Trafficmonsoon 100% refjutalék

Lilian
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.06.29. 21:57
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Lilian »

Én azért maradok és remélek, meg van egy refem aki kattol szorgosan így nekem is csurran cseppen valami. :)
Lilian
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.06.29. 21:57
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Lilian »

Újabb fejlemény, be akartam lépni a fiókomba, és lám mit írt ki: BLOCKED ACCOUNT Hát erről ennyit.
Hiába dolgoztam szorgosan kirúgtak minden szó nélkül. :argue:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Érdekes, én ma reggel 2x 10 db-ot kaptam.
Avatar
Fealar
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2015.01.23. 10:21
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Fealar »

Nekem is volt ma eddig 10db centes. Nem lehet hogy vki megbabrálta az accodat?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

ma én is 10 db centest kaptam.
ha tényleg így van, h van, aki kap, van aki nem, akkor az nem jó: szelektív.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Lilian írta:Újabb fejlemény, be akartam lépni a fiókomba, és lám mit írt ki: BLOCKED ACCOUNT Hát erről ennyit.
Hiába dolgoztam szorgosan kirúgtak minden szó nélkül. :argue:
Sajnálom,de mindenkinek,akinek gondja van mindenképp írjon az adminnak,hátha nem direkt történtek ezek. Nagyon fontos,hogy első felháborodásból egy oldalon se lépjünk le,vagy kiáltsunk csalást. Előfordulhat,h hiba és nem az admin hibája,amit orvosolni tud esetleg.

Amúgy én emlékszem nekem is volt ilyen hibaüzenet még régebben. Aztán megjavult. Chrome-mal csináltam,de egy idő után nem tudtam belépni,így Firefoxot használok azóta,amivel minden rendben van.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

Laci írta:Mily meglepő hogy ma sem kaptam **** sem. Nevetséges!!!
Míg mások a fórumon szinte versengenek hogy 13. vagy 15. nézte-e meg... hogy van ez akkor ?
Megvárom a hétvégét... ha semmi hétfőn kikérem a 6$-om és hagyom is a francba :argue:
Akinek lehetősége van arra, hogy egész nap a gép előtt ül (legyen akár munkahelyi, vagy otthoni gép), azok tudnak sok hirdetést elcsípni.
Az oldalon nincsenek állandó, fix hirdetések, csak ha felad valaki napközben, különböző időpontokban. Így csak rövid ideig elérhetőek.
Egy másik szempont, hogy szörfölni kell az oldalon, minél többet. Én 30-50 megjelenítésig szoktam, ahogy időm engedi.
Tapasztalat az, minél többet szörfölünk, arányosan több hirdetést is tudunk megnézni. Fix hirdetések is szoktak lenni hajnal 2. körül, délelőtt 9-10, illetve délutáni időpontokban. :) Ki kell tapasztalni ezeket. :)

A szörfölés előnye továbbá, hogy minden 2. megjelenítés után kapsz 1 kreditet, amin tudsz feladni saját hirdetést. :good:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hoparduc szép leírás.Kipróbálom ezeket az időpontokat. Mondjuk én reggel / délelőtt megnézem,meg késő délután,aztán ha van,ha nincs továbbmegyek.
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

xenosz2 írta:hoparduc szép leírás.Kipróbálom ezeket az időpontokat. Mondjuk én reggel / délelőtt megnézem,meg késő délután,aztán ha van,ha nincs továbbmegyek.
Én 2 alkalommal maradtam fent hajnal 2-ig, és valóban adta a hirdetéseket. :good: Ez igaz korán reggel 5-6 óráig, aki korán kel, akkor is el tudja még csípni az éjszaka kiosztott hirdetéseket.
Csak sokat kell szörfölni érte. :D
Kép
Lilian
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.06.29. 21:57
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Lilian »

Nos, írtam az adminnak, és közölte velem, hogy azért zárolta a fiókomat mert az IP címemről több számla is van és ez nem megengedett. Igaz erről én nem tudok, én csak egyet nyitottam és tudomásom szerint más nem használja a gépem. Hát ez van! Megkérdeztem tőle mit lehet ilyenkor tenni, eddig választ még nem kaptam. :)
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

hoparduc írta:
Laci írta: Egy másik szempont, hogy szörfölni kell az oldalon, minél többet. Én 30-50 megjelenítésig szoktam, ahogy időm engedi.
Tapasztalat az, minél többet szörfölünk, arányosan több hirdetést is tudunk megnézni.
a szabályzat szerint csak azért kell szörfölni, h refjutalékot kapjunk, tehát elméletileg nincs köze a szörfölésnek a pénzes hirdetésekhez.
én 22-t szoktam naponta (reggel 11, este 11), h le ne maradjak a jutalékokról, de elég rendesen kapom. ha lesz javulás a szörfölés hatására, akkor jelezzetek már, kérlek, mert ez fontos!
Kép
Avatar
hoparduc
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2146
Csatlakozott: 2010.10.13. 06:38
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: hoparduc »

hoparduc írta:
Laci írta:Mily meglepő hogy ma sem kaptam **** sem. Nevetséges!!!
Míg mások a fórumon szinte versengenek hogy 13. vagy 15. nézte-e meg... hogy van ez akkor ?
Megvárom a hétvégét... ha semmi hétfőn kikérem a 6$-om és hagyom is a francba :argue:
Akinek lehetősége van arra, hogy egész nap a gép előtt ül (legyen akár munkahelyi, vagy otthoni gép), azok tudnak sok hirdetést elcsípni.
Az oldalon nincsenek állandó, fix hirdetések, csak ha felad valaki napközben, különböző időpontokban. Így csak rövid ideig elérhetőek.
Egy másik szempont, hogy szörfölni kell az oldalon, minél többet. Én 30-50 megjelenítésig szoktam, ahogy időm engedi.
Tapasztalat az, minél többet szörfölünk, arányosan több hirdetést is tudunk megnézni. Fix hirdetések is szoktak lenni hajnal 2. körül, délelőtt 9-10, illetve délutáni időpontokban. :) Ki kell tapasztalni ezeket. :)

A szörfölés előnye továbbá, hogy minden 2. megjelenítés után kapsz 1 kreditet, amin tudsz feladni saját hirdetést. :good:
doqxstudio!

Itt jeleztem, hogy a tapasztalat ez. :good:

Másoktól is kérünk tapasztalatokat a közösség érdekében. :clap:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Hát én csak a kötelezőt szoktam,de van,hogy ki is futok az időből pár órával. Nos elég vegyesen kapom,de azért jönnek,így ebből nincs problémám. Szerintem az próbálja ki,aki nem szokott kapni. Megjegyzem,nekem van 6 refem és ebből olyan 3-4 aktív,amit nagyon köszönök nekik ezúton is. :good:
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: kopasz »

Nem fizettem be, nem is szörfölök,
Reggelente 1-2-szer nézek rá, ilyenkor 7 és 13 db között szokott adni,
Délután vagy este is rálesek egyszer egyszer, de ilyenkor ritkán ad, és ha van is sokszor lejár mire odaérek.
Kép
BaBa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.04.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: BaBa »

Lilian! Nincs semmi baj, ahhoz, hogy ismét be tudj lépni az oldalra, elég megváltoztatnod az IP-címedet. Én már többször jártam így, egy gyors IP-váltás után simán visszaengedett. :)
Egyébként most 10 centért lehet pötyögni...
Lilian
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.06.29. 21:57
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Lilian »

Köszi BaBa a tanácsot, meg is fogadnám, de nem tudom hogy kell csinálni. Ha esetleg segítenél, megköszönném
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Lilian írta:Köszi BaBa a tanácsot, meg is fogadnám, de nem tudom hogy kell csinálni. Ha esetleg segítenél, megköszönném
Ha dinamikus IP-d van (legtöbb háztartásban az van), akkor áramtalanítsd a modemed, routered 1-2 percre, majd kapcsold vissza, és ha minden jól megy, utána új IP-t kapsz.
Ha fix IP-d van, akkor a szolgáltatóddal kell beszélni.
End of the story
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

Cash Links Temporarily Disabled

Jelenleg nem elérhetőek a hirdetések, gondolom dolgoznak a hirdetés megjelenítési problémán.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

most van 4 linkem.jól mennek.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nálam is 4 db van.
Lilian
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2014.06.29. 21:57
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Lilian »

Köszi az ötletet kavics 13 , kipróbáltam, de sajna még mindig nem tudok belépni a fiókomba. Azért még reménykedek.
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

Nálam most nem fogadja el a captchát a cash linknél, vagy csak valamit állítgatnak, mert a login oldalon is ilyen captcha jön be, és nem a recaptcha:(
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Laci »

Na most gurult el a gyógyszer... :angry:
Ez meg mi a jó ***** Nem elég hogy 1 hete nem adott semmit. De ki is zártak az oldalról dupla acc-ra hivatkozva, mily szerencse hogy 1 Accom van !!!!! :argue:
Gondolom ilyen senkivel nem volt még... írtam egy supportot kíváncsian várom a választ, ha válaszolnak egyáltalán.
Kicsit szívat az oldal az elmúlt hétben :bad:
traffic.png
traffic.png (96.76 KiB) Megtekintve 5219 alkalommal
BaBa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015.04.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: BaBa »

Köszi, hogy bemásoltad a képet, így könnyebb felhívni mindenki figyelmét arra, hogyha valaki ezzel a munkással fut össze, nem kell megijedni: ezzel pusztán csak azt jelzi az oldal, hogy valaki más az elmúlt 48 órában már ugyanerről az IP-címről belépett. Ez nem jelenti azt, hogy ki vagy tiltva, pusztán csak azt, hogy másik IP-címről kell bejelentkezned. Egy gyors IP-váltás és már bent is vagy.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

Cash Links Temporarily Disabled.
Cash links are temporarily disabled due to large load on server being caused by the large volume of visitors viewing them. We're working to resolve this asap.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Kb. egy hónapja regisztráltam a trafficra.Az első keresetemet, közel 3 $ pontosan ki is utalták a payza számlámra.Majd később lett 1 refem és az összeg gyorsabban emelkedett a számlámon.A hirdetések is jöttek rendesen.Nem foglakoztam a kikéréssel amig el nem érte a 7 $ -t, majd ugy döntöttem, hogy most már ideje lenne kikérni azt a kis pénzt amiért megdolgoztam.Ekkor ért az első meglepetés.A pénzt nem tudtam kikérni mert eltünt a payza fizetési processzor amit a regisztrációnál beállitottam.Kérdeztem a szponzoromtól, hogy mit tegyek.Válasz: sajna ilyet még nem látott, irjak nekik.Küldtem egy tikettet válasz soha nem jött rá.Ezután irtam egy levelet az ismert e-mail cimükre amire azt válaszolták, hogy küldjek egy tikettet és abban irjam le a problémámat majd válaszolnak.Közben kiderült, hogy már tikettet sem tudok küldeni mert az a funkció sem müködik.Ismét küldtem nekik egy e-mailt amire valaki válaszolt és azt irta, hogy küldjek tikettet a supportnak mert az ügy nem rá tartozik. A 7 $ ott pihen a számlán, kikérni nem tudom, most kb. 3 napja mióta reklamáltam már hirdetéseket sem adnak.Egy szélhámosság az egész: SCAM
sankoran
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014.09.01. 16:29
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: sankoran »

"Withdrawing with Payza is only available to those who have used it to make a purchase. You'll only be able to withdraw using processor information entered at sign-up, or to processor accounts used when making a purchase"
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

mondjuk megszerelhetnék már a pénzes hirdetéseket, ebben egyet értek! :)
Kép
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Trafficmonsoon 100% refjutalék

Hozzászólás Szerző: Admin »

A hétvégére ígérik, így hétfőn már kattintgathatod őket. :)
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég