Arobux - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Arobux - SCAM !

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Indult: 2016. dec. 10. (1. fórumbejegyzés)
Napi standard kattérték: 6 cent fölött van. (1x 1 cent + 4 x 0,5 cent + 5x 0,2 cent + kb. 25 x 0,1 cent)
Egyik hirdetés sem fókuszos.
A tulajok egy speciális hal tenyésztésével foglalkoznak, és egyik céljuk e tevékenység népszerűsítése, reklámozása. A csapatban állításuk szerint mérnökök és marketing szakemberek is vannak. Az mindenesetre jó, hogy valós gazdasági tevékenység (haltenyésztés) is van a tulajok repertoárjában.

Bemutatkozásuk alapján megfontolt, profi emberekről van szó, akik nem csak úgy elindítottak egy tucat PTC oldalt 100-200 dollárból, hanem egy igényes, egyedi, a biztonságra az átlagnál jobban ügyelő oldalt raktak össze, és úgy tűnik hosszútávra terveznek.
A Paypal-lal előzetesen 5 napig tárgyaltak és sikerre vitték a dolgot. :)

Többféle tagság is van az oldalon:
A legolcsóbb 38,5 $ fél évre, majd jönnek a különféle éves tagságok 69, 175, 385, ill. 612 $-ért.
A legdrágább tagságnál nincs felső határa a bérencek számának.
Elkezdtem belekóstolni a reff bérlésbe, egyenlőre standard tagként - némi infó van már róla - lásd lentebb!.
Nem tartom kizártnak, hogy több más oldalhoz hasonlóan standard-ként is megéri bérelni, mert itt fele annyiba kerül a bérlés tagság nélkül (12 cent / db).

Az oldal egy másik különlegessége, hogy a tagsággal rendelkezők (a tagság függvényében 2-5 db) többszörös regisztrációt is létrehozhatnak.
Kikérési minimum: 4 $
Elfogadott e-bankok: Paypal, Payza, PM
Arobux tagsági táblázat
Arobux tagsági táblázat
Kérlek titeket, hogy az alábbi linken regisztráljatok!
http://arobux.com/?ref=jatekos12

Köszi a figyelmet. :clap:
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.03.05. 15:15-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy jónak ígérkező új PTC

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Egy átlag PTC-hez képest a napi 6-7 centjével gyorsan szaporodik az egyenleg.
A hirdetéseket könnyű lekattolni, hisz sehol sincs fókusz.
Szóval ajánlom a PTC-seknek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jatekos12 2017.02.01. 10:56-kor.
Avatar
ezmegaz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.06.18. 09:17
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy jónak ígérkező új PTC

Hozzászólás Szerző: ezmegaz »

Szia!
Beregeltem alád, meglássuk mi lesz! :D
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy jónak ígérkező új PTC

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Köszi. :)
Látlak is a listában.
Én pedig ígéretemhez híven elkezdtem a bérlést tegnap este. Kísérletképpen vettem 5 bérencet 60 centért. Azóta már el is kezdtek kattolni, de még fél nap se telt el.
Szóval majd meglátjuk mi lesz - csatlakozva az előttem szólóhoz. :)
bango5
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2016.12.12. 18:52
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy jónak ígérkező új PTC

Hozzászólás Szerző: bango5 »

Én is regeltem a linkeden, reméljük jó lesz! ;) Köszi a tippet!
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy jónak ígérkező új PTC

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Szívesen, és én is köszönöm.

Beszélnék nektek a bérlésről, noha még kevés a tapasztalatom, de elkezdtem már számolgatni, mivel úgy tűnik, van itt értelme bérelni, még standardként is.
Így most egyenlőre a standard tagú bérlés számait fogom ide írogatni.
Ahhoz, hogy befizetés nélkül belekóstólj a bérlésbe 60 centet kell gyűjtened, mivel min. 5-öt lehet bérelni. Ha nincs direkted, ez akkor is megvan 9-10 nap alatt - szóval nem olyan sok.
1 bérenc 12 centbe kerül / 30 nap, mikor elkezded őt bérelni. Azaz 0,4 cent / nap.
Érdemes minél előbb bekapcsolni az autopayt, mert úgy látszik itt is működhet a dolog kizárólag autopayből finanszirozva.
Az autopay ára: 0,33 cent / nap.
A bérenc minden kattja után 0,25 centet ad neked az oldal.

A nullszaldóhoz szükséges átlagok (AVG) kiszámolása:
1. hó: 0,4 / 0,25 = 1,6
Autopay: 0,33 / 0,25 = 1,32
3-4 napja kezdtem bérelni, és e rövid tapasztalat alapján az 5 bérencem átlagainak átlaga: 2,57.
A 2,57 jóval magasabb, mint az 1,32 vagy még az 1,6-nál is szóval jelenleg profitban vagyok.
Az oldal elvárása a referráljutalék jóváírásához nem sok - annyi hogy az előző nap min. 1 hirdetést kattoljunk le.
Aki még nem regisztrált, és felkeltettem az érdeklődését, kérem hogy az alábbi linket használja:
http://arobux.com/?ref=jatekos12

Ennyit tudtam egyenlőre beszámolni a standard tagú bérlésről, de ahogy telik az idő folytatni fogom az infózást.
Ha bármi felmerül bennetek, vagy valami nem volt követhető, nyugodtan kérdezzetek!
Köszönöm a figyelmet!
Avatar
ezmegaz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.06.18. 09:17
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy jónak ígérkező új PTC

Hozzászólás Szerző: ezmegaz »

Köszi a friss infókat. Lehet, belevágok a bérlésbe. :D
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy jónak ígérkező új PTC

Hozzászólás Szerző: harmonia »

1. kifizetésem! :clap: Pár órán belül a számlámon volt.

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára harmonia 2017.02.04. 14:53-kor.
Avatar
ezmegaz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.06.18. 09:17
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy jónak ígérkező új PTC

Hozzászólás Szerző: ezmegaz »

Gratula az 1. kifizetéshez! :clap: :clap: :clap:
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy új és jó PTC

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Én is gratulálok Harmoniának a kifizetéshez. Nagyon jó hogy közölte velünk a jó hírt, mert ez mindenki számára megnyugtató, pláne hogy pár órán belül - ez nagyon király.

Folyatnám bérlési tapasztalataim elbeszélését, mivel közben eltelt 11 nap, így már némiképp több a tapasztalat, de változás az nem sok, vagyis az eddigi jó trend megy tovább menetrendszerűen.

Feb. 8-án béreltem még 5-öt a jan. 29-i 5 RR-hez, így most 10 van.

Amit eddig tapasztaltam, az nagyon jó - kimondottan jó. Van némi szórás a bérencek AVG-jében, de nem túl sok.
A legfontosabb, hogy a 10 közül mindnek 2 fölött van az AVG-je, ami kimondottan kellemes. A 10 RR AVG-inek átlaga 2,539.
Emlékeztek? Kiszámoltam, hogy a bérlés 1. hónapjához tartozó határátlag 1,6 - az autopay határátlaga pedig 1,32. Szóval messze profitos mind a 10 bérenc. Úgy kattolnak, mint a robotok. :) Mivel persze azok is. A 2 az a minimum, amit átlagban teljesítenek, de aztán mennek időnként feljebb is. A 10-ből 1 sincs, amelyik lusta lenne.

Összegezve:
Nézetem szerint eléggé ajánlott itt jelenleg bérelni standardként, ha valaki tudja biztosítani, hogy legalább napi 1 hirdetést lekattol.
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy új és jó PTC

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Sziasztok!
Közvetett forrásból olyan hírek jutottak el hozzám, hogy Arobux visszarakott pénzkikéréseket bizonyos felhasználók egyenlegére - pontosan nem is tudom, hogyan történt. Sajnos egyenlőre nem sikerült stabil adatokat szerezni, hogy mi is történt pontosan, ill. mi a helyzet.
Ezért kérek bárkit, akinek stabil, lehetőleg közvetlen, vagy közvetett, de megbízható forrásból származó tapasztalata van kifizetés kapcsán, ossza meg itt a fórumon, hogy mindenki, aki érintett tudja, mi a szitu, mire számítson. Legyen az akár pozitív, akár negatív tapasztalat.
Konkrétan a Pannónia refback oldal csetfalán jött fel ez az infó. Úgy sejtem hogy Pannónia és jelen fórum közönsége között van, ill. lehet átfedés, így kérem akinek tudomása van konkrétumokról, ossza meg itt velünk.
Egy másik adat: egy másik refback oldal, a refbankers.com azt közölte az oldalán, hogy feb. 13-án kifizette őt Arobux.

Segítsetek tisztázni a helyzetet!
Köszönöm előre is!
roli920609
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2017.01.03. 20:13
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy új és jó PTC

Hozzászólás Szerző: roli920609 »

Üdv! Nem tudok belépni az oldalra, tudja valaki, hogy mit jelent ez az üzenet:

http://i67.tinypic.com/2m5l9va.jpg
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy új és jó PTC

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

jatekos12 írta:Sziasztok!
Közvetett forrásból olyan hírek jutottak el hozzám, hogy Arobux visszarakott pénzkikéréseket bizonyos felhasználók egyenlegére - pontosan nem is tudom, hogyan történt. Sajnos egyenlőre nem sikerült stabil adatokat szerezni, hogy mi is történt pontosan, ill. mi a helyzet.
Ezért kérek bárkit, akinek stabil, lehetőleg közvetlen, vagy közvetett, de megbízható forrásból származó tapasztalata van kifizetés kapcsán, ossza meg itt a fórumon, hogy mindenki, aki érintett tudja, mi a szitu, mire számítson. Legyen az akár pozitív, akár negatív tapasztalat.
Konkrétan a Pannónia refback oldal csetfalán jött fel ez az infó. Úgy sejtem hogy Pannónia és jelen fórum közönsége között van, ill. lehet átfedés, így kérem akinek tudomása van konkrétumokról, ossza meg itt velünk.
Egy másik adat: egy másik refback oldal, a refbankers.com azt közölte az oldalán, hogy feb. 13-án kifizette őt Arobux.



Segítsetek tisztázni a helyzetet!
Köszönöm előre is!
Egy facebook csoportban olvastam hogy állítólag csak $5 befizetése után fizet csak, magyarul invesztálos lett. Ezzért dobja vissza a kifizetéseket
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy új és jó PTC

Hozzászólás Szerző: idlig »

roli920609 írta:Üdv! Nem tudok belépni az oldalra, tudja valaki, hogy mit jelent ez az üzenet:

http://i67.tinypic.com/2m5l9va.jpg

Nem nálad van a hiba, az oldal nem elérhető jelenleg, remélhetőleg hamarosan megoldják.
roli920609
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2017.01.03. 20:13
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy új és jó PTC

Hozzászólás Szerző: roli920609 »

Értem. Köszi a választ.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: Arobux - egy új és jó PTC

Hozzászólás Szerző: jerdei »

hát, úgy néz ki az oldal teljesen megszűnt, több monitor oldal is scam-re tette..
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: Arobux - SCAM !

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Igen, elég gáz - napok óta nem lehet betölteni. Hitclickflow-val együtt eltűnt mint a kámfor sajnos.
Maradnak a haltenyésztésnél - nagy csalók voltak ezek is, jól megtévesztettek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.03.05. 15:26-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Avatar
ezmegaz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.06.18. 09:17
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Arobux - SCAM !

Hozzászólás Szerző: ezmegaz »

Szomorú, pedig olyan jól gyűltek a centek.
pilis58
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.04.26. 16:46
Kapcsolat:

Re: Arobux - SCAM !

Hozzászólás Szerző: pilis58 »

Szia! Ma rákattintottam az Arobux.com-ra,és bejött. Nem merem kattintani,mert több napon keresztül nem jött be,és semmi értesítés t nem kaptam hogy miért.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég