INGYENES TAGSÁG ---
aktív USD hirdetési csomagok 10/15/25 (ezek a csomagszámok lehetnek max, ha több a limit felett nincs hozam) -
jutalék 3% / 1% / 1% /
napi megosztás - 1% , (de a visszaforgatási egyenlegről vasároltakra csak 0,5% ezek ha kifutnak ilyen nem lesz többet mert onnan már nem lehet venni.)
készpénz kifizetés, napi $25 max
havi költség: $0.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: luci »

Meg egy huncut vasat sem vettem ki innen de amint latom mar nem is fogok.
5-dike ota semit sem kapok.

Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Napi 1%-al nem sanszos :D
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: luci »

patrasz írta:Napi 1%-al nem sanszos :D
Tudom mar reg le is mondtam rola azert loktem vissza 5-diken a fo egyenlegem de csak ezt az utolso harmat fogadta el mivel igy lett 10 aktiv csomagom.Meg maradt a fo egyenlegemen 5$ amivel nem tudok mit kezdeni.
Reszemrol zarora.
Ja es baratomnal is ugyanez a helyzet reszerol is zarora.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:Nos az a probléma hogy se 1 se fél % sincs...
ne ott nézd ahol a csomaglista van, az áll régóta, nekem kb. szept. óta hiába vettem csomit az ott 0 mutat, az összeget figyeld az egyenlegeken...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Lefényképeztem a tegnapi állapotot és a mait, 0,2 cent a különbség :
freeben 10 csomira kapsz hozamot, ha azt pont a reeből vetted akkor az 0.5%, az lehet ennyi amit írsz...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:
pimmi írta:
Lefényképeztem a tegnapi állapotot és a mait, 0,2 cent a különbség :
freeben 10 csomira kapsz hozamot, ha azt pont a reeből vetted akkor az 0.5%, az lehet ennyi amit írsz...
Így sem jó ha csak 10 csomaggal számolunk és fél százalékkal, 10 csomag az 50$ annak a napi fél százaléka 25 cent nem pedig 2 tized cent,
passzolom akkor, de most készül valami mentőöv féleség a régen vásárolt csomikhoz, meglátjuk, sok lassú program van, talán ez is csak lassú lesz, és fizet továbbra is, még instant ... ha lesz infóm beírom, elvileg mára ígérték de nem jött össze, nem hagyta jóvá James, talán kedd körül...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

James Lee Valentine

AZ USD CASHOUTS MEGOLDÁS... "a főnix projekt" készen lesz holnapra (kedd dec 20).
Janus készít egy videót és fogjuk postolni írásban is, angol, lengyel és magyar nyelven a fb. csoportban.
:good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

PROJECT "PHOENIX".
https://www.youtube.com/watch?v=iawfth11R60

TÉNYEK: A PROBLÉMA GYÖKERE
1. A napi 2,5%-os rögzített megosztás 2015 Novemberétől fogva 13 hónapon keresztül - lehetőséget adva a hirdetési csomagok visszavásárlására -, túl sok keresetet biztosított a tagok számára, ami több mint 3 millió US dollár volt.
2. Az összes készpénzáramlási problémát a rögzített 2,5% -os megosztás okozott.
MEGOLDÁS: Az USD platform UJRAINDÍTÁSA egy mindenki nyer egy kicsit elve alapján 2017. január 2-ától, azaz hétfőtől.
A - A pénz-ballontól való megszabadulás:
1. Minden tag Főegyenlegének NULLÁRA állítása, hogy több valódi pénzkifizetés legyen lehetséges, amely berakásra kerül. Ez az aktív pénz-ballon felégetését jelenti.
2. Más Főegyenleg nem kerül lecsökkentésre.
B - Szabaduljunk meg a hirdetési csomagok ballonjától:
1. Az ÖSSZES hirdetési csomagot LEJÁRT státuszúra állítjuk, és a TELJES VALÓS PÉNZ BEFIZETÉSSEL járó és a TELJES VALÓS PÉNZ közötti különbséget írjuk jóvá egy KÜLÖNLEGES Egyenlegre, amelyet úgy hívunk "Restart Balance" (Újraindítási egyenleg) Ez az egyenleg arra ösztönzi a tagokat, hogy új hirdetési csomagokat vásároljanak csak, és ez lépésről lépésre felszabadul, attól függően, hogy mennyi a napi BE-érkező és a KI-fizetések közötti valós pénz különbsége US dollárban, a napi bevétel megosztási egyenlegén. Ezután nem jár jutalék, mert ezek a múltban kerültek megvásárlásra.
SZABÁLY: Teljes befizetés, mínusz a Teljes Kifizetés, mínusz a Főegyenleg = RESTART Egyenleg (ÚJRAINDÍTÁSI egyenleg)

2. MEGJEGYZÉS: Ez azzal jár, hogy CSAK a VALÓS hirdetési csomagok napi megosztására vonatkozik. Továbbá nem lesz hirdetési ballon-csomag. Ezzel a szabállyal nem lesz többé elveszített valós pénz egyetlen tag számára sem.

C - A megosztási rendszer (minden devizanemben USD-EUR-BTC):
1. A valós pénzben vásárolt minden hirdetési csomagok 65%-a, amely processzoron keresztül történik, az aktív hirdetési csomagok kiegyensúlyozott arányában fog a Főegyenlegre kerülni.
2. FONTOS TUDNI:
a) Mivel nem lesz több USD ballon a Főegyenlegen (csak valós pénzbefizetés, és valós pénzmegosztás) a FŐEGYENLEGET úgy kell kezelni, mint VALÓS PÉNZ egyenleget. A továbbiakban nem robban fel milliókra többé a pénz-ballon.
b) Ahelyett, hogy a PAYZÁT etetnénk, vagy más processzort felesleges díjakkal, a tagok vásárolhatnak hirdetési csomagokat a Főegyenlegeikről (ahogy azt eddig is megtrhették), ÉS az ajánlók kereshetnek AJÁNLÓI JUTALÉKOT ezen vásárlások után. Ez nem ballon-pénz lesz.
3. MINDEN Főegyenlegről történő vásárlás 65%-a napi megosztásra kerül, ugyanolyan arányban, mint a valós pénzből vásárolt hirdetési csomagok a processzorokon keresztül, mivel ezt valós pénzként kell kezelni, amely nem került kikérésre, és lecsökkentésre a szükségtelen processzor díjak által.
4. A hirdetési csomagok maximumát lecsökkentjük tagonként egy alacsonyabb számra, hogy növelni tudjuk a megosztási összeget hirdetési csomagonként, mert túl sok hirdetési csomag van a rendszerben, amely kevesebb megosztási százalékot tesz lehetővé. (túl sok nyitott szájat kell betömni)
D - JUTALÉKOK (minden pénznemben USD-EUR-BTC):
1. Minden jutalék az Ambassador (nagyköveti) egyenlegre kerül.
2. Az Ambassador egyenlegekről naponta lehet kikérést kezdeményezni, vagy átutalni a Főegyenlegre.
E - Tagságok:
1. USD tagságok (jelenleg is élő és új vásárlások)
Minden tagság felminősülés, amelyek aktívak 120 napra meghosszabbításra kerülnek. így minden USD tagság 2017. Március 31-én fog lejárni.
2 Az EUR + BTC Tagságok (a jelenlegi és az újonnan vásároltak)
Minden tagság felminősülés, amelyek aktívak 60 napra meghosszabbításra kerülnek. így minden EUR és BTC tagság 2017. Január 31-én fog lejárni.
MEGJEGYZÉS: Az elmúlt hetek válságára való tekintettel ez a cég ajándéka.
F - 2. FÁZIS (minden fent említett rész a 2. FÁZIS és mindez Január 2-án kezdődik).
1. Nincsenek további korlátozások az USD készpénz kifizetéssel kapcsolatban Január 2-ától, mint csupán az, hogy csak a valós pénzekre vonatkozólag, ami a Tagok főegyenlegén van.
2. Az USD hirdetési platform (EUR és BITCOIN is) mindegyik ÜZLETI-ÉS MINT -NORMÁL módon fog működni Január 2-ától.
G - 3. FÁZIS (néhány dolog érkezik hozzátok 2017 elején)
1. A már régóta várt MX JÁTÉKOK 2017 elején indulnak, és a szolgáltatás főbiztosai az MX tagok lesznek, akik MAGAS JUTALÉKBAN részesülnek.
2. A régi szoftver az 5 eredeti MX Mátrix, úgymint az MX1-MX3-MX7-MXF-MX20, felújításra kerülnek 2017 első negyedévében, egy sokkal kifinomultabb szoftverrel, várhatóan, Áprilisi indulással.
3. A következő MX turnénk Janussal és Jamessel több városban 2017. Április elejére vannak időzítve. Látogass el az MX facebook csoportunkra és tanulmányozd a részleteket.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arra rájöttek hogy a max csomagszámot korlátozni kell, és amit ebben írnak még az változik, mert folyamatosan fizetnek vissza a tagok, szóval meglátjuk mi lesz, reméljük nem járunk túl rosszul, még akármi is lehet... :?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Janus Nowak
Ahogy említettük a filmben, és egyben a szövegben: semmi sem fog történni a fő egyensúly, ha a kivonás nem volt nagyobb, mint a betétek.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: jerdei »

remekül beindult a Főnix Projekt, illetve holnap fog indulni, jutalmul (nálam) minden csomagot elvettek, a számlámat is kinullázta...
így kell lopni... totál szívás most az oldal..
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

jerdei írta:remekül beindult a Főnix Projekt, illetve holnap fog indulni, jutalmul (nálam) minden csomagot elvettek, a számlámat is kinullázta...
így kell lopni... totál szívás most az oldal..
ma ez fogadott:
USD ACCOUNT BALANCE
$ 0.00000000
USD AMBASSADOR BALANCE
$ 0.00000000
:o
Janus:
FRISSÍTÉS: Beállítottam a hirdetési csomagokat a NEM a processzorról vásároltakat LEJÁRT csomagokra. Csak az aktív processzorról vásároltak aktívak most. Ez így sokkal jobb a tagok számára, mintha az összeset LEJÁRTRA állítottam volna.
Minden tag a különbséget kapja meg a BEFIZETÉSEK és a KIFIZETÉSEK arányában a RESTART egyenlegre (ÚJRAINDÍTÁSI egyenleg) valamikor legkésőbb ma éjfél előtt - muszáj, hogy aludjak pár órát.
Ahogy már azt említettem a videóban korábban, egyetlen tag sem fogja elveszíteni a valós befizetését.
A tagok főegyenlegeinek összegei csak abban az esetben lettek eltüntetve, akinél a több került kifizetésre, mint amennyit berakott. Minden más esetben a főegyenleg maradni fog.

MINTA: BEFIZETÉS - KIKÉRÉS - Főegyenlegek - hirdetési csomagok értéke, amelyek még a rendszerben maradnak = RESTART EGYENLEGGEL
Ez az egyenleg felhasználható az egyenleg feltöltésére több hirdetési csomag vásárlása mellett 2017. Január 2-tól.
------------------------------------
a jan 2 már nem él előrehozták
Janus Nowak
NOTICE: From NOW on (12 days earlier than planned)
Janus Nowak TIME is MONEY
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Nekem volt 2 csomagot amit kintről vettem ,azt is elvette. Hagyott csalotam a oldalba. Ezzekután nem is hitelesitem a, fiokom egyenlőre, minek ugy sincs csomagom ami után jutalékot kapjak :bad:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Várható volt ez, karácsony lesz, csak nekik. :D
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

deejayfly írta:Nekem volt 2 csomagot amit kintről vettem ,azt is elvette. Hagyott csalotam a oldalba. Ezzekután nem is hitelesitem a, fiokom egyenlőre, minek ugy sincs csomagom ami után jutalékot kapjak :bad:
ez lesz majd, már van ahol visszaadott...
MINTA: BEFIZETÉS - KIKÉRÉS - Főegyenlegek - hirdetési csomagok értéke, amelyek még a rendszerben maradnak = RESTART EGYENLEGGEL
Ez az egyenleg felhasználható az egyenleg feltöltésére több hirdetési csomag vásárlása mellett 2017. Január 2-tól.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

patrasz írta:Várható volt ez, karácsony lesz, csak nekik. :D
jaja
Wombation
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.08.13. 18:51
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: Wombation »

Ejnye...most miért nem mondtok IGENT a sikerre? :good:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: MXRevShare - Mondj IGEN-t a sikerre! BTC, EUR, USD.

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Kép

Új funkció: ha a restart egyenlege alacsonyabb, mint 5.00 dollár. (csak 5 dollár alatt jelenik meg)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 2 vendég