PaidVerts

Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Az utolsó oszlop azt mutatja, hogy milyen értékű hirdetések jönnek a napi osztásban.
Tehát pl 1600 és 12000 BAP között a napi osztás $0.096, ez úgy néz ki, hogy 18 darab $0.005-ös és egy darab $0.006-os hirdetést ad a rendszer (ha majd ismét jó lesz legalábbis).
Ez a szűrő miatt érdekes. Pl a hatodik csoport 5 centes hirdetéseket kap majd, itt ha valakinek a szűrő viszont hat centre van beállítva, akkor nem kap semmit.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én a 4-esben vagyok, szerintem már nem jutok feljebb, de semmi osztás nincs, és ez már hányadik ilyen nap...?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Köszi idlig a pontositást, akkor annyira nem gondoltam félre...Engem az az oszlop jelen esetben nem érint, nem akarom feljebb vinni a szűrőmet.
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

patrasz írta:Én a 4-esben vagyok, szerintem már nem jutok feljebb, de semmi osztás nincs, és ez már hányadik ilyen nap...?

mennyire állítotad a szűrűd?

48k to 96k …........ 0.037 …........ 1390.46 …........ 4856 …........ 0.2863 …........ 0.03/ad

3 centre kell.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

1 centen van!
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

hmmhmmm…

Nekem is ez volt egyik nap (talán pénteken!??), de másnap meg duplán kaptam.
Vagy mindenki így volt?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jóval hosszabb a hír, de csak nagyon röviden:

az oldal egyik munkatársát kirúgták, mert olyan bizonyítékok merültek fel, hogy lopott az oldaltól és néhány tagtól.

Így az ő hozzáférését teljesen megszüntették, az oldal részéről ez 10-15 ezer dollárt érint, de a tényleges kár ennél jóval kisebb. Viszont arra kérnek mindenkit, hogy ellenőrizze a fizetési és a normál email címét is, hogy minden rendben van. Aki akar jelszót is cserélhet, de ezzel nincs gond. Ha valaki gyanúsat lát, vagy olyat, hogy a kifizetése másik email címre érkezett meg, az a contact részen írjon (van listájuk róla, hogy mely tagok fiókjához férhetett hozzá az illető (ez nem jelenti azt, hogy meg is tette), így felesleges megpróbálni a zavarosban halászni). Személyes adat elvileg nem került ki.
Biztonsági okokból a PM és BitCoin kikérések vissza lettek fordítva, ezeket a profil ellenőrzések után újra lehet igényelni. Ennyi.

Plusz végre van már moderátor is a MTV fórumán.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ma megérkezett a kifizetésem.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Végre valamit javult a fórum, már külön lehet szedni az Admin hozzászólásait a sok szeméttől.

Továbbá az Admin facebook profilja megszűnt, hivatalosan azért, mert személyes iratokat kértek tőle (amúgy valószínűleg nem ezért, de különösebben sokat nem számít).

SZERK.:

Aki nem értené, hogy mi zajlik a részvény piacon: 9 cent volt a részvények ára, mikor az Admin elkezdte levinni az árakat, azzal, hogy milliós nagyságrendben kínált eladásra részvényt, nagy mértékben alávágva az aktuális áraknak (pl mikor 7 cent körül volt az ár, ő lement 6 centre). Lényegében kreált néhány ellenállást. Ez azért jó mert fogyasztja a tagok belső egyenlegét, darálja a fee-t, befagyasztja a pénzeket, lassítja a növekedést, zabálja a BAP-ot. Jelenleg 380 millió részvény van forgalomban, de ebből hamarosan 500 millió lesz, olyan formában, hogy minden 19. részvény után adnak egy pluszt a tagoknak (ez 20 millió). A maradék 100 millió pedig az Adminé lesz (cöcö). Ez le fogja nyomni az árakat, ekkor viszont az Admin elkezdi majd felvásárolni őket bagóér', ami ismét emelkedéshez vezet majd. Ezért mondtam, hogy a részvénypiac az Admin saját játszótere, amit nem csak terelgetni tud, hanem ha úgy tetszik, akkor új medret kreál neki, hogy merre is haladjon az egész.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára idlig 2015.02.03. 19:55-kor.
sanya12
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.09.30. 18:53
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: sanya12 »

Sziasztok! Mobilról csak én nem tudok belépni? Eddig betudtam,tegnap óta viszont csak gépről tudok belépni. Mi lehet a gond szerintetek?
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: wander »

sanya12 írta:Sziasztok! Mobilról csak én nem tudok belépni? Eddig betudtam,tegnap óta viszont csak gépről tudok belépni. Mi lehet a gond szerintetek?
Én be tudok mobilról is lépni. Másik böngészővel próbáltad már?
sanya12
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.09.30. 18:53
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: sanya12 »

wander írta:
sanya12 írta:Sziasztok! Mobilról csak én nem tudok belépni? Eddig betudtam,tegnap óta viszont csak gépről tudok belépni. Mi lehet a gond szerintetek?
Én be tudok mobilról is lépni. Másik böngészővel próbáltad már?
Nem próbáltam másikkal, mivel windows- os telefonom van.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Eddig nem volt gond, de most megnéztem és Windows Phone-ról én se tudok, csak teker körbe a re-captcha...Mondjuk gépről tolom, csak néha be szoktam kukkantani telefonról is...
sanya12
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.09.30. 18:53
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: sanya12 »

Boguli írta:Eddig nem volt gond, de most megnéztem és Windows Phone-ról én se tudok, csak teker körbe a re-captcha...Mondjuk gépről tolom, csak néha be szoktam kukkantani telefonról is...

Akkor nem csak nálam van ez a gond. Én is gépről szoktam csinálni,de telón is leszoktam nyomni párat. Meg megnézni szoktam, h adott- e hírdetést. Így csak gépről tudom megnézni. Jó lenne ha kijavítanák ezt a hibát.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

írni kell ügyfélszolgálatnak. maguktól nem fogják észrevenni és kijavítani!
addig lehet nyomkodni telóról a WarOfClicks-et! ;)
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

idlig írta:Végre valamit javult a fórum, már külön lehet szedni az Admin hozzászólásait a sok szeméttől.

Továbbá az Admin facebook profilja megszűnt, hivatalosan azért, mert személyes iratokat kértek tőle (amúgy valószínűleg nem ezért, de különösebben sokat nem számít).

SZERK.:

Aki nem értené, hogy mi zajlik a részvény piacon: 9 cent volt a részvények ára, mikor az Admin elkezdte levinni az árakat, azzal, hogy milliós nagyságrendben kínált eladásra részvényt, nagy mértékben alávágva az aktuális áraknak (pl mikor 7 cent körül volt az ár, ő lement 6 centre). Lényegében kreált néhány ellenállást. Ez azért jó mert fogyasztja a tagok belső egyenlegét, darálja a fee-t, befagyasztja a pénzeket, lassítja a növekedést, zabálja a BAP-ot. Jelenleg 380 millió részvény van forgalomban, de ebből hamarosan 500 millió lesz, olyan formában, hogy minden 19. részvény után adnak egy pluszt a tagoknak (ez 20 millió). A maradék 100 millió pedig az Adminé lesz (cöcö). Ez le fogja nyomni az árakat, ekkor viszont az Admin elkezdi majd felvásárolni őket bagóér', ami ismét emelkedéshez vezet majd. Ezért mondtam, hogy a részvénypiac az Admin saját játszótere, amit nem csak terelgetni tud, hanem ha úgy tetszik, akkor új medret kreál neki, hogy merre is haladjon az egész.
Eddig is tudtam, de Jo ezekkel a húzásaival csak az elismerésemet érdemli ki. Zseniális manipulátor a fickó, ügyesen csinálja, és tádáámm, működik :)
Végre offline is kéne valamit kezdenie, szerintem alapjaiban képes lenne néhány bizniszt felforgatni.
sanya12
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2014.09.30. 18:53
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: sanya12 »

Sziasztok!
Kaptam választ a kérdésemre,csak nem teljesen tiszta nekem:
Two Factor Authentication algorithm is based on time so it is necessary that your device is properly synchronized with the current time.
You can set your device to synchronize automatically by reading instructions for your handset or you can set it according to http://www.timeanddate.com/
If that does not solve your issue, please get back in touch.
If you would prefer to remove the two factor Authentication, you must provide a screenshot of a deposit made to your account.

Fordítóval megnéztem,mert nem tudok angolul. Állítsam be a pontos időt,meg szinkronizáljam. Ha meg el akarom törölni a két tényezős hitelesítést, akkor töltsek fel egy befizetésről képet. Ezt értem,de előtte lévőt nem igazán. Van megadva egy oldal ahol ezt a időbeállítást meg lehet csinálni, csak ott nem tudom mit csináljak. Valaki segítene nekem? Köszönöm előre is!
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Sanya12: a linkelt oldalon a pontos dátumot és időt látod, eszerint kell beállítanod, ha nem az automatikus szinkronizációt választod.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát nem volt osztás megint? 8 db bap és kész.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Vicc ez a rendszer egyébként....
Az elmúlt időszakokhoz képest szinte semmi pénz nincs kiosztva.
Anno kevesebb BAP al durvábban adta.Gondolok itt pl a tavalyi évre.
Valamint azt sem értem hogy mire volt jó a Bulk ads árának emelése 0,05el.
Számomra leginkább idegesítő, hogy nem 1$ hanem még egy kicsivel több.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Ray81 írta:Valamint azt sem értem hogy mire volt jó a Bulk ads árának emelése 0,05el.
Számomra leginkább idegesítő, hogy nem 1$ hanem még egy kicsivel több.
"Január 30-tól a hirdetési csomagok (Bulk Ad) ára $1.05 (a korábbi $1 helyett). A hozzáadott $0.05-ból azonnal kiküldenek 33 hirdetést véletlenszerűen a következők szerint: 20 x $0.0005, 10 x $0.001 , 2 x $0.005 és 1 x $0.02. Így a maradék $1-ból már csak 17 hirdetést kell kiküldeniük." (forrás: NJM Blog)
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Boguli írta:Dupla lesz ma.
Nyugtával a napot, bár ideje lenne valamit szórni a népnek, mert fórum alapján igencsak tele van a hócipő. A dupla se dupla igazából, csak az Admin kicsit emel rajta. Az én csoportom két napja nem kapott hirdetést (ezért jó a szűrő és az 5 centes upgrade, így legalább van mit csinálni), de van akinél ez három nap.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egyébként közben ismét elérhető lett az Admin Facebook oldala, ezúttal már valódi névvel (Richard Matthew John O'Neill).
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

doqxstudio írta:
Ray81 írta:Valamint azt sem értem hogy mire volt jó a Bulk ads árának emelése 0,05el.
Számomra leginkább idegesítő, hogy nem 1$ hanem még egy kicsivel több.
"Január 30-tól a hirdetési csomagok (Bulk Ad) ára $1.05 (a korábbi $1 helyett). A hozzáadott $0.05-ból azonnal kiküldenek 33 hirdetést véletlenszerűen a következők szerint: 20 x $0.0005, 10 x $0.001 , 2 x $0.005 és 1 x $0.02. Így a maradék $1-ból már csak 17 hirdetést kell kiküldeniük." (forrás: NJM Blog)
Értem.
De vajon ezt miért nem lehetett megcsinálni az 1$ ból? :D
Ha jól tudom így is az volt a baj, hogy a kis értékű hirdetések nem forogtak ki a rendszerből. Ezzel pont ugyanazt érték el szerintem.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

A dupla osztás elég kemény lett, 8db bap ma is. :bad:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

patrasz írta:A dupla osztás elég kemény lett, 8db bap ma is. :bad:
Tegnap nem volt végül osztás, ma se lesz, mert ugye szombat van. Holnap elvileg normál osztás lesz, és hétfőn jön a nagy.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Illetve a tegnapi osztás elvileg el lett küldve (kicsivel éjfél előtt), majd kiderül, hogy megérkezik-e.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Jött valamennyi hirdetés. Illetve egy PayPal probléma is, így a kifizetések csúsznak (annyit írt az Admin, hogy plusz dokumentumokat kértek, amiket már tavaly is beküldtek).
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég