Aces&Nudes - 16x FIZETETT!!!

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Neki van számlája ... gondolom valami privát.

Minden esetre ez nagy szívás ha kilép PayPal-ról, az azért egy etalon PTC világban.
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem akarok vitatkozni veled :)
De tegnap kaptam fizetést, miután David már kilépett mégis az ő számlájáról, sőt mai friss kifizetések is arról a számláról jönnek (lásd fórum)
Plusz Pakisztánban tényleg nem lehet pp, szóval Muqaddas-nak se lehet (elvileg)
De az tény, nagy szopás, ha nem lesz pp, mert én csak amiatt csinálom az egész ptc-t :)
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Akkor ez jó ... mert Te is látod mit ír a fórumban ... meg nyilván látod a kifizetési bizonylatot. Nyilván akkor nem teljesen tiszta itt még minden, természetesen a tények nem hazudnak, akkor viszont Neked van igazad! :aw:

Én is 99.5% PayPal-ért csinálok, de ha itt ki tudok még venni bármi más használható fizetési eszközt, nem mehetek el mellette, amíg bármire is fizet és hasznot hajt, az csak pozitív, legalábbis tuti pozitívabb mintha egyszerűen otthagynám az oldalt.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

a lending ebben az esetben azt jelenti sztem,hogy David nem tudja a saját paypalját a pakisztáninak biztosítani. nem lesz paypal,és ahogy olvastam payza se. Én a PM-et jónak tartom,mert kicsi a levonás és bármikor át tudod váltani itt a fórumon PPre.
Viszont nagy pénzeket nem javaslok a paypalon kivül semmilyen bankban tartani bármikor lehet egy Liberty Reserve szerű bezárás,sőt ugye az Egopay nemrég húzta le a rolót.
Ingyeneseknek most már sehogy sem fizet. és 45% nyereségig fizet tagságra ahogy nézem,de minimum már nincs.
Én is lelépek amúgy,nem ér meg ennyi cécót az oldal. Bár lehet folytatom hirdetésre használva (ha nengedve lesz a az AB PB konerzió,mert vannak refjeim,de lehet,hogy ők si abbahagyják így.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

ffookkaa11 írta:Akkor ez jó ... mert Te is látod mit ír a fórumban ... meg nyilván látod a kifizetési bizonylatot. Nyilván akkor nem teljesen tiszta itt még minden, természetesen a tények nem hazudnak, akkor viszont Neked van igazad! :aw:

Én is 99.5% PayPal-ért csinálok, de ha itt ki tudok még venni bármi más használható fizetési eszközt, nem mehetek el mellette, amíg bármire is fizet és hasznot hajt, az csak pozitív, legalábbis tuti pozitívabb mintha egyszerűen otthagynám az oldalt.
Természetesen nem hagyom abba, vannak még futó részvényeim, 86 direktem (bár dolgozó most már nem sok) és jövő januárig tagságom. Szóval hülye lennék abbahagyni :)
Amíg lehet kérek ki pp, utána csinálok pm és bízom benne, lesz aki vált nekem, mert azt hiszem abban hiába bízom, hogy ebay-en lesz pm is..... :D
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Én fogom csinálni, és jeleztem is az itteni adminnak a topikátvételi szándékom, mindkét oldalon igaz be kellett tennem összeget, de már mindkét oldalon profitos vagyok, azaz bármi történik már jó vagyok, mindkét oldalon a megtermelt összegek fenttartják a refeket, a részvények is már 60-70%-ban pozitívban vannak ... ha meg még tudok kivenni, az meg csak mégjobb.

A refelvándorlásokat megértem (mint paypal-os), és így az oldalnak sem lesz egyszerű dolga, mert egy torta igen nagy szeletét (a paypalosokat) elveszíti, elveszítheti. Ez tuti nem jó irány ... persze az oldalbezáráshoz képest még mindig jobb!
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

5- I can't pay to FREE USERS. I always believe they are burden on our Investors and site. Our sites are not Paid to Click type of business. I believe our Sites are Paid to Invest.

szóval a PTC oldalak között nincs már helye Muqaddas saját bevallása szerint.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

gyorsan kiszabadítottam, ami bent volt. a befizetésekhez kötött kifizetési korlát marad?

Kép
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Még minden zavaros ... várni kell míg minden kialakul az oldalon. Bármi lehet, na meg annak ellenkezője is!

Türelem!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Már müxik az AB PB konverzió.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - Szabad a topic!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Sikerült is 35 nap login ad...Már hónapok óta remegtem rajta hogy törölhessem végre. Egy TOS-változtatással napi szinten visszaélő nevetséges banda. Davidnek őszintén gyógyulást kívánok és nagyon remélem több oldalt nem nyit, mármint éljen nyugodt, ptc-től mentes hosszú életet ha lehet. A másiknak meg csak azt kívánom amit a Karma szán neki. És most finom voltam és nőies.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - 16x FIZETETT!!!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

A topikot a mai naptól átvettem, topikleírást kibővítettem, frissítettem.

Tegnap kértem ki az oldaltól, ma megjött, íme ... a kifizetés már nem David számlájáról érkezett!


Aces&Nudes 16. kifizetésem:
.
Kikérve: 2015.04.16
Fizetve: 2015.04.17
.
Regisztráció, csatlakozás az oldalhoz:
.
Kép
.
Fizetési bizonylat:
.
Kép
.
KÖSZÖNÖM!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - 16x FIZETETT!!!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

1nap alatt engem is kifizetett,valóban nem David számlájáról jött. Bár arab hangzású a küldő,de olasz címről van regisztrálva a PP.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - 16x FIZETETT!!!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Itt mi a helyzet? Ezt is hazavágta már az arab? Én nem vagyok hajlandó belépni sem az oldalra.
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - 16x FIZETETT!!!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Szerintem ez is oda fog kerülni ... kifizetés nincs 2 napja. Én is kértem ki, nekem sem jött semmi (idáig).
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - 16x FIZETETT!!!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

2 napja kértem ki én is, még semmi...
End of the story
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - 16x FIZETETT!!!

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Adok vagy 1 %-ot hogy lesz kifizetés ... az arab kivonult, az új (régi) oldalra koncentrál, ha ott nem fizet, itt miért tenné?

Szerintem ennek is eldőlt a sorsa ... igaz innen még nem bannolt ki (elfelejtette???)
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - 16x FIZETETT!!!

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Sorry, I'm Currently Building up its parent site: PTCUltimate.Net, This site is closed Until I announce it reopen!
"Sajnálom, jelenleg épp a testvér oldalt építem fel (PTCUltimate.net). Az oldal bezár, amíg ki nem hirdetem, h újraindul!"

mehet a kakiba, ööö... kukába
Kép
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Aces&Nudes - 16x FIZETETT!!!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Csak érdekességképp:
Miután az oldal bezárt, elindítottam a dispute-ot arra az összegre, amin részvényeket vettem.
A "nagyon beteg" Maas, szinte azonnal reagált, először hárított, hogy már nem az övé az oldal, majd fenyegetett, hogy úgy sincs semmi esélyem, de mivel hajthatatlan voltam, végül felajánlotta, hogy írjak neki e-mailt. Két levélváltás után ki is fizetett a magán számlájáról. Szóval annyira beteg és annyira visszavonult, hogy nem szerette volna, ha a céges pp számlája holmi dispute-okkal sérül..... :)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég