Keress pénzt kérdőívekkel!

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nekem is válaszoltak tegnap, magyarul, azt írták mindig levonják a pontokat de eltarthat egy darabig, és tényleg le is vonták már azóta. Virág írta a levelet :)
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: feerke »

Marketagent kifizetés:
Kép
witz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.01.05. 12:35
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: witz »

Nos kedves Hölgyek és Urak! Leveleztem a GMT-vel, hogy lennének-e kedvesek Magyarországon is PayPal-en keresztül fizetni (ha már a csekket nem váltják be sehol). Hát nem. Ez a válaszuk. Azt írták, hogy eddig minden magyarországi felhasználójuk be tudta váltani a csekkjüket. Illetve menjek nagyobb városba, ahol az adott bank tuti beváltja a csekkemet (kár, hogy a levelemben külön kiemeltem, hogy az ország legnagyobb bankja (OTP Bank) nem fogadja el a "fecnijüket") :D Nos hát ennyi. Amíg nem lesz változás, addig semmi értelme beváltani a pontokat.
Az én oldalam, az én Pénzkeresőm.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Na daedalus is megjött ma. :)


Kép
witz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.01.05. 12:35
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: witz »

Megkövetem a JTN Panelt! Nagyon-nagyon lassan, de fizet. Már nem emlékszem, mikor kértem ki a pénzem (ködbe vész a dolog). De ma megjött PayPal-re :DD Viszont a fiókomba továbbra sem tudok belépni (hiába ígérte Virág két hete, hogy csinál vmit) és felmérés se jön :(
Az én oldalam, az én Pénzkeresőm.
bazaradmin
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2016.07.02. 18:19
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: bazaradmin »

Sziasztok. Bár ez nem webes kérdőív hanem telefonos applikáció, ezt használja valaki?

https://goo.gl/hxM90i

A magyar áruházból nem elérhető de pl. 1mobilemarkettel tölthető, vagy googleban is 2 perc megtalálni.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

witz írta:Nos kedves Hölgyek és Urak! Leveleztem a GMT-vel, hogy lennének-e kedvesek Magyarországon is PayPal-en keresztül fizetni (ha már a csekket nem váltják be sehol). Hát nem. Ez a válaszuk. Azt írták, hogy eddig minden magyarországi felhasználójuk be tudta váltani a csekkjüket. Illetve menjek nagyobb városba, ahol az adott bank tuti beváltja a csekkemet (kár, hogy a levelemben külön kiemeltem, hogy az ország legnagyobb bankja (OTP Bank) nem fogadja el a "fecnijüket") :D Nos hát ennyi. Amíg nem lesz változás, addig semmi értelme beváltani a pontokat.
Kösz az utánajárást,a levelezést. Én csinálom a GMT-t még várom,h legyen változás a beváltást illetően.A pontok 3 évig érvényesek egyébként,azután törlődnek. Én is írok nekik,de sztem egy idő után ők is rájönnek,hogy ez valóban nem működik nálunk. Egy dolog aggaszt,hogy péd a Facebook oldalukon egyáltalán nem kommunikálnak 1 éve.legalábbis múltkor 2015 év végi volt az utolsó bejegyzés.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

magyarul is lehet nekik írni?
witz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.01.05. 12:35
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: witz »

gaizkaneu írta:magyarul is lehet nekik írni?
Lehet, persze! Csak nem biztos, hogy értik :clap: No de viccet félretéve: használj Google Fordítót! Igyekezz minél egyszerűbben írni magyarul, mert akkor le is fordítja valahogy a fordító. Az eredmény pedig pont jó lesz. Ki fogják bogozni belőle, ami fontos.
Az én oldalam, az én Pénzkeresőm.
witz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.01.05. 12:35
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: witz »

xenosz2 írta:
witz írta:Nos kedves Hölgyek és Urak! Leveleztem a GMT-vel, hogy lennének-e kedvesek Magyarországon is PayPal-en keresztül fizetni (ha már a csekket nem váltják be sehol). Hát nem. Ez a válaszuk. Azt írták, hogy eddig minden magyarországi felhasználójuk be tudta váltani a csekkjüket. Illetve menjek nagyobb városba, ahol az adott bank tuti beváltja a csekkemet (kár, hogy a levelemben külön kiemeltem, hogy az ország legnagyobb bankja (OTP Bank) nem fogadja el a "fecnijüket") :D Nos hát ennyi. Amíg nem lesz változás, addig semmi értelme beváltani a pontokat.
Kösz az utánajárást,a levelezést. Én csinálom a GMT-t még várom,h legyen változás a beváltást illetően.A pontok 3 évig érvényesek egyébként,azután törlődnek. Én is írok nekik,de sztem egy idő után ők is rájönnek,hogy ez valóban nem működik nálunk. Egy dolog aggaszt,hogy péd a Facebook oldalukon egyáltalán nem kommunikálnak 1 éve.legalábbis múltkor 2015 év végi volt az utolsó bejegyzés.
Minél többen sírunk nekik, hogy Mo.-n vagy nem váltják be (OTP), vagy horror áron (Citi: 50 USD-s csekket 30 USD-ért + legyen náluk számlád); annál valószínűbb a változtatás. Legalább is remélem! Egyébként meg ne fájjon a fejed a kommunikációjuk miatt! Egész időben válaszolnak a weboldalukon való megkeresésre (a JTN Panel sokkal lassabban reagál)!
Az én oldalam, az én Pénzkeresőm.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: feerke »

A JTN panel 43 nap várakozás után kifizetett paypalra :roll:
Kép
witz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.01.05. 12:35
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: witz »

Sziasztok! Nektek nem küldött mostanság a Daedalus Online olyan felmérést, ami nem kitölthető a partnere jóvoltából? Mármint átirányít a partner (ktrmr.com) weboldalára és ott nem történik semmi. Még visszairányítás sincs... Sajnos már többször jártam így :(
Az én oldalam, az én Pénzkeresőm.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: feerke »

én most is ktrmr.com kérdőívet kaptam és ki tudom tölteni.
witz
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011.01.05. 12:35
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: witz »

Már azt hittem, hogy a ktrmr.com letiltott és azért nem tudom elvégezni a felmérést. De ma én is kaptam egy kérdőívet (játékok témakörbe), s ki tudtam tölteni. Viszont nem értem, hogy a többinél miért áll le a dolog. No lehet, hogy írok azért a Daedalus Online-nak. Hátha kezdenek valamit a partnerükkel :D
Az én oldalam, az én Pénzkeresőm.
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Egyelőre engem csak Marketagent fizetett ki (többször is), máshol még nem értem el a minimumot. :/
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
Bandee28
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.12.14. 13:41
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Bandee28 »

Üdv,

A Globaltestmarket regisztrációs űrlapján az "Apt /Unit: " -nál mit kell pontosan beírnom? Emelet/ házszám vagy fordítva.
Társasházban lakom.
Kösz a választ.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: feerke »

GlobalTestMarket kifizetésem:
Kép
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: feerke »

Én 2 hetet vártam a paypal kifizetésre
Csekket nem tudom mennyi időn belül postázzák
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Csekket viszont nem tudod jelen állás szerint beváltani,mert nem foglalkoznak vele a bankok egy ideje a dollárcsekkekkel,legalábbis nem tudok olyan esetről a közelmúltban,h működne. nekem 1800 pontom van GTM-en,de mivel nem tudom beváltani a csekkem sztem esélyes,hogy ezt nem látom meg. Előfordulhat,h beváltják,de sztem ott nagy költség is lesz,mivel pont a költségemelés miatt nem foglalkoznak a magyar bankok ezzel.
Tehát amíg ez nem változik nem érdemes használni a GTM-et,vagy reménykedsz ...
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Üdvözlök Mindenkit!

Tud valaki valamit a JTN-ről? Most akartam belépni, és egy teljesen új oldal fogadott, ahová fel van írva, hogy az oldal nem található.
Lehet, hogy vége?
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Be lehet lépni.
borostyan
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.10.05. 19:44
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: borostyan »

Köszönöm, akkor tovább próbálkozom.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

ma megérkezett egy novemberi kikérés a JTNPaneltől : 1000 pont --> 7600 huf
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Keress pénzt kérdőívekkel!

Hozzászólás Szerző: Lili »

gaizkaneu írta:ma megérkezett egy novemberi kikérés a JTNPaneltől : 1000 pont --> 7600 huf
Gratulálok! :clap: Ez jó hír, előbb-utóbb, de fizet.

Én most a Daedalus Online-ra várok, kíváncsi leszek. :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég