PaidVerts

Matyesz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.25. 16:41
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Matyesz »

A héten eddig még minden nap volt osztás, a mai is úton van, talán javul a helyzet.
A Micro Ad Pack annyiban számít, hogy napi 10 centet lehet vele keresni, de csak ennyi.[/quote]

Szóval, akkor érdemes csinálni, ha unatkozik az ember.
Volt osztás, kaptam is, de nem volt több 1$-nál. Múltkor majdnem 7$-t kaptam. Ennyit is kéne kapnom minden nap a régi osztásokat elnézve. Folyamatosan követem a fórumot MTV-n, ott is az van minden nap, hogy talán a mai osztás, talán a mai osztás...
Nem hiszem el, hogy ami eddig működött most csak úgy tönkremegy, persze nem a Paypal incidensre gondolok.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

idlig írta:
Matyesz írta:Sziasztok!

Számít ha megcsinálom a Micro Ad Packot minden nap? Nem szoktam megcsinálni, de lehet hogy számít.
Tudom elég sok a probléma az oldallal és nem kap senki rendesen reklámokat, remélem változik már a helyzet lassan, mert "áll a lóvém" benne, pedig nem erről volt szó...
A héten eddig még minden nap volt osztás, a mai is úton van, talán javul a helyzet.
A Micro Ad Pack annyiban számít, hogy napi 10 centet lehet vele keresni, de csak ennyi.
4*0,025$ ha jól tudom. Ezt veszed 50BAP-ért.
1BAP 0,0005. Azaz 50BAP=0,025.
Én a 2legnagyobbat szoktam csak megnézni a packbol a többit meg törlöm.
Így igazából bukta a helyzet:D Igazából csak babonából nyomtam el eddig is.
Lehet hogy ezután nem fogom :D
Matyesz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.25. 16:41
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Matyesz »

Ray81 írta:
idlig írta:
Matyesz írta: 4*0,025$ ha jól tudom. Ezt veszed 50BAP-ért.
1BAP 0,0005. Azaz 50BAP=0,025.
Én a 2legnagyobbat szoktam csak megnézni a packbol a többit meg törlöm.
Így igazából bukta a helyzet:D Igazából csak babonából nyomtam el eddig is.
Lehet hogy ezután nem fogom :D
Akkor így még annyira sincs értelme :D
Nemhogy jönnének a zsíros hirdetések inkább mára...
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Micro Ad Pack: 4 x $0.025 = $0.10 és ez kerül 200 pontba.

A 200 pontért pedig fizet az ember $0.067-et (részvény esetén még kevesebbet).
Matyesz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.25. 16:41
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Matyesz »

idlig írta:Micro Ad Pack: 4 x $0.025 = $0.10 és ez kerül 200 pontba.

A 200 pontért pedig fizet az ember $0.067-et (részvény esetén még kevesebbet).
Hát az édeskevés, ezért nem pazarlok el 200 BAP-ot meg rengeteg időt.
Azt hittem számít valamit, de kiderült, hogy nem, úgyhogy megmarad minden nap :D

Viszont lenne egy kérdésem. A My account- sharesben mit lehet csinálni? Látom, hogy megosztást tudok venni, de mire jó az?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Itt lehet venni részvényt (BAP-ért vagy pénzért), amit aztán el lehet adni (BAP-ért vagy pénzért): https://www.mytrafficvalue.com/shareholders.html

Illetve a részvények után minden héten jár jutalék, de ennek csak nagy mennyiség esetén van értelme.
Matyesz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.25. 16:41
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Matyesz »

idlig írta: Illetve a részvények után minden héten jár jutalék, de ennek csak nagy mennyiség esetén van értelme.
Mennyi az a nagy mennyiség?
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Micro adpack-hoz még annyit:
Ha például van egy kezdő emberke nulla BAP-al.
Elnyomja a napi BAP hirdetéseket, amiből vesz adpackot, azt is elnyomja.
Így keresi azt az összeget amit Idlig írt, bár szerintem több az szerintem.
Ezt hívhatnám "standard/free" tagságnak.
Az árnyoldala viszont az, hogy kb napi 56db hirdetésből van meg :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ray81 2015.02.19. 14:07-kor.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Matyesz írta:
idlig írta: Illetve a részvények után minden héten jár jutalék, de ennek csak nagy mennyiség esetén van értelme.
Mennyi az a nagy mennyiség?
Ez folyamatosan változik, de pl a múlt hétre ennyit adtak egy részvény birtoklása után: $0.00012


Egyébként teljesen free tagként a Micro csomagok után tisztán megvan a 10 cent naponta (mivel nem fizetett az illető a BAP-ért).
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Igazad van, közbe javítottam :D
A BAPért nem de a többiért adózol :D
Elvileg 5% jön le amikor megnézed a reklámot.
Akkor lehet 0,095$/nap, ami már tényleg jónak mondható.
Matyesz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.25. 16:41
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Matyesz »

idlig írta:
Matyesz írta:
idlig írta: Illetve a részvények után minden héten jár jutalék, de ennek csak nagy mennyiség esetén van értelme.
Mennyi az a nagy mennyiség?
Ez folyamatosan változik, de pl a múlt hétre ennyit adtak egy részvény birtoklása után: $0.00012


Egyébként teljesen free tagként a Micro csomagok után tisztán megvan a 10 cent naponta (mivel nem fizetett az illető a BAP-ért).
Akkor se részvényt nem veszek, se Micro Ad Packot nem csinálok! :D
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Megváltozott a részvényeknél a fee, legalábbis, ha a részvényt BAP-ért adja el valaki (10% lett a levonás).
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egyébként az Adminnak ez a mai húzása ismét ott van as szeren. Délelőtt még arról beszélt, hogy járható út lehet a részvény BAP-ért való eladásánál a fee (levonás) növelése, délutánra gyorsan meg is lépték. Azt mondta a listát törölni fogják (ezt konkrétan így ahogy van leírta a fórumban), ne legyen az, hogy valaki reggel x áron eladásra kínálta a részvényt, majd estére bukott rajta a megemelt fee miatt. Korrekt. Lett volna, ha tényleg így csinálják, mert a lista nem lett törölve. :innocent:

Elvileg erre azért volt szükség mert a BAP piac folyamatosan lehúzza a normál részvénypiacot, ehhez képest a mai akció után ismét esni kezdett az ár (ami várható ilyenkor), amire az Admin úgy reagált, hogy 5 centes áron eladásra kínált 1 millió részvényt, hogy az árakat még lentebb nyomja. Ilyen az, amikor valaki beszél valamiről, és utána teljesen mást csinál.

Pár órája a hirdetés osztás is megakadt, talán lesz belőle valami, talán nem, majd kiderül.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ezt magyarázzuk Neked idlig a Blogról: bármit kommunikál az admin, nincs jelentősége, mert nem látod a háttérben húzódó folyamatokat. lehet, h tökéletesen megindolkolt volt minden lépése, de lehet, h csak a saját céljai érdekében manipulálja a piacot.
szóval mindabból amit leírtál az utolsó mondat pont elég lett volna, mert aki nem érti, így sem fogja, aki érti annak meg nincs rá szüksége. csak bizonytalanságot keltesz, ha ez a célod, jó úton jársz.

a rossz PayPal hír hatására én eladtam a 632 db részvényemet, amiért kapott pénzt gyorsan (2 órán belül) ki is fizette az oldal, de a BAP-jaimat megtartottam, pedig az sem kevés (450K). ennyit pontosan megér az egész.
én azt tudom tanácsolni, mint a legutóbbi dept swap-kor: senki ne pánikoljon, ne kapkodjon, mert nincs értelme!
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Nem vagyunk egy véleményen, legalábbis nem teljesen. De ez nem baj. Én semmit nem akarok kelteni, szerintem a bizonytalanság pont abból jön, hogy a tagok nem tudják mi miért történik (valszeg a többséget nem is érdekli, de ez legyen más baja). 500 millió részvény van a MTV rendszerében, ebből közel 300 millió(!) az Admin kezében pihen, és akkor még a belsős emberek témáját elő se hoztam, vagyis nem igazán lehet szabad piacról beszélni. És mivel nincsen harmadik féltől származó bevétel (pl Offers, vagy Task), csak befektetők, így szerintem az Admin kommunikációja igenis számít, mert befolyásolja a közhangulatot, ami limitált körülmények között kihat pl a részvényekre is. Az más kérdés, hogy én már nagyon régóta nem hiszem el egy szavát sem. Már csak azért sem akarok pánikot kelteni, mert ez a mostani akció se a tagok érdekeit szolgálja, szóval én a pénz kimenekítés helyett inkább BAP-ra cseréltem az egyenlegem, ez most egy ideig elég.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

de. pontosan egy véleményen... lennénk, ha arra fecsérelném az időmet, h Jo megnyilvánulásait elemezzem. én csak annyit mondok, h teljesen fölösleges. (és ilyen értelemben nem eldönthető, h a mostani tevékenység a tagok érdekeit szolgálja-e vagy sem, ráadásul vannak rövid távú és hosszú távú érdekek is.)

vannak adminok, akik szimpatikusak (ClixSense, Ultimateclixx, CashCamel) és vannak akik nem (PaidVerts, Aces&Nudes). de nem ez határozza meg, h csinálom-e az oldalaikat, hanem az, h hogyan tudok velük teljesíteni. és pl. emiatt az UltimateClixx és CashCamel felejtős nekem.
ugyanígy nem fontos, h 40 hirdetést kattintok $2-ért (PaidVerts) vagy 6-ot ugyanennyiért (Clikrev), a lényeg h fizessen!

az előző hozzászólásomban elfelejtettem írni, h ebben a helyzetben nem javaslok befizetést senkinek, de ingyenesen simán el lehet kezdeni most is!
Kép
Matyesz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.25. 16:41
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Matyesz »

doqxstudio írta: ugyanígy nem fontos, h 40 hirdetést kattintok $2-ért (PaidVerts) vagy 6-ot ugyanennyiért (Clikrev), a lényeg h fizessen!
A hangsúly a Clickrev-en van igazából. Tudsz pontos leírást adni erről az oldalról? Nem ismerem.
Persze akárki írhat akinek van tapasztalata vele kapcsolatban.
Ha van még olyan oldal, ahol nem csak "10cent/ hó" lehet keresni az is érdekelne.
Bocs, tudom nem a topicba vág.
Köszönöm
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Matyesz írta: A hangsúly a Clickrev-en van igazából. Tudsz pontos leírást adni erről az oldalról? Nem ismerem.
Persze akárki írhat akinek van tapasztalata vele kapcsolatban
Köszönöm
Hát itt a Paidverts topicban főleg a Paidvertsen van a hangsúly. Clickrev-nek van külön topikja a profitmegosztó oldalak közt. Leírást majd ad a topic gazda, ismerkedj a fórummal, csomó lehetőség van még.
Matyesz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.25. 16:41
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Matyesz »

Boguli írta: Hát itt a Paidverts topicban főleg a Paidvertsen van a hangsúly. Clickrev-nek van külön topikja a profitmegosztó oldalak közt. Leírást majd ad a topic gazda, ismerkedj a fórummal, csomó lehetőség van még.
Tudom, hogy itt főleg a Paidvertsel foglalkoznak a fórumozók.
Igyekeztem megelőzni magam és rákerestem a fórumban, de nulla találat volt a keresett szóra (Clickrev).
Ha én voltam a béna akkor nem jól kerestem.
Ha ennyi lehetőség van, akkor dobj légyszi egy PÜ-t nekem, kíváncsi lennék, hogy mik azok a lehetőségek.
Keresgethetném is, de mire végigolvasom az összes oldalt és leszűröm a következtetést belőlük az sok idő.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Igazad van, az oldal neve Clikrev ezért nem találtad. Nem muszáj amúgy keresgélni, fent csak katt arra hogy Internetes
Pénzkeresés és azon belül találod a Profitmegosztó oldalakat, ptc oldalakat.....miegymást. És soha ne sajnáld az időt fórum olvasgatásra mert sokat lehet tanulni belőle
tacsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2014.06.04. 10:31
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tacsi »

Matyesz írta:
Boguli írta: Hát itt a Paidverts topicban főleg a Paidvertsen van a hangsúly. Clickrev-nek van külön topikja a profitmegosztó oldalak közt. Leírást majd ad a topic gazda, ismerkedj a fórummal, csomó lehetőség van még.
Tudom, hogy itt főleg a Paidvertsel foglalkoznak a fórumozók.
Igyekeztem megelőzni magam és rákerestem a fórumban, de nulla találat volt a keresett szóra (Clickrev).
Ha én voltam a béna akkor nem jól kerestem.
Ha ennyi lehetőség van, akkor dobj légyszi egy PÜ-t nekem, kíváncsi lennék, hogy mik azok a lehetőségek.
Keresgethetném is, de mire végigolvasom az összes oldalt és leszűröm a következtetést belőlük az sok idő.
A fórum egyszerű használat:
viewtopic.php?f=3&t=2551&p=67788#p67788
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Mivel a PayPal-on lévő pénzhez az Admin nem tud hozzáférni, Payza-n pedig emiatt jóval több lett a kikérés, mint a befizetés, így emelkedett a Payza fee (átmenetileg).

Payza - vásárlás: 4% + $0.25
Payza - kifizetés: 10% + $0.25
wander
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014.10.17. 19:50
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: wander »

Én ma kaptam 68 hirdetést 54 cent értékben. :)
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ma nálam 8db bap van, tán később jön még valami.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Érdemes szerintetek várni a Paypalra vagy kérjek ki másra?
Az a baj hogy mással nem tudok fizetni nagyon sehol csak PPal :(
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Én pm-re kértem ki, elég nagy a fee,de 1 nap alatt kint volt. Paypalra szerintem ne várj, az még odébb van.
Matyesz
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015.01.25. 16:41
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Matyesz »

patrasz írta:Ma nálam 8db bap van, tán később jön még valami.
Nálam se több eddig...
Miért ilyen kevés a reklám mostanában? Ha kapok "rendesen", akkor is kevesebb,mint ami volt pár hete.
Debt Swap az oka? Egyáltalán mit jelent ez?
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

patrasz írta:Én pm-re kértem ki, elég nagy a fee,de 1 nap alatt kint volt. Paypalra szerintem ne várj, az még odébb van.
PM-em nincs. Hol lehet egyáltalán azzal fizetni?
Vagy tényleg hova érdemes kikérni ahonnan át lehetne PPra varázsolni?
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Matyesz írta:
patrasz írta:Ma nálam 8db bap van, tán később jön még valami.
Nálam se több eddig...
Miért ilyen kevés a reklám mostanában? Ha kapok "rendesen", akkor is kevesebb,mint ami volt pár hete.
Debt Swap az oka? Egyáltalán mit jelent ez?
A swap hatásairól/működéséről bőven lehetne írni, a lényeg, hogy a BAP-ok és befektetések részvényekké lesznek konvertálva. Jelen állás szerint április legelején. A swap azért kell, hogy később ne legyen fizetési probléma. Mehetne korábban is (viszket mindenki tenyere már emiatt), de érdemes megvárni a PayPal vizsgálatot vele, és beüzemelni az európai irodát, hogy swap után minél kevesebb technikai gond legyen. Ezután ismét nagyon beindul majd az oldal, addig viszont takarékon fog menni.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég