Elite Alliance - nem hyip (BEZÁRT TÉMA)

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
Ksgrgo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.06.26. 13:30

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Ksgrgo »

Én most fogom megpróbálni, nekem 16-án volt a befektetésem, ezt a hétfőt vártam, hátha begyorsul 39 es ID-m van ami szerintemha gy halad másfél 2 hónap mire megkapom, ezért inkább visszaigénylem alertpayel még van 5 nap a 30ból
martillo
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.07.04. 22:39
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: martillo »

Majd tudasd velünk milyen eredménnyel jártál a visszaigényléssel... Lehet én is meglépem, amíg bizonytalan a rendszer...
Ksgrgo
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.06.26. 13:30

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Ksgrgo »

most küldtem el nekik a visszaigénylést, remélem hamar reagálnak, közzéteszem a fejleményeket itt
noname
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.07.11. 18:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: noname »

Én már egyszer csináltam ilyet (7day) akkor 50%-ot utaltak vissza. Az volt a másik ilyen fajta befektetéseim, szóval eddig 2-ből nulla a statisztikám :D Nekem is 39-es és 40-es ID-m van. 07.03-i és 5.-i kikérés.
plussmunka
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2011.05.06. 16:20
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: plussmunka »

mint olvashattad nem fognak gyorsan reagálni
jópár nap elmegy hogy a legelső mailt AP tól megkapjad
aztán próbálkozni kell mailon jelezni hogy fizessenek majd AP próbálkozik és majd ettől
kezdve nem tudom hány nap múlva emelik le a számlájáról ha van rajta
namost ha nincs akkor mi a híres AP garancia ?

TRans. Dispute t kell bejelölni

Szerintem egyáltalán nem gyors ez az ügyintézés vagyis a pending meg ez elég hosszú
Máshonnan ennyi pénzt kell szerezni fialtatni máshol és visszadni és a hozamot tovább...
ez meg majd megjön 1x pendigesen vagy visszaforgatva mindíg és olyankor kivenni amikor már gyorsan jönnek ki a pénzek
noname
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.07.11. 18:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: noname »

Az a baj, hogy még a heti egyszeri kifizetések is csökkennek, ahogy látom, így őszintén szólva az EA-tól elment a kedvem. Máshova befektetéstől azért szerencsére nem. Szóval kezdek nem hinni abban, hogy sorra fogok egyáltalán kerülni.
noname
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.07.11. 18:34
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: noname »

Ksgrgo írta:most küldtem el nekik a visszaigénylést, remélem hamar reagálnak, közzéteszem a fejleményeket itt

Kíváncsi leszek, mi történik, ugyanilyen dátumok vannak nekem is.
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bigali »

Sziasztok!

Én nem rég csatlakoztam a HUSM-hoz és nekem 2 órán belül fizetett! Köszönöm csaba08-nak :)
Ha valakit érdekel, regelhet:
http://www.husm.biz/?ref=bigali
Ha kérdés van erre a mail-re írjatok, mert nem mindig olvasom végig sajnos a topicot: bigali.mail@gmail.com
rhiniti
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.06.18. 13:42
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: rhiniti »

jani írta:
noname írta:Az a baj, hogy még a heti egyszeri kifizetések is csökkennek, ahogy látom, így őszintén szólva az EA-tól elment a kedvem. Máshova befektetéstől azért szerencsére nem. Szóval kezdek nem hinni abban, hogy sorra fogok egyáltalán kerülni.
Nem tudjátok,hányas sorszámnál álltak meg a kifizetésnél?
A mai kifizetések során annyi bizonyos, hogy a 35878-at nem érték el :-(
viszont állítólag volt 35823 tehát valahol e két szám között.
bigali
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.07. 14:41
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bigali »

Amíg nem áll vissza a rend én nem teszek be EA-ba több kp-t, de attól függetlenül bízom bennük, helyette a HUSM-to ajánlom!
írj ha érdekel: bigali.mail@gmail.com

http://www.husm.biz/?ref=bigali
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

jani írta:
bigali írta:Amíg nem áll vissza a rend én nem teszek be EA-ba több kp-t, de attól függetlenül bízom bennük, helyette a HUSM-to ajánlom!
írj ha érdekel: bigali.mail@gmail.com

http://www.husm.biz/?ref=bigali
Persze en is azt szeretnem,ha visszaallna minden a regi kerekvagasba.Jelenleg egy uj oldalt probalok ki.Az elso 50$-bol minden tiz nap utan egyre tobb jon ki.50 -80, 80bol 128, 128bol 248.stb az 50. napnal 660$ 60. nap utan 1310 80. nap utan 8190$ 90. utan 25400$.
z 100$-al kezdve 25400$ a kilencvenedik nap utan,mindig visszafektetve a toket a hozadekkal egyutt/10 napos lejartakra/
302$-al kezdve az 50-ik nap utan 23410$ jon ki.Ha valakit erdekel,szivesen kuldok meghivot vagy infot.

Az a baj, hogy ekkora összeget félek már nem fizetnek ki. Vagy tévedek?
tiha69
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.06.07. 23:04
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: tiha69 »

Ismerősömnek ezen az ID-számon jött ma kifizetése. (szerintem eléggé a végén lehetett)

Message: Cashout #35634
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Megosztasz valami infót a leírtakon kívül? Mennyi ideje létezik, mivel foglalkozik, stb...
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: bings »

jani írta:Megosztasz valami infót a leírtakon kívül? Mennyi ideje létezik, mivel foglalkozik, stb...
Szia!

Egy kis info a HUSM-ról:

HUSM Inc.
Management Department
+1 347 670 4140
USA, 90069 California, Los Angeles, 8605 Santa Monica Blvd

Cégbemutató:

A HUSM Inc. Alapkezelő (HUSM) egy vagyonkezelő csoport, amely befektetési szolgáltatásból, kockázatkezelési és tanácsadói szolgáltatásokat az intézményi és egyéni befektetők az egész világon.
HUSM nyújt széles körű megoldásokat és stratégiákat, hogy szolgálja a pénzügyi befektetőket.
HUSM bizonyult képesnek a befektetési alapok kezelésére.
Hisszük, hogy az innováció, non-stop kutatás és fejlesztés, központi alkotóelemei.
HUSM végrehajtja az üzleti stratégia integrálása révén befektetési alapkezelői csoportok magas színvonalú szakmai és jól megépített kollektíváit.

HUSM ügyfelek a fő eszköz a vállalat számára.
Sok időt és energiát megspólólnak. Mi partneri kapcsolatokat és a szükségletek felmérését, annak érdekében, hogy a különböző megoldások elérni a kitűzött célokat.
A nyilvánosan működő finanszírozási szolgáltatásokat nyújtó vállalat koncentrál, nem csak hogy a hosszú távú befektetések értéke, hanem a generál versenyképes kockázattal korrigált vissza a mérsékelt leverage.
Mi magas színvonalon tudják ellenőrizni az egyre nagyobb számban a régóta ügyfelek.
A minőség a legfontosabb, hogy találkozzanak és meghaladják célokat.
HUSM befektetési megközelítést alapul védett stratégiák, ahol a kockázat közti egyensúly, valamint lehetőséget nyújt a lehető legjobb piaci kombináció.

Az innovációs képességet lett a védjegye a befektetés-kezelési stílust. Minden ajánlat gondosan felülvizsgálják, és felboncolta a bizottság előtt implemented.
A HUSM struktúra épült stabilitásának megőrzése érdekében szembe a kihívásokkal a pénzügyi piacokat, és elsősorban a befektetési kiválóság. Relatív eszközosztály értékelési és gazdasági feltételek csak néhány a változók, amelyek által faktorált elkötelezett csapat, mert magatartása szigorú és folyamatos elemzése, a jelenlegi és potenciális beruházások.

Befektetési Terv fiók a legjobb megoldás a befektetők számára, akiknek szükségük van azonnali hozzáférést biztosít az alapok. Kivonások és betétek lehet tenni bármikor.
Jelenleg 3 terv a mi befektető láthatod az összes információt csapást táblázatban átok van VIP terve $ 200,000-és küldhet e-mailt nekünk a kapott információt VIP kamatláb.
A minimális befizetési ilyen típusú számla 25 dollár USD vagy azzal egyenértékű dollár 25USD

Plan1 27,19%, 4 nap a $ 25 upto 2999 $ - Azaz az 1.Lépcső: 4 napra napi 2,19%+a tőke!!!, ugyanis naponta fizet, ill. jóváirja az egy napra jutó kamatot és a tőkét, így a 4 napra 8,76%-ot fizet tisztán!

Plan2 28,19%, 4 nap-tól $ 3.000 upto $ 10000 - Azaz a 2. Lépcső 3.000-10.000$ között köthető le. Itt a kamat napi 3,19%, azaz 4 napra 12,76%!!!!

Plan3 29,19%, 4 nap-tól 10001 $ - Azaz a 3. Lépcső itt 10.001<- 5.000.000$ között lehet lekötni, amire napi 4,19%-ot garantál! Ez 4 napra 16,76%!!! Az oldalon a szöveg állítólag tőke garanciát is ír!

Kérdés: Milyen fizetési módok közül használni a befektetők.
Válasz: Vállaljuk beruházások átutalással és a szabadság tartalék és tökéletes pénzt. Csekket nem megengedettek.

Kérdés: Van egy napi nyereséget közvetlenül fizeti be a saját e-valuták számla?
Válasz: Nem, a profit össze a fiókjában, és akkor vissza bármikor.


Kérdés: Lehet, hogy további letét a számla, miután megnyitotta?
Válasz: Igen, tudod, de minden tranzakciót külön kezelni.


Kérdés: Lehet veszíteni a pénzemet?
Válasz: garantált 100% intserst nem veszíti el. A interst garantált 100%-ban

Kérdés: 4 nap után tudom whidrwal én asszonyom?
Nem. csak megkapja a kamatot 4 nap és fő szerepel Pünkösd érdekes például, ha befektetni 1000 $ kapsz $ $ 1087,6 4 nap után.

Van HUSM jogi személy?
Igen, HUSM.biz képviseli HUSM Inc, a hivatalosan bejegyzett az USA-ban - Németország - Ciprus - Dominika.

Mi az a követelmény, minimális összeget valaki betéti és vissza?
Minimális összeg letét $ 25 és visszavonása 1 USD.

Aki egy remek oldalhoz szeretne tartozni,itt regisztrálhat:

http://www.husm.biz/?ref=bings1
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: luki »

borcsok1!

Nem vetted még észre, hogy téged minden fórumból kitiltanak?! Szállj már magadba!
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Nyilván életbe lépett az új refjuti változás.
Ezt kaptam az előbb:


You have earned Commission! Below are the details of the transaction.

Transaction ID: #304279
Date: Jul 12th, 2011 @ 02:52 am
Amount: $0.03
Notes: Earned 0.03 from xxxxxx on Investment Contract #45398 Purchase (Direct Referral Level 1)
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

hoparduc írta:Nyilván életbe lépett az új refjuti változás.
Ezt kaptam az előbb:


You have earned Commission! Below are the details of the transaction.

Transaction ID: #304279
Date: Jul 12th, 2011 @ 02:52 am
Amount: $0.03
Notes: Earned 0.03 from xxxxxx on Investment Contract #45398 Purchase (Direct Referral Level 1)
És ez hogy jön ki???
1$ után kaptál 3%-ot?
Kicsit furi nekem....
Kép
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

plussmunka írta: most dilemma 2 hónapra be
eddig én is 2 hónapra pakoltam, de rájöttem, hogy nincs értelme, a kamatos kamattal máshol jobban járok. ráadásul két hónapig nem nyúlhatsz hozzá, 2 hónap alatt bármi történhet, én soha többet sehol nem kötök le ilyen hosszan pénzt. gyors megforgatás.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

csaba08 írta:
hoparduc írta:Nyilván életbe lépett az új refjuti változás.
Ezt kaptam az előbb:


You have earned Commission! Below are the details of the transaction.

Transaction ID: #304279
Date: Jul 12th, 2011 @ 02:52 am
Amount: $0.03
Notes: Earned 0.03 from xxxxxx on Investment Contract #45398 Purchase (Direct Referral Level 1)
És ez hogy jön ki???
1$ után kaptál 3%-ot?
Kicsit furi nekem....
Én sem értem. Beszéltem a refemmel és 58 dollárt forgatott vissza.
Kép
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

jani írta: Lassan 4 hete ugykodnek a problema megoldasan,
szerintem addig marad a lassulás, míg a kieső időben a pénzeinket forgatva vissza nem jönnek a dupla kifizetések.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

jani írta:Szia bings.Ezt a karbula kerdezte tolem;én mar tagja vagyok a husmnak a Csab altal.
Nyitottam egy uj témát Rightinvestclub cim alatt :clap:
Amugy koszi a hosszu infot. :good: ez mindenkinek jol jon.

A HUSM-nek én is tagja vagyok. :)
Jani: nekem az tűnt fel ennél a Right Invest Club-nál, hogy nagyon hasonló a weblap szerkezete a Possible Money Making, a PollEarn, vagy a Niox szerkezetéhez. Kicsit átdizájnolva, de az alapok nagyon azonosak.
Namármost, ha jól gondolkodok, akkor csak óvatosan! Mint tudjuk mindhárom oldal hamar SCAM lett.
Nagy pénzt semmiképpen ne rakj ide! Bocs, nem akarok beledumálni, csak tanács. Nem vagyok biztos benne, hogy 1-2 hét múlva is működni fog. Arra talán alkalmas, hogy 10-20-30$-t gyorsan megpörgess 1-2 alkalommal. Talán én is megteszem, de én félek már az ilyen irreálisan magas hozamot ígérő oldalaktól.
Szóval szerintem CSAK ÓVATOSAN!
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: feerke »

Karbula58 írta: A HUSM-nek én is tagja vagyok. :)
Jani: nekem az tűnt fel ennél a Right Invest Club-nál, hogy nagyon hasonló a weblap szerkezete a Possible Money Making, a PollEarn, vagy a Niox szerkezetéhez. Kicsit átdizájnolva, de az alapok nagyon azonosak.
Namármost, ha jól gondolkodok, akkor csak óvatosan! Mint tudjuk mindhárom oldal hamar SCAM lett.
Nagy pénzt semmiképpen ne rakj ide! Bocs, nem akarok beledumálni, csak tanács. Nem vagyok biztos benne, hogy 1-2 hét múlva is működni fog. Arra talán alkalmas, hogy 10-20-30$-t gyorsan megpörgess 1-2 alkalommal. Talán én is megteszem, de én félek már az ilyen irreálisan magas hozamot ígérő oldalaktól.
Szóval szerintem CSAK ÓVATOSAN!
Az egy átlagos script amit akár te is megvehetsz. Olyan mint pl.:vcbux script.
Egy weboldalt nem a kinézete alapján kell megítélni, hanem a hozam, kifizetések, stb alapján.
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

Én most leginkább ebben bízok:

EarnGroups
Stabilan, gyorsan, megbízhatóan fizetnek több mint 400 napja. Minden monitornál PAYING!
Soha nem volt egy pici ingadozás sem.
7 napra 120%
14 napra 145%

És nem csak ígérik, hanem AZONNAL ki is fizetik!!! Nem kell várni napokat, vagy heteket, instant a számládon van a pénz!
EarnGroups meghívó: https://earngroups.com/?ref=Karbula58
Ha segítségre van szükséged, írj "Privát üzenet"-et!
Avatar
Karbula58
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 810
Csatlakozott: 2011.06.20. 18:29
Tartózkodási hely: Fejér megye
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Karbula58 »

feerke írta:
Karbula58 írta: A HUSM-nek én is tagja vagyok. :)
Jani: nekem az tűnt fel ennél a Right Invest Club-nál, hogy nagyon hasonló a weblap szerkezete a Possible Money Making, a PollEarn, vagy a Niox szerkezetéhez. Kicsit átdizájnolva, de az alapok nagyon azonosak.
Namármost, ha jól gondolkodok, akkor csak óvatosan! Mint tudjuk mindhárom oldal hamar SCAM lett.
Nagy pénzt semmiképpen ne rakj ide! Bocs, nem akarok beledumálni, csak tanács. Nem vagyok biztos benne, hogy 1-2 hét múlva is működni fog. Arra talán alkalmas, hogy 10-20-30$-t gyorsan megpörgess 1-2 alkalommal. Talán én is megteszem, de én félek már az ilyen irreálisan magas hozamot ígérő oldalaktól.
Szóval szerintem CSAK ÓVATOSAN!
Az egy átlagos script amit akár te is megvehetsz. Olyan mint pl.:vcbux script.
Egy weboldalt nem a kinézete alapján kell megítélni, hanem a hozam, kifizetések, stb alapján.

OKÉ, én csak szóltam. Tudom, hogy átlag script, de mégis feltűnő a hasonlatosság.
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

hoparduc írta:
csaba08 írta:
hoparduc írta:Nyilván életbe lépett az új refjuti változás.
Ezt kaptam az előbb:


You have earned Commission! Below are the details of the transaction.

Transaction ID: #304279
Date: Jul 12th, 2011 @ 02:52 am
Amount: $0.03
Notes: Earned 0.03 from xxxxxx on Investment Contract #45398 Purchase (Direct Referral Level 1)
És ez hogy jön ki???
1$ után kaptál 3%-ot?
Kicsit furi nekem....
Én sem értem. Beszéltem a refemmel és 58 dollárt forgatott vissza.
58$-t forgatott vissza???
Eddig visszaforgatás után nem járt ref.jutalék!! Csak ha AP-ről tettél be új pénzt.
Most mit is csinált akkor?
Visszaforgatásnál is van most ref.jutalék???

Csaba
Kép
Kép
Briar_HU
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.08. 20:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Briar_HU »

Kedves Fórumozók!

Legutóbb, hétvégén borzoltam a kedélyeket, elnézést érte. :) Nem szórakozni szeretnék itt, ezt nyomatékosan hangsúlyozom.

Magam is a Forexből élek, több kisbefektető pénzével dolgozom. Az elmúlt 3 hétben az Euro és az USD is rendkívül kedvező mozgásokat produkált a kereskedők részére, több száz százalékos haszon generálódhatott megfelelő kereskedési stratégiával, nem beszélve arról, ha a kereskedést robotokkal végezzük. Márpedig a mi Leonunk is robot kereskedéssel foglalkozik - állítólag. Én 1000$-t tettem ebbe a játékba, mondván: próba szerencse, ha jó, akkor fial, ha nem, hát nem. Azonban biztosan van köztetek olyan, akiknek fontos az Elite Alliance-nál befektetett tőke.
Szóval Leonnak brutális hasznot kellett volna elkönyvelnie az elmúlt 3 hétben, mint ahogy azt minden robot kereskedő megtette.
Tehát az Elite Alliance-nál vagy valóban rendszer hiba van (erről miért nem értesít az oldalon?) vagy simlis az Úr. A weboldalon semmilyen mozgás, frissítés nem tapasztalható 1 hónapja, ha csak az nem, hogy lekerült az a két forgalmi jelentés is, ami fenn volt.

Tényleg nem szeretnék pánikot kelteni, nem vagyok pesszimista és szkeptikus sem, csak jó néha széthúzni a rózsaszín függönyt és kinézni, hogy derült e az idő, vagy borús. Tanácsokat és észt sem osztanék, tegyen mindenki jó belátása szerint.

Üdvözlettel,

Briar
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Briar_HU írta: A weboldalon semmilyen mozgás, frissítés nem tapasztalható 1 hónapja, ha csak az nem, hogy lekerült az a két forgalmi jelentés is, ami fenn volt.
Ez mikor került le???
Mert hogy ha nem is tegnap, de még valamelyik nap nézegettem őket...
Fura. Miért vették le? Kit zavart?

Csaba
Kép
Kép
Briar_HU
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011.07.08. 20:51
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: Briar_HU »

Én nem találom, engem zavar, mert az egész weboldalon ez lenne a leglényegesebb információ, hogy hogyan is dolgozik nap, mint nap. (Én kizárólag azért tettem ide a pénzecskét, mert mikor először láttam, akkor ott voltak a forgalmi jelentések. Már nincsenek....)
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Briar_HU írta:Kedves Fórumozók!

Legutóbb, hétvégén borzoltam a kedélyeket, elnézést érte. :) Nem szórakozni szeretnék itt, ezt nyomatékosan hangsúlyozom.

Magam is a Forexből élek, több kisbefektető pénzével dolgozom. Az elmúlt 3 hétben az Euro és az USD is rendkívül kedvező mozgásokat produkált a kereskedők részére, több száz százalékos haszon generálódhatott megfelelő kereskedési stratégiával, nem beszélve arról, ha a kereskedést robotokkal végezzük. Márpedig a mi Leonunk is robot kereskedéssel foglalkozik - állítólag. Én 1000$-t tettem ebbe a játékba, mondván: próba szerencse, ha jó, akkor fial, ha nem, hát nem. Azonban biztosan van köztetek olyan, akiknek fontos az Elite Alliance-nál befektetett tőke.
Szóval Leonnak brutális hasznot kellett volna elkönyvelnie az elmúlt 3 hétben, mint ahogy azt minden robot kereskedő megtette.
Tehát az Elite Alliance-nál vagy valóban rendszer hiba van (erről miért nem értesít az oldalon?) vagy simlis az Úr. A weboldalon semmilyen mozgás, frissítés nem tapasztalható 1 hónapja, ha csak az nem, hogy lekerült az a két forgalmi jelentés is, ami fenn volt.

Tényleg nem szeretnék pánikot kelteni, nem vagyok pesszimista és szkeptikus sem, csak jó néha széthúzni a rózsaszín függönyt és kinézni, hogy derült e az idő, vagy borús. Tanácsokat és észt sem osztanék, tegyen mindenki jó belátása szerint.

Üdvözlettel,

Briar
Szia Briar!

Látom jó üzleti érzékkel rendelkezel és reálisan látod a dolgokat.
Köszönjük hozzászólásod és várjuk legközelebb is. :D
Kép
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Elite Alliance - nem hyip

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Briar_HU írta:Én nem találom, engem zavar, mert az egész weboldalon ez lenne a leglényegesebb információ, hogy hogyan is dolgozik nap, mint nap. (Én kizárólag azért tettem ide a pénzecskét, mert mikor először láttam, akkor ott voltak a forgalmi jelentések. Már nincsenek....)
Itt még elérhetők: https://www.elitealliance.net/interface/reports.php
Kép
Kép
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 0 vendég