Borrowta - VÉGE !

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

KONFI SZERDA 19:00 !
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:Néha meghallgatom a konfikat amikor ráérek, de igazából nem vagyok előbbre. Arról volt szó hogy amint beindul a termelés leállítják a csomagok "termelését" és lehet lassan kikérni. Ezzel ellentétben a csomagok ugyanúgy futnak de kikérni nem lehet továbbra sem. Szóval ezzel kapcsolatban szeretnék egy kis infót :)
esetleg itt kérdezz rá, én sem értem mi van most.. https://www.facebook.com/groups/1700565 ... 2/?fref=ts
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:Feltettem a kérdéseimet a posztot törölték. A planokat leállította de kikérés továbbra sem működik. Nos ilyenkor mi van mindenki kussoljon és várjon szépen csöndben ?
érdekes... skype csoport: https://join.skype.com/CaxmdXug7kcw
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:Köszi kihagyom, ezek után minek, írtam Kukucskanak kíváncsi vagyok mi lesz ? Arról volt szó hogy kutya/macskaital gyártásához keresnek befektetőket.
Nos azóta volt már indai út/élet vize/nanopont verseny a legújabb valami ezustkolloidos ital. Aztán ahogyan facebookon ó olvastam hogy "támadják" őket emiatt, min csodálkoznak ???
kukucska benne van ebben a csoportban...
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Igazából a skype csoportra gondoltam, hogy benne van, de itt a cseten is van egy tulaj, több hozzászólása is volt, hogy hóesés ki pontosan azt nem tudom ez az első:
Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!
HozzászólásSzerző: hoeses » 2016.04.29. 06:39

Kedves Pimmi és kedves érdeklődök. Örömmel látom hogy külön topikot szenteltetek ennek az üzletnek! A Borrowta csak egy része a VALÓS üzletünknek! A borrowta havi 12%-a és a Nanopontok után járó havi visszaosztás a valós termék eladásból lesz finanszírozva! Ez a termék a Kutya-Macska vitaminos üdítő ital ami egyedülálló a világon! Magyar találmány, a szabadalom már meg van a gyártásra, most történik az engedélyek beszerzése. Hamarosan megindul a kutyaital (Hegi) gyártása és terjesztése!Tehát VALÓS termékből fogjuk fedezni a befektetések után járó kamatokat! Nem mondvacsinált szemét forgatással vagy autóbérléssel!Meg lehet majd nézni az üzemet, a céges papírokat, meg lehet majd vásárolni a HEGItalt is! További online és offline üzletekben is gondolkodunk mint például online lottó, bitcoin bánya, stb.

Üdv. hóesés ( Borrowta, Nano Invest Group LTD társtulajdonosa)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

E heti KONFI ELMARAD. Legközelebbi Konfi NOVEMBER 15-én Lesz!
hoeses
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.01.18. 10:17
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: hoeses »

Üdvözöllek benneteket. Röviden leírom ide hol tart a történet. Elindultak a területi képviselők a BAVIGO STOP-al, ( Nanoezüst kolloidos fertőtlenítő kedvenceinknek) Hamarosan piacra dobjuk az általános nanoezüst kolloidos fertőtlenítőt ami nem csak a kisállatok tárgyainak tisztán tartására lesz majd jó! A Kutyaital tesztelés alatt ( teszteljük melyik íz tetszik a kutyáknak) 4 féle ízben készült el ebből 2 lesz majd a piacon. Mivel új termékről van szó, engedélyeztetni kell, újra. Ami nem 1-2 hét. A csomagokat megállítottuk és a kifizetést felfüggesztettük addig amíg el nem tudunk indulni rendesen . A kifizetést meg fogjuk nyitni amint lesz annyi profit a tagjainknak hogy már érdemes lenne kivenni a pénzt. Megállítottuk a regisztrációt mert a már meglévő tagjainkal dolgzunk és nem gyűjtünk több pénzt, az összgyűlt összegből gazdálkodunk.Nem tűntünk el, csináljuk a dolgunkat.

Üdvözlettel. Kukucska Zoltán

Kép a termékekről:

http://www.kephost.com/images/2016/11/2 ... egyutt.jpg
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hoeses 2016.11.21. 20:24-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

amint lesz annyi profit a tagjainknak hogy már érdemes lenne kivenni a pénzt
ezt nem annak kéne eldönteni, hogy kiveszi vagy nem aki befizette? :?
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

A Marhás kutyaitalról a Parfüm c. film jutott eszembe... :?
hoeses
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.01.18. 10:17
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: hoeses »

Borrowta hírlevél ment a regisztrált e-mail címetekre! Hol tartunk most címszóval!!! - Borrowta Társ tulajdonos- ( Kukucska Zoltán)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

hoeses írta:Borrowta hírlevél ment a regisztrált e-mail címetekre! Hol tartunk most címszóval!!! - Borrowta Társ tulajdonos- ( Kukucska Zoltán)
semmi nem jött... :?
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nekem sem a beerkezettek koze, hanem a promocios levelek kozott talaltam meg valamiert a gmailon.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

rasim írta:Nekem sem a beerkezettek koze, hanem a promocios levelek kozott talaltam meg valamiert a gmailon.
másold ide, nem hiszem hogy titkos :) , sehol sincs nekem, köszi
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Igazabol a tagoknak szol csak, ird meg privatban a cimed es delutan elkuldom majd, igy telefonrol nem tudom.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

rasim írta:Igazabol a tagoknak szol csak, ird meg privatban a cimed es delutan elkuldom majd, igy telefonrol nem tudom.
köszi
-------------------

szóval itt is megy a ködösítés, bírom az ilyet, csak a tagoknak ;-))
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nem kodosites, de ez egynyitott forum es szerintem eleg, ha azok olvassak akiket erint is, aki nem tag azt nem erinti semmifele informacio az uzlettel kapcsolatban.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

köszi megkaptam, szerinted pénz mikor várható ebből?
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Szívesen, szerintem jövőre. Minden az eladásoktól és a termékek keresletétől fog függeni.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Egy rövid kis összefoglaló az elmúlt esztendőről:
Az eredeti indulás, 2015. jun. 29.-ke, de valójában a webirodánk 2016. febr. 8.-án indult.
Ez volt a kezdet ! Márciusban sikerült levédetnünk a kutyaitalt, az eredeti formájában.
Április 22.-én megalakítottuk a Kft-t, és két hónapon belül felépítettük az üzemet Monoron, és
megszereztük a gyártáshoz szükséges engedélyeket.
Ezután volt egy megtorpanás és sajnos sok rossz döntést hoztunk mi vezetők. Azt gondoltuk, hogy
találtunk egy remek managert akiben megbíztunk, de ez HIBA volt !
Közben a profi marketinges csapatokkal is sok sok problémánk adódott. Ráadásul a kutyaitalról kiderült, hogy képtelenség hosszútávra tartósítani, ezért úgy nézett ki, hogy vége, összetörik az álmunk. Sok időt és pénzt veszítettünk, és csak a szerencsének és a kereskedelmi igazgatónknak valamit a mögötte álló laboratóriumnak köszönhető, hogy megmaradt a
cégünk ! Ők nem csak a kutyaital tovább fejlesztésével, újrakitalálásával segítettek, hanem
az ő termékükkel kibővítettük a kínálatunk és immár egy egész termékcsaláddal rendelkezünk !
Fájdalmas volt a 3-4 hónap visszaesés, és minden újratervezése, de túléltük!
Közben év végére kialakítottuk a területi képviselői hálózatunkat, és az értékesítési csatornákat.
Jelen pillanatban is folynak a tárgyalások, és már van aláírt szándék nyilatkozatunk is, de az még
további tárgyalásokat igényel mire elindul.
Van még néhány engedély amit el kell intézni, de a hivatalok átalakulása miatt
ez várat január végéig, ezért lassul a tempónk. Erre azért is van szükség, hogy a januárban hatályba lépő kereskedelmi rendeleteknek is meg tudjunk felelni, és ezek figyelembe vételével ki tudjuk kerülni a termékek miatti bírságokat. A napokban megvalósítjuk és ezzel egyszerűsítjük és legalizáljuk a be- és kifizetéseket,
a szövetkezeten keresztül. Ezt nem mindenki tudja elfogadni, de ebből semmi probléma nincs! Aki akar, az beléphet a szövetkezetbe, aki nem látja ennek a jó oldalát az nem lép be ! Mindenki a saját döntéséért felelős, mi csak a lehetőséget mutatjuk meg.
Nagyjából itt tartunk most...
Még nagyon sok munka vár ránk, és sok kitartást igényel, de már látszanak a fények az alagút végén !
Van aki szerint túl lassan haladunk és soká lesz még ebből pénz, de mi soha nem ígértük hogy
két hónap alatt itt profit fog hullani az égből, mi azt ígértük hogy ez egy hosszútávú üzleti
lehetőség, és folyamatos növekedéssel, és minimum 20 évre !
Mi büszkék vagyunk rátok a csapat tagjaira a kitartásért, és büszkék vagyunk az eddig elért
eredményekre, még ha nem is sikerült az első karácsonyra ajándékokat venni, de stabilizáljuk az
üzletünk és egydülálló módon legalizáljuk, ami mindenkinek biztonságot ad !
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.

Ma ez fogadott, úgy látszik ennek is vége, :? igazából el sem kezdődött... :)
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: rasim »

A face csoportba mar napok ota beirtak, hogy a szolgaltato hibaja miatt nem elerheto az oldal. Bovebb magyarazatot nem irtak.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

rasim írta:A face csoportba mar napok ota beirtak, hogy a szolgaltato hibaja miatt nem elerheto az oldal. Bovebb magyarazatot nem irtak.
azt beírták, de hogy törölt account felirat lesz azt nem....mindegy, várható volt
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Valami panamai szolgaltato, voltak mar vele gondok, nem tudom atkoltoztek e mar.
hoeses
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013.01.18. 10:17
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: hoeses »

A tárhely szolgáltatóval volt gondunk, ÚJRA ÉL az oldal!! NEM HÚZTUK ki a dugót!!!!!
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

Sziasztok!

Nem tudom megérteni, miért nincs ez a topic a csaló oldalak közé sorolva. Majdnem egy éve lett a téma nyitva, de kifizetésről egy darab bizonylatot sem látni. A "Cég" csak folyamatosan igér minden fűt-fát, de semmi nem történik.
Maga az oldalt működtető script kb. $10-os projekt vagy inkább ingyenesen letölthető semmire nem való szemét. És ez a csodálatosan kivitelezett logo mident elárul a "Cég" nagyságáról, még becsukott szemmel is szebbet készítek Paint-el.
Ne higyjünk már el mindeféle badarságot, amit a képünkbe tolnak.

Javasolnám a Fórum felügyelőinek, hogy az ilyen és hasonló témákat kukázzátok, mert csak rontja a fórum színvonalát.

Köszönöm a figyelmet!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pimmi »

pityuka0011 írta:Sziasztok!

Nem tudom megérteni, miért nincs ez a topic a csaló oldalak közé sorolva. Majdnem egy éve lett a téma nyitva, de kifizetésről egy darab bizonylatot sem látni. A "Cég" csak folyamatosan igér minden fűt-fát, de semmi nem történik.
Maga az oldalt működtető script kb. $10-os projekt vagy inkább ingyenesen letölthető semmire nem való szemét. És ez a csodálatosan kivitelezett logo mident elárul a "Cég" nagyságáról, még becsukott szemmel is szebbet készítek Paint-el.
Ne higyjünk már el mindeféle badarságot, amit a képünkbe tolnak.

Javasolnám a Fórum felügyelőinek, hogy az ilyen és hasonló témákat kukázzátok, mert csak rontja a fórum színvonalát.

Köszönöm a figyelmet!
idézek a legutóbbi levelükből egy részletet...
Biztosan észrevetted, hogy a Január egy csendes hónap, de a látszat csal ! Nagyon sok munka folyik és folyt a háttérben, hiszen mint látod átköltöztünk másik szerverre is például, de sok más dolog is történik közben, aminek csak később lesz meg a látható formája.
A februári szövetkezeti tagságra még ne jelentkezz, ha nem vagy még szövetkezeti tag, mert ki fogjuk hirdetni a pontos dátumot, amit jelen pillanatban még nem tudunk, mert nem mi határozzuk meg, hanem az ügyvéd úr.

Célunk továbbra is az hogy mi legyünk az első olyan internetes üzlet, ami hosszú évekig fent marad, és működik. Immár egy éves múltunk alatt sok minden történt, legalább kétszer teljesen a nulláról kellett újraépítenünk az egészet, de mégis itt vagyunk ! Tudjuk hogy már te is szeretnél bevételt látni minél előbb, hidd el azon dolgozunk, mert a mi érdekünk is ugyan ez.

Sok üzlet jött és ment mellettünk, és jelen pillanatban is jobbnál jobb és szebbnél szebb ígéretek vannak, gyors pénzkeresésre.... biztosan te is kapsz naponta ajánlatokat. Mi továbbra sem ígérünk égbekiáltó hozamot és gyors meggazdagodást, de még mindig azt mondjuk, hogy ez egy hosszú távú üzlet. Amilyen nehezen indul olyan tartós lesz és olyan növekvő ! A hirtelen jött csillagok hamar lehullanak, ne dölj be a túl szép ígéreteknek ! Nekünk is ebből lett elegünk, ezért hoztuk ezt létre. És minden erönkkel azon vagyunk, hogy legális, valós és tartós céget építsünk. Mi nem milliárdokkal kezdtük mint a hasonló cégek, mi veletek együtt a piciből a nullából indultunk, ezért sokkal több idő szükséges, de el fogjuk érni a célunk, mert sokan akarjuk és nagyon akarjuk !

Köszönjük az eddigi kitartásod és türelmed! Meglátod nem fogod megbánni, hogy velünk maradtál !

Kívánunk magunknak sok sikert és minél több ideig tartó működést, hogy még az unokád is élvezhesse a te munkád gyümölcsét...

Üdvözlettel a Borrowta vezetősége
pityuka0011
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2011.03.03. 16:31
Kapcsolat:

Re: Borrowta - Hybrid 10-75% Profit - PM,PY & BTC!

Hozzászólás Szerző: pityuka0011 »

Szia Pimmi!

Ez szép és jó, de mutassál már valami kézzel foghatót, hogy csinálnak is valamit a "háttérben".
Mert ez is csak tele van üres igéretekkel.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég