Re: Cliquebook - 2 éve Fizet! - 28x fizetett!

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ezek az akciók hol tekinthetők meg az oldalon, hol lett ez a fórumon bejelentve ... nem találom (sajnos).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Admin írta:Ezek az akciók hol tekinthetők meg az oldalon, hol lett ez a fórumon bejelentve ... nem találom (sajnos).
Sehol nem lett bejelentve, vagyis én sem találtam róla infót!
De mint ahogy az előző bejegyzésem elején is írtam:

Ezek a csomagok felül az ADVERTISE menüben találhatók és a Special Packages-nél lehet kiválasztani! http://www.cliquebook.net/index.php?view=advertise
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára harmonia 2017.02.04. 16:36-kor.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Aham, értem!

Te melyik oldalon mit fogsz beszervezni, melyiket gondolod megvenni?
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Egyenlőre book-on veszem meg a Special Director csomagot mivel most itt kell erősítenem a reffeket.
Az utóbbi időben eléggé rossz lett a teljesítményük. De ha később sikerül összeszednem annyit és még lesz Estérián ez a promo, akkor ott meg a Miniszter tagságot hosszabítom meg az aktuális csomaggal.

Special Director - $49.00
Cliquey Monthly Director Membership
150 Rented Referrals
5 Direct Referrals
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én jelenleg itt Monthly director vagyok (mint Te) jelenleg 850 RR-el.

Ha veszek ilyen pack-ot az azt jelenti hogy a jelenlegi tagságom + 30 nappal fog tovább tartani (én ezt gondolnám). Neked mikor jár le a havi tagságod (nekem 02.27-én) ... merjek venni így tagságot?

Amúgy ez tényleg szinte kihagyhatatlan ajánlat ... majd ennyiben kerül a 150RR (ha jól emlékszek az valami 30 valahány egység lenne).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Admin írta:Én jelenleg itt Monthly director vagyok (mint Te) jelenleg 850 RR-el.

Ha veszek ilyen pack-ot az azt jelenti hogy a jelenlegi tagságom + 30 nappal fog tovább tartani (én ezt gondolnám). Neked mikor jár le a havi tagságod (nekem 02.27-én) ... merjek venni így tagságot?

Amúgy ez tényleg szinte kihagyhatatlan ajánlat ... majd ennyiben kerül a 150RR (ha jól emlékszek az valami 30 valahány egység lenne).
Igen így van, ez egy kihagyhatatlan ajánlat! :)
Elvileg hozzáírja a +30 napot a hátralevő napokhoz.
(Amint jóváírja a befizetett pénzemet az admin, akkor én megveszem és utána jelzem majd, hogy minden rendben volt-e.)

Én már vettem ilyen pack-ot máskor is, és azzal is jól jártam.
Nekem e hónap 18.-án járna le a jelenlegi havi director tagságom. Most 1000 RR-em van.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Addig még írtam az előző bejegyzésemet jóvá is írta az admin a befizetett pénzemet. :good:
Úgyhogy már a vásárlást is megcsináltam.
Örömmel jelentem, hogy minden rendben van.
Megkaptam az 5 DR-t és a 150 RR-t is. (Az már más kérdés, hogy ezek a DR-ek nem biztos, hogy aktívak is lesznek.)
A tagságom pedig meghosszabodott 03.20.-ig. :clap:
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ezt nem lehet szerintem kihagyni ... én is megveszem!

Szuper :)

... megvettem ... 3.29-ig van tagságom nekem is.

(Ha nagyon belelendülök, lehet még 1x megveszem, mert ez szinte csak RR árba van, ilyen kedvezményt nem igen tudok elérni semmivel sem)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

16. kifizetésem! :clap:

Kikérve: 2017.02.10.
Fizetve: 2017.02.10

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára harmonia 2017.02.11. 10:55-kor.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 15x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Szuper ... nagyon jó!!!
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 16x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Nem lehet nem szeretni! :D (Csak az RR-ek lennének egy picit jobbak.)

17. szupergyors kifizetésem! :clap:

Kikérve: 2017.02.15.
Fizetve: 2017.02.15

Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Nagyon jó!!! Gratulálok (ismét).

Én is szépen menetelek előre ... még 2 hét kb. és stabilizálom a helyzetemet én is itt.

Huh, tényleg, majd elfelejtettem ... ma bérlés nap van ... nézzek is csak rá :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Köszönöm! :)

Remélem neked is, és mindenkinek aki csinálja az oldalt, összejön az enyémhez hasonló sikertörténet! :good:
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

Ma kertem kifizetest es par ora alatt kifizette :clap: :good:

Kép
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Lenne egy olyan kérdésem hogy pl: payzárol befizetek akkor csak payzára tudom is kikérni? vagy lehet más procira is?
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Még 1-szer felteszem kérdést hátha valaki tud válaszolni: :innocent:
deejayfly írta:Lenne egy olyan kérdésem hogy pl: payzárol befizetek akkor csak payzára tudom is kikérni? vagy lehet más procira is?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

A társoldalon én bitcoinban (többet) és paypalon (kevesebbet) is fizettem be
Jelenleg bitcoinban nem enged kikérni, de minden más procira igen, tehát olyanokra is, ahonnan semmit nem fizettem be.
End of the story
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Változtatások és fejlesztések várhatók az oldalon! :good:

"Dear Members,

With this post, I would like to list the things and the improvements that I will be working over in Cliquebook in the upcoming weeks:

1. Advertising Shares - Starting from the next week, I will be working to implement the Shares model in Cliquebook which means that anyone may get profit from our Advertising activity. Many sites are using this model to provide to its members a good option for even greater earnings. More info is coming in the next days.

2. Changes in the RR system - I will be making some modifications in the RR system which will improve its functioning. The necessity of recycling can not be changed but some elements can be changed, thus transforming the system into more attractive one. I will keep you updated!

3. Update of the TE option - the traffic exchange option is widely used by all of you. The current version allows frame braking sites to enter the rotator which is not correct. I will work to install the option where every new link will be tested for frame breaking before the set up.

4. Cliquebook.net Domain - the Domain of the site will be extended for 5 more years thus giving you the comfortability to build up your accounts without worrying of the site domain expiry.

Spas K."

Google Fordítás:

Kedves Tagok,

ezzel a poszttal szeretném felsorolni a dolgokat, és a fejlesztéseket, hogy fogok dolgozni át Cliquebook a következő hetekben:

1. Reklám Részvénytársaság - Kezdve a jövő héten fogok dolgozni, hogy hajtsák végre a Részvények modell Cliquebook, ami azt jelenti, hogy bárki kaphat profitálhatnak reklám tevékenység. Sok webhely használja ezt a modellt, hogy a tagok egy jó lehetőség a még nagyobb nyereség. További info jön a következő days.

2. Változások az RR rendszer - én lesz így néhány módosítást az RR rendszer javítja működését. Annak szükségességét, hogy az újrahasznosítás nem lehet megváltoztatni, de néhány elem lehet változtatni, így átalakítja a rendszert vonzóbbá egy. Azt fogja meg frissíteni!

3. Frissítés a TE lehetőség - a forgalmi csere lehetőség széles körben használják mind. A jelenlegi verzió lehetővé teszi frame fékezés helyszínek be a forgató, ami nem helyes. Fogok dolgozni, hogy telepítse a lehetőség, ahol minden új linket megvizsgáljuk a váz törés előtt a beállított up.

4. Cliquebook.net Domain - domain a helyszínen fogják terjeszteni további 5 évig így adva meg a kényelemről, hogy létrejöjjön a számla nélkül aggasztó a hely tartományt expiry.

Spas K.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

kavics13 írta:A társoldalon én bitcoinban (többet) és paypalon (kevesebbet) is fizettem be
Jelenleg bitcoinban nem enged kikérni, de minden más procira igen, tehát olyanokra is, ahonnan semmit nem fizettem be.
Elértem a minimumot befizetem payzárol és csak payzára enged kikérni. Topik nyitonak ajánlom figyelmébe!!!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

deejayfly írta:
kavics13 írta:A társoldalon én bitcoinban (többet) és paypalon (kevesebbet) is fizettem be
Jelenleg bitcoinban nem enged kikérni, de minden más procira igen, tehát olyanokra is, ahonnan semmit nem fizettem be.
Elértem a minimumot befizetem payzárol és csak payzára enged kikérni. Topik nyitonak ajánlom figyelmébe!!!
Kedves deejayfly!

Köszönöm az infót. Én úgyérzem a topik nyitó elég részletes infórmációkat tartalmaz.

Az, hogy csak arra a számlára kérhetsz kifizetést amelyikről befizettél nem új dolog.
Ez szinte az összes PTC oldalon így van. :!: Ugyanis a PTC oldalak nem pénzváltók! :!:
Gonolom ezért nem található erről infó egyik PTC topikjában sem itt a Netbizniszen.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Nemrég megváltozott néhány kifizetéssel kapcsolatos szabály, ezért a topoknyitót frissítetten pár hasznos infóval! :innocent:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Egy kis szösszenet azoknak... akik most próbálkoznának RR bérléssel és tervezik a befizetést az oldalra :)
Az RR rendszer még mindig... azóta sem... hónapok óta... nem javult, vagy inkább nem akarta kijavítani az Admin vagyis egy nagy 0 :roll:
Azt hiszem a tegnapi nap volt a mélypont... de már lassan 3 hónapja nem jutok előrébb... bár már azon sem lepődnék meg ha még rosszabb lenne a közel jövőben :innocent: :D

Jelenleg Cliquey Monthly Employee tagsággal (30 napos) és 279 RR rendelkezem.
A tagságnak köszönhetően 1 RR katt 0.003$ Auto pay: bekapcsolva
Ez a gyönyörű teljesítménye az RReknek...

Kép

Kép

A tagságnak köszönhetően a napi kereset (minden reklámmal) kb 9 cent ami 30 nap alatt ugye 2.7$ :!:
Ha a tegnapi napból indulok ki... (ami persze nagy sarkosítás lenne mert tényleg mélypont volt és azért vannak "jobb" napok is... :D ) akkor a 279 RRem összesen 0.741$ kattolt össze amiből lejön az autopay ami 0.62$ azaz a netto keresetem 0.121$ ez felszorozva 30 nappal 3.63 $
Ha ehhez hozzá adom a reklám keresetet (ami ugye 2.7$) akkor az nem kevesebb mint 6.33 $ / hó :!:
Na de mivel tagságban evickélek... ugye az sincs ingyen :D Így ebből a hatalmas összegből vonjuk le a tagság árát ami 5$/hó... így havonta nem kevesebb mint 1.33$ keresek :roll:
Ahogy mondtam az elején ez egy sarkosítás volt... a tegnapi nap nagyon mélypont volt... na de az elmúlt hónapokban nem igazán volt olyan kiemelkedően sokkal magasabb a keresetem... :)
De ha az elmúlt egy hét statját nézem (RR kattjaim átlagszáma az elmúlt 7 napban 310) ... akkor is az átlag keresetem épp hogy elérte a 20 centet naponta :wacko:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kép

Az oldal továbbra is időben és megbízhatóan fizet! :good:

Az elmúlt héten és azóta is nálam fokozatosan javult az RR-ek teljesítménye. Ennek köszönhetően 10 nappal előbb tudtam meghosszabítani a jelenlegi tagságomat (Cliquey Monthly Director)! :clap:

Nemsokára hozom a következő fizetési bizit. :)

Aktív DR-jeimnek köszönöm a kitartó és szorgalmas kattolást!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Én jelenleg azt a stratégiát követem az RR-eknél amit az Admin javasolt.
Csak azokat az RR-eket cserélem le amik 5 vagy több napig inaktívak! Egyenlőre úgylátom ez a taktika nálam bevált, és folyamatosan emelkedik az RR-ek AVG-je. Jelenleg 1.1-1.25 között mozog.
Remélem megy mégy egy kicsit feljebb is. :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Gratulálok hozzá Harmónia... komolyan :) Akkor neked bejött az oldal vagy szerencsés vagy nem tudom :)
Én most eljutottam odáig... hogy kidobom az oldalt úgy ahogy van...

Itt van az összes kifizetésem az oldalról... ma kértem ki (talán az utolsót)... :XD:
Kép

Dec 11től azaz pont 3 hónapot kellett várnom a mai napig a következő 15$-hoz :clap: Hozzá teszem ebből a mostani kikérésemből legalább 5$ megmaradt a decemberi kikérés utáni egyenlegemből... szóval olyan 10$-t kerestem 3 hónap alatt :!:
Sztem kicsit nevetséges... hogy folyamatos tagságvásárlással és 300 RRel... "csak" 10$ jött össze nagy nehezen (úgy hogy már vagy 50 RR-t hagytam elmenni, szóval csak 250-em van már... ergo ezekre sem költöttem semmit az utóbbi időben :rofl:
Nem kis baj van itt az rr rendszerrel... amvel nem lenne baj ha javítaná az admin már végre... csak éppen 3-4 hónapja nem bírja javítani... nem is akarja :bad: :cry:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én is azt a stratégiát követtem mint te... az nem vált be... és próbáltam már mindent, de semmi eredménye :bad:
Lehet neked a profitálást "csak" a nagyobb tagság és az ezzel járó "jobb" RR teljesítmény hozza... nem tudom. De nálam a kis tagsággal és 300 RRel csak kínszenvedés az egész... :cry: És mire lépjek előrébb, vagy fizessek be több mint 50$-t... ha jelenlegi helyzetem ilyen?? :wacko: :innocent:
Nálam leszerepelt az oldal és az Admin is... :bad:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Laci írta:Gratulálok hozzá Harmónia... komolyan :) Akkor neked bejött az oldal vagy szerencsés vagy nem tudom :)
Nem kis baj van itt az rr rendszerrel... amvel nem lenne baj ha javítaná az admin már végre... csak éppen 3-4 hónapja nem bírja javítani... nem is akarja :bad: :cry:
Szia Laci!

Köszönöm a gratulációt. :) Nagyon sajnálom, hogy neked eddig rossz tapasztalatod van az oldallal. :aw:

Mivel gondolom nem igazán szoktad olvasgatni a fórumot, arról sem igazán értesülhettél, hogy igen is az Admin tud az RR gondokról, és igyekszik minél előbb megoldani a problémákat, de egy bevezetett és régóta működő RR rendszerbe menet közben nem könnyű belenyúlni és változtatásokat eszközölni úgy, hogy az mindenkinek megfeleljen. (Lásd Scarleten is mi történik jelenleg az RR rendszerrel!)

Remélem minél előbb sikerül az Adminnak úgy átalakítani az RR rendszert, hogy az végre mindenkinek jó legyen! :good:
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

Vicces egy Admin ez elobb torli a sponzorom es kisajatit sajat reffjenek majd most kifizetesi kerelem utan felfuggeszti a fiokomat.Termeszetesen ment a support nagyon kivancsi vagyok az indokara mivel semmit sem kovettem el meg reffem se volt.
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: luci »

luci írta:Vicces egy Admin ez elobb torli a sponzorom es kisajatit sajat reffjenek majd most kifizetesi kerelem utan felfuggeszti a fiokomat.Termeszetesen ment a support nagyon kivancsi vagyok az indokara mivel semmit sem kovettem el meg reffem se volt.
Elnezest nem ide hanem a tarsoldalra szerettem volna posztolni de lenyegeben ugyanarrol az Adminrol van szo.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Cliquebook - 1 éve Online! - 17x fizetett!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Én harmónia eredményeit tudom úgyszintén alátámasztani, kereset szempontjából az Admin ezen oldala jobban teljesít, és - igaz néha cserékkel - de tartható a harmonia által vázolt átlagok. Az RR-eket cserélgetni kell időnként, de azt követően ismét helyreáll a rend, s ismét relatíve stabilan fognak kattintani. Nem tapasztalom hogy ilyen szempontból gond lenne az oldallal.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég